אינסטגרם

משפץ? בונה? מתכנן?

קבל הצעת מחיר מהירה

לחץ כאן

השאר פרטיך כאן ונציג יחזור אליך בהקדם

שם


טלפון


דוא"ל


קטגוריה


הערות
פורום עיצוב
פורום אדריכלות בניהול אדריכלית אסנת ברש
פורום עיצוב פנים בניהול דנה שקד
פורום חדרי ילדים בניהול חברת באני בי
פורום ניהול ופיקוח בנייה בניהול אביגל ניהול פרוייקטים בבנייה בע"מ
פורום הום סטיילינג בניהול גיא בוכהלטר

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

אני גרה בדירה בקומה שלישית בבניין ואין לי כרגע סורגים בחלונות. אני נורא בדילמה כי בעלי רוצה לשים סורגים כדי למנוע פריצות אבל אני דווקא אוהבת את זה שהכל פתוח וחופשי. האם יש סורגים דקים מספיק אבל עמידים שישלבו בין שני הצרכים שלנו? תודה!
שלום שרון! ניתן לבצע סורגים דקים דקורטיבים,עליך לפנות לחברות המתמחות בסורגים כגון "טרלידור"או מסגרים המייצרים סורגים.פורום זה עוסק בחלונות ודלתות מאלומיניום בלבד. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום.עושה שיפוץ בדירה. יצא שצריך מהיום למחר לתת הנחיה לחלון חדש באמבטיה.החלון רוחבי גובה 55 רוחב 130. מה הפרופיל הכי דק, וזוויתי (ללא העגלות), ללא כל פסי עיטור שבו אפשר להשתמש?
שלום לילך! אם את רוצה חלון קיפ פתיחה עליונה,יש להשתמש בסדרת קליל 4400 שהוא הפשוט ביותר מבין החלונות הציריים. אם רוצים חלון הזזה,יש להתקין חלון קליל 1700 כנף על כנף שהוא הפשוט והמתאים ביותר מבין חלונות ההזזה. לפרטים נוספים ולקבלת רשימת מתקינים מורשים באזורך ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
עשיתי את כל החלונות בפרופיל 1700 בצבע אפור קשוח.
אני צריכה עכשיו לתת צבע עבור המעקה של החלון/סורג.
איזה גוון מתאים?
שלום מעיין! גוון הראל התואם את גוון איירון 1200 אפור קשוח הוא ראל 7024. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני ממש בדילמה בין פלסטיק או זכוכית ולא ממש יודע במה לבחור. אני גר בתל אביב בקומה ראשונה ועושה חלון במרפסת סגורה וממש בדילמה. מה עדיף?
שלום תמר! ניתן לשלב בין התכונות של הפלסטיק לתכונות של הזכוכית ע"י שימוש בזכוכית טריפלקס המורכבת משתי שכבות זכוכית שביניהן פלסטיק מסוג pvb.זכוכית זו היא בטיחותית,אינה נשרטת בקלות כמו הפלסטיק והיא מבודדת אקוסטית טוב יותר מזכוכית רגילה,ניתן לעשות אותה גם חלבית. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!05/10/2011 13:10

תודה! עזרת לי מאוד!שלום, רציתי לדעת האם יש אפשרות לעשות חלון כיס למידות מטר על מטר וחצי וכן האם חלק מהחלון יכול להיות קבוע?
שלום יערה! ניתן לבצע חלון כיס ברוחב 1 מטר וגובה 1.5 מטר בכל סדרות ההזזה. אפשר לצרף לו קבוע אך כיחידה נפרדת שאינה אינטגרלית,ז"א,מתייחסים ליחידה הקבועה כאל חלק מהקיר ואח"כ מרכיבים את חלון ההזזה. כנף התריס תכסה אך ורק את חלון הכיס,עבור החלק הקבוע יש לדאוג לפתרון הצללה אחר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!קניתי דירה חדשה מקבלן ,יש לי ביציאה למרפסת חלון בעל שלוש מפרקים והקבלן שם לי באותו מסילה גם רשת וגם חלון ,מה שיוצא שאני יכול לפתוח רק שליש חלון,האם יש תקן לכמות מסילות.
שלום אלי! התקן אינו מדבר על כמות מסילות או כנפי רשת,ניתן לפתור את הבעיה ע"י תוספת של שתי מסילות עבור עוד שתי כנפי רשת,במקרה וקיים מקום נוסף בעובי הקיר. אם קיימת בעיה בעובי הקיר,ניתן על אותן שלוש מסילות להתקין שתי כנפי זכוכית שכל אחת מהן בגודל חצי פתח אור ועל המסילה השלישית להתקין כנף רשת בגודל חצי פתח אור גם כן,כך,תוכל לפתוח חצי פתח אור לגמרי. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנו משפצים בית פרטי. במטבח קיים חלון אחד והכיריים מונחות ממש תחתיו-מחצית מהכיריים תחת מחצית מהחלון. זהו קיר דרומי. בקיר המזרחי יותקן מזגן. האם להתקין קולט אדים אי-כי זה מה שמתאים מעל הכיריים שלנו על מנת ששאר ארונות המטבח התחתוניים וגם 2 קלאפות הנמצאות בקיר הצפוני מול הכיריים לא ייקלטו בעתיד לכלוך, שומן וגם גוף המזגן? אני מעדיפה ללא קולט אם הקולט מטפל רק במניעת ריחות. החלון ברוחב 1.60 לערך, גובה 90.
שלום or! החלון המתאים הוא קליל 1700 הזזה שתי כנפיים כנף על כנף,חלון זה הוא בעל הפרופילים הצרים ביותר ומספיק לרוחב של 1.6 מטר וגובה 0.9 מטר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ,
אני גר ברחוב הירקון בת"א ובחורף יש לנו כאן רוחות איומות . בחורף האחרון הייתה כאן סערה ששברה לי את כל החלונות במרפסת ונאלצתי להתקין חלונות מדגם פרופיל 9000 . בכדי שאותו אסון שקרה אצלי בשנה שעברה לא יחזור על עצמו , ברצוני לחזק את המסילות , כך שאפילו ברוח החזקה ביותר הן לא יזוזו ממקומן - על איזה סוג בורג הייתם ממליצים לי . בחודש הבא אני מתכוון להזמין אלי בעל מקצוע ופשוט רציתי לקבל מושג לפני כן - תודה על תשובתכם .
שלום ערן! בדר"כ עבור חיזוק משקוף החלון לקיר,משתמשים בברגי נירוסטה מספר 10 באורך של 5 ס"מ לפחות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
האם ארון התריס לתריסי אור דשונה בגודלו מתריס רגיל?
האם בחלונות בגודל 1.3 מטר ניתן להתקין תריס אור ידני (ללא מנוע חשמלי)?
תודה,
שלום מיכל! לכל סוג של תריס טבלת קוטרי גלילה מיוחדת,באמצעותה מחשבים את קוטר הגלילה ומתאימים את גודל ארגז התריס. ניתן להרכיב תריס גלילה ידני כל עוד משקל התריס אינו עולה על 12 ק"ג. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לי ויטרינה בעלת שלוש כנפיים ממנה ניתן לצאת למרפסת חיצונית (בבית פרטי). בנוסף הותקנה מסילה לרשת בעלת שתי כנפיים. האם גובה המסילה של הרשת אמור להיות נמוך מגובה המסילה של החלון, או באותו הגובה? (מבחינת נוחות מעבר מעל המסילות, ניקיון-אפשרות ליציאת מים החוצה)
שלום יוסי! גובה מסילת הרשת יכול להיות נמוך יותר מגובה מסילת החלון לשם נוחות מעבר או מניעת הצטברות מים,גם במסילה נמוכה יש צורך לנקב חורים למעבר מים מתחת לנתיבים. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd