פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

שלום,
לאחרונה הותקנו לי שני חלונות אלומיניום במטבח והקבלן טען שהם של אלובין כפי שנכתב בהצעת המחיר.
לא ניתן להבחין בלוגו או כל סימן היכר של חברת אלובין.
איך אדע שקיבלתי את מה שהובטח לי?
תודה מראש.
לעיתים קרובות המצבעה אינה מוכיחה על יצרן הפרופיל. לאלובין אמנם מצבעה שלה אך לא תמיד צובעים אצלה. כל מצבעה עם תקן ישראלי תהיה טובה כשאר. סימוני מפעל המייצר את הפרופילים ברוב המקרים סמויים מהעין לאחר התקנת המוצר. יועץ אלומיניום יוכל לוודא מקור הפרופילים. בהצלחה מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.מה רוחב פרופילים 7000 ו9000 לחלונות הזזה

2. כאשר משתמשים בפרופיל 7000 מה רוחב מקסימאלי של זכוכית בידודית שניתן להשתמש. שמעתי מבעל מקצוע שרצוי לשים גומי בצורת האות ח שמקיף את הזכוכית וזה מגביל את רוחב הזכוכית. מה היתרון והחסרון של שתי האפרויות גומי צד אחד וגומי כנ"ל
צודק בעל המקצוע. רק גומי בתצורת ח מונע מגע בין פרופילי האלומיניום והזכוכית. הגומי עשוי אי.פי.די.אם. מימדי הזכוכית לא משתנים. בהצלחה מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.16/11/2015 23:13

אנו חוששים שהF14 הינו לבן מידי ודומה לצבע הלבן הרגיל.
מה דעתך בנדון?
שלום נימרוד! לבן שמנת 14F הינו כהה בשתי דרגות מלבן קליל הרגיל.אם אתם רוצים גוון כהה יותר תבחרו בלבן קרמה 16F או לבן מוקה 18F. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב
האם לקליל doors מכינים משקוף עיוור או הכנות אחרות .- לבית בבניה
האם לבית קיים ניתן להחליף לדלתות אלו
תודה
שלום ענת! בהתקנת דלת קליל דור אין צורך במשקוף עיוור,משקוף הדלת יכול לקלוט את אי הדיוקים של הבניה! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר החברה בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
בכתבה על בית משופץ נתקלתי בחלונות שמצאו חן בעיני. לפי המעצבת מדובר "בפרופיל בלגי בגוון תכלת אפרפר". אך במניפת הצבעים באתר של קליל לא מצאתי צבע כזה.
אשמח מאוד להכוונה.

תודה ובברכה, ורד» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום ורד! לדעתי הגוון הוא תכלת ציפחה 48i,הגוון מופיע במניפת הגוונים של קליל! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב
המסילה התחתונה של הויטרינה התמלאה בלכלוך בעקבוצ ריצוף חדש שעשינו. אין אפשרות לנקות את המסילה ללא פירוק. השאלה איך אפשר לפרק?
אפי
שלום אפי! אם מפרקים כבר,עדיף להחליף למסילה חדשה. לדעתי,ניתן לנקות בעזרת מברשת ושואב אבק. בכל מקרה יש להזמין מתקין אלומיניום לביצוע העבודה! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!לחלון מטר על מטר בירושלים, איזה זכוכית בידודית ממולצת, ושגם תוכל הפחית יותר את הרעש.
וזכוכית כזו איזה פרופיל תצריך.
שלום משה! עבור בידוד תרמי יש להשתמש בזכוכית בידודית. עבור בידוד אקוסטי יש להשתמש בזכוכית טריפלקס. עבור בידוד משולב יש להשתמש בזכוכית בידודית ששתי השכבות שלה עשויות מזכוכיות טריפלקס. הזכוכית האופטימלית היא 66.2+18+44.2 עם pvb אקוסטי!!! עבור זכוכית כזאת מתאים פרופיל קליל 9200 או קליל 4750! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום. האם ניתן לפתוח יותרחלון מסוג זה, או להסיר אותו על מנת לנקות? אם לא- טיפים איך לנקות את החלון??

תודה.» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום איריס! אם החלון מוחזק ע"י מגביל פתיחה,ניתן לשחרר את מגביל הפתיחה והחלון נפתח ל180 מעלות. אם החלון מוחזק ע"י מספריים בחלקו העליון ניתן לסובב את הידית עוד 90 מעלות ואז החלון נפתח לניקוי. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!בדירה חדשה הותקנו חלונות קליל והמסגרות כללו הרבה שריטות. אחרי הרבה שכנועים הסכימו להגיע ולצבוע את הפגמים. הגיע עובד מטעם הספק, וביצע תיקונים עם ספריי צבע.
לאחר התיקונים והצביעה המצב גרוע יותר: התיקונים נעשו בצבע בהיר מצבע המסגרת. לדברי ספק החלונות, מדובר באותו צבע (אותו מספר). כבר חודשים אינו מגיע לבדוק כיצד נראים החלונות , למרות האחריות שקיבלנו.
האם הדבר בכלל בר תיקון? האם מקובל לצבוע שריטות במסגרות חדשות? ולא להחליף את המסגרת?
מה מומלץ לעשות? גם אנחנו יכולים לקנות ספריי, ולעשות את התיקון שחיכינו לו חודשים.
זו התוצאה של פעולות יצור, הובלה והתקנה לא לפי כללי המקצוע הנכונים. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לבניין.שכחתי לציין: רוב הפרופילים הם מסוג קליל 9000. חלקם 5500שלום! אנחנו משפצים בית, ובחרנו לשתי דלתות אלומיניום צבע 485 תכלת צפחה סופט טאצ', מתוך קטלוג של קליל.
איזה צבע יהיה הקרוב ביותר לצביעת החלונות הבלגיים? תודה
גליה
שלום גליה! ראל תואם ל48S בדיוק לא קיים אך הרא הדומה ביותר הוא ראל 5024! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!תודה! האם אפשר לבחור צבע לברזל מתוך מניפה של טמבור או נירלט ולא מראל?


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd