פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

לפני כעשר שנים עשיתי שיפוץ לדירתי והחלפתי את כל החלונות הישנים לחלונות אלמיניום.
יש לי חלון גדול המורכב משתי כנפים וויטרינה המורכבת משלש כנפים, חלונות אלו לא נסגרים באופן אטום. מפתח החלון קצת יותר גדול משטח החלונות, כך שתמיד נכנסת רוח כאשר החלון סגור. החלונות בוצעו ע"י חברה בשם יתיר אלומץ, הנחשבת לחברה מעורכת, ובאמת איכות העבודה עושה רושם טוב, רק שהחלונות הנ"ל לא נסגרים באופן אטום.
האם ניתן לפתור את הבעיה ללא בניית חלונות חדשים?
בברכה
ד"ר חנה ויינר
שלום חנה! אם חיתוך הפרופילים אינו נכון,יהיה צורך לתקן את החיתוך למידות הנכונות,אם חיתוך הפרופילים תקין יתכן והחלפת מברשות בכנפיים תפתור את הבעיה כל העבודות הנ"ל,עדיף שיתבצעו ע"י המתקין המקורי שביצע את העבודה,או ע"י מתקין מורשה. לפרטים נוספים ושמות מתקינים מורשים של קליל,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
האם תוכלו לכתוב לי איזה צבע מסוג ral מתאים ל-iron913? ואיזה מתאים ל-iron2050?
אודה על תשובה מהירה, היות ואני צריכה להחליט בדחיפות על צבע פרופיל האלומיניום.
תודה רבה
שלום יעל! ראל תואם איירון 913 הוא ראל 1015. ראל תואם איירון 2050 הוא ראל 1013. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!גיל, תודה רבה על המענה המהיר! וברשותך עוד מספר שאלות לגבי צבעי fine iron: הבנתי שהיתרון של צבע זה על פני צבע iron הוא שהוא אינו מחוספס ולכן קל יותר לניקוי, בעוד ששניהם נותנים מראה "ברזלי". האם יש איזשהו חסרון ל-fine iron לעומת ה-iron? איזה צבע fine-iron מתאים ל-iron913? איזה צבע fine-iron מתאים ל-iron2050? יש ברשותי את מניפת הצבעים של iron. האם הגוונים המתאימים להם ב-fine iron הינם זהים או רק דומים? כלומר האם אני יכולה לבחור גוון fine iron עפ"י מניפת ה-iron? שוב תודה, יעלשלום יעל! צבע האיירון וגם הפיין איירון מבוססים על פוליאסטר ובעלי איכות שווה. גוון הפיין איירון התואם לאיירון 913 הינו 18F. גוון הפיין איירון התואם לאיירון 2050 הינו 16F. הגוונים המתאימים בפיין איירון דומים מאוד לגוונים באיירון. קיימת הקבלה בין כל סוגי המרקמים ז"א,כל הגוונים הנמצאים במניפת האיירון,קיימים גם במניפת הפיין איירון,גם במניפת הסופט טאץ' וגם במניפת הבסיק,ניתן לראות המניפות באולמות התצוגה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם יש דבר כזה גומיות איטום לבנות?
שלום אורח! קיימים אטמים לבנים כתחליף לחלק מהאטמים השחורים,הם עשויים מאותם חומרים שמהם עשויים האטמים השחורים. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום לכם,
דחוף ביותר, יש לנו בבית אלומיניום בצבע IRON 923 איזה צבע בטבלת הRAL תואם לו?
בטבלה שמצאנו לא מופיע...
תודה מראש
גלית
שלום גלית! צבע הראל התואם לאיירון 923 הינו ראל 7033. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם בחלונות קליל 7000 קיימת חובה על התקנה סמויה של מסילות התריס במשקופי החלון או שזה קשור להנחיה מצד האדריכל
שלום אבי! התקנת מסילות סמויות בכל סדרה שהיא,הינה בחירה ואינה חובה,אדריכלים מעדיפים שהמסילות לתריס הגלילה תהיינה סמויות ולא תסתרנה את מסגרת החלון מבחוץ. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לנו חלון קלאסי רוחב מטר, גובה מטר עשרים, זכוכית בידודית. אנו מעוניינים לעשות מג'יקליל. האם חייבים להרחיב את החלון, או שזה מתקבל יפה גם בחלון שרוחבו מטר?
שלום עדי! ניתן לבצע חלון מג'יקליל בחלון שרוחבו מטר גם אם הוא כנף אחת לכיס וגם אם הוא שתי כנפיים,כנף על כנף,כאשר כל כנף ברוחב חצי מטר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בנינו בית לפני 5 שנים. בעל מקצע התקין חלונות קליל, בחלק מהחלונות נכנס גשם דרך ,ככל הנראה ,חיבורים של החלון לקיר הקיר נרטב והטייח מתקלף. מה ואיך אפשר לדעת מאיפה נכנס הגשם בדיוק כדי לאטום נכון? ואיך לאטום?
שלום אילנה! קשה לדעת מאיפה נכנסים המים בלי להיות בשטח אך בדרך כלל כניסת המים היא בפינות החלון התחתונות כאשר אדן החלון אינו מושקע היטב בגליפ והטיח אינו אוטם את הרווח בין השלד לאדן החלון,ניתן לתקן זאת ע"י אטימה בסיליקון מבחוץ אך צריכים לדאוג שגם הקיר אינו סופג מים מבחוץ. לפרטים נוספים ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.kli.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב

התקנו חלונות אלומניום של קליל עם זכוכית טריפלקס(לא אצל מתקין מורשה) וזה החורף הראשון שלנו,
ברוב חלונות הבית ובעיקר אלה הממוקמים בשפה החיצונית של אדן החלון (כלומר אדן החלון הוא פנימי) נוצר עיבוי רב בחלק המופנה כלפי פנים הבית,עד כדי יצירת לחות וטיפות מים שזולגות על הזכוכיות ויוצרות רטיבות ועובש על הקיר ועל האלומניום.כאשר יש גשם זה מחמיר אך מספיק שיהיו טמפ' חורפיות רגילות כדי שהתופעה תתרחש.
לפני שאנו פונים למתקין היינו רוצים לדעת מהן הסיבות האפשריות לתופעה
נשמח לתשובה
שלום רינה! תופעת העיבוי על פרופילי אלומיניום נובעת משני גורמים המתקיימים בעת ובעונה אחת: 1)לחות יחסית גבוהה בחדר. 2)טמפרטורה נמוכה של פרופיל האלומיניום. כנראה שהאויר בביתכם רווי בלחות שמקורה צריך להיבדק וגם פרופיל האלומיניום מקבל את טמפרטורת החוץ בזמן שהתריס פתוח או בהעדר תריס,אדי המים שבאויר מתעבים ע""ג הפרופיל הקר ונוצרים מים ע""ג הפרופיל. ניתן למנוע תופעה זו ע""י ייבוש האוויר בבית או בידוד הפרופיל מטמפרטורת החוץ. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום. הייתי רוצה לדעת מה האפשרויות שלי בשיפוץ והחלפת חלון (מסגרת מסילות ותריסים ) בחלון בבניין מגורים, פונה לחניון הבניין קיר צדדי. בנוסף.. האים אני יכולה לשנות מידות? להקטין ב60 ס"מ לטובת נישה לארון בחדר הסמוך לו. (סגירה בבלוקים ויצירת מסגרת אלומיניום חדשה).בתודה רבה.
שלום טל! ניתן להקטין את החלון ע"י בנייה של בלוקים אך את חלון האלומיניום יהיה צורך להזמין מחדש. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הי. יש לי חלון ענק בסלון ויש בו כרגע תריסים שבורים וישנים. אני רוצה לשבור את כולם ולהתקין חדשים אבל הבנתי שאולי עדיף לי פשוט לוותר עליהם ולעשות ויטרינה גדולה ווילון. אשמח להמלצות?
היום קיים גם חלון/זכוכית אנטיסאן-פתרון חלקי לשמש וחום. התקנתי אצלי אנטיסאן בהדבקה-מצויין.שלום ברק! בארצנו השמשית,תריסים הם הרבה יותר יעילים מוילונות,להחשכה,להצללה חלקית ולחסימת קרינת השמש והחום,אם אלו תריסי רפפה,ניתן לווסת באמצעותם את כמות האור,אם אלו תריסי גלילה,ניתן לשלוט בכמות האור והאוויר הנכנסת דרך הפתח.מומלץ להתקין תריסים. שילוב של מערכת ויטרינות זכוכית התריס ורשת אם צריך,נותן פתרון סגירה ואיטום מושלם לפתח בקיר,וילון ניתן להוסיף לשם מראה אסטטי ועיצוב. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd