אינסטגרם

משפץ? בונה? מתכנן?

קבל הצעת מחיר מהירה

לחץ כאן

השאר פרטיך כאן ונציג יחזור אליך בהקדם

שם


טלפון


דוא"ל


קטגוריה


הערות
פורום עיצוב
פורום אדריכלות בניהול אדריכלית אסנת ברש
פורום עיצוב פנים בהנהלת דנה שקד
פורום יבוא אישי מסין בהנהלת באסיני השקעות בע"מ
פורום ריצוף וחיפוי בהנהלת "סטון אנד דיזיין"
פורום מטבחים בניהול מטבחי מיכאלו

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום,
חלון הממ"ד שלנו נתקע ולא ניתן לפתוח אותו.
מבקשת לקבל שמות מתקנים מורשים באזור חיפה.
תודה.
שלום עדי! לתיקון חלון ממ"ד ניתן לפנות לר.ב.י.ד. התקנות בע"מ בטלפון 048448386 או לנייד 0507799292 לבחור בשם מאיר בן ישי. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הבנתי שה1200 יקר יותר בשל המראה האסתטי העדין והדק שלו, אולם המוקצף קל יותר, עושה פחות רעש בגלילה, מבודד יותר, וקל יותר לנקותו. (בנוסף למחיר שאמור להיות זול יותר).
א. האם כל זה נכון (אם כן אז למה ללכת על ה1200)?
ב. איפה ניתן לראות את המחירים של כל אחד מהם, ולהבין מה ההפרשים?
ג. תודה...
שלום נתי! קליל 1200 הינו תריס רפפה בעל שלבים צרים ברוחב 45.5 מ"מ. התריס המקביל לתריס הגלילה המוקצף הוא תריס הגלילה המשוך המשמש למפתחים של עד 5.2 מטר. התריס המוקצף באמת קל יותר ומבודד יותר,הוא אינו עושה פחות רעש בגלילה ואינו מתנקה יותר בקלות. כדי לקבל הצעת מחיר,עליך לפנות למתקינים מורשים. ניתן לקבל רשימת מתקינים מורשים באזורך במוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!גליוטינה כדי שיהיה אפשר להשאיר חלון פתוח בזמן שימוש בחדר? האם יש בעיות או אי נוחות עם חלון כזה?
שלום יונית! עבור חדר רחצה קיימות כמה אפשרויות: 1)חלון קיפ עליון משתפע פנימה. 2)חלון דריי-קיפ,נפתח הצידה פתיחה מלאה לניקוי וגם כקיפ. 3)רפפת זכוכית חלבית. בחלון קליל 5000 אין אפשרות להשאיר פתוח בזמן רחצה,משום שניתן לראות מבחוץ. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב
נאמר לי שכיום ניתן לבחור מכל מגוון הידיות של קליל לדלת אופיס 9200.
האם כשבוחרים ידית לדלת בגובה 230 ס"מ וברוחב 150 ס"מ כדאי לקחת ידית גדולה יחסית? האם ידיות באורך של 100-115 מילימטר ייראו קטנות עליה? בנוסף, מה צבע ידית שמתקבל יפה לדלת בצבע לבן? כיצד ניתן לבצע את הבחירה באופן הטוב ביותר? מצד אחד לידית חשיבות רבה שכן היא הקישוט של הדלת , מצד שני קשה להחליט על סמך הקטלוג/באינטרנט והבנתי שאין לכם בשום אולם תצוגה את כל מגוון הידיות ... אודה לעזרתכם
ירון
שלום ירון! ניתן לשלב בקליל 9200 כל ידית עם פין מרובע המופיעה בקטלוג הידיות.כנף הדלת אינה גדולה במיוחד וכל הידיות מתאימות. לצבע לבן לדעתי מתאימים כל גווני הידית.את כל מבחר הידיות ניתן לראות רק בקטלוג או באינטרנט,מבחר הידיות הרב ביותר נמצא באולם בכרמיאל. לפרטים נוספיםותיאום פגישת ייעוץ אישית,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בהמשך לשאלתי למעלה בהקשר לאורך הרצוי לידית - רציתי רק להדגיש שכל כנף היא גדולה - 230 על 150. מדובר בשתי כנפיים כאלו במפתח כולל של 230 גובה על 3 מטר רוחב. תודה ירוןשלום רב, הסלון שלנו פונה לכיוון השמש במרבית שעות היום ועקב כך מתחמם במיוחד. האם ישנו סוג חלון שיכול לצמצם את חום השמש אך לאפשר את אור השמש שנכנס?
שלום מירב! במקרה שמעוניינים בהצללה,ניתן להשתמש בצלון פנימי בתוך הזכוכית שיכול לשנות את זוית השלבים ובכך ליצור צל בהתאם לזוית השמש,מערכת זו יכולה להשתלב בסדרות ה"אופיס". ניתן להשתמש בצלון חיצוני בעל שלבים גדולים יותר היורד מחוץ למערכת האלומיניום,אפשר לשנות את זוית השלבים וכך ליצור צל מואר בזויות שונות של השמש. אפשרות נוספת הוא תריס גלילה קלילאור שנפתח חלקית ומאפשר ליותר אור ויותר אויר להכנס אך גם נותן הצללה. כמובן שניתן לבנות מערכות הצללה חיצוניות כגון תריס רפפה מתכווננים על כנפי הזזה או כנפי פתיחה,קליל 1200 או שלב 8 משולב בקליל 1300 או מערכות הזזה. אפשר גם להתקין פרגולה קבועה שתיתן צל בשעות הקריטיות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
הותקנו אצלי 3 חלונות 7500 הזזה עם ידית סיבובית לייזר (5536)
כאשר פותחים את הכנף עד הסוף, הכנף משתפשפת עם הידית (פחות ממילימטר), מה עושים ?
שלום יריב! כדי למנוע מגע של הידית בכנף,יש להתקין אביזר מיוחד "בלם כנף" אשר יעצור את הכנף לפני שהידית נוגעת בכנף השניה.מספר קטלוגי של הבלם הוא 7313. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!פתרון של מעצור הוא פתרון כשאין ברירה אחרת כי הוא לא מאפשר לפתוח את הכנף במלואה (כ 10 ס"מ), האם אין פתרון אחר ?, כמו ידית אחרת, חיבור שונה של הידית לכנף ?שלום יריב! קיימת ידית גבוהה,היכולה לעקוף את הכנף,ידית דוכיפת 4323. ניתן לשלב בכנף החיצונית סגר מנוף שטוח רב נקודתי שהכנף חולפת מעליו ונפתחת עד הסוף,עד המזוזה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם ישנה ידית המתאימה לסדרת אופיס ?שלום יריב! קיימת ידית כזאת בסגנון האופיס,היא נקראת "לייזר" ומספרה הקטלוגי 5536. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום יריב! אם הידית בכל זאת נוגעת,תאלץ לסובב אותה רבע סיבוב כדי שתפריע פחות לפתיחה ולהזיז את מעצור הכנף במרחק המתאים,או,כמו שהצעתי בתשובות הקודמות,להחליף הידית בסגר מנוף שטוח. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, האם תריס רפפה , שנפתח לחוץ,מתאים לחלון בלגי עם מפתח גדול 2.40,? ואם לא ,עד איזה רוחב חלון אפשרי תריס זה. תודה.
שלום מלכה! כנף בודדת של תריס קליל 1300 מוגבלת לרוחב 90 ס"מ וגובה 210 ס"מ.ניתן לחלק פתח ל4 כנפיים כאשר כנף תלויה על כנף והפתיחה היא 2 כנפיים ימינה ושתיים שמאלה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אם כן, אילו דגמים?
אני לא רוצה לשים 2 דלתות והאדריכל שלי אמר שדמוי בלגי עם 3 חלוקות פנימיות - מחזק את הדלתות וז ל תהיה בעייה של "כליבה".
מה עושים כדי לקבל מפתח של 3 דלתות ולא 2?

המון תודה, אריק
שלום אריק! ההמלצה ליחס בין רוחב כנף לגובה היא 1:2.5,לפיכך,עדיף לבצע בפתח זה שתי כנפיים,כל אחת ברוחב 1.25 מטר וגובה 2.4 מטר. כנפיים בגודל זה,ניתן לבצע מסדרות קליל 7300,קליל 7500,קליל 9000,קליל 9200 וקליל 2200. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם תהיה בעייה עם אחריות קליל או בחלונות עצמם? תודה, אריקשלום אריק! במקרה זה,של דלתות,ניתן להגיע ליחס של 1:3 בין הרוחב לגובה,יש לדאוג שידית המשיכה תמוקם הכי נמוך שניתן,ז"א בערך בגובה 90 ס"מ.גורם נוסף שיכול לעזור ביציבות הכנף הוא משקלה,ככל שתהיה כבדה יותר,כמובן במגבלות הסדרה,כך תהיה יציבה יותר ולא "תתהפך". בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום איזו פתיחה מומלצת לחלון למטבח במידות 1.80 על 1.80?
שלום רועי! אם הבית בסגנון בלגי,הסדרה המתאימה הינה קליל 7300. אם הבית בסגנון אופיס,הסדרה המתאימה הינה קליל 7500. אם הבית בסגנון קלאסי,הסדרה המתאימה הינה קליל 7000. כל הסדרות האלו הן סדרות הזזה,בחלון זה תהיינה שתי כנפיים,כנף על כנף,קיימת אפשרות לכנף רשת בכל הסדרות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ חינם ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב
ברשותי חלונות סלון גדולים ורחבים בזיגוג כפול
עקב לחות שהייתה והתייבשה או נקיון בהצפה של מים הצד הפנימי של החלון מלוכלך ונראה כמו ערפל, אין אפשרות נקיון בצד הפנימי בין שתי הזכוכיות.
אשמל לרעיון כיצד מנקים ?
המון תודה למסייעים
עידו
שלום עידו! אם הלחות והליכלוך כלואים בין שני לוחות הזכוכית של הבידודית,לצערי,אין אפשרות לנקות זאת,אלא חייבים להחליף זכוכית.מצב זה אינו צריך לקרות משום שמתבצע נקיון יסודי לפני ההדבקה,הלחות מיובשת ויש חומר סופח לחות.אם קורה מצב כנ"ל יש לפנות לחברה שייצרה את הזכוכית ולבקש את אחריותה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd