פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום פירזול בהנהלת בלורן
פורום תאורה בהנהלת "שקע ותקע"
פורום פנג שואי בהנהלת קרן הורוביץ

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

אני בונה בית באזור הררי בקר בו מאוד בחורף. רציתי לדעת איזה רוחב כדאי שיהיה בין הזכוכיות בזכוכית בידודית לבידוד אופטימלי? כמו כן, איזה פרופיל הכי מומלץ עבור בידודית כזו? האם עדיף משהו בלגי או דווקא 7000/9000
תודה
שלום יונתן! ככל שמרווח האוויר בין הזכוכיות גדול יותר,כך הבידוד הטרמי טוב יותר,המרווח המוממלץ בין שכבות הזכוכית יהיה לא פחות מ12 מ"מ. זכוכית בידודית בה המרווח המינימלי הוא 12 מ"מ תהיה לפחות בעובי של 20 מ"מ,עובי כזה של זכוכית נכנס בסדרות 7500 ומעלה,ז"א 7500,9000,9200 ו2200.מבחינת סדרות ציר,זיגוג בעובי כזה נכנס לכל הסדרות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!לפי דבריך, האם יש אפשרות לשים פרופיל 7000 בחלונות כיוון שהוא יכול להגיע רק עד עובי של 18 מ"מ (לפי מה שמופיע באתר) ולא יגיע ל20 מ"מ כמו שכתבת. האם יש הבדל במחיר בין פרופיל 7000 ל9000 תודה!שלום יונתן! בקליל 7000 הזיגוג המקסימלי הוא 18 מ"מ ולכן לא ניתן לזגג זכוכית בידודית שהמרווח בין הזכוכיות יהיה 12 מ"מ.לעומת זאת,בסדרת קליל 9000 ניתן לזגג עד 24 מ"מ זכוכית וניתן להגיע למרווח של מעל 12 מ"מ בחלונות. סדרת קליל 9000 יקרה יותר מסדרת קליל 7000 בגלל שהפרופילים כבדים יותר והאביזרים יקרים יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם צבע ה FINE IRON לבן קרמה מהמניפה החדשה שלכם F16 תואם בדיוק לצבע הקרמה 16I של מניפת ה IRON ?
תודה
שלום אורח! גוון הF16 וגוון הI16 הינם אחידים מבחינת הגוון אך שונים מבחינת הטקסטורה ויכול להיות שמסיבה זו יראה כאילו הגוון שלהם שונה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש באתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, יש לי 2 חלונות סלון ברוחב 1.40 ובגובה 1.50
עובי קיר 22 סמ. אני מעוניינת להתקין את החלון במישור חיצוני של הקיר כדי שתיווצר נישה
שאליה אוכל להכניס וילון וניציאני מעץ, נשאלת השאלה האם יהיה לי מספיק מקום בנישה להתקנת הוילון לאחר התקנת פרופיל 7300 כולל רשת הזזה וידית בולטת?
שלום לימור! שלושה נתיבים בקליל 7300 הכוללים שתי כנפי זכוכית וכנף רשת התופסים 135 מ"מ,הידית מוסיפה עוד 65מ"מ מקסימום,כך שהעובי הכולל הוא 200 מ"מ,נשארו 2 ס"מ להתקנת וילון ונציאני מעץ. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שם אין ידית בולטת, נכון? האם הוא מתאים למפתח בגודל שציינתי, האם הוא חזק יותר וקשה יותר לפריצה, עמיד יותר נגד רוח וגשם? תודהשלום לימור! ידית שטוחה קיימת גם בקליל 7300 וגם בקליל 1700. קליל 1700 הינו חלון עדין יותר ומתאים למפתחים עד גובה 1.8 מטר,פחות עמיד לפריצה ונגד רוח וגשם,קליל 1700 מתאים אך ורק לחלונות. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות נלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ קליל חלונות מעוצבים!ומהו עובי הפרופיל 1700- 2 מסילות חלון+1 מסילת רשת? האם צר יותר מה-7300? וכמו כן, מהו עוביו של פרופיל 4300+רשת? תודה רבה!שלום לימור! מסילת קליל 1700 3 נתיבים עומקה 89 מ"מ עם רשת 1700,עם רשת בינונית עומק המסילה יהיה 67 מ"מ. עומק משקוף של קליל 4300, 46 מ"מ,בתוספת פרופיל רשת קבועה נשלפת העומק יהיה 72 מ"מ. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם חזק יותר מה-1700?שלום לימור! פרופיל 7000 חזק יותר מקליל 1700,הוא מיועד גם לדלתות. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אל קליל:
ראיתי בחו"ל תריס גלילה בחלון ראווה בו השלבים היו עם חורים בגודל שלא מאפשר כניסת יתושים,אבל לא רשת פלסטיק .זה נראה חזק מאוד ויעיל כנגד השמש וגם היתושים.
מצד שני מתאוורר יפה.
האם קיים פרופיל כזה בארץ?
האם ניתן לשלב פרופיל כזה עם תריס אור צל?
שלום רומן! קיים תריס כמו שרצית בארץ אינני יודע מי משווקו,לקליל כרגע קיים רק קלילאור עם חורים גדולים של200 מ"מ רוחב על 12 מ"מ גובה. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!היי ראיתי צבע שמוצא חן בעיני (אפור בהיר) ושאלתי איזה מס' הוא, נאמר לי שזה 0096 . האם יש כזה דבר? מהו ה- RAL התואם? תודה
שלום עומר! עליך לברר בדיוק את שם הגוון משום שלא קיים גוון 0096,האפור הבהיר ביותר שקיים נקרא אפור אבן בשלושה מרקמים 32I איירון,32S סופטאץ' או 32F פיין איירון.הראל התואם הוא ראל 7030. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, אשמח לדעת מה ההבדל בין שתי הסדרות. לנו יש בבית גם פרופי בלגי 7300 וגם פרופילי 7000 ו-9000. ראיתי גוון אפור חם שהיה נראה יחסית יפה, אם כי קצת כהה. מה המקביל שלו בfine iron? האם יש גם מקבילה ב-soft touch ומה ההבדל? האם יש מקום בו ניתן לראות את הגוונים על חלונות? איזה צבע הויטרינה המופיעה בקטלוג של קליל 2012 בפרופיל 7300?

תודה, עדי
שלום,אני משפצת וילה עם הרבה מפתחים.בחרתי אריחי גרניט פורצלן דמויי טרוורטין נוצ'ה שהוא לא בהיר.בדמיוני ראיתי כל הזמן פרופילי בלגי בגוון שמנת כמו 913 אשר יבהירו את הבית.לאחר שנתקלתי בפרופיל 2030 התאהבתי...שאלתי היא אם פרופיל בלגי 4300 עם תריסים בגוון הזה לא יכבידו על הבית.האם יתקבל מראה חמים ולא מתכתי,גם דלתות הפנים והמטבח יהיו בשמנת.אני ממש מבולבלת אשמח לקבל עצתכם.שלום עדי! קליל 7300 שייך לבלגי,לפרופיל יש חריץ דקורטיבי ופרזול עתיק,לעומת קליל 7000 ו9000 השייכים לקלאסי,הפרופילים חלקים והפרזול פונקציונלי ופשוט,שטוח,ללא ידיות סיבוביות וללא סגנון מוגדר. גוון אפור חם קיים בשלושת המרקמים,איירון I34,פיין איירון F34 וסופט טאץ'S34,האיירון מחוספס,הפיין איירון חלק אך נראה מחוספס והסופטאץ' בעל מרקם מאט. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם באולם תצוגה בו ניתן לראות את הצבעים השונים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני בונה בית והוא תוכנן עם הרבה חלונות (17) וקיבלתי הצעת מחיר מאוד יקרה.
האם אפשר להוזיל את העלויות בכך שנשנה מ- בלגי ל-קלאסי למשל?
דוגמא: חלון חדר הורים ג80 X ר.200 + חלון נוסף ג.180 X ר.120 קיבלתי הצעה על בלגי 1700, האם בדגם קלאסי יהיה יותר זול?
בסלון אני כנראה אבחר בדגם בלגי אבל בחדרי שינה ובשירותים למה לי אם זה מיקר עלויות?
בתודה
שלום בטי! אכן כן,תוכלי להוזיל עלויות החלונות אם תעברי מבלגי לקלאסי. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה. עוד שאלה, האם אפשר לבחור צבע אחד לחלון וצבע אחר לארגז תריסשלום בטי! ניתן להזמין צבע מסוים לחלון וצבע שונה לארגז תריס. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
אצלי מותקן בבית חלונות בצבע FINE IRON 609 אני מחפס צבע תואם מסדרת ral
לצביעת גדר ניסיתי צבע 1013 הצבע אינו תואם איזה צבע מתאים לצבע FINE IRON 609
שלום איתן! הבסיס לגוון פיין איירון 609 הוא ראל 1013 לבן פנינה,לפיין איירון 609 נוספים גרגירים נפרדים בצבע קצת יותר כהה הגורמים לצבע להראות מגורען,מסיבה זו לא ניתן להתאים לגוון זה גוון ראל תואם.עצתי הינה לקחת דוגמא של פיין איירון 609 ולבצע התאמת גוון באחת מתחנות הערבוב של חברות הצבע בחנויות צבע או בחנויות עשה זאת בעצמך. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!לפני כעשר שנים עשיתי שיפוץ לדירתי והחלפתי את כל החלונות הישנים לחלונות אלמיניום.
יש לי חלון גדול המורכב משתי כנפים וויטרינה המורכבת משלש כנפים, חלונות אלו לא נסגרים באופן אטום. מפתח החלון קצת יותר גדול משטח החלונות, כך שתמיד נכנסת רוח כאשר החלון סגור. החלונות בוצעו ע"י חברה בשם יתיר אלומץ, הנחשבת לחברה מעורכת, ובאמת איכות העבודה עושה רושם טוב, רק שהחלונות הנ"ל לא נסגרים באופן אטום.
האם ניתן לפתור את הבעיה ללא בניית חלונות חדשים?
בברכה
ד"ר חנה ויינר
שלום חנה! אם חיתוך הפרופילים אינו נכון,יהיה צורך לתקן את החיתוך למידות הנכונות,אם חיתוך הפרופילים תקין יתכן והחלפת מברשות בכנפיים תפתור את הבעיה כל העבודות הנ"ל,עדיף שיתבצעו ע"י המתקין המקורי שביצע את העבודה,או ע"י מתקין מורשה. לפרטים נוספים ושמות מתקינים מורשים של קליל,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
האם תוכלו לכתוב לי איזה צבע מסוג ral מתאים ל-iron913? ואיזה מתאים ל-iron2050?
אודה על תשובה מהירה, היות ואני צריכה להחליט בדחיפות על צבע פרופיל האלומיניום.
תודה רבה
שלום יעל! ראל תואם איירון 913 הוא ראל 1015. ראל תואם איירון 2050 הוא ראל 1013. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!גיל, תודה רבה על המענה המהיר! וברשותך עוד מספר שאלות לגבי צבעי fine iron: הבנתי שהיתרון של צבע זה על פני צבע iron הוא שהוא אינו מחוספס ולכן קל יותר לניקוי, בעוד ששניהם נותנים מראה "ברזלי". האם יש איזשהו חסרון ל-fine iron לעומת ה-iron? איזה צבע fine-iron מתאים ל-iron913? איזה צבע fine-iron מתאים ל-iron2050? יש ברשותי את מניפת הצבעים של iron. האם הגוונים המתאימים להם ב-fine iron הינם זהים או רק דומים? כלומר האם אני יכולה לבחור גוון fine iron עפ"י מניפת ה-iron? שוב תודה, יעלשלום יעל! צבע האיירון וגם הפיין איירון מבוססים על פוליאסטר ובעלי איכות שווה. גוון הפיין איירון התואם לאיירון 913 הינו 18F. גוון הפיין איירון התואם לאיירון 2050 הינו 16F. הגוונים המתאימים בפיין איירון דומים מאוד לגוונים באיירון. קיימת הקבלה בין כל סוגי המרקמים ז"א,כל הגוונים הנמצאים במניפת האיירון,קיימים גם במניפת הפיין איירון,גם במניפת הסופט טאץ' וגם במניפת הבסיק,ניתן לראות המניפות באולמות התצוגה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd