פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום וילונות וטקסטיל בניהול אורית טראוב
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

בתשובות קודמות ענו ש:
1) "ניתן לזגג בסדרות הבלגיות זכוכית בידודית עד 14 מ"מ בקליל 1700,עד 18 מ"מ בקליל 4300 ועד 22מ"מ בקליל 7300,"
2)"אם ברצונך להשיג בידוד תרמי נגד חום וקור עליך להשתמש בזכוכית בידודית עם מרווח אוויר בין הזכוכיות של לפחות 10 מ"מ."

אם הבנתי נכון ע"מ לעשות זכוכית בידודית המרווח צריך להיות לפחות 10 מ"מ כמו כן כתבתם ש"ניתן לזגג בסדרות הבלגיות זכוכית בידודית עד 14 מ"מ בקליל 1700. ז"א שנשאר 2 מ"מ לכל זכוכית הבנתי נכון? מה עובי זכוכית? האם זה אומר שלא ניתן לעשות בידודית ב1700?

המורשה קליל שישבתי אצלו אמר שצריך לפחות 12 מ"מ של מרווח אוויר מה נכון?
תודה!!!
שלום דינה! בקליל 1700 ניתן לזגג זכוכית בידודית עד 14 מ"מ עובי כולל כאשר כל שכבת זכוכית הינה בעובי 4 מ"מ ומרווח האוויר יהיה 6 מ"מ,לא נוהגים להשתמש בזכוכית בעובי פחות מ4 מ"מ אלא רק כמרכיב של זכוכית טריפלקס. ככל שמרווח האוויר בין הזכוכיות גדל,כך תגדל עוצמת הבידוד התרמי. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, מדובר בחלון של הסלון שלא יותקן שם תריס רק וטרינה. ובידודית. רוחב 5.50 גובה 2.40. מה עדיף, פרופיל 9000 או 7000. איש אחד המליץ על 9000 כי זה יותר חזק, פלטה שלמה בידודית. 4 כנפיים.

איש אחר אמר שעדיף 7000, כי זה יהיה יותר קל לפתיחה וציין שזה זול ב-40 אחוז מאשר 9000. ציין גם שעדיף לא פלטה שלמה, כי זה עלול להישבר עם הזמן. הוא אמר שפרוליל 9000 יהיה ממש קשה להזיז בגלל גובה וטרינה ורוחב שלה.

מה דעתך?
שלום רפי! בגובה כנפיים של 2.4 מטר תמיד עדיף להשתמש בקליל 9000,במיוחד אם הזכוכית בידודית ומשקלה כבד,כנף קליל 9000 יכולה לשאת 240 ק"ג,לעומת כנף קליל 7000 היכולה לשאת 120 ק"ג בלבד.בגלל שהזכוכיות נמצאות מתחת לגובה מטר הן צריכות להיות בעובי 6 מ"מ ומחוסמות,כדי להשיג בידוד תרמי משמעותי,הרווח בין הזכוכיות צריך להיות לפחות 12 מ"מ,ז"א שהזכוכית תהיה בעובי של 24 מ"מ,זכוכית כזאת ניתן לזגג רק בקליל 9000 ולא בקליל 7000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בבית שאנחנו בונים יש שני מפתחים גדולים. אחד ברוחב 2.66מ' ובגובה 2.1. מפתח נוסף ברוחב 2 מ' ובגובה 2.35. אנחנו עושים זכוכית בידודית.
האם במפתחים בגודל כזה אפשר להסתפק בפרופיל 7000 או שצריך לעבור ל9000/9100?

תודה!
שלום מנחם! ברוב המקרים,אם הבית נמצא בקומת קרקע והרוחות באזור אינן יוצאות דופן,עד גובה של 2.4 מטרים,ניתן להשתמש בקליל 7000,מגובה 2.1 מטר יש להשתמש בפרופיל קליל 7000 מחוזק.מבחינת משקל כנף,אם משתמשים בזכוכית בידודית 6+6+6 משקל הכנף לא יעלה מעל המותר שהוא 120 ק"ג לכנף.כך,שמכל הבחינות,ניתן להשתמש בקליל 7000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה רבה על המענה המהיר. אנחנו גרים באזור ההרי כך שבחורף יכולות להיות רוחות וכמו כן, אני מעוניין לעשות את הבידודות המקסימלית (הבנתי שזה 4-10-4 ב7000). האם גם במצב כזה אפשר להסתפק ב7000? כמו כן, מה בנוגע למפתח של שבגובהה 2.35 וברוחב 2? האם בו ניתן להסתפק גם ב7000? תודה!שלום מנחם! אם האזור הוא הררי ותיתכנה רוחות חזקות ובנוסף אתה מעונין בזכוכית בידודית מקסימלית קיימת עדיפות לקליל 9000. בדלתות,חייבים להשתמש בזכוכית 6 מ"מ מחוסמת מטעמי בטיחות,לפחות במטר התחתון של הכנף. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
היכן ניתן לראות קטלוג של חלונות קליל?
שלום שירה! ניתן לקבל מדריך לצרכן באולמות התצוגה,אפשר לשלוח לך בדואר קטלוג או שתוכלי לגלוש לאתר של קליל ולראות את הקטלוג המבוקש. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום אנחנו חושבים ללכת על סגנון בלגי סדרה 4300 ו1700
1) בסדרה הזאת ניתן להשתמש בזכוכית בידודית?
2) אם לא מה אפשרי בסדרה הנ"ל וייתן לנו את הבידוד התרמי הכי טוב אנחנו גרים במקום קר...
3) מה זה זכוכוית טריפלקס? היא טובה לבידוד?
4)מה זה 3+3 4+4 וכו' מה הכי טוב ואפשרי בסדרות הנ"ל?
תודה
שלום נעמה! 1)בקליל 1700 ניתן להשתמש בזכוכית בידודית עד 14 מ"מ עובי. בקליל 4300,ניתן להשתמש בזכוכית בידודית עד 18 מ"מ עובי. 2)הבדודית בעלת מרווח האוויר הגדול ביותר תיתן את הבידוד התרמי הטוב ביותר. 3)זכוכית טריפלקס היא זכוכית בעלת שלוש שכבות,זכוכית פלסטיק PVB ועוד שכבת זכוכית. זכוכית טריפלקס טובה לבידוד אקוסטי לבידוד תרמי האפקט שלה כמעט כמו של זכוכית רגילה. 4)3+3 או4+4 הן סוגי זכוכיות טריפלקס המודבקות בעזרת PVB! לפרטים נוספים,ניתן לןהתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*או לגלוש לאתר בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!22/10/2012 11:57

אם הבנתי נכון סגנון בלגי הוא לא מבודד טוב.
האם כדאי להשקיע בזכוכית בידודית עם בלגי או שזה סתם בזבוז כסף?
שלום נעה! פרופילי האלומיניום הרגילים מוליכים טמפרטורה מצוין ולכן אינם מבודדים,האלמנט המבודד בחלונות היא הזכוכית הבידודית,ככל שמסגרת האלומיניום תהיה דקה יותר כך הבידוד הכללי של החלון יהיה טוב יותר,לכן,הבלגי,מכיוון שהפרופילים בו דקים הבידוד שלו טוב יחסית לסדרות בהן הפרופילים עבים יותר.גם בסגנון ה"אופיס",הפרופילים דקים. מסקנה:כדאי להשקיע בזכוכית בידודית באזורים קרים וגם בתריסים,היוצרים עוד חייץ בין הפנים לחוץ. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל! 8555*.על מנת להוזיל עלויות איזה סגנון הוא הכי זול?
שלום נעה! ניתן להוזיל עלויות עבודת האלומיניום ע"י שימוש בסדרות מהסגנון ה"קלאסי",קליל 4500 קליל 4400 קליל 7000 או קליל 9000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום אנחנו מתלבטים בין תריס גלילה לתריס שלבים
מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם?
האם יש הבדל במחיר?
האם יש הבדל בבידוד?
תודה
שלום נועה! בתריס רפפה ניתן לכוונן את השלבים לכניסת אור ואויר בכמות הרצויה,בתריס גלילה כיוון כמות האור והאוויר אינו אפשרי,קיימים שלושה מצבים בלבד:פתוח,סגור וחרכי כניסת אוויר ואור. תריס גלילה יכול לשמש כמיגון טוב יותר מתריס רפפה. תריס רפפה יכול להיות מורכב על כנף הזזה לכיס או כמה כנפיים כנף על כנף או על כנף פתיחה על ציר. במקרה של כנף על כנף,חלק מהפתח נשאר סגור. תריס רפפה לרוב זול יותר משום שאין בו מנוע. תריס גלילה אוטם טוב יותר בין הפנים לחוץ.תריס מוקצף מבודד טוב יותר מתריס משוך. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
אנחנו גרים במקום קר ומאוד חשוב לנו הבידוד.
אנחנו חשבנו ללכת על סגנון בלגי. האם זה בכלל מתאים? ייתכן בלגי עם בידוד טוב?
אם לא מה מומלץ?
כמו כן נשמח לדעת מבחינת עלויות איזה סגנון הכי זול?
תודה
שלום נועה! ניתן לזגג בסדרות הבלגיות זכוכית בידודית עד 14 מ"מ בקליל 1700,עד 18 מ"מ בקליל 4300 ועד 22מ"מ בקליל 7300,הפרופילים הינם מאלומיניום המעביר את הקור בצורה טובה ואינו מבודד,יכול להיווצר עיבוי ע"ג הפרופילים.אם תתקינו גם תריסים מחוץ לחלונות,ניתן יהיה לשפר כך את הבידוד.ניתן גם להשתמש בפרופיל מבודד סופרטרמי,בעץ,או בחלונות המשלבים עץ בחוץ ואלומיניום בפנים. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ קליל חלונות מעוצבים!האם חלונות פרופיל בלגי עשויים אלומיניום מגיעים גם בגדלים קבועים או שצריך להתאים אותם נקודתית לכל חלון?
שלום שי! כל הסדרות השייכות לסגנון הבלגי,קליל 1700,קליל 4300 וקליל 7300 נבנות לפי גודל הפתח המדוד בקיר בשיטת Taylor Made.לא קיימים חלונות בגדלים קבועים/סטנדרטיים בסדרות המוצרים של קליל. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd