פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום רב,
אנו עומדים בפני החלפת כול חלונות החדרים בבית, כיום ישנם חלונות מעץ(בית ישן)
מברור עם אנשי מקצוע הוצע לי להתקין "הלבשה"של פרופיל אלומניום על מסגרת העץ הקיימת
ואליהם יותקנו החלונות החדשים(מדובר בפרופיל 7000)
רציתי לדעת האם דבר זה ממולץ או שעדיף לפרק את כול המשקופים הקימים.
תודה
שלום נועם! אם העץ במצב טוב ואינו רקוב,ניתן להשתמש בו כמשקוף עיוור ולהתקין עליו את חלונות האלומיניום,יחסוך הרבה עבודה ולכלוך,יקטין את גודל החלון הסופי. בדר"כ מתקינים הלבשה,כדי לכסות על משקוף העץ ועל התפר שבין העץ לבין משקוף האלומיניום,לפעמים גם כדי לתאם בין עומק משקוף האלומיניום למשקוף העץ הישן. לפרטים נוספים ותיאום פגישת יעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם נכון שבגלל החיפוי קרמיקה, נהוג שחלונות קיפ בחדרי אמבטיה מתקינים בלי הלבשה ולא בקו הקיר אלא יותר החוצה, כך שחצי מהבלוק של הקיר החיצוני נראה מתוך החדר?
כך אמר לי המתקין אלומיניום. אני לא אוהבת את זה, אבל הוא אמר שככה עושים בגלל שהחיפוי קרמיקה מגיע עד גובה אמצע החלון ואי אפשר לעשות הלבשה שם.
זה נכון?

תודה,
שלומית.
שלום שלומית! אם מעוניינים להתקין את החלון במישור הקיר עם הלבשה, יש לדאוג להכנה מוקדמת ,כך, שהקרמיקה לא תפריע לרצף של ההלבשה,ז"א,באזור ההלבשה לא צריכה להיות קרמיקה,או שצריכה להיות קרמיקה מסביב לכל הפתח כך שיווצר מישור אחד. ניתן להתקין חלון גם ללא הלבשה בכלל אך הוא צריך להיות מאוד מדויק לפתח כדי שלא יראו את החריץ בין האלומיניום לקיר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הזמנתי חלונות שהורכבו מבעל מלאכה שהציג עצמו כסוכן של קליל וגם לבש את החולצה שכתוב בה השם קליל . מסתבר שעל הפרופיל מצאתי חותמת עם החב extal או משהו דומה.
שאלתי אותו שוב ושוב האם זה קליל והוא המשיך וטען ללא פיקפוק שזה קליל.
גם על החשבונית הוא ציין לבקשתי שאכן הפרופיל הוא קליל 7000.
אני בטוח שהוא פשוט לא אומר אמת. האם לחב' קליל איכפת שהאדם מתחזה כסוכן של קליל? ואיך אני מאמת את סוג האלומיניום בכדי לתבוע אותו. הוא זייף .
תודה על התשובה
שלום שלומי! לפרופילי קליל סימני זיהוי ידועים ומפורסמים. בפרופילים משולבים שלושה פסים המופיעים לכל אורך הפרופיל בכל פרופיל מתוצרתנו. פרופיל הצבוע קליל נושא חותמת מזהה כל מטר אורך על פי תקינה. פנה לשירות הלקוחות ונשמח לבדוק ולטפל בכל בקשה בטלפון 8555*. ניר עמית מנהל שיווק קלילשלום, יש לי חלון כיס. משום מה גם כשהתריס והחלון סגורים יש רעש מבחוץ ואני שומעת הכל מבחוץ(זה בחדר שינה ואין שקט).כשהסתכלתי יש מרווח בין הקיר החיצוני לחלון והתריס
זה לא סגור הרמטי. האם צריך להחליף תריס וחלון,האם אפשר לעשות זכוכית כפולה למניעת רעש בחלון כיס?האם יש אפשרות לשנות לחלון עם אטימה מרעש?למי עליי לפנות?תודה.
שלום אורחת! חלון כיס הינו בעייתי בבידוד אקוסטי,משום שבאזור הכיס הכנפיים נאטמות לקיר בעזרת זוית מברשת פנימית וחיצונית בלבד. אצלך,חסרה זוית מברשת בצד החיצוני והרעשים נכנסים בקלות לתוך הכיס ללא הפרעה,ברגע שיתקינו זוית כזאת הבידוד האקוסטי ישתפר,צריכה להיות אטימה כזאת גם מבפנים,בין כנף הזכוכית לקיר. ניתן לשפר את הבידוד האקוסטי ע"י החלפת הזכוכית לזכוכית טריפלקס,כמובן לאחר סגירת המרווח בין הקיר לתריס. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני הולכת לעשות את הציפוי של הבית בלבני חרס בצבע יין לבן/חול.העיצוב הפנימי יהיה כפרי, מטבח בצבע שמנת, אי ,פינת אוכל ושידה לטלויזיה בצבע אלון טבעי.האם יותר יתאים לי ללכת על אלומניום בצבע ראל 1013 או ראל 1014? אני לא רוצה שצבע האלומניום יהיה דומיננטי כדי שלא ישפיע לי על העיצוב ומצד שני חשוב לי שיהיה חם, עדין ויזרום עדיין עם אווירה נעימה ולא ישפיע ממש על העיצוב.מה יתאים יותר.אגב, הרעפים יהיו בצבע חום לא ממש כהה.
שלום ת.! הגוון המומלץ הינו ראל 1013 משום שהוא זמין יותר ועמיד יותר,אם הוא בצביעה רטובה,לגבי התאמת הגוונים,שאלה זו תאלצי להפנות למי שאמון על ענייני העיצוב בבית,מי שמתעסק עם האדריכלות או עיצוב הפנים. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אחרים?שלום שי! בדר"כ פרופילי אלומיניום נצבעים בצבע אבקתי ,פוליאסטר, או צבע רטוב,סיליקון פוליאסטר,קיימת גם צביעה בצבע אפוקסי, קליל אינה צובעת בצבעים אפוקסיים את פרופיליה. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!יש לנו בבית מרפסת עם תריסים גדולים וחלקם שבורים והם כבר בצבע לא יפה... האם אפשר לעשות החלפה של התריסים בלבד?
שלום רומי! ניתן להחליף אך ורק את שלבי התריס גם אם התריס הוא תריס רפפה וגם אם התריס הינו תריס גלילה,אך צריך לבצע זאת בעל מקצוע,מומחה. לפרטים נוספים וקבלת שמות בעלי מקצוע מורשים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם חלונות דרומיים במידבר ללא תריסים בעלי ציפוי low e יעשו את עבודת החימום הפסיבית הנידרשת לחימום הבית?

אם לא מה עצתכם

תודה
שלום רותי! זכוכית לואוו אי מיועדת לסינון קרינת השמש,זכוכיות מסוג זה מסוגלות לסנן עד 60 אחוזים מקרינת השמש.אם את מעוניינת בחימום פסיבי של הבית עדיף לתת לשמש לחדור לתוך הבית ולעצור את הקרינה היוצאת מהבית. זאת עושים ע"י הרכבת זכוכית הלואוו אי הפוך כך שתבצע את המשימה. לפרטים נוספים מציע לך לפנות ליועץ זכוכית מקצועי כדי שיתכנן את הזכוכיות לרמת הקרינה הרצויה. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם ניתן להעריך באופן גס כמה יעלה פרוייקט שתומחר ע"ב פרופיל בלגי בעלות מוערכת של 25000 ש"ח אם נניח נעשה אותו מפרופיל 9000, אושזה עלול לצאת יקר יותר?
מה תמליצו לי במידה ואני רוצה להוזיל את עלויות החלונות ודלתות ההזזה בבית שאני בונה
בברכה
גלעד
שלום גלעד! הסיגנון הקלאסי זול יותר מהסגנון הבלגי בגלל האביזרים שהם פשוטים יותר ואינם מסוגננים. אין אפשרות להגיד בכמה אחוזים יותר זול,צריך לחשב עבור פתח מסוים עם החלוקות האופייניות לכל סגנון. אם ברצונך להוזיל עלויות בחר בסיגנון הקלאסי כולל הפירזול הקלאסי והפשוט השייך לסיגנון. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום, אנחנו מתכוונים לבנות. חשבנו לעשות חלונות בולטים בסלון (כאלה עם אדן שאפשר לשבת עליו מבפנים...) אמרו לנו שזה מאוד יקר האם אכן ? בנוסף נצטרך גם לעשות את כל החלונות מבודדים (בגלל תנאי מזג האויר ביישוב) באיזה חלון כדאי להשתמש. האם זה נכון שככל שהחלון יותר גדול הוא גם יותר יקר או שזה תלוי בסוג הזכוכית והפרופיל ?
תודה אורית
שלום אורית! החלון עצמו אינו יקר יותר מחלון במישור הקיר,הבניה מסביב לשם יצירת חלון המפרץ,היא שמייקרת את כל העניין. כל הסדרות של קליל יכולות להכיל זכוכית בידודית,כך שלא משנה באיזו סידרה תבחרו. בדר"כ חלונות גדולים יותר דורשים יותר חומר כדי לעמוד בתנאי החוזק הנדרש ולכן חלון כזה גם יהיה יקר יותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בחרתי חלונות 4300 בצבע לבן קרמה IRON למטבח. המתקין המליץ לא לבחור בצבע לבן מאחר והלבן נוטה להתלכלך במהירות, בעיקר מעל הכיריים. עד כמה יש בעיתיות בניקיון הפרופילים הצבועים לבן?
שלום עמית! על גוונים לבנים הלכלוך נראה יותר בבירור,כדי שיהיה קל יותר לנקות את הפרופיל,עדיף לצובעו בצבע לבן חלק כגון צבעי הראל או הפיין איירון.אם תצבע בצבע איירון שהוא מחוספס,הניקוי יהיה הרבה יותר קשה ולא נוח. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd