פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

בנינו בית לפני 5 שנים. בעל מקצע התקין חלונות קליל, בחלק מהחלונות נכנס גשם דרך ,ככל הנראה ,חיבורים של החלון לקיר הקיר נרטב והטייח מתקלף. מה ואיך אפשר לדעת מאיפה נכנס הגשם בדיוק כדי לאטום נכון? ואיך לאטום?
שלום אילנה! קשה לדעת מאיפה נכנסים המים בלי להיות בשטח אך בדרך כלל כניסת המים היא בפינות החלון התחתונות כאשר אדן החלון אינו מושקע היטב בגליפ והטיח אינו אוטם את הרווח בין השלד לאדן החלון,ניתן לתקן זאת ע"י אטימה בסיליקון מבחוץ אך צריכים לדאוג שגם הקיר אינו סופג מים מבחוץ. לפרטים נוספים ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.kli.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב

התקנו חלונות אלומניום של קליל עם זכוכית טריפלקס(לא אצל מתקין מורשה) וזה החורף הראשון שלנו,
ברוב חלונות הבית ובעיקר אלה הממוקמים בשפה החיצונית של אדן החלון (כלומר אדן החלון הוא פנימי) נוצר עיבוי רב בחלק המופנה כלפי פנים הבית,עד כדי יצירת לחות וטיפות מים שזולגות על הזכוכיות ויוצרות רטיבות ועובש על הקיר ועל האלומניום.כאשר יש גשם זה מחמיר אך מספיק שיהיו טמפ' חורפיות רגילות כדי שהתופעה תתרחש.
לפני שאנו פונים למתקין היינו רוצים לדעת מהן הסיבות האפשריות לתופעה
נשמח לתשובה
שלום רינה! תופעת העיבוי על פרופילי אלומיניום נובעת משני גורמים המתקיימים בעת ובעונה אחת: 1)לחות יחסית גבוהה בחדר. 2)טמפרטורה נמוכה של פרופיל האלומיניום. כנראה שהאויר בביתכם רווי בלחות שמקורה צריך להיבדק וגם פרופיל האלומיניום מקבל את טמפרטורת החוץ בזמן שהתריס פתוח או בהעדר תריס,אדי המים שבאויר מתעבים ע""ג הפרופיל הקר ונוצרים מים ע""ג הפרופיל. ניתן למנוע תופעה זו ע""י ייבוש האוויר בבית או בידוד הפרופיל מטמפרטורת החוץ. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום. הייתי רוצה לדעת מה האפשרויות שלי בשיפוץ והחלפת חלון (מסגרת מסילות ותריסים ) בחלון בבניין מגורים, פונה לחניון הבניין קיר צדדי. בנוסף.. האים אני יכולה לשנות מידות? להקטין ב60 ס"מ לטובת נישה לארון בחדר הסמוך לו. (סגירה בבלוקים ויצירת מסגרת אלומיניום חדשה).בתודה רבה.
שלום טל! ניתן להקטין את החלון ע"י בנייה של בלוקים אך את חלון האלומיניום יהיה צורך להזמין מחדש. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הי. יש לי חלון ענק בסלון ויש בו כרגע תריסים שבורים וישנים. אני רוצה לשבור את כולם ולהתקין חדשים אבל הבנתי שאולי עדיף לי פשוט לוותר עליהם ולעשות ויטרינה גדולה ווילון. אשמח להמלצות?
היום קיים גם חלון/זכוכית אנטיסאן-פתרון חלקי לשמש וחום. התקנתי אצלי אנטיסאן בהדבקה-מצויין.שלום ברק! בארצנו השמשית,תריסים הם הרבה יותר יעילים מוילונות,להחשכה,להצללה חלקית ולחסימת קרינת השמש והחום,אם אלו תריסי רפפה,ניתן לווסת באמצעותם את כמות האור,אם אלו תריסי גלילה,ניתן לשלוט בכמות האור והאוויר הנכנסת דרך הפתח.מומלץ להתקין תריסים. שילוב של מערכת ויטרינות זכוכית התריס ורשת אם צריך,נותן פתרון סגירה ואיטום מושלם לפתח בקיר,וילון ניתן להוסיף לשם מראה אסטטי ועיצוב. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב
יש לנו ויטרינה בסלון רוחב 4 מטר וגובה2.9 מטר.

אנו גרים באזור מודיעין.

הבנו שפרופיל 9200 חזק יותר ולכן מתאים לעומס זה. אולם הוא יקר יותר באופן משמעותי (הבנו שעד פי שתיים)
האם יש לדרך לעשות שימוש בפרופיל 9000 ואם כן, כמה דלתות צריכות להיות בויטרינה (אנו מעדיפים כמה שפחות)

תודה
אייל
שלום אייל! קליל 9200 עם אביזרים פשוטים יעלה רק ב30 אחוזים יותר מאשר קליל 9000. ניתן להשתמש בקליל 9000 בפתח כזה,אם מחלקים לשלוש כנפיים ומשתמשים בפרופיל השולב המחוזק ביותר הקיים בקליל 9000 גם מבחוץ וגם מבפנים. לגבי משקל הכנף,יש לבדוק שאינו עולה מעל ל240 ק"ג. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
אנו עומדים בפני החלפת כול חלונות החדרים בבית, כיום ישנם חלונות מעץ(בית ישן)
מברור עם אנשי מקצוע הוצע לי להתקין "הלבשה"של פרופיל אלומניום על מסגרת העץ הקיימת
ואליהם יותקנו החלונות החדשים(מדובר בפרופיל 7000)
רציתי לדעת האם דבר זה ממולץ או שעדיף לפרק את כול המשקופים הקימים.
תודה
שלום נועם! אם העץ במצב טוב ואינו רקוב,ניתן להשתמש בו כמשקוף עיוור ולהתקין עליו את חלונות האלומיניום,יחסוך הרבה עבודה ולכלוך,יקטין את גודל החלון הסופי. בדר"כ מתקינים הלבשה,כדי לכסות על משקוף העץ ועל התפר שבין העץ לבין משקוף האלומיניום,לפעמים גם כדי לתאם בין עומק משקוף האלומיניום למשקוף העץ הישן. לפרטים נוספים ותיאום פגישת יעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם נכון שבגלל החיפוי קרמיקה, נהוג שחלונות קיפ בחדרי אמבטיה מתקינים בלי הלבשה ולא בקו הקיר אלא יותר החוצה, כך שחצי מהבלוק של הקיר החיצוני נראה מתוך החדר?
כך אמר לי המתקין אלומיניום. אני לא אוהבת את זה, אבל הוא אמר שככה עושים בגלל שהחיפוי קרמיקה מגיע עד גובה אמצע החלון ואי אפשר לעשות הלבשה שם.
זה נכון?

תודה,
שלומית.
שלום שלומית! אם מעוניינים להתקין את החלון במישור הקיר עם הלבשה, יש לדאוג להכנה מוקדמת ,כך, שהקרמיקה לא תפריע לרצף של ההלבשה,ז"א,באזור ההלבשה לא צריכה להיות קרמיקה,או שצריכה להיות קרמיקה מסביב לכל הפתח כך שיווצר מישור אחד. ניתן להתקין חלון גם ללא הלבשה בכלל אך הוא צריך להיות מאוד מדויק לפתח כדי שלא יראו את החריץ בין האלומיניום לקיר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הזמנתי חלונות שהורכבו מבעל מלאכה שהציג עצמו כסוכן של קליל וגם לבש את החולצה שכתוב בה השם קליל . מסתבר שעל הפרופיל מצאתי חותמת עם החב extal או משהו דומה.
שאלתי אותו שוב ושוב האם זה קליל והוא המשיך וטען ללא פיקפוק שזה קליל.
גם על החשבונית הוא ציין לבקשתי שאכן הפרופיל הוא קליל 7000.
אני בטוח שהוא פשוט לא אומר אמת. האם לחב' קליל איכפת שהאדם מתחזה כסוכן של קליל? ואיך אני מאמת את סוג האלומיניום בכדי לתבוע אותו. הוא זייף .
תודה על התשובה
שלום שלומי! לפרופילי קליל סימני זיהוי ידועים ומפורסמים. בפרופילים משולבים שלושה פסים המופיעים לכל אורך הפרופיל בכל פרופיל מתוצרתנו. פרופיל הצבוע קליל נושא חותמת מזהה כל מטר אורך על פי תקינה. פנה לשירות הלקוחות ונשמח לבדוק ולטפל בכל בקשה בטלפון 8555*. ניר עמית מנהל שיווק קלילשלום, יש לי חלון כיס. משום מה גם כשהתריס והחלון סגורים יש רעש מבחוץ ואני שומעת הכל מבחוץ(זה בחדר שינה ואין שקט).כשהסתכלתי יש מרווח בין הקיר החיצוני לחלון והתריס
זה לא סגור הרמטי. האם צריך להחליף תריס וחלון,האם אפשר לעשות זכוכית כפולה למניעת רעש בחלון כיס?האם יש אפשרות לשנות לחלון עם אטימה מרעש?למי עליי לפנות?תודה.
שלום אורחת! חלון כיס הינו בעייתי בבידוד אקוסטי,משום שבאזור הכיס הכנפיים נאטמות לקיר בעזרת זוית מברשת פנימית וחיצונית בלבד. אצלך,חסרה זוית מברשת בצד החיצוני והרעשים נכנסים בקלות לתוך הכיס ללא הפרעה,ברגע שיתקינו זוית כזאת הבידוד האקוסטי ישתפר,צריכה להיות אטימה כזאת גם מבפנים,בין כנף הזכוכית לקיר. ניתן לשפר את הבידוד האקוסטי ע"י החלפת הזכוכית לזכוכית טריפלקס,כמובן לאחר סגירת המרווח בין הקיר לתריס. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני הולכת לעשות את הציפוי של הבית בלבני חרס בצבע יין לבן/חול.העיצוב הפנימי יהיה כפרי, מטבח בצבע שמנת, אי ,פינת אוכל ושידה לטלויזיה בצבע אלון טבעי.האם יותר יתאים לי ללכת על אלומניום בצבע ראל 1013 או ראל 1014? אני לא רוצה שצבע האלומניום יהיה דומיננטי כדי שלא ישפיע לי על העיצוב ומצד שני חשוב לי שיהיה חם, עדין ויזרום עדיין עם אווירה נעימה ולא ישפיע ממש על העיצוב.מה יתאים יותר.אגב, הרעפים יהיו בצבע חום לא ממש כהה.
שלום ת.! הגוון המומלץ הינו ראל 1013 משום שהוא זמין יותר ועמיד יותר,אם הוא בצביעה רטובה,לגבי התאמת הגוונים,שאלה זו תאלצי להפנות למי שאמון על ענייני העיצוב בבית,מי שמתעסק עם האדריכלות או עיצוב הפנים. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אחרים?שלום שי! בדר"כ פרופילי אלומיניום נצבעים בצבע אבקתי ,פוליאסטר, או צבע רטוב,סיליקון פוליאסטר,קיימת גם צביעה בצבע אפוקסי, קליל אינה צובעת בצבעים אפוקסיים את פרופיליה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd