פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום וילונות וטקסטיל בניהול אורית טראוב
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

אדריכלות בארץ

סקירת מבנים ואתרים ששווה להכיר בישראל

אדריכלות בארץ

מתעניינים באדריכלות? מעמוד זה תוכלו להמשיך אל כתבות נוספות בתחום, לבחור בעלי מקצוע ולשאול שאלות בפורום. אדריכלות היא אומנות האפשר – המקום שבו נפגשים צורות מופשטות, יצירתיות, מחשבה, דמיון ומעוף עם אילוצים, תקציבים, תועלת ויופי. בכל מקרה, אם אדריכלות היא התשוקה שלכם או שאתם רוצים להרחיב את ידיעותיכם בנושא - הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו ללמוד איך עושים את זה נכון (עברו אל הכתבות הנוספות), איך לבחור את בעלי המקצוע וגם לשאול שאלות בפורומים. כל הפרטים והמידע בעמוד אחד. מרק טופילסקי ויואש ינקוביץ
בעיני האדריכל רמי וימר, האתגר הוא להביא את מאפייני האדריכלות בארץ לפרויקטים במזרח אירופה
בעיני האדריכל מתי רוזנשיין, האדריכלות הירושלמית היא בלב ובנפש של העיר ירושלים מאז ומעולם, על כל שכבותיה - וכך הוא נתן לעבר העיר להשתקף בהווה האדריכלי ...
מיכל גרינברג-פוקס
מיכל גרינברג- פוקס בוגרת סטודיו "ברזין שוהם" בהצטיינות, בעלת PHD במדעים, מתמחה באדריכלות פנים, עיצוב פנים ותכנון בתים, דירות ובתי עסק
טלפון 054-7566979 
אורון מילשטיין עיצוב פנים
אורון מילשטיין הוא מעצב פנים, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.design) במסלול האקדמי של המכללה למנהל. מאז משנת 2009 מילשטיין הוא בעליו של משרד עצמאי לתכנון ועיצוב פנים, המתמקד בתכנון חנויות אופנה, אולמות תצוגה ומגורי יוקרה דירות ובתים.
נייד 050-5704305
אדריכלים עוד עסקים בתחום אדריכליםהוספת הודעה לפורום אדריכלות
08/04/2017 20:35

ראינו דירה שאנחנו מעוניינים לקנות. הדירה מאוד ישנה ומוזנחת וצריכה שיפוץ מאוד גדול. אנחנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר על השיפוץ+עיצוב כדי לראות אם אנחנו עומדים בתקציב לפני שנפגשים עם בעלי הבית. למי פונים? לאדריכל? למעצב פנים? איך עושים את זה?


הוסף תגובה  
18/04/2017 12:15

היי, אני מעצבת פנים. אפשר להעריך עלות שיפוץ ותכנון ועיצוב. כדי לקבל הערכה הכי מדוייקת באמת צריך להפגש עם בעל מקצוע מעצב ו\או קבלן בשטח. הערכה גסה אוכל לתת לכם לפי עוד נתונים כמו שטח דירה, דברים שברצונכם להחליף (אמבטיות, מטבח, ריצוף, אלומיניום וכו..) וסטנדרט בניה וחומרים.. שלחי לי מייל ואפרט לך יותר - bellaluria@gmail.com :)

הוסף תגובה  

אשמח על המלצות ותמונות תודה


הוסף תגובה  

שלום לכולם, אשמח להתייעץ אתכם לגבי סוגיה מסוימת בבניית בית- במהלך החודשים האחרונים (כמעט שנה) אנחנו עובדים על תוכניות לבית פרטי עם אדריכל. אנחנו מרגישים שאין מענה לחלק מהצרכים שלנו (לדוגמא- יצירת חללים מוארים בבית). לעומת זאת, היינו בפגישה עם מעצב פנים ובדקות הראשונות כבר קבלנו כל מיני רעיונות שמצאו חן בעינינו. אנחנו משלמים לאדריכל סכום שאמור לכלול גם היבטים של עיצוב פנים ומבינים שנצטרך בכל מקרה כנראה לקחת מעצב פנים בנוסף. מה נכון לדעתכם לעשות? האם נכון לעבור לאדריכל אחר שנותן גם שירותים לעיצוב פנים? לקחת מעצב פנים בנוסף לאדריכל הנוכחי? מבחינת תשלום- האם הגיוני לבקש הנחה מהאדריכל? איך כדאי להעביר את המסר? באופן כללי- מהניסיון שלכם, איך מתנהלת העבודה המשותפת של אדריכל ומעצב פנים? תודה רבה לכם!


הוסף תגובה  

היי. אנו גרים בקומה 5, וב4 קומות שמתחתינו הדיירים הרחיבו את מרפסת השירות (יש מחוץ לחלון שלנו במרפסת השירות בטון שזה בעצם התקרה של השכנים) הגודל (נטו) הוא 2 מטר על 2.5 השאלה שלנו היא במה כרוך להוציא אישורים/היתרים, מה סדר גודל העלויות (כולל ביצוע הבניה) וכמה זמן זה עלול לקחת? (גם ההיתר וגם הבניה עצמה) זה בעצם פירוק קיר חיצוני, והתקנת שני קירות חיצונים ותקרה תודה מראש!


הוסף תגובה  
24/04/2017 18:15

אתם יכולים לפנות לאחד הדיירים שבנה את ההרחבה ולשאול אותו או לחילופן לפנות ישירות לאדריכל שביצע את ההרחבה ולבדוק איתו.

הוסף תגובה  

שלום לך, למענה מקצועי על שאלותייך, אני ממליצה לך לפנות לאיש מקצוע שיבוא לשטח וייראה באיזה קנה מידה של עבודה מדובר. בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.

הוסף תגובה  

שלום, אנו בונים דירת דופלקס (קומת גג) בבניין דירות, ומעוניינים לעשות שינוי משמעותי לאחר קבלת מפתח. (שמבוסס בעצם על היפוך תפקידים בין הקומות: בקומה העליונה מטבח וסלון, ולמטה חדרים; לא לצורך פיצול הדירה). השינוי כולל סגירת חלל פתוח בין הקומות, הרחבה של המרפסת שירות על חשבון מסתור המזגנים (לא ניכר כלפי חוץ), הצבת שירותים ואמבטיה במרפסת שירות. מעבר לכך, אנו רוצים לפתוח דלת כניסה בקומה העליונה (עשו לכל דירות הדופלקס הכנה לפתיחת דלת - רק צריך להסיר כמה בלוקים...) שאלותיי: א. באיזה מצבים בודקים שינויים פנימיים בדירה, שאינם ניכרים כלפי חוץ (רישום ראשוני בטאבו?; העברת בעלות? סתם בשביל הכיף?) ב. לגבי דלת הכניסה הנוספת, האם זו בעיה משמעותית? יש צורך לדחות אותה לאחר רישום בטאבו? מקובל לאשר את פתיחת הדלת כשברור שלא מדובר בפיצול דירות? תודה!


הוסף תגובה  

שלום דן, לאחר מסירת הדירה הפורמלית הסופית לרשותכם וקבלת המפתח, אתם בהחלט יכולים לבצע שינויים פנימיים בדירתכם. לגבי שאלות נוספות ששאלת, אני ממליצה להתייעץ בשטח עם איש מקצוע. אם תרצה את עזרתי, אתה מוזמן ליצור קשר: arch@riskoff.co.il בברכה, אדר' יוליאנה ריסקוף.

הוסף תגובה  עיצוב פנים הבית כולל תחומים שונים ובהם גם אדריכלות. אדריכלות חכמה הופכת מבנה לבית ומאפשרת לנו חיים נוחים ונעימים הרבה יותר. אז אם אתם מחפשים תכנים בנושא אדריכלות ומתעניינים בכתבות על התחום ועל אדריכלות - המשיכו איתנו אל העמודים הבאים. כאן תוכלו למצוא שלל כתבות על אדריכלות, מעצבים ואדריכלים ועל תכנים משלימים בנושא, להתעדכן בחדשות הכי חמות בעולם האדריכלות ולקרוא כל מה שחשוב בתחום עיצוב הבית.