פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום ריצוף וחיפוי בהנהלת "אבן השוהם"
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום, אנחנו מתכוונים לבנות. חשבנו לעשות חלונות בולטים בסלון (כאלה עם אדן שאפשר לשבת עליו מבפנים...) אמרו לנו שזה מאוד יקר האם אכן ? בנוסף נצטרך גם לעשות את כל החלונות מבודדים (בגלל תנאי מזג האויר ביישוב) באיזה חלון כדאי להשתמש. האם זה נכון שככל שהחלון יותר גדול הוא גם יותר יקר או שזה תלוי בסוג הזכוכית והפרופיל ?
תודה אורית
שלום אורית! החלון עצמו אינו יקר יותר מחלון במישור הקיר,הבניה מסביב לשם יצירת חלון המפרץ,היא שמייקרת את כל העניין. כל הסדרות של קליל יכולות להכיל זכוכית בידודית,כך שלא משנה באיזו סידרה תבחרו. בדר"כ חלונות גדולים יותר דורשים יותר חומר כדי לעמוד בתנאי החוזק הנדרש ולכן חלון כזה גם יהיה יקר יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בחרתי חלונות 4300 בצבע לבן קרמה IRON למטבח. המתקין המליץ לא לבחור בצבע לבן מאחר והלבן נוטה להתלכלך במהירות, בעיקר מעל הכיריים. עד כמה יש בעיתיות בניקיון הפרופילים הצבועים לבן?
שלום עמית! על גוונים לבנים הלכלוך נראה יותר בבירור,כדי שיהיה קל יותר לנקות את הפרופיל,עדיף לצובעו בצבע לבן חלק כגון צבעי הראל או הפיין איירון.אם תצבע בצבע איירון שהוא מחוספס,הניקוי יהיה הרבה יותר קשה ולא נוח. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בעקבות הוספת מרפסת שמש לדירתינו עם פתח יציאה מכיוון חדר שינה הורים אנו מעונינים להתאים דלת פונקציונלית אשר מאילוצי בנייה רוחבה לא ייעלה על 65 ס"מ (גובה סטנדרטי).
האם קיים שילוב במימדים אלה לדלת עמידה (חיצונית) מזכוכית אטומה עם חלון הנפתח בזוית לטובת איוורור כשהדלת סגורה?
נעדיף דלת הזזה עם חלון מובנה הנפתח בזוית. אפשרי?
שלום עופרה! חלון קיפ בתוך דלת אפשרי רק בדלת ציר קליל 4300 קליל 4400 או קליל 4500,ניתן לפתוח פתיחה עליונה לאיוורור,אפשר גם לשלב רשת נשלפת מהצד החיצוני כדי למנוע כניסת חרקים. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום. אני בונה בית עם הכנות לתריס חשמלי אבל שמה במקום זה תריס גלילה, מתוך שיקולים כלכליים. האם אפשר להעריך את ההפרש בעליות? (כמה כסף עלי להוסיף בתריס חשמלי לעומת גלילה ידנית?) לפי מטר או פר חלון...
שלום רחל! התוספת בתשלום תהיה עבור המנוע ועבור ההתקנה שלו. כל פתח דורש מנוע אחר,לפי משקל התריס.כך שלא ניתן לבצע הערכה כוללת. לפרטים נוספים ולקבלת מתקינים מורשים במקום מגוריך היכולים לתת הערכת מחיר,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום , החלונות שלי קליל בלגי שמנת מגורען , הגג בצבע אפור טטניום איזה צבע כדי לי לעשות את הסורגים בחלונות ? ואיזה צבע כדי לעשות את המעקה חוץ ?
שלום רוזה! התאמת גוונים היא עניין של טעם אישי והאם מעוניינים להבליט את הסורגים והמעקה או להסוותם.לדעתי ניתן לבצע את המעקה והסורגים בגוון דומה לחלונות הצבועים בגוון שמנת מגורען.גוון ראל חלק דומה הינו RAL 1013. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלנות מעוצבים!שלום לכולם,

עשינו חלון חדש בחדר אמבטיה שמימדיו הם: 52 (רוחב) על 97 (גובה). אנחנו רוצים לעשות שם חלון הזזה משני חלקים. הבעיה היא שלמרות כח מה שחיפשנו, הפרופיל היחיד שכולם מציעים לנו זה 1700, ולאחר חישוב לא מסובך מתקבל שיישאר לנו חלון (נטו זכוכית) של 18 ס"ם - שלכל הדעות זה מעט מאוד.
הציעו לנו לעשות חלון הזזה כלפי מעלה או רפרפתת, אבל אנחנו עדיין מנסים למצוא פתרון אלטרנטיבי. האם מישהו יכול להמליץ על פתרון נוסף, כך שמצד אחד נשמור על המראה האסטטי ומצד שני נקבל פתח מקסימלי?
תודה,
יוליה
שלום יוליה! פתח האור הינו צר וגבוה ולכן,חלונות שמתאימים לפתח כזה הם:קליל 5000 שהוא חלון הרמה אנכי שניתן לפתוח את החלק התחתון או את החלק העליון לפתח אוויר של 45 ס"מ על 45 ס"מ. חלון נוסף שניתן לשלב בפתח היא רפפת זכוכית מזכוכית חלבית,שאותה ניתן לפתוח פתיחה מלאה ולאפשר איוורור מקסימלי,ניתן גם להשאיר את הרפפה חצי פתוחה ומקבלים גם הסתרה וגם איוורור ביחד. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
הזמנו חלונות ודלתות הזזה לבית דגמים 4300, 1700 ו 7300.
הבנו שהצבעים המגורענים (IRON) מבליטים יותר את היופי של החלוקות השונות אבל יש המזהירים אותנו ואומרים שהם מתלכלכים יותר וקשים לניקוי. אנחנו מתלבטים בין הלבן קרמה 2050 לבין צבע RAL 1013. נשמח לקבל עצה לגבי ההבדלים בין שני הצבעים והאם נכון הוא שלחלונות בלגיים עדיף צבעים מגורענים.
האם יש מקבילה לצבעים אלו ב FINE IRON? לא ראינו צבעים בהירים במניפה שם.
תודה מראש
שלום טל! צבע ראל 1013 פרקטי יותר מבחינת נקיון מהסיבה הברורה שהוא חלק.קיימים גם צבעי הפיין איירון בהם מקבלים מראה מגורען עם מרקם חלק וקל לניקוי,הגוון הבהיר ביותר והדומה ביותר לראל 1013 הוא פיין איירון 609 לבן פנינה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!ראיתי בכתבה שלכם באתר שיש לכם כל מיני שלטים לתריסים. איך זה עובד ומה זה עושה בדיוק?
שלום דודי! בעקרון,קליל קונטרול כולל את כל מה שקשור למנועים עבור תריסי גלילה או מרקיזות ולשליטה בהם,בין אם ידנית ,חשמלית או באמצעות שלט רחוק. פירוט נוסף ומעמיק יותר ניתן למצוא באתר הבית של קליל בכתובת www.klil.co.il. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מה עלי לעשות?

הוא מורשה קליל אבל אינו מבצע את הפרט הזה, מהן האופציות, השלד כבר אחרי טיח
שלום דרומית! לסגירת ארגזי התריס משתמשים בדיקט,סיבית,אם די אף,או גבס,לשם כך צריך בעל מקצוע שהוא נגר או איש גבס,לכן,יש לפנות לבעלי מקצוע כאלו,או לבקש ממתקין האלומיניום שיביא אנשי מקצוע מתאימים. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב

בצמוד לביתי עובר כביש ראשי. וחדר השינה פונה אליו.
יש לי חלון כיס מטר על מטר . החלון הוא של קליל עם זכוכית בידודים (לא טריפלקס). הרעש שמגיע מהכביש ממש בילתי נסבל בחלק משעות היום. שאלתי היא מה הפתרון?

האם כדאי להחליף את החלון (בן 13) לחלון חדש בעל זכוכית טריפלקס. או להפוך את החלון לחלון רגיל ולא חלון כיס (הבנתי שחלון כיס בעיתי מבחינה אקוסטית)?

תודה מראש
חגי
שלום חגי! אם מעוניינים בבידוד אקוסטי טוב,יש להשתמש בחלון ציר עם איטום גומיות וזכוכית טריפלקס. ניתן להתקין חלון נוסף ע"ג חלון הכיס,חלון דריי-קיפ,שיחסום את הרעשים הנכנסים מבחוץ. כמובן שניתן להחליף את החלון הקיים אך זה יגרור פירוק החלון סתימת הכיס והתקנת תריס ורשת חדשים והוצאה כספית גדולה יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd