פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום פנג שואי בהנהלת קרן הורוביץ
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

מעוניין בהצעת חלונות למטבח ושירותים
איזה פרופילים מומלצים?
במקלחת ושירותים יש 3 חלונות בגודל 80*80
ובמטבח 60*150
תודה למשיבים
שלום יותם! חלונות מומלצים לשירותים הם בדר"כ חלונות קיפ או דריי-קיפ מסדרת קליל 4400 או קליל 4300. עבור חלון מטבח בגרוחב 150 ס"מ ובגובה 60 ס"מ מומלץ חלון הזזה קליל 1700 שתי כנפיים,הפרופילים הם דקים ועדינים וניתן להוסיף גם כנף רשת. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם יש פיתרון לארגז תריס פינתי שיראה כארגז אחד ולא כשני ארגזים.
שלום רז! ניתן לבצע ארגז תריס פינתי המשכי,אם חותכים את פרופילי הרוחב,העליון והתחתון בזוית של 45 מעלות זה לזה כדי שיצרו רצף בארגז התריס לאורך הפינה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנו בתהליך שיפוץ בקיבוץ. החלונות שיתקינו לנו הם מדגם קליל 7000. אנו מעוניינים בפרופיל מעודן יותר וחשבנו על דגם1700. האם ניתן להתאים דלת יציאה למרפסת (דלת ציר!) שתהיה באותו עיצוב? איפה ניתן לראות דלת מדגם כזה? האם יש דגמים נוספים שיוכלו להתאים לטעמנו? (לא יקר מידי, מעודן ועמיד בפני רוחות חזקות).
שלום תקווה! הסדרה התואמת מבחינת פרופילים צרים לקליל 1700 הינה קליל 4300 שממנה ניתן לייצר דלתות ציר כנף אחת ושתיים.אם קיימת בעיית תקציב,ניתן להשיג תוצאות דומות בעזרת סדרת קליל 4400 עם פרופילי זיגוג שקועים שנותנים הרגשה כאילו הפרופילים צרים יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום ויטרינת היציאה למרפסת אצלי בגודל 4.40 מטר. עדיין לא בחרתי אבל אבחרר כמובן בקליל. האם יש תריס גלילה אשר יכול להתאים לגודל זה? ובכלל, האם יש מגבלות כלשהן בחלון או בתריס בגדלים אלו. אני מעוניינת בקליל בלגי עדין. תודהשלום מאיה! קיימים תריסי גלילה המתאימים למפתח של 4.4 מטרים,גם תריס גלילה רגיל וגם קלילאור. לגבי מגבלות החלונות,יש לדעת מה גובה החלון/דלת הרצוי באיזה מקום גיאוגרפי הפתח ממוקם וכמה תשקול הזכוכית כדי לדעת אם הסדרה שאת רוצה מתאימה למגבלות. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, אני מעוניינת לצבוע את החלונות בבית בצבע נירלט 0749 [ירוק מעושן] וצבע התריס בצבע שונה ral1013 - נאמר לי שלא כדאי לעשות צבעים שונים לתריס ולחלונות כיוון שזה לא נראה יפה. הבעיה שאני רוצה שהתריס יהיה בצבע בהיר - כי כך הוא פחות בולט בתוך הבית כאשר הוא סגור. האם נהוג לעשות צבעים שונים, והאם זה נראה אסתטי.
שלום עירית! ניתן לצבוע את שדה התריס בגוון שונה מהחלון,הכל לפי טעמך והעדפותייך האישיות,שדה התריס הינו חלק נפרד ממערכת החלונות וצריך גם להתאים לגוון החיצוני של הבית,לכן,לפעמים אפילו עדיף לצובעו בגוון אחר מהחלון. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לי כרגע חלון מזכוכית שהציר הוא באמצע ולכן נפתח קצת החוצה משום שיש סוג שמפריע (החלון הוא של סלון) האם אפשר להחליף את הציר לשני צירים בצדדים והשהחלון יפתח כלפי פנים
תודה
שלום איילה! החלון המצוי אצלך הוא כנראה פיווט ואין אפשרות להעביר את הצירים למקום אחר,חייבים להתקין חלון חדש שיהיה לפתיחה פנימה על ציר או קיפ,או לחילופין,להרחיק את הסורג כך שלא יפריע לפיווט להפתח החוצה. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
1. בדירתי חלון הזזה מאלומיניום בעל שתי כנפיים, המהווה חלק מקיר מסך. החלון חדש יחסית (5 שנים) ונמצא בשימוש לא לעיתים מזומנות.
2. לאחרונה, תנועת אחת הכנפיים אינה חלקה. כשמזיזים אותה, היא קופצת קלות במהלך התנועה.
3. כיצד ניתן לפתור את העניין?

בתודה ובברכה
שלום רון! כנראה שגלגלי החלון שחוקים או שאינם מסתובבים,לכן הפתרון הוא פשוט להחליפם בחדשים. תוכל לקנותם במחסני אלומיניום או להזמין מתקין מורשה שיבצע את ההחלפה. לפרטים נוספים וקבלת רשימת מתקינים מורשים באזורך,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ קליל חלונות מעוצבים!נשברו לי בשלושה חלונות בבית הסגרים של חלונות ההזזה. ניסיתי למצוא את החלק בחנות - ולא מצאתי. מישהו יגיע כדי לתקן תיקון כזה? יש רעיון היכן אוכל למצוא את החלק? תודה!!שלום ,
רציתי לדעת אם יש מגבלה בגודל או בגובה הפתחים שמתוכננים להתבצע בקליל בלגי?
שלום לימור! קיימות שלוש סדרות בלגיות,קליל 1700,קליל 4300 וקליל 7300. קליל 1700:רוחב כנף-120 ס"מ,גובה כנף-180 ס"מ. קליל 4300:רוחב כנף-90 ס"מ.גובה כנף חלון 120 ס"מ וגובה כנף דלת 210 ס"מ. קליל 7300:רוחב כנף-180ס"מ,גובה כנף-280 ס"מ,עם חיזוק. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!היי, החיזוק שדיברת עליו הכוונה היא לחלוקה הזכוכית עם פרופילים?ואם כן האם מספיקה חלוקה באמצע בלבד ברוחב 30 ס"מ ? הפתח שלי הוא 5 מ' רוחב שאותו אני מתכוונת לחלק ל-1.25 כל כנף והגובה שלי הוא 2.8ס"מ??????שלום לימור! החיזוק שדיברתי עליו הינו חיזוק בשולב,זהו חיזוק גובה הממוקם על פרופיל השולב הפנימי והחיצוני בהתאם לצורך. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום סיימון! מחיר האיירון והפיין איירון הינו זהה,תיאורטית עבור ק"ג בודד.יכול להיות שבגלל,כמות,גוון מיוחד,כמות נפל גדולה, או זמני אספקה מיוחדים מחיר של סוג צבע כלשהוא יהיה יקר יותר מסוג הצבע השני,אך מחיר המחירון של שני סוגי הצבעים,שווה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
האם פרופיל 9000 מתאים לחלון הזזה (יציאה לגינה) 3.85 רוחב, 2.3 גובה. 2 כנפיים בלבד ללא חלוקה פנימית?
בנוסף איזה מנוע מומלץ? ולאיזה משקל?

תודה.
שלום אורי! ניתן להתקין דלת קליל 9000 ברוחב כולל של 3.85 מטר וגובה 2.3 מטר שתי כנפיים. משקל הדלת יהיה מוגבל ל240 ק"ג והשולב הפנימי יהיה מחוזק. עבור רוחב של 3.85 מטר יש להשתמש בתריס קלילאור שלב רגיל,אשר משקלו יהיה 72.6 ק"ג.המנוע יהיה מנוע קלילקונטרול המתאים ל72 ק"ג בהתאם לבחירתכם,מנוע רגיל,מנוע עם שלט רחוק,או מנוע עם הפעלה ידנית. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd