פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום וילונות וטקסטיל בניהול אורית טראוב
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום רב , מאוד מתלבטת בבחירת הגוון. לאיזה צבע מקביל f12 ו- f14 במניפה של הראל?
אני מחפשת גוון עדין של שמנת ולא צהבהב. אשמח אם תוכלו לכוון אותי בבחירת גוון
תודה!!
שלום שרון! גוון 12F מקביל לראל 9003,לבן לאטה. גוון 14F מקביל לראל 9010,לבן שמנת. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום. הבית בסגנון כפרי ואני מתלבטת בבחירת גוון האלומיניום. ההתלבטות בין ראל 1013 לראל 9010. מחפשת גוון שלא יראה צהבהב
שלום לורן! מבין שני הגוונים שהזכרת,ראל 1013 וראל 9010 ראל 9010 הוא גוון שאינו צהבהב! קיים גם לבן קליל שהוא יותר לבן מראל 9010! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!במטבח אני מתכננת חלון בלגי 4300 עם כנף פתיחת ציר וכנף קבועה ספר ברוחב 220 ובגובה 130, מתחיל בגובה 105 מריצוף. בחלק התחתון של החלון יש חלק קבוע.
רציתי לשאול, איזה גובה לעשות את החלק הקבוע בחלון?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

כשחלון זה נמצא בתחום כיור יש להתחשב בגובה הברז בכדי למנוע פגיעת כנפי החלון. בברכה מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.שלום צילה! בדר"כ גובה הקבוע במקרים כאלו הוא 20 ס"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני מתקניה בסלון הבית תריסים. רוחב הסלון 3 מ' ולכן חשבתי לחלק ל3 חלקים שווים את התריס. האם ניתן לוותר על כנף באורך מטר שמחולקת באמצע לשניים (שלבים ברוחב חמישים ס"מ) ולעשות כנף אחת שמורכבת משלבי פלסטיק ברוחב מטר? עד איזה רוחב ניתן לעשות שלבי פלסטיק מבלי שיקבלו בטן? ואם חייבים בשביל זה תריס אלומיניום מה ההפרש במחיר בינו לבין תריס הזה מפלסטיק?

תודה מראש לעונים!!
שלום תהילה! תריסי רפפה מפלסטיק ניתן לבצע עד רוחב כנף של 80 ס"מ. במקרה שלך יש לחלק את הכנף לשני שדות ברוחב. לבירור הפרש מחירים עליך לפנות למתקינים מורשים של קליל. לקבלת רשימת מתקינים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!היי,
יש לנו מפתח של 3.5 מטר בגובה 2.7 ויש לי מספר שאלות לגבי הויטרינה המיועדת שאמורה להיות בגובה 2.1 (נטו חלון):
1. האם ניתן להזמין ארגז לתריס בגבהים שונים כך שתהיה מגובה התקרה ב2.7 ועד תחילת החלון ב 2.1 ? בכמה זה מייקר את העלות?
2. אופציה נוספת שהבנתי שאפשרית היא לשים מעל הארגז הסטנדרטי (28 סמ) פח עם רשת שאותו צובעים בצבע הקיר. האם המשווק של קליל עושה את זה? האם מספיק אטום ומבודד כמו קיר?
3. אם מחלקים את החלון ל 2 כנפיים - מה עובי הטריפלקס הנדרש ? 4+4 מספיק?
תודה :-)
דנה
שלום דנה! ארגז תריס מונובלוק 30 עם מכסה מזוניט,או מונובלוק 40 או פירצה,ניתן להזמין בכל גובה שרוצים. העלות מתייקרת בהתאם לגודל הארגז! אפשר לסגור גם עם גבס וגם עם פח שעליו מורבץ טיח. מבחינת בטיחות 4+4 מספיק מבחינת רוחות,צריכים לבדוק לפי משטר הרוחות במקום! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הי ?? מחפשת המלצה לאיש אלומיניום שיכול לתת פתרון של תריסים עם מסילות נסתרות בשילוב ארגז תריס עם פתח גישה תחתון כאשר החלונות הם בלגי ברזל.
אשמח להמלצה
שלום מיכל! אלום ווינדוס דור,איציק גרייף 0505294981 מייצר ארגז תריס עם פתח ביקורת תחתון ומסילות תריס גלילה נסתרות! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הקבלן לא התקין רשתות נגד מעופפים בכל הבנין(אחרי תמא).כל החלונות היו אמורים להיות מרכבים מסידרת קליל 7000,לפי המפרט הטכני..
1.האם יש תקן מחייב?
2. האם אפשר להרכיב רשתות נגד מעופפים לאחר גמר העבודה?
שלום צחי! אין תקן מחייב לרשתות,התקנת רשת הינה לפי רצון הלקוח! ניתן להתקין רשתות לאחר גמר העבודה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מנגנון הנעילה של הוויטרינה 9200 כל הזמן נשבר מה עושים כמה מנגנוני נעילה אמורים להיות . מק,ט 1267
שלום אבי! קיים אביזר המיועד למנוע את שבירת המנגנון ולבלום את הטריקה במקרה שהמנגנון סגור כשסוגרים את הדלת. האביזר נקרא מנגנון למניעת נעילה לא תקינה ומספריו הם 9227 עבור שתל אינטגרלי ו9233 עבור שתל נפרד. ניתן לראות את האביזרים הללו בקטלוג קליל 9200 באתר קליל בכתובת www.klil.co.il בכניסה עם שם וסיסמא לאחר הרשמה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, יש לי חלון בסלון (לא יציאה למרפסת) במפתח ברוטו אורך 326 על גובה 143. מעוניין ב-2 כנפיים על כל הגודל (ללא קיבוע) עם שילוב של תריס ונציאני כלוא (מנגט או חשמלי).
איזה פרופיל מומלץ כאשר המטרה היא פחות עובי פרופיל ויותר זכוכית?
אשמח להמלצה בשילוב חשמלי והמלצה בשילוב מגנטי.
תודה. פורום מקצועי מאד ונותן מענה מעולה כל הכבוד.» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום אלעד! אם אתה מעוניין בשתי כנפיים בלבד,וזכוכית בידודית עם צלון,כאשר האלומיניום הוא הדק ביותר האפשרי,עליך לבחור בקליל 9400 בו ניתן לשלב זכוכית עד 45 מ"מ עובי ועובי הפרופילים הוא 30 מ"מ בלבד! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il!תודה רבה. ברצוני לשלב ב-2 הכנפיים צאלון ונציאני חשמלי. עובי נדרש 27 מ"מ עבור צאלון+5 מ"מ לכל זכוכית. האם ניתן ליישם בפרופיל 9400 בבגודל זה?שלום אלעד! קליל 9400 נועד לזכוכית בידודית עם צלון ויכול לקלוט זכוכית כזאת בעובי 37 מ"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,

רכשתי דירה מקבלן ואני לא מקבל חלונות בידודית כחלק מהמפרט הסטנדרטי. האם חלונות בידודית נחוץ או מחוייב המציאות ? (עלות שידרוג גבוהה מאד !!) מה היתרונות ?

תודה
רונן
כמובן שחלון עם זכוכית בידודית מפריד טוב יותר בין פנים לחוץ מבחינה תרמית וחוסך כסף בחימום וקירור לטווח ארוך,השאלה היא האם החלון נמצא באזור קשה מבחינה תרמית כגון הרי יהודה וירושליים הגולן או הגליל או באזור מתון כמו מישור החוף שפלת החוף או העמקים,במקומות אלו,בהחלט מספיקה זכוכית רגילה או טריפלקס! בברכה, גיל - מחלקת ייעוץ לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם, ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות בטלפוןתודה רבה ! כמו כן האם יש איזה שהם דרישות מינימליות שכדי שאבקש לגבי הזכוכית כגון סוג (מחוסם מול רגיל) או עובי ? תודה רונןשלום רונן! בדלת עד גובה 1.5 מטר מהריצפה זכוכית מינימלית 6 מ"מ מחוסמת או טריפלקס 4+4 בחלונות מינימום 4 מ"מ או טריפלקס 3+3,הכל בהתאם לשטח הזיגוג ולתקן זכוכית 1099! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd