פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום וילונות וטקסטיל בניהול אורית טראוב
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום דלתות

בהנהלת דלתות פנדור

פורום דלתות

 בפורום דלתות תמצאו תשובות בנושאי דלתות פנים, דלתות אקוסטיות ועוד.

איך בוחרים דלתות פנים, כיצד מגינים עליהן מפני מים והאם ניתן למנוע רעש באמצעות בחירת דלת נכונה? לשאלות אלה ועוד תמצאו תשובות בפורום דלתות שלנו. הפורום בהנהלת מומחי חברת "פנדור".

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.

שימו לב - בפורום ניתן מענה מקצועי בעינייני דלתות פנים בלבד, אם ברצונכם לשאול על דלתות כניסה - לחצו כאן למעבר לפורום הרלוונטי

לכל השאלות הכי חמות בפורום: לחצו כאן


הוספת הודעה

מישהו יודע האם אחת מהחברות הגדולות כמו רב בריח פנדור וכו מוכרות דלתות בקו אפס ללא משקוף?
צור קשר עם דלתות שערי ברכה - משקופי אלומיניום ודלתות בכל מידה ועיצובאשמח גם לדעת על פערי המחיר ביניהן. תודה
שלום רב, אנו לפני שיפוץ והזמנת דלתות פנים. רציתי לקבל חוות דעת לגבי מידת הבידוד מפני רעש של דלתות עשויות פולימר לעומת דלתות במילוי פלקסבורד.
אכן, כמו שכבר כתבו דלתות מפולימר פחות מומלצות מבחינה אקוסטית כי לרוב חלולות מבפנים. יש חברות שממלאים בקצף פוליראטן, אך יש לו נטייה להתפורר אחרי תקופה מסויימת.מילוי פלקסוברד מעניק בידוד טוב יותר. דלתות פולימריות אמורות לכאורה להעניק עמידות ממים אבל הן פחות עמידות לאורך זמן ופחות טובות מבחינת אקוסטיקה.מישהו מכיר עוד חברה שעושה דלתות פנים וכניסה נסתרות בקו אפס חוץ מאינטרנה ישראל בנמל ת"א?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

יש לך בדיזיין סנטר בבני ברק - statoאני קונה דלתות פנים לדירה חדשה. הקבלן עובד עם רב בריח שיש להם דלתות עמידות במים עם אחראיות חמש שנים על 7 סמ תחתונים של הדלת. אין אחראיות מים על המשקוף שעשוי עץ מלא 'שכבתי' בציפוי למינציה. הם אומרים שהמשקוף עמיד למים אבל אין אחראיות... ההלבשה מפולימר. מישהו מכיר את הסוגיה? האם זה באמת נגד מים או ישראבלוף. תודה!!
היי, באופן כללי למשקופי עץ תקופת אחריות קטנה יותר ממשקופים פולימריים. מעבר לנושא הבעייתי של המים (צריך לבדוק מה כתוב בתעודת אחריות על כך), משקופי עץ לא עמידים בפני מזיקי עץ ופחות עמידים בפני מכות. המלצתי לבדוק את האופציה של משקופים פולימריים.גם לרב בריח וגם לפנדור יש דלתות עמידות במים. בלוף? לא נראה לי.. יש להורים את הטופ של רב בריח והם מרוצים. מה שחשוב לבדוק זה שלא מתבלבלים בין דלתות שהחלק התחתון שלהן מצופה בפולימר לבין דלתות שנקראות פולימריות ועשויות כולן מפולימר - זה כבר מועד לפורענות, כמו שאומרים :)היי חברים, אשמח לעזרתכם. אנחנו מתכוונים להחליף את דלת הכניסה שלנו וראינו שיש מבצע ברב בריח על דלתות כניסה לבנות. לדעתכם דלתות כניסה לבנות מועדות יותר לפורענות בגלל צבען הבהיר? וגם אם יש לכם דגשים או טיפים נוספים לגבי הציפוי המועדף מעבר לצבע אנחנו ממש נשמח לשמוע אז שוט?
בדירה בת שנה הורכבו עיי הקבלן דלתות פנדור בצבע וונגה לדעתי מדובר בדלת למינטו. מעוניינת לשנות לצבע לבן עיי צביעה. מה שיטת הצביעה ומה סוג הצבע המומלץ לצביעה.
תודה רבה
שלום, כדאי לבדוק אצל נגר פרטי. חברות גדולות לא מבצעות את זה למיטב ידיעתנו. בהצלחה!היי
אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות של דלת בציפוי פולימר צבועה לעומת ציפוי פורמייקה.
שטלתי מתייחסת רק לציפוי ולא למילוי הדלת.
תודה רבה.
שלום עומרי, דלתות צבועות ידועות כעמידות יותר בפני מכות ושריטות. כמו גם בחלק מהמקרים אתה יכול לצבוע את הדלת מחדש, מה שלא ניתן לעשות בדלתות עם ציפוי פורמייקה. בנוסף, יתרון גדול של דלתות צבועות היא אפשרות של שילוב חריטות שונות, מה שגם לא ניתן לעשות בדלתות ציפוי פורמייקה. בגדול, ההבדל העיקרי הוא אסטטי, יש אנשים שפחות מתחברים לדלתות מחוספסות ומעדיפים חלק צבועה. מקווים שעזרנו, בהצלחה!אשמח לשמוע את ההבדלים בין שני סוגי המילויים לדלתות פנים שציינתי בכותרת.
וכן איזה מהם עדיף.
תודה
לי
שלום, מילוי פלקסבורד עשוי משבבי עץ וסיבי פשתן דחוסים, התואם לגודל המרחב הפנימי של הדלת ותפקידו העיקרי הינו בידוד אקוסטי ותרמי. לוח זה אינו מתעוות בתנאי חום וקור וידוע כמעכב בעירה. הפלקסבורד הממלא את החלל שבמרכז הדלת הופך אותה לעמידה בפני שינויי טמפרטורה. הוא ידידותי יותר לסביבה מאחר ואורך החיים של דלת במילוי פלקסבורד ארוך יותר מאורך החיים של דלת במילוי כוורת או במילוי פוליארטן מוקצף. מילוי הדלת בפלקסבורד הופך אותה לכבדה יותר משמעותית (כ-13 ק"ג) ונותן תחושה של דלת מסיבית ומלאה. דלת במילוי קצף פחות כבדה כמו גם, דלתות אלו בעלות רמת אקוסטיות יחסית קטנה. בנוסף כדאי לקחת בחשבון את אורך החיים, לרוב פוליראטן יכול להתחיל להתפורר אחרי תקופה של כמה שנים. מקווה שעזרתי.אני צריך ציר פייפ שהרווח בין הפינים שלו הוא אפס!
בציר פייפ רגיל יש מרחק של מילימטר שתיים בין הפינים ואני צריך בלי מרחק כלל.
מישהו יודע איך אני יכול להשיג כזה דבר?
אולי בהום סנטר?


 לכרטיס של דלתות פנדור באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

  הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd