פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום פנג שואי בהנהלת קרן הורוביץ
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות
פורום תאורה בהנהלת "שקע ותקע"

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

בסדרת הצבעים החדשים של קליל -צבע : לבן שמנת מסדרת הסופט טאצ , האם יש תצוגה לצבע הנ"ל בסניפי קליל ? דוגמת פרופיל לא במניפת בצבעים ? האם יש תגובות טובות לצבע הנ"ל ? לפי חוות דעת מקריאה בפורום - לא מצויין הצבע - אשמח לקבל תגובה .
שלום מיכל! צבעים בגימור סופט-טאצ' מוצגים בתצוגת קליל ברשל"צ ויוצגו בתערוכת בתים ומבטים הקרובה שתיפתח ב10.7.2012 בגני התערוכה. גימור הסופט-טאצ' מאוד פופולרי מפני שהוא מט עדין ונותן מרקם נעים לעין ולמגע. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!רציתי לדעת מה המרווח המקסימלי של אוויר שאפשר לעשות בין זכוכיות ב'בידודית' בפרופיל 7000 ואיזה מרווח בפרופיל 9000 או 92000.

תודה
שלום שלום! בקליל 7000,הזיגוג המקסימלי הניתן לביצוע הוא 18 מ"מ.ז"א רווח מקסימלי בין זכוכיות 10 מ"מ. בקליל 9000,הזיגוג המקסימלי הניתן לביצוע הוא 24 מ"מ.ז"א רווח מקסימלי בין זכוכיות 16 מ"מ. בקליל 9200,הזיגוג המקסימלי הניתן לביצוע הוא 45 מ"מ ז"א רווח מקסימלי בין זכוכיות 37 מ"מ. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
צריכה עזרה דחופה..לא מצליחה להחליט איזה שליכט צבעוני כדאי לצבוע את הבית מבחוץ. (מהצבעים של טמבור) העדפה שלי היא גוונים של שמנת אבל בכל זאת רוצה שיהיה קונטרס. צבע אלומניום iron 913 לבן מוקה.
אודה מאוד על העזרה..
שלום אורחת! כדי להגיע להחלטה,עליך לפנות למוקד הייעוץ לצבע של טמבור,הם יוכלו להמליץ לך על גוון שליכט שמתאים לגוון אלומיניום איירון 913 לבן מוקה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1-800-321-321 הם מאוד נחמדים ואדיבים.10/06/2012 11:13

הייתי מעוניין לדעת מה דומה לצבע 46S מהדגם של הסופט טאצ' בסדרה של פיין איירון, מה שם הצבע המקביל בסדרה זו
שלום רפי! הצבע המקביל ל46S בפיין איירון הוא 46F,הגוון הוא אפור קלאסי ומקביל גם לראל 7047. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני בונה בית באזור הררי שקר בו בחורף. בעקבות ההמלצה שלכם אנחנו נעשה זכוכית בידודית עם הרווח המקסימלי. אני מתלבט האם יש גם צורך בתריס גלילה. רציתי לדעת אם אני עושה חלון כזה האם הבידוד יספיק או שבאמת מומלץ להוסיף גם תריס גלילה?
תודה
שלום חנוך! הוספה של תריס גלילה למערכת מוסיפה חציצה נוספת בין החוץ לפנים ומפרידה את החלון ממזג האויר החיצוני ולכן מגבירה מאוד את הבידוד הטרמי.תריס מוקצף אפילו יבודד יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ,
לאחורנה התקנתי חלונות דרייקיפ בחדר השינה שלי , מדובר ב-2 חלונות מטר על מטר
עם זכוכית טריפלקס7 מ"מ אך הרעש פחת ממש במעט אולי 10-20 % לא יותר מזה , האם כדאי להחליף לזכוכית כפולה מטריפלקס? והאם היא מורידה יותר אחוזי רעש ..? ( יש לציין שאני מתגוררת בקומה ראשונה )
תודה.
שלום תאי! זכוכית טריפלקס מבודדת טוב יותר נגד רעש מזכוכית בידודית,ככל שזכוכית הטריפלקס תהיה עבה יותר כך הבידוד האקוסטי יהיה טוב יותר,אך בנוסף,יש לבדוק את האיטום בין הקיר לחלון,מהמרווח יכולים להכנס רעשים. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!התקנתי בביתי חלונות ודלתות 4300 עם בידודית, כ- 25 פתחים.
כל חלון בנוי מכנף שנפתחת על הכנף השניה הקבועה. בכל פעם שיש קצת רוח החלונות נטרקים והידית פוגעת בזכוכית. האם יש דרך לסדר את הבעיה?
שלום עופר! קיים אביזר מיוחד,המורכב בין הכנף למשקוף בחלק התחתון של החלון שמטרתו לעכב את תנועת החלון ולעצור את הכנף בנקודה רצויה,האביזר נקרא "מגביל פתיחה לחלון ציר ומספרו הקטלוגי הוא 1306. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם קיים פתרון בחלונות גדולים עם זכוכית - חלון סלון שיוצא לגינה, שיהיו עמידים לפריצה, כלומר שהפורץ לא יוכל לשבור (בקלות) את החלון?
שלום דורון! בדר"כ כאשר רוצים לעכב פריצה דרך מערכת הזזה יציאה לגינה נוקטים בכמה פעולות: 1)בחירת סדרה חזקה היכולה לקבל נעילה רב נקודתית ומפתח צילינדר כדוגמת קליל 9200. 2)זיגוג בזכוכית טריפלקס המכילה בתוכה שכבת פלסטיק המונעת התפרקות הזכוכית בשבירה. 3)התקנת תריס גלילה או סורגים אם רוצים. 4)הוספת בריחים או פיני נעילה בין הכנפיים לתוספת בטחון. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מחליף חלונות בידודית בגודל 1.6 / 65 בבית עם ילדים (פרופיל 9000), יעצו לי להוסיף טריפלקס בצד הפנימי בשביל הבטיחות, האומנם זה נדרש?
שלום אורח! הזכוכית המוגדרת כזכוכית בטיחות הינה זכוכית טריפלקס שכבות 4+4,ניתן גם להשתמש בזכוכית 6 מ"מ מחוסמת. במקרה של שבירה,הזכוכית המחוסמת מתנפצת לרסיסים קטנים שאינם חדים,במקרה של טריפלקס,הזכוכית תשבר אך חלקיה לא יתפזרו היא תשאר מאוגדת. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה על תגובתך, אך לא בקשתי לדעת מה זה טריפלקס אלא האם זה נדרש מבחינה בטיחותית בגודל החלון שציינתי. אשמח לשמוע התייחסותכם בענייןשלום אבי! מבחינת התקן,אם הזכוכית ממוקמת מתחת לגובה מטר היא צריכה להיות מחוסמת 6 מ"מ או טריפלקס 4+4. בברכה,גיל,קליל!שלום, לחלון הזזה ברוחב של 1.80מ' וגובה של 1.30מ' איזה פרופיל אלומיניום מומלץ מבחינת קלות ההזזה האם 1700 או 7000? האם יש עוד סיבות לבחירה?
תודה מראש על תשובתך
שלום מיכל! עבור כנף ברוחב 90 ס"מ וגובה 130 ס"מ ניתן להשתמש בקליל 1700 אך צריך לבדוק בדיאגרמות חוזק אם יש התאמה ללחצי הרוחות באזור,בנוסף,יש לבדוק שמשקל הכנף לא עולה על 40 ק"ג.קליל 1700 הינה סדרה בעלת פרופילים דקים יותר מקליל 7000 ואמורה להיות גם זולה יותר מהסיבה הזו. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd