פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום וילונות וטקסטיל בניהול אורית טראוב
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

קבלן אלומיניום מורשה קליל, הציע לנו שבדלתות היציאה-כניסה מהבית נשתמש בזכוכית בטחונית ולא בידודית.(פרופיל 4300)
האם זה הבטחונית טובה יותר מבחינת הבידוד? - אנו גרים בצפון הגולן ויש חשיבות לבידוד ובכלל האם יש הבדל מהותי? ואם כן מה עדיף?
תודה
אפרת
שלום אפרת! אם הכוונה הינה לבודד תרמית,זכוכית בידודית תתאים יותר למשימה זו,כדי שהזכוכית הבידודית בדלתות תהיה גם בטיחותית ,הזכוכיות המרכיבות אותה צריכות להיות בעובי 6 מ"מ ומחוסמות.זכוכית טריפלקס מבודדת תרמית כמו זכוכית רגילה באותו העובי,אין כמעט הבדל ביניהן. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
האם או איזו אפשרות יש לדלת ונציאנית שנפתחת החוצה בשילוב עם רשת מלאה(דלת או נגלל)
בחלק החיצוני?
שלום אודי! קליל מספקת דלת רשת "קליל 1300"הנפתחת החוצה,דלת זו מתאימה רק במקרה שדלת הזכוכית נפתחת פנימה.במקרה שלך,שדלת הזכוכית נפתחת החוצה,דלת הרשת של קליל יכולה להיות מותקנת רק בצד הפנימי של דלת הזכוכית,אפשרות נוספת הינה רשת חשמלית המופעלת לפני פתיחת דלת הזכוכית החוצה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
מישהו יודע/מכיר/בעל נסיון בחלונות PVC?
איך נראה המוצר המוגמר, לאורך זמן וכו'?
תודה!
שלום לבונים! חלון הפי.וי.סי הינו חלון בעל פרופילים עבים יותר ובשל כך צורתו מגושמת יותר,הוא אמנם מבודד טוב יותר טמפרטורה מאשר חלון האלומיניום אך הגימור של הפלסטיק פחות יוקרתי מגימור האלומיניום וקיימות בו פחות אפשרויות,בנוסף,הפלסטיק יכול להפגע מהשמש המליחות והלחות הישראליים,הוא פחות עמיד מהאלומיניום. לפרטים נוספים,ממליץ לפנות לחברה שמייצרת או מייבאת חלונות פי.וי.סי.לשכנה שלי יש חלונות PVC כבר יותר מעשר שנים הם מאוד מרוצים מהחלונות והם נראים מצויין, הרבה יותר מהאלומיניום בבית שלי... יכול להיות שיש כמה סוגים? אתם גם מייצרים כאלו?שלום אורטל! קיימים כמה סוגים של חלונות אלומיניום בארץ וגם הרבה מתקינים,רבים ושונים המתקינים ברמות גימור שונות ובהתאם לכך נראה החלון. גם בחלונות הפלסטיק קיימים מספר ספקים המייבאים חלונות,אינני מכיר אותם. קליל מייצרת פרופילים ואביזרים עבור חלונות ודלתות אלומיניום היא אינה מרכיבה אותם ואינה מתקינה אותם בשטח,על זה אחראים המתקינים המורשים! לפרטים נוספים וקבלת רשימת מתקינים מורשים של קליל ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!לא הבנתי האם הפורום הזה הוא של חלונות בכלל או רק של קליל? אשמח לקבל ייעוץ על חלונות, ולא רק על אלומיניום. שאני לא כל כך מרוצה מהבידוד שלו בחלונות אצלי בבית.שלום אורטל! הפורום הינו פורום חלונות אלומיניום,הוא מנוהל ע"י קליל וקליל הינה חברה המייצרת פרופילי אלומיניום צבועים לייצור חלונות ודלתות ומוכרת אביזרים מתאימים לתפעולן.בקליל קיימים פרופילים סופרטרמיים המכילים שכבת פלסטיק שמגדילה את בידוד הפרופילים,פרופילים אלו מסופקים לפרוייקטים בכמויות גדולות בלבד. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
גדלי המיפתחים שתיכננה האדריכלית שלנו בסלון ובמטבח הותאמו לחלונות עם פרופיל בלגי ברזל.
למשל: מפתח שמיועד לדלת הזזה בגודל של 1.9x 2.4.
נראה לנו שאנחנו לא מעוניינים בחלונות בלגיים בסופו של דבר (לא מברזל ולא מאלומיניום)
האם יחס כזה בין גובה לרוחב החלון בעייתי עבור פרופיל אלומיניום שאינו בלגי? תודה!
שלום זהר! עבור מפתח ברוחב 1.9 מטר וגובה 2.4 מטר לדלת הזזה,ניתן להשתמש בסדרות בסגנון הקלאסי קליל 7000 או קליל 9000,תלוי מהי הזכוכית הנדרשת או בסדרות בסגנון האופיס,קליל 7500 או קליל 9200,גם כאן הבחירה תלויה בזכוכית הנדרשת. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני חושבת לעשות בחדרים תריסי רפרפה ובחלל המרכזי תריסי גלילה ידני. בשביל הבידוד התרמי הבנתי שכדאי לי שלבים מוקצפים. קיימים שלבים מוקצפים גם בגלילה וגם ברפרפה? שלב מוקצף מתאים גם למפתחים גדולים ?
תודה!
שלום נעה! השלבים המוקצפים מבודדים תרמית טוב יותר מהשלבים המשוכים,אך השלבים המשוכים חזקים יותר. קיימים שלבים מוקצפים גם בתריסי גלילה וגם בתריסי רפפה. שלב הרפפה המוקצף מתאים עד מפתח של 80 ס"מ מקסימום. שלב הרפפה המשוך מתאים עד מפתח של 120 ס"מ מקסימום. שלב הגלילה המוקצף מתאים עד מפתח של 330 ס"מ מקסימום. שלב הגלילה המשוך מתאים עד מפתח של 520 ס"מ מקסימום. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בתשובות קודמות ענו ש:
1) "ניתן לזגג בסדרות הבלגיות זכוכית בידודית עד 14 מ"מ בקליל 1700,עד 18 מ"מ בקליל 4300 ועד 22מ"מ בקליל 7300,"
2)"אם ברצונך להשיג בידוד תרמי נגד חום וקור עליך להשתמש בזכוכית בידודית עם מרווח אוויר בין הזכוכיות של לפחות 10 מ"מ."

אם הבנתי נכון ע"מ לעשות זכוכית בידודית המרווח צריך להיות לפחות 10 מ"מ כמו כן כתבתם ש"ניתן לזגג בסדרות הבלגיות זכוכית בידודית עד 14 מ"מ בקליל 1700. ז"א שנשאר 2 מ"מ לכל זכוכית הבנתי נכון? מה עובי זכוכית? האם זה אומר שלא ניתן לעשות בידודית ב1700?

המורשה קליל שישבתי אצלו אמר שצריך לפחות 12 מ"מ של מרווח אוויר מה נכון?
תודה!!!
שלום דינה! בקליל 1700 ניתן לזגג זכוכית בידודית עד 14 מ"מ עובי כולל כאשר כל שכבת זכוכית הינה בעובי 4 מ"מ ומרווח האוויר יהיה 6 מ"מ,לא נוהגים להשתמש בזכוכית בעובי פחות מ4 מ"מ אלא רק כמרכיב של זכוכית טריפלקס. ככל שמרווח האוויר בין הזכוכיות גדל,כך תגדל עוצמת הבידוד התרמי. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, מדובר בחלון של הסלון שלא יותקן שם תריס רק וטרינה. ובידודית. רוחב 5.50 גובה 2.40. מה עדיף, פרופיל 9000 או 7000. איש אחד המליץ על 9000 כי זה יותר חזק, פלטה שלמה בידודית. 4 כנפיים.

איש אחר אמר שעדיף 7000, כי זה יהיה יותר קל לפתיחה וציין שזה זול ב-40 אחוז מאשר 9000. ציין גם שעדיף לא פלטה שלמה, כי זה עלול להישבר עם הזמן. הוא אמר שפרוליל 9000 יהיה ממש קשה להזיז בגלל גובה וטרינה ורוחב שלה.

מה דעתך?
שלום רפי! בגובה כנפיים של 2.4 מטר תמיד עדיף להשתמש בקליל 9000,במיוחד אם הזכוכית בידודית ומשקלה כבד,כנף קליל 9000 יכולה לשאת 240 ק"ג,לעומת כנף קליל 7000 היכולה לשאת 120 ק"ג בלבד.בגלל שהזכוכיות נמצאות מתחת לגובה מטר הן צריכות להיות בעובי 6 מ"מ ומחוסמות,כדי להשיג בידוד תרמי משמעותי,הרווח בין הזכוכיות צריך להיות לפחות 12 מ"מ,ז"א שהזכוכית תהיה בעובי של 24 מ"מ,זכוכית כזאת ניתן לזגג רק בקליל 9000 ולא בקליל 7000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בבית שאנחנו בונים יש שני מפתחים גדולים. אחד ברוחב 2.66מ' ובגובה 2.1. מפתח נוסף ברוחב 2 מ' ובגובה 2.35. אנחנו עושים זכוכית בידודית.
האם במפתחים בגודל כזה אפשר להסתפק בפרופיל 7000 או שצריך לעבור ל9000/9100?

תודה!
שלום מנחם! ברוב המקרים,אם הבית נמצא בקומת קרקע והרוחות באזור אינן יוצאות דופן,עד גובה של 2.4 מטרים,ניתן להשתמש בקליל 7000,מגובה 2.1 מטר יש להשתמש בפרופיל קליל 7000 מחוזק.מבחינת משקל כנף,אם משתמשים בזכוכית בידודית 6+6+6 משקל הכנף לא יעלה מעל המותר שהוא 120 ק"ג לכנף.כך,שמכל הבחינות,ניתן להשתמש בקליל 7000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה רבה על המענה המהיר. אנחנו גרים באזור ההרי כך שבחורף יכולות להיות רוחות וכמו כן, אני מעוניין לעשות את הבידודות המקסימלית (הבנתי שזה 4-10-4 ב7000). האם גם במצב כזה אפשר להסתפק ב7000? כמו כן, מה בנוגע למפתח של שבגובהה 2.35 וברוחב 2? האם בו ניתן להסתפק גם ב7000? תודה!שלום מנחם! אם האזור הוא הררי ותיתכנה רוחות חזקות ובנוסף אתה מעונין בזכוכית בידודית מקסימלית קיימת עדיפות לקליל 9000. בדלתות,חייבים להשתמש בזכוכית 6 מ"מ מחוסמת מטעמי בטיחות,לפחות במטר התחתון של הכנף. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
היכן ניתן לראות קטלוג של חלונות קליל?
שלום שירה! ניתן לקבל מדריך לצרכן באולמות התצוגה,אפשר לשלוח לך בדואר קטלוג או שתוכלי לגלוש לאתר של קליל ולראות את הקטלוג המבוקש. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום אנחנו חושבים ללכת על סגנון בלגי סדרה 4300 ו1700
1) בסדרה הזאת ניתן להשתמש בזכוכית בידודית?
2) אם לא מה אפשרי בסדרה הנ"ל וייתן לנו את הבידוד התרמי הכי טוב אנחנו גרים במקום קר...
3) מה זה זכוכוית טריפלקס? היא טובה לבידוד?
4)מה זה 3+3 4+4 וכו' מה הכי טוב ואפשרי בסדרות הנ"ל?
תודה
שלום נעמה! 1)בקליל 1700 ניתן להשתמש בזכוכית בידודית עד 14 מ"מ עובי. בקליל 4300,ניתן להשתמש בזכוכית בידודית עד 18 מ"מ עובי. 2)הבדודית בעלת מרווח האוויר הגדול ביותר תיתן את הבידוד התרמי הטוב ביותר. 3)זכוכית טריפלקס היא זכוכית בעלת שלוש שכבות,זכוכית פלסטיק PVB ועוד שכבת זכוכית. זכוכית טריפלקס טובה לבידוד אקוסטי לבידוד תרמי האפקט שלה כמעט כמו של זכוכית רגילה. 4)3+3 או4+4 הן סוגי זכוכיות טריפלקס המודבקות בעזרת PVB! לפרטים נוספים,ניתן לןהתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*או לגלוש לאתר בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd