אינסטגרם

משפץ? בונה? מתכנן?

קבל הצעת מחיר מהירה

לחץ כאן

השאר פרטיך כאן ונציג יחזור אליך בהקדם

שם


טלפון


דוא"ל


קטגוריה


הערות
פורום עיצוב
פורום אדריכלות בניהול אדריכלית אסנת ברש
פורום עיצוב פנים בהנהלת דנה שקד
פורום פנג שואי בהנהלת קרן הורוביץ
פורום מטבחים בניהול מטבחי מיכאלו

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום, רציתי לדעת האם יש אפשרות לעשות חלון כיס למידות מטר על מטר וחצי וכן האם חלק מהחלון יכול להיות קבוע?
שלום יערה! ניתן לבצע חלון כיס ברוחב 1 מטר וגובה 1.5 מטר בכל סדרות ההזזה. אפשר לצרף לו קבוע אך כיחידה נפרדת שאינה אינטגרלית,ז"א,מתייחסים ליחידה הקבועה כאל חלק מהקיר ואח"כ מרכיבים את חלון ההזזה. כנף התריס תכסה אך ורק את חלון הכיס,עבור החלק הקבוע יש לדאוג לפתרון הצללה אחר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!קניתי דירה חדשה מקבלן ,יש לי ביציאה למרפסת חלון בעל שלוש מפרקים והקבלן שם לי באותו מסילה גם רשת וגם חלון ,מה שיוצא שאני יכול לפתוח רק שליש חלון,האם יש תקן לכמות מסילות.
שלום אלי! התקן אינו מדבר על כמות מסילות או כנפי רשת,ניתן לפתור את הבעיה ע"י תוספת של שתי מסילות עבור עוד שתי כנפי רשת,במקרה וקיים מקום נוסף בעובי הקיר. אם קיימת בעיה בעובי הקיר,ניתן על אותן שלוש מסילות להתקין שתי כנפי זכוכית שכל אחת מהן בגודל חצי פתח אור ועל המסילה השלישית להתקין כנף רשת בגודל חצי פתח אור גם כן,כך,תוכל לפתוח חצי פתח אור לגמרי. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנו משפצים בית פרטי. במטבח קיים חלון אחד והכיריים מונחות ממש תחתיו-מחצית מהכיריים תחת מחצית מהחלון. זהו קיר דרומי. בקיר המזרחי יותקן מזגן. האם להתקין קולט אדים אי-כי זה מה שמתאים מעל הכיריים שלנו על מנת ששאר ארונות המטבח התחתוניים וגם 2 קלאפות הנמצאות בקיר הצפוני מול הכיריים לא ייקלטו בעתיד לכלוך, שומן וגם גוף המזגן? אני מעדיפה ללא קולט אם הקולט מטפל רק במניעת ריחות. החלון ברוחב 1.60 לערך, גובה 90.
שלום or! החלון המתאים הוא קליל 1700 הזזה שתי כנפיים כנף על כנף,חלון זה הוא בעל הפרופילים הצרים ביותר ומספיק לרוחב של 1.6 מטר וגובה 0.9 מטר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ,
אני גר ברחוב הירקון בת"א ובחורף יש לנו כאן רוחות איומות . בחורף האחרון הייתה כאן סערה ששברה לי את כל החלונות במרפסת ונאלצתי להתקין חלונות מדגם פרופיל 9000 . בכדי שאותו אסון שקרה אצלי בשנה שעברה לא יחזור על עצמו , ברצוני לחזק את המסילות , כך שאפילו ברוח החזקה ביותר הן לא יזוזו ממקומן - על איזה סוג בורג הייתם ממליצים לי . בחודש הבא אני מתכוון להזמין אלי בעל מקצוע ופשוט רציתי לקבל מושג לפני כן - תודה על תשובתכם .
שלום ערן! בדר"כ עבור חיזוק משקוף החלון לקיר,משתמשים בברגי נירוסטה מספר 10 באורך של 5 ס"מ לפחות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
האם ארון התריס לתריסי אור דשונה בגודלו מתריס רגיל?
האם בחלונות בגודל 1.3 מטר ניתן להתקין תריס אור ידני (ללא מנוע חשמלי)?
תודה,
שלום מיכל! לכל סוג של תריס טבלת קוטרי גלילה מיוחדת,באמצעותה מחשבים את קוטר הגלילה ומתאימים את גודל ארגז התריס. ניתן להרכיב תריס גלילה ידני כל עוד משקל התריס אינו עולה על 12 ק"ג. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לי ויטרינה בעלת שלוש כנפיים ממנה ניתן לצאת למרפסת חיצונית (בבית פרטי). בנוסף הותקנה מסילה לרשת בעלת שתי כנפיים. האם גובה המסילה של הרשת אמור להיות נמוך מגובה המסילה של החלון, או באותו הגובה? (מבחינת נוחות מעבר מעל המסילות, ניקיון-אפשרות ליציאת מים החוצה)
שלום יוסי! גובה מסילת הרשת יכול להיות נמוך יותר מגובה מסילת החלון לשם נוחות מעבר או מניעת הצטברות מים,גם במסילה נמוכה יש צורך לנקב חורים למעבר מים מתחת לנתיבים. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!07/08/2011 09:42

נכון, אבל בחרנו דלתות חוץ רב בריח.ממתינה לתשובה.
07/08/2011 10:52

אני מציעה לך לנסות לבטל את העסקה ברב בריח , היות ואין להם את הצבע המתאים גוון 9001 לא מתאים, 1013 -שמנת 9001 - לבן פנינה07/08/2011 00:44

בחרנו לשיפוץ ביתנו אלומיניום בצבע ral 1013/ כעת אנו בוחרים דלתות חוץ של רב בריח והצבע הנבחר הוא ral 9001/ האם ישנה התאמה בינהם?ואם לא, איזה צבע מתאים לדלתות? איזה צבע יותר שמנת-בז' ואיזה צבע יותר לבן? את השליכטה בחוץ אנו רוצים לצבוע בגוון כהה יותר מצבע האלומיניום. יש לך רעיון למספר צבע מתאים לשליכטה?
שלום אור! ראל 1013 נקרא לבן-פנינה,ראל 9001 נקרא לבן-שמנת.הלבן שמנת נראה בהיר יותר. בקשר לשליכט החיצוני יש להתקשר לספקים ולבקש מהם הגדרה לצבע במניפת ראל. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!המליצו לי על חלונות גליוטינה לגודל 80\100? האם זה חלון ידידותי ונוח והאם זה חוסך סורגים ? (קומה שלישית)
שלום ישראל! חלון הגליוטינה,הזזה אנכית,מתאים לחלונות ברוחב 80 ס"מ וגובה 100 ס"מ מבחינת פרופורציות. מבחינת תפקוד,החלון מאד נוח משום שהחלק החשוב נפתח. מבחינת בטיחות,החלון אינו מחליף סורגים. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!80 ס"מ זה די גדול והימצאותו בחלל החדר בעייתית, גם מבחינת הגבלת שימוש וגם מבחינה בטיחותית, לא?
שלום נועם! אם מתקינים חלון דריי-קיפ ניתן יהיה לפתוח אותו לאיוורור בלבד בפתיחת קיפ,במצב זה הוא לא יפריע לתנועה בחדר ולא יהווה סכנה. כאשר לא מסתובבים בחדר ורוצים לאווררו,אז פותחים פתיחה מלאה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל,חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd