פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום תאורה בהנהלת "שקע ותקע"
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

התרשמתי מאד מחלון קליל 7300 ומחלון קליל 7500 ואני מתקשה להחליט במי לבחור. מי מבין השניים עדיף? תודה.
שלום אבי! קליל 7300 הינה בסגנון בלגי בעל פרופיל עם חריץ וידיות בסגנון עתיק,קליל 7500 הינה סדרה בסגנון אופיס בעלת פני שטח חלקים וידיות בסגנון מודרני,ניקל וכסף.כל שנשאר הוא להתאים את סגנון החלון/דלת לסגנון שאר הבית. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
אנחנו עושים דלת פרופיל בלגי בחדר עבודה ובחדר אמבטיה. השאלה שלנו מתייחסת לגבי סוגי זכוכית ואיטום רעשים. כמה שכבות זכוכית? איזה עובי כל שכבה ? האם שכבת PVB באמת עושה שינוי משמעותי ? האם באמת יש בעיה כפי שאמרו לנו לעשות דלתות פרופיל בלגי (על בסיס אלומיניום) רחבות יותר מ 90 ס"מ ?
שלום אורח! זכוכית הטריפלקס טובה מאוד לבידוד אקוסטי וככל שתהיה עבה יותר,תבודד טוב יותר בפני רעשים,שכבת בפלסטיק בולמת במידה מסוימת את תנודות הקול.אנו איננו ממליצים להתקין דלתות בלגי קליל 4300 אשר רוחבן עולה על 90 ס"מ מחשש שהדלת תשקע ותפקודה יפגע. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
יש לנו בסלון 2 חלונות מערביים גדולים. ביישוב מורשת שבמשגב.האדרכאלית התיעה לנו לעשות חלון מסדרה 1700 4-6-4. האם יש צורך לעשות חלון עם זכוכית בידודית?
והאם יש בעיה של אדי מים הנשארים בין הזכוכיות?
שלום עדי! רוחב כנף קליל 1700 מוגבל ל120 ס"מ וגובה כנף ל180 ס"מ משקל כל כנף מוגבל ל40 ק"ג. עובי הזיגוג מוגבל ל14 מ"מ בלבד.במשגב,יש צורך בזכוכית בידודית עדיף שמרווח האוויר יהיה גדול מ10 מ"מ.אם יצרן הבידודית הינו יצרן מורשה ומשתמש בחומרים טובים,לא ישארו אדי מים בין הזכוכיות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!01/10/2012 20:35

מעוניין בהצעת חלונות למטבח ושירותים
איזה פרופילים מומלצים?
במקלחת ושירותים יש 3 חלונות בגודל 80*80
ובמטבח 60*150
תודה למשיבים
שלום יותם! חלונות מומלצים לשירותים הם בדר"כ חלונות קיפ או דריי-קיפ מסדרת קליל 4400 או קליל 4300. עבור חלון מטבח בגרוחב 150 ס"מ ובגובה 60 ס"מ מומלץ חלון הזזה קליל 1700 שתי כנפיים,הפרופילים הם דקים ועדינים וניתן להוסיף גם כנף רשת. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם יש פיתרון לארגז תריס פינתי שיראה כארגז אחד ולא כשני ארגזים.
שלום רז! ניתן לבצע ארגז תריס פינתי המשכי,אם חותכים את פרופילי הרוחב,העליון והתחתון בזוית של 45 מעלות זה לזה כדי שיצרו רצף בארגז התריס לאורך הפינה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנו בתהליך שיפוץ בקיבוץ. החלונות שיתקינו לנו הם מדגם קליל 7000. אנו מעוניינים בפרופיל מעודן יותר וחשבנו על דגם1700. האם ניתן להתאים דלת יציאה למרפסת (דלת ציר!) שתהיה באותו עיצוב? איפה ניתן לראות דלת מדגם כזה? האם יש דגמים נוספים שיוכלו להתאים לטעמנו? (לא יקר מידי, מעודן ועמיד בפני רוחות חזקות).
שלום תקווה! הסדרה התואמת מבחינת פרופילים צרים לקליל 1700 הינה קליל 4300 שממנה ניתן לייצר דלתות ציר כנף אחת ושתיים.אם קיימת בעיית תקציב,ניתן להשיג תוצאות דומות בעזרת סדרת קליל 4400 עם פרופילי זיגוג שקועים שנותנים הרגשה כאילו הפרופילים צרים יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ויטרינת היציאה למרפסת אצלי בגודל 4.40 מטר. עדיין לא בחרתי אבל אבחרר כמובן בקליל. האם יש תריס גלילה אשר יכול להתאים לגודל זה? ובכלל, האם יש מגבלות כלשהן בחלון או בתריס בגדלים אלו. אני מעוניינת בקליל בלגי עדין. תודהשלום מאיה! קיימים תריסי גלילה המתאימים למפתח של 4.4 מטרים,גם תריס גלילה רגיל וגם קלילאור. לגבי מגבלות החלונות,יש לדעת מה גובה החלון/דלת הרצוי באיזה מקום גיאוגרפי הפתח ממוקם וכמה תשקול הזכוכית כדי לדעת אם הסדרה שאת רוצה מתאימה למגבלות. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, אני מעוניינת לצבוע את החלונות בבית בצבע נירלט 0749 [ירוק מעושן] וצבע התריס בצבע שונה ral1013 - נאמר לי שלא כדאי לעשות צבעים שונים לתריס ולחלונות כיוון שזה לא נראה יפה. הבעיה שאני רוצה שהתריס יהיה בצבע בהיר - כי כך הוא פחות בולט בתוך הבית כאשר הוא סגור. האם נהוג לעשות צבעים שונים, והאם זה נראה אסתטי.
שלום עירית! ניתן לצבוע את שדה התריס בגוון שונה מהחלון,הכל לפי טעמך והעדפותייך האישיות,שדה התריס הינו חלק נפרד ממערכת החלונות וצריך גם להתאים לגוון החיצוני של הבית,לכן,לפעמים אפילו עדיף לצובעו בגוון אחר מהחלון. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לי כרגע חלון מזכוכית שהציר הוא באמצע ולכן נפתח קצת החוצה משום שיש סוג שמפריע (החלון הוא של סלון) האם אפשר להחליף את הציר לשני צירים בצדדים והשהחלון יפתח כלפי פנים
תודה
שלום איילה! החלון המצוי אצלך הוא כנראה פיווט ואין אפשרות להעביר את הצירים למקום אחר,חייבים להתקין חלון חדש שיהיה לפתיחה פנימה על ציר או קיפ,או לחילופין,להרחיק את הסורג כך שלא יפריע לפיווט להפתח החוצה. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
1. בדירתי חלון הזזה מאלומיניום בעל שתי כנפיים, המהווה חלק מקיר מסך. החלון חדש יחסית (5 שנים) ונמצא בשימוש לא לעיתים מזומנות.
2. לאחרונה, תנועת אחת הכנפיים אינה חלקה. כשמזיזים אותה, היא קופצת קלות במהלך התנועה.
3. כיצד ניתן לפתור את העניין?

בתודה ובברכה
שלום רון! כנראה שגלגלי החלון שחוקים או שאינם מסתובבים,לכן הפתרון הוא פשוט להחליפם בחדשים. תוכל לקנותם במחסני אלומיניום או להזמין מתקין מורשה שיבצע את ההחלפה. לפרטים נוספים וקבלת רשימת מתקינים מורשים באזורך,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ קליל חלונות מעוצבים!נשברו לי בשלושה חלונות בבית הסגרים של חלונות ההזזה. ניסיתי למצוא את החלק בחנות - ולא מצאתי. מישהו יגיע כדי לתקן תיקון כזה? יש רעיון היכן אוכל למצוא את החלק? תודה!!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd