פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום חלונות

בהנהלת חברת קליל

פורום חלונות

בפורום חלונות תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות בנושא חלונות, פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי ממומחי חברת קליל.

רוצים לדעת כיצד מתאימים חלון לחדר? איזה סוגי פרופילים עדיפים ובאיזה חדר? האם ניתן לחסום את השמש ללא תריסים? זה המקום עבורכם.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? אל תהססו לפנות אלינו.


הוספת הודעה

האם ניתן לעשות אתהמסגרת של פרופיל 7000 בצורה עדינה יותר?
איש אלומיניום שהזמנתי מסר שניתן לעשות אותה ב 5 סמ עדינה יותר ואחד אחר טען שאין דבר כזה .
האם ניתן או לא?
שלום אבי! לקליל 7000 רוחב פרופילים אופייני,אם רוצים פרופילים דקים יותר,יש לבחור בסידרה אחרת,קליל 1700 עבור חלונות וקליל 9400 עבור דלתות! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית חינם,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!רק המסילה התחתונה מופיעה בגבהים שונים. השטוחה גבהה 18 מ"מ ומסילת אמבטיה גבהה כ 55 מ"מ. המסילה השטוחה מבוצעת בד"כ בדלתות מסילת האמבטיה מיועדת לחלונות ואיטומה לרוח ומים טוב יותר. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום לביתאני נמצא בשלב של שיפוץ הבית ובבחירת אלומיניום.
אני רוצה חלונות הזזה, אני מתלבט בין פרופיל 1700 ל 7000, איש אלומיניום שהזמנתי המליץ לי יותר על 7000 טען שהוא חזק יותר ואילו לגבי 1700 טען שהוא פחות מבודד, ויש לו לא מעט תקלות כגון ידיות עדינות, גלגלים לא נוחים.
המליץ יותר על 7000.
האם צודק? האם ה 7000 הוא גם פרופיל עדין או שהוא גס ביחס ל 1700.
האם יש אפשרות להשיג 7000 במסגרת פרופיל עדינה יותר?
האם ב 7000 ניתן לשים זכוכית בידודית?
האם יש פרופיל נוסף מומלץ?

תודה
שלום אבי! קליל 1700 הינה סידרה שנועדה לחלונות בלבד עד רוחב כנף של 120 ס"מ וגובה של 180 ס"מ,משקל 40 ק"ג לכנף וזכוכית עד 14 מ"מ. קליל 7000 הינה סידרה שנועדה לחלונות גדולים או דלתות קטנות עד רוחב כנף של 140 ס"מ וגובה 240 ס"מ,משקל 120 ק"ג לכנף וזכוכית עד 18 מ"מ. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב. דגם 1700 עדין יותר למראה ולכן מתאים למפתחים קטנים. דגם 7000 גס מראה יותר ולכן מתאים למפתחים קטנים ובינוניים. גלגלי 7000 מסיביים מגלגלי 1700. זכוכית בידודית ניתן לשלב בשתי הסדרות. בהצלחה. מאירי רון - יועץ אלומיניום.איך מתאימים פרופיל למפתח? לפי אילו פרמטרים? קיבלנו 2 הצעות מחיר, כשאחת מהן מתעקשת על פרופיל 7300 ואילו השנייה טוענת כי פרופיל 1700 מספיק - מדובר על חלון במטבח (פונה צפונה, אם זה משנה) שמידות המפתח שלו הן:
רוחב - 250 ס״מ
גובה - 160 ס״מ

חשוב לציין כי יותקן בו מנוע חשמלי, כך שמידות המפתח (מבחינת הגובה) ישתנו בהתאם.

מי צודק?
תודה מראש...
שלום רב פרופיל 1700 אכן חלש מפרופיל 7300. פרופיל 1700 מתאים לגודל פתח זה אך הוא מאד גבולי. ניתן לשפרו אם ישתמשו בשולב כנף פנימי מחוזק. פרופיל 7300 ישמש אתכם ביעילות רבה יותר.פרופיל זה מעוצב כבלגי כולל ידיות מעוצבות בניגוד ל 1700. הוא גם אמור לעלות יותר. מקווה שעזרתי. מאירי רון - יועץ אלומיניוםשלום רב,
למרות המלצתכם לגובה ורוחב מקסימלי, טוען איש האלומיניום שלנו, שבשל משקל נדרש לחלונות שלנו, ניתן לעבוד עם חיזוק פנימי מוסתר לפרופיל אופיס 7500 ולהגיע לגודל 160 על 260 לכנף בטריפלקס. אנא דעתכם.
תודה
שלום אופיר! גודל מקסימלי של כנף קליל 7500 נקבע לפי העומסים הפועלים על הכנף.עומסי הרוח תלויים במיקום הגיאוגרפי בארץ. רוחב כנף של 160 ס"מ וגובה של 260 ס"מ אפשרי עם חיזוק בפרופיל השולב הפנימי עבור רמה A של התקן הישראלי או חיזוקים בשולב פנימי וחיצוני עבור רמה B של התקן הישראלי. משקל מקסימלי לכנף קליל 7500,140 ק"ג לכנף!!! לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*,או לגלוש לאתר קליל בכתובת www.klil.co.il. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!לפי טבלאות חוזק לדגם 7500 ניתן לבצע כנף בגודל שצוין. יש לבצע חיזוק פנימי(גלוי) לשולב ולהגיע לרמה A. אין הגדרה בדגם זה לחיזוק נסתר.שלום,
רציתי לדעת האם ישנה מגבלה לגבי התקנת מנואלה לתריס חשמלי שהארגז שלו נסתר? (מטויח)
והאם ישנה מגבלה לגבי רוחב התריס?

תודה.
אין מגבלה בביצוע מנוע עם הפעלה ידנית לארגז נסתר. הבעיה היחידה יכולה להיות במיקום העברת מוט ההפעלה דרך מכסה הארגז. אם החלון שקוע בעומק הגליפים יש לבדוק העברת מוט ההפעלה בתחתית הארגז במישור הפנימי. אם אין מקום יש למדוד בדיוק את מרכוז מוט המנואלה ולקדוח דרך המכסה חור למעבר. עדיף לבצע זאת לפני ביצוע השליכט על המכסה.שלום,
יש לי חלון עם בידודית שהותקן לפני כשנה. בין שתי הזגוגיות בבידודית כלואים מים/אדים שמעכירים את שקיפות החלון.

איך ניתן ליבש/לתקן את המצב?
שלום ניר לצערי לא איש בשורות אני. עליך להחליף הזכוכית בשלמות. ברוב המקרים על היצרן לתת אחריות של שנה לפחות גם על עיבוי. ממליץ לבקש כשתחליף לבצע איטום הבידודית בזפת קר (דו קומפוננטי) ולקבל אחריות של 5 שנים. בהצלחה מאירי רון - יועץ אלומיניוםמיועד לסגירה/פתיחה של מפתח בגודל 4.20 בתוך הבית.
שלום אוטומטי! קיימת בקליל סידרה מיוחדת המיועדת לסגירת פתחים בהרמוניקה,היא נקראת "קליל 3500",ניתן לבצע עד 8 כנפיים ברצף.את הפתח ברוחב 4.2 מטרים,ממליץ לחלק ל6 כנפיים.ניתן לראות קטלוג ותמונות של הסידרה באתר קליל בכתובת www.klil.co.il. לפרטים נוספים,ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של קליל בטלפון 8555*. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום יעל! בידקי אם לסורגים השקופים הללו יש תו תקן משום שזהו אביזר בטיחותי המיועד למנוע נפילה ומחויב בתו תקן. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום,
אנחנו בשלב שלד של בניית בית ובתוכנית בסלון תכננו שתי ויטרינות גדולות לנוף (לכנרת) האחת רוחב 2 מטר השניה 3 מטר, גובה 220ס"מ.
מאחורי הויטרינה הקטנה תהיה ספה, חשבנו לבטל את הדלת ולהפוך לחלון בגובה 60 עד 220 , כמו החלון הצר שלידה.
שאלתי היא האם החסכון הכספי משמעותי בהפיכת הדלת לחלון
שלום שרית! הקטנת הדלת למימדי חלון תחסוך 25%-30% מעלויות החומר של אותו הפתח!!! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!שלום רב,
אני בונה בית וכעת אני בשלב בחירת הצבע לאלומיניום שבחרתי.
הייתי מעוניינת לראות בתים לדוגמא בצבע תכלת צפחה.
האם ידוע לכם כיצד אוכל ליצור קשר אם מישהו שעיצב את הבית בצבע זה?

תודה,
יעל
שלום יעל! אנו יודעים על בית אחד בתכלת ציפחה. שילחי לי את כתובת הדוא"ל שלך ואחזיר לך תמונות של הבית ואת שם האדריכלית המתכננת. בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!אשמח מאד לקבל תמונות בית בגוון תכלת ציפחהשלום רב, תודה רבה על העזרה Yaelfgayer@gmail.com יעלשלום יעל! נשלחו אליך צילומים של בית בתכלת ציפחה ופרטיה של האדריכלית! בברכה,גיל,מחלקת ייעוץ,קליל חלונות מעוצבים!


לכרטיס של קליל תעשיות באינדקס bvd

 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd