פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום
הזמנו חלון בלגי 7300 בצבע לבן קרמה פיין איירון. ידיות מדגם בלגי - דוכיפת. אנחנו מעוניינים בצבע שהוא לא בגוון זהב או צהוב. איזה צבע יותר יתאים לנו - פליז עתיק או פליז חלוד, מה המאפיינים של צבעים אלה? מה יותר ישתלב?
תודה רבה
שלום עלמה! גוון הידית המתאים ביותר ללבן קרמה,לפי טעמי,הוא כסף עתיק! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם זכוכית מסוג צ'ינצ'ילה היא בידודית?
שלום שולה! ניתן לייצר זכוכית בידודית המורכבת משתי זכוכיות צ'ינצ'ילה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!ניתן לבצע צינצילה כזכוכית בבידודית כמו כל דוגמא אחרת. מאירי רון - יועץ אלומיניום לביתשלום רב,
עבור דלת יציאה למרפסת שתהיה ברובה מאלומיניום. חלון ברוחב 18 על מטר
1. מה הצבע שהכי קרוב לפנינה 609
2. מה עדיף לבן קרמה או לבן שמנת?
תודה רבה
שלום רונה! הקרוב ביותר ללבן פנינה הוא לבן מוקה 18F! יותר בהיר מלבן פנינה הוא לבן קרמה 16f! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום אנו מתכננים להתקין חלון בלגי 7300 בשילוב תריס חשמלי מונובלוק (ארגז פנימי) בסלון. הספות הן בצבע בז בהיר וגם שידת הטלויזיה היא בצבע וניל. הקירות לבנים. איזה צבע פיין איירון יתאים. לגבי חלון בלגי 4300 באמבטיה איזה צבע כדאי לצבוע?
שלום מישל! לדעתי הגוון שיתאים לכם הוא ראל 1013,הוא עמיד ביותר ומחירו נמוך יחסית! אבל לבחירה סופית לפי טעמכם את מוזמנים לפגישת ייעוץ אישית חינם באחת מתצוגות קליל! לתיאום פגישה ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אנו מעוניינים להתקין חלון ותריסים בסלון כאשר מידות החלל הן 3.71 גובה ורוחב 3.75.האם ניתן להתקין חלון בלגי 7300 בשילוב עם תריס חשמלי מבחינת חוזק ואמינות? או שעדיף להשתמש בפרופיל אחר? באשר לתריס החשמלי איזה שלבים יש לבחור במידות אלה ?(מוקצף? משוך מידי?) ואיזה מנוע מומלץ בהתאם? בעיקר אם רוצים מצבי ביניים לאור.
המון תודה!
שלום עלמה! עבור פתח בגובה 3.3-3.4 מטרים גובה,ניתן להשתמש בקליל 2200 עם כנפיים עבור בידודית עם צלון,חלוקה של הפתח לשתי כנפיים! שלבי התריס עבור רוחב פתח אור של 3.75 מטרים צריכים להיות מקלילאור רגיל המתאים עד רוחב של 5 מטרים!מנוע בהתאם למשקל התריס! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!דגם 7300 אינו מתאים למימדי הפתח הנתון גם בעוצמת הרוחות הנמוכה ביותר. יש לשקול לבצע בדגם אופיס 9200 או 9400. תריס אור משוך בלבד. מנוע אשר עמד ב 5000 מחזורים במעבדה מוסמכת. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבית.תודה על המענה. באם מתקינים חלק קבוע או תריס חשמלי שלמעשה מקטינים את החלל מבחינת גובהו ואת גובה המניפה ניתן כן להתקין את דגם 7300? המון תודה!עם חיזוק בשולבים הפנימיים גובה כנף מירבי כשרוחבה 1250 מ"מ (תלת כנפי) יהיה 2800 מ"מ לרמת עומס רוח A שהיא הרמה הנמוכה ביותר. קבוע עליון מייקר המוצר עקרונית. פרופיל חלוקת הקבוע הנושק למסילה העליונה חייב לקבל חיזוק ברוחב פתח זה למניעת כפף. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבית.אני בשלבי קנית דירה מקבלן. עשיתי שינוי במיקום החדרים. עקב כך, בחדר הילדים יהיה חלון בגודל 80X130 (שהיה במקרו בחדר אמבטיה) לא ניתן לשנות את גודל החלון מאחר והבנין בשלבי בניה. הקבלן הסכים לפתיחת חלון ציר ודריי קיפ. גודל החדר 300X335. החלון פונה לצד מזרח. האם יהיה מספיק אור ואוויר? תודה..
שלום לאלי! לפי חוקי הבניה,שטח החלון צריך להיות לא פחות מ0.08 משטח החדר. לפי חישוב,נראה לי שהחלון מספיק גדול יחסית לשטח החדר! שטח החלון 0.8*1.3=1.04מ"ר שטח החדר 3.00*3.35=10.05 מ"ר. 1.04/10.05=0.103,גדול יותר מ0.08! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
האם בין חלונות ההזזה קיים דגם שמבודד יחסית טוב יותר רעשים? אני מתכוון בעיקר לחדירת הרעש מן המסגרת.

בברכה
משה
שלום משה! קיימת סדרת הרם-הזז בה נאטמת הכנף אל המשקוף ע"י אטמים ולא מברשות והיא,לפחות מבחינה תיאורטית,אמורה לבודד טוב יותר מבחינה אקוסטית משאר הסדרות,זוהי סדרת קליל 2200! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*, או לגלוש לאתר של קליל בכתובת www.klil.co.il ולראות שם תוצאות של בדיקות אקוסטיות של מערכות הזזה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם יש הבדל במחיר בין צבע פיין לצבע אירון
שלום שאלתיאל! המחיר לק"ג של איירון ופיין איירון זהה! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני בונה בית ואני מתלבט בין קליל 7000 לבין 1700 אחד אמר שהקליל 7000 יותר יקר ואחד אמר שה 1700 יותר יקר , שאלתי היא מה נכון?
שלום שאלתיאל! קליל 1700 קל יותר ב40% מקליל 7000 ולכן חומר הגלם לייצור החלון יעלה פחות. סט האביזרים של קליל עבור קליל 7000 עולה קצת יותר מסט האביזרים עבור קליל 1700. לסיכום,קליל 1700 יעלה פחות מקליל 7000 בהנחה שכל החומרים שמשתמשים בהם הינם של קליל! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!האם ניתן להרכיב זיגוג טריפלקס 4x4 בפרופילים האלה?
אם לא, מה העובי הבא אחריו שמתאים להם?

תודה
מה הסיבה לזגג בדגמים אלו טריפלקס 4+4. אם הגודל יש סיבה לחשוד כי הדגמים אינם מתאימים.תודה על התגובה אבל לא הצלחתי להבין למה התכוונת. מהם העוביים בטריפלקס שניתן להרכיב בדגמים אלה?שלום רון! ניתן לזגג טריפלקס 4+4 גם בקליל 1700 וגם בקליל 4300! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd