פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום ריצוף וחיפוי בהנהלת אבן השוהם
פורום פנג שואי בהנהלת קרן הורוביץ

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

יש לי חלון בלגי בבית בן 6 שנים. החלון נראה כבנוי משתי זגוגיות הצמודות זו לזו. שמתי לב לאדים וטיפות המצטברים בין שתי זגוגיות חלון- כיצד מטפלים בכך? תודה
שלום אבי! טיפות המים הנראות מהצד הפנימי של זכוכית הבידודית הם אדי מים שהתעבו ע"ג הזכוכית. תופעה זו אינה מפריעה לתפקוד הזכוכית הבידודית ואין מה לעשות כדי למונעה משום שאדי המים כלואים בבידודית ואינם יכולים לצאת.ניתן להחליף יחידת בידודית שלמה או לגרום לחימום הזכוכית ואידוי המים לחלל הבידודית. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אם חלוקה זה יותר יפה? או שבלי חלוקה יותר יפה?
שלום אופיר! בעקרון,לבן מתאים לכל גוון אחר ואף פעם לא נמאס ממנו. לגבי חלוקה,תלוי באיזה סגנון הבית,אם הבית בסגנון בלגי,חלוקות בכנפיים יתאימו יותר,אם הבית בסגנון אופיס,משטחי זכוכית גדולים,ללא חלוקות יתאימו יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אשמח לדעת איך מתקבל אלומניום לבן (לרוב משום מה יש העדפה לשמנת...)האם מראהו פשוט ביחס לגוונים האחרים ? אני אוהבת קווים נעימים לעין ובעיני צבע לבן משרה רוגע...מה הדעה בנושא?אגב צבע השליכט החיצוני של הבית - אפור-שמנת-לבן בהיר מאוד ...
שלום שירי! הגוון הלבן,לבן קליל,הוא הפשוט והזול ביותר,אם בעיניך הוא היפה והנעים ביותר-הרווחת! זהו גוון קלאסי של חלונות שאף פעם לא נמאס ממנו,הוא מתאים לכל גוון אחר של מרכיבי המבנה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום

החלונות בביתי הם בצבע לבן קרמה של קליל IRON 2050.
איזה גוון תואם יש לסורגים?
בקטלוג צבעי RAL ראיתי מספר גוונים - 1013, 9001, 9010

בתודה מראש
שלום, יש לי שער חשמלי בצבע IRON 2050. איזה גוון מתאים מקטלוג צבעי RAL או PANTON?שלום נאווה! גוון הראל התואם את גוון האיירון 2050 קרמה הוא ראל 1013. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!מעוניינת להחליף את חלון תריס פתח היציאה מהסלון לגינה רוחב 4 מ' גובה 2.5 מ'.
איך קוראים לתריס כזה שהרפרפת "שתולה" בתוך חלון הזכוכית (זכוכית כפולה) , כמה כנפיים רצוי לגודל חלום כזה? מה עלות של חלון תריס כזה?
אשמח לקבל הפניות בנושא זה ברשת.
תודה
מה עלות של חלון תריס פנימי?שלום דליה! הזכוכית נקראת:בידודית עם צלון פנימי.ניתן לבצע פתח בגודל כזה ע"י חלוקה לשתי כנפיים,רצוי חלוקה לשלוש כנפיים,ניתן לבצע בקליל 9200 או קליל 2200,עלויות של מערכת כזאת,תוכלי לקבל אצל מתקינים מורשים של קליל.את יחידת הזכוכית מייצרים ספקי הזכוכית כגון:"זכוכית בידודית","טופז",או "ספירל". לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il.פרופיל 7000 או פרופיל 7300 ומה יותר זול
ומה מתאים יותר לפרופיל 1700 שיהיה במיטבח ה 7000 או 7300?
שלום אופיר! אם במטבח יהיה פרופיל קליל 1700 עדיף להתקין בפתח הנ"ל קליל 7000 משום שהצורה החיצונית של החלון דומה לצורת הדלת,בשניהם הפרופילים מתחברים אחד לשני בזוית ישרה. קליל 7000 יהיה זול יותר מקליל 7300. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם בתצוגת קליל,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הוא לא יותר עדיף למפתח הזה .או שה7000 או 7300 מספיק . ומה יתר זול 7300 או 9000רציתי לברר היכן ניתן לראות את החלונות מהסדרה החדשה, סופט טאצ' בצבע תכלת בהיר. האם יש כבר תמונות או אנשים שבנו עם זה?
תודה רבה.
שלום אורח/ת! הצגנו בתערוכת בילדינג חלון בצבע 48S ונציג חלון זה גם בתערוכת בתים ומבטים שתערך בחודש יולי 10-12/7/2012. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בסדרת הצבעים החדשים של קליל -צבע : לבן שמנת מסדרת הסופט טאצ , האם יש תצוגה לצבע הנ"ל בסניפי קליל ? דוגמת פרופיל לא במניפת בצבעים ? האם יש תגובות טובות לצבע הנ"ל ? לפי חוות דעת מקריאה בפורום - לא מצויין הצבע - אשמח לקבל תגובה .
שלום מיכל! צבעים בגימור סופט-טאצ' מוצגים בתצוגת קליל ברשל"צ ויוצגו בתערוכת בתים ומבטים הקרובה שתיפתח ב10.7.2012 בגני התערוכה. גימור הסופט-טאצ' מאוד פופולרי מפני שהוא מט עדין ונותן מרקם נעים לעין ולמגע. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!רציתי לדעת מה המרווח המקסימלי של אוויר שאפשר לעשות בין זכוכיות ב'בידודית' בפרופיל 7000 ואיזה מרווח בפרופיל 9000 או 92000.

תודה
שלום שלום! בקליל 7000,הזיגוג המקסימלי הניתן לביצוע הוא 18 מ"מ.ז"א רווח מקסימלי בין זכוכיות 10 מ"מ. בקליל 9000,הזיגוג המקסימלי הניתן לביצוע הוא 24 מ"מ.ז"א רווח מקסימלי בין זכוכיות 16 מ"מ. בקליל 9200,הזיגוג המקסימלי הניתן לביצוע הוא 45 מ"מ ז"א רווח מקסימלי בין זכוכיות 37 מ"מ. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
צריכה עזרה דחופה..לא מצליחה להחליט איזה שליכט צבעוני כדאי לצבוע את הבית מבחוץ. (מהצבעים של טמבור) העדפה שלי היא גוונים של שמנת אבל בכל זאת רוצה שיהיה קונטרס. צבע אלומניום iron 913 לבן מוקה.
אודה מאוד על העזרה..
שלום אורחת! כדי להגיע להחלטה,עליך לפנות למוקד הייעוץ לצבע של טמבור,הם יוכלו להמליץ לך על גוון שליכט שמתאים לגוון אלומיניום איירון 913 לבן מוקה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1-800-321-321 הם מאוד נחמדים ואדיבים.


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd