פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

קניתי דירה מקבלן והחוזה מופיע שהחלונות יהוי פרופיל 4500 ודלתות בפרופיל 7000 , איך אני יכול לזהות אם באמת זה מה שהתקינו
איך אפשר לבדוק ולראות הבדל בין פרופיל 7000 ל-4500
תודה
דגם 7000 הוא להזזה על גלגלים. דגם 4500 הוא לפתיחת צירים / קיפ / דריי קיפ. תוכל להכנס לאתר של "קליל" ולראות ההתאמה. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.בין הסלון לגינה יש לי פתח ברוחב כולל של כ-4.50 מ', ובגובה של 6.65 מ'.
אני מתלבט בין 2 אפשרויות לסגירה באלומיניום.
1. שלוש כנפיים הזזה בגובה סטנדרטי, + קבוע עליון, סה"כ כשלושה מטר אלומיניום, ומעל הכל סגירת קיר עד התקרה (יציקת קורה+בלוקים).
2. מסך אלומיניום מרצפה עד תקרה, שגם יכניס יותר אור וגם יספק נוף יפה לגלריה בסלון.
אודה מאד אם מישהו יוכל לכתוב כמה מילים לגבי ההשלכות בין 2 האפשרויות.
1. מבחינת מראה, 2. מבחינת מיזוג, 3. מבחינת עלויות.
אני מבין את הבעיה מבחינת הניקוי בגובה.
מובן שאשמח מאד לשמוע על היבטים נוספים שלא לקחתי בחשבון.
רוב תודות.
שלום משה! בדר"כ,אם רוצים יציאה לגינה ,מבצעים דלת בגובה מינימום 210 ס"מ בחלק התחתון של הויטרינה ובחלק העליון מתקינים קיר מסך,משום שרק קיר מסך יכול לתפקד טוב במימדים של מעל 3 מטרים! במקרה שלך,יהיה צורך בהפרדה של קורת פלדה בין דלת ההזזה לבין קיר המסך בגלל הרוחב הגדול של 4.5 מטרים. מבחינת מראה,קיר המסך הוא בעל הפרופילים הצרים ביותר! מבחינת מיזוג,עדיפה זכוכית בידודית כמובן! מבחינת עלויות,ככל שהפתח גדול יותר הפרופילים צריכים להיות חזקים יותר כבדים יותר ויקרים יותר! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום
יש לי ויטרינה ברוחב 5 מטר מסדרת אופיס 2200 בצמוד אליה אני רוצה שיהיה חלון קבוע ושהמפגש בינהם יהיה ללא עמוד בטון/בלוקים.
איזה פרופיל ברזל אני נדרש לשים בינהם על מנת לקבל מראה שהם צמודים מבפנים.לשניהם יש תריס גלילה שלב אור
שלום אלון! אם יש לך שלושה נתיבים של קליל 2200 כנף בינונית תצטרך עמוד של 200 מ"מ על 200 מ"מ. אם יש לך שלושה נתיבים של קליל 2200 בידודית עם צלון,תצטרך עמוד של 250 מ"מ על 250 מ"מ! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב!
במפרט הטכני שקיבלנו מהקבלן לחלון ויטרינה של היציאה לחצר מהסלון קיימות שתי כנפיים למפתח ברוחב שלושה מ'. היום קיבלנו מייל מאדריכלית השינויים עם הצעה לשדרג את האלומיניום של הויטרינה לשלוש כנפיים (בתוספת תשלום).
ההתלבטות שלי היא כזו: מצד אחד, כשיש שלוש כנפיים ניתן לפתוח פתח גדול\רחב יותר אבל מצד שני ויטרינה גדולה יותר היא לכאורה מרשימה יותר (ופחות קווים בעין) ומעבר לזב זכור לי מדירה שגרתי בה בעבר והיו שלוש כנפיים שהיתה בעיה עם הרשת לשלוש כנפיים (גם אם פותחו שתי כנפיים, היתה רשת רק ברוחב כנף אחת).
ליבי נוטה להשאיר שתי כנפיים. מה נכון יותר אם בכלל ואם אני משאירה שתי כנפיים האם ויטרינה ברוחב מטר וחצי היא לא כבדה מדי?
תודה מראש!
מירי
שלום מירי! הבחירה סבדרה הנכונה תלויה בגובה הכנף במשקלה ובלחצי הרוחות הקיימים באיזור בו נמצאת הדלת,לכן איני יכול לדעת אם 7000 מתאים לדלת זו או שצריך לבחור קליל 9000. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה אבל עיקר שאלתי היתה בנוגע למספר כנפיים. האם זה הגיוני לחלק מפתח של שלושה מטר לשתי כנפיים בלבד? הגובה הוא סטנדרט בניה (210-220 ס"מ)שלום מירי! אם יש צורך ברשת,עדיף שתיים או ארבע כנפיים ואת הרשת/ות להתקין על המסילה השלישית. אם לא צריכים רשת,עדיף שלוש כנפיים,כך הן יותר צרות,שוקלות פחות ונפתחות לשני שלישים מהפתח,לפעמים ניתן להשתמש בפרופילים חלשים יותר אם מגדילים את מספר הכנפיים! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!הזמנו התקינו בבית בשיפוץ חלונות ודלתות כליל. במהלך הזמן גומיות נשחקו חלונות לא נפתחים ושתי ידיות של דלתות לגג נשברו. מי כיצד ואיפה יכול לתחזק ולטפל לי בבעיות?
תודה
דורית
שלום דורית! לקבלת רשימת מתקינים מורשים המבצעים תיקונים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!היי, האם בבניית דופלקס עם חלל כפול, שלפי התכנון יהיו בו 4 ויטרינות עם מפתח של כ-2×2 כל אחד , שניים תחתונים ושניים עליונים ישנה בעיה בטיחותית עם החלונות הגבוהים ? האם יש דרך למנוע את פתיחת החלונות הגבוהים (המתחילים בגובה 4 מטר) עם סוגר או מחסום שניתן להסרה במידת הצורך?
שלום הדר! ניתן לבצע את החלונות כחלונות קיפ עם מגביל פתיחה ואז לא תהיה בעיה בטיחותית! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ קליל חלונות מעוצבים!ואם אני בכל זאת מעוניינת בחלון הנפתח באופן סטנדרטי.. האם יש דרך למנוע פתיחתו באופן מכני והפיך ?שלום הדר! ניתן להשתמש במנגנון לחלון ציר הנקרא: דריי-קיפ לוגי בו ישנן שתי פעולות,פתיחת קיפ ופתיחה על ציר,בידית יש מנעול איתו ניתן לנעול את הפתיחה המלאה ולאפשר רק את פתיחת הקיפ! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555* או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
בביתי מותקנים חלונות הזזה לתוך כיס. אני מעוניינת בהחלפה שלהם לחלון הזזה לתוך כיס עם אפשרות פתיחה לצורך ניקוי החלון משני הצדדים. האם חלון מג'יקליל מותקן על המסגרת הקיימת או שיש צורך להחליף את המסגרת. כמו כן מהי עלות למ"ר כולל עבודה.

תודה.
שלום ציפי! אם חלון הכיס שמותקן אצלך הינו קליל 7000 או קליל 7300 או קליל 7500 ניתן להשאיר את המשקוף מותקן בקיר ולייצר רק כנפיים חדשות עם פתיחה לניקוי! לקבלת הצעת מחיר,יש לפנות למתקינים מורשים באזורך! לפרטים נוספים וקבלת שמות וטלפונים של מתקינים מורשים באזורך,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה על התשובה המהירה. בחלונות הותקנו לפני כ-20 שנים. לא ברור לי היכן מצוין מספר של קליל? תודה.מעיון באתר לגבי סוגי החלונות: חלון ההזזה נכנס לכיס אחד בקיר.שלום ציפי! מתוך סדרות המג'יקליל,רק קליל 7000 היה קיים לפני 20 שנה. צריך שמתקין אלומיניום יזהה אותו. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב
ל2 מפתחים גדולים סמוכים במידות 260 גובה רוחב 416 ו 320 מבקשת למתוע פרופילים דקים וחלוקות מינימליות כשעובי הבלוק 22-25 סמ
איזה מערכת מוצעת?
תודה
שלום ענת! לפי הדרישות,הסדרה המתאימה ביותר היא קליל 9400,בחלוקה לשתיים ושלוש כנפיים.סדרה זו הינה סדרת הזזה בעלת פרופילים דקים וללא חלוקות.עובי מסילה של שלושה נתיבים הוא 190 מ"מ. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!1. האם מניפת פיין איירון ואיירון תואמת בצבעים או שיש איזשהו שוני בגוונים (לגבי המרקם אני יודעת שיש הבדל)?
2. מתלבטת בין גוון קרמה לגוון לבן שמנת - אינני רוצה צהבהבות בגוון , מה אני צריכה לבחור אם כך ?
3. האם במניפת ראל הצבעים הם מבריקים ?
4. האם יש קושי לנקות את האיירון ?
אשמח מאוד לתשובות לשאלות שנורא חשובות לי
תודה רבה
שלום בר! 1)הגוונים של כל המניפות זהים,מה שמשתנה היא הטקסטורה! 2)אם את רוצה גוון ללא צהבהבות תבחרי בלבן לאטה! 3)במניפת ראל הצבעים בעלי ברק מסוים,לא מבריקים מאוד! 4)יש קושי לנקות את האיירון בגלל החיספוס שלו! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אני כעת סוגר עם קבלן אלומניום לבית החדש שאני בונה, סגרתי איתו על פרופילי קליל לכל הבית וזכוכית טרפלקס עבור כל החלונות, בחרתי בשילוב של 1700,4300,7000 ולגבי התריס סגרתי איתו על של משוך 1200 של קליל, הגענו לשאלה של הפרזול והידיות, והוא הסביר לי שהוא עובד עם פרזול של פלמט, הוא טוען שזה פרזול תקני לכל דבר, אני ביקשתי קליל וידיות של קלי, האם תוכל להגיד לי האם ההתעקשות שלי היא במקומה או שהוא צודק ושזה לא משנה ?
אני אשמח גם אם יש נקודות חשובות שצריך לשים לב לפני סגירת חוזה ?
שלום עובידה! אם חשובה לך אחריות על המוצר.המערכת צריכה שכל רכיביה יהיו מתוצרת קליל,ז"א פרופילים,אביזרים וצבע והמתקין יהיה מתקין מורשה.אם המתקין אינו מורשה,אין אפשרות לתת אחריות על העבודה! לפרטים נוספים ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd