אינסטגרם

משפץ? בונה? מתכנן?

קבל הצעת מחיר מהירה

לחץ כאן

השאר פרטיך כאן ונציג יחזור אליך בהקדם

שם


טלפון


דוא"ל


קטגוריה


הערות
פורום עיצוב
פורום אדריכלות בניהול אדריכלית אסנת ברש
פורום עיצוב פנים בניהול דנה שקד
פורום חדרי ילדים בניהול חברת באני בי
פורום הום סטיילינג בניהול גיא בוכהלטר

פורום מטבחים

בניהול מטבחי מיכאלו

פורום מטבחים

בפורום מטבחים בניהול מטבחי מיכאלו תוכלו להתייעץ בכל שאלה שקשורה לעולם המטבחים. כאן תמצאו מענה לדילמות סביב מיקום פריטים במטבח, בחירת המטבח המושלם עבורכם והתמודדות עם מטבח חדש או מטבח קיים. לא יודעים מה לעשות אצלכם במטבח? דברו עם המומחים שלנו והמשיכו לשפץ

 

יש לכם שאלה? השאירו אותה כאן ותנו לנו לענות


הוספת הודעה

מה ניתן לשים מאחוריי הכיריים חוץ מזכוכית .איזה חיפויים אחרים יש מעניינים?
שלום
אני מחליפה מטבח. ברצוני להרכיב פח נשלף מתחת לכיור האם קיים פח כזה לארון ברוחב 35 ס"מ?
אם לא, האם ניתן לחלק את הדלתות מתחת לכיור ל20 ס"מ ו40 ס"מ. ליד הארון תהיה מגרה של 35 ס"מ ולידה מגירה של מטר. בצד השני של הארון יש מדיח כילים.
אודה לתשובה
ברשותי שולחן פ.אוכל משלייפלק. כיצד ניתן להסיר ממנו כתם של דיו?
נתיבה יקרה, מאוד תלוי בחומר בו השתמשה החברה/הנגר בשולחן, לכן נמליץ לך לפנות אליהם לפתרון בעניין. בהצלחה !אנחנו מתלבטים בין 2 גווני לבן לפורמייקה של ווילסון ארט
G-1026 ו-g-0131
הראשון לבן והשני לבן קצת מלוכלך
צבע החיפוי במטבח הוא לבן, השיש בצבע קרם (אבן קיסר)
מה מומלץ?
מיכל שלום, אנו ממליצים לך לקחת דוגמא של השיש, דוגמא של החיפוי ולבדוק מול שני גווני הפורמייקה ביניהם את מתלבטת. ברגע שכל החומרים יהיו מונחים לפנייך, תוכלי לקבל את ההחלטה בקלות. בהצלחה !שלום רב,
במטבח אותו תכננה עבורנו האדריכלית לבית חדש, ישנו איזור ארונות גבוהים ברוחב 150 ס"מ וכל שאר המטבח מורכב מארונות נמוכים (עוד 550 ס"מ נמוכים)
כמובן ש90 ס"מ מהגבוהים אני צריכה להקדיש למקרר.
שאלתי היא האם ב60 ס"מ הנותרים לשים תנור בילד אין ומיקרו או להשתמש בו לארון מזווה.
באם לעשות ארון מזווה היכן מומלץ למקם התנור והמיקרו?
עמית שלום, למקרר אנחנו ממליצים לשמור לפחות95-96 ס"מ מינימום. זה רוחב שנגזר מגודל מקרר ממוצע והרווח שמשאירים לו משני הצדדים. אם כך, אנו נותרים עם פחות מ 60 ס"מ. ליחידת בילד אין מקובלת עבור תנור ברוחב 60 ס"מ (בפועל הוא קצר פחות מ 60 ס"מ), אנו זקוקים ל 60 ס"מ. אם כך, ייתכן שיהיה גבולי למקם אחרי המקרר יחידת בילד אין שמחייבת אותנו לרוחב 60 ס"מ שאין לנו, ולכן נעדיף למקם יחידת מזווה שאפשר להתאים אותה בדיוק לרוחב שנותר, שתוכל להכיל את המיקרו באמצעות מדף שישתלב בו ואז התנור יהיה ביחידה נמוכה של בילד אין או כתנור של פרי סטנדינג (משולב עם כיריים). בכל אופן, מאחר ואנו לא רואים את התכניות המדוייקות של המטבח, אנו ממליצים לכם לשבת שוב עם האדריכלית על האפשרויות העומדות בפניכם. נוכל להמליץ לכם גם להגיע לאולם התצוגה שלנו להתרשם מעבודותינו. בהצלחה !שלום מתכננים מטבח חדש ומתלבטים לגבי מיקום המקרר.המטבח בצורת ח .בצד ימין של ה. ח צמוד לקיר מקרר ולאחריו ארון בילד אין גבוה ואחריו יחידת המגרות אך לא בקו רציף עם המקרר או בצד ימין 3 יחידות של ארונות גבוהים(מזוה)ובאמצע הבילד אין ואחריהם המגרות באותו קו ואז המקרר יהיה בצד שמאל של ה-ח בקצה הפתוח כשדופן המקרר תוסתר ע״
קיר גבס עד התקרה (ניצ׳ה).מצפה מאוד לתשובה מהירה. תודה מראש
גולש יקר, אתה מתאר תכנון מטבח שבו אתה מנסה להימנע ממצב שבו המקרר בולט מקו יחידות המטבח האחרות (בילד אין, מזווה, מגירות). מחד, יהיה קשה לתכנן את המטבח/להציע תכנון של המטבח ב"שלט רחוק", מצד שני, נוכל לעזור לך עם מספר עקרונות שיסבירו תכנון מתאים למטבח. באופן עקרוני, כן נשאף למקם את כל היחידות הגבוהות אחת ליד השנייה: כלומר: מקרר, מזווה, בילד אין. אנו גם שואפים לייצר חזית אחידה של היחידות יחד עם המקרר. בעניין הזה, עומדות לפנינו שתי אפשרויות כדי להגיע למצב הזה: אפשרות אחת היא לרכוש מקרר חדש שהעומק שלו משתלב עם עומק הארונות (60 ס"מ). אפשרות שנייה היא להרחיק את יחידות הנגרות (המזווה והבילד אין) מהקיר עד שנגתיישר עם קו המקרר. האפשרות הזו אומנם "גונבת" מרוחב הצלע המאונכת לה, אך משווה למטבח מראה אחיד ואסתטי. תצטרך להחליט בהתאם לשיקולים שלך איזו אפשרות עדיפה מבחינתך. בהצלחה !שלום. יש לי מטבח קטן ואני זקוק למשטח עבודה.
אני מתלבט בין משטח עבודה קטן עם אכסון ללא ישיבה לבין משטח עבודה גדול עם ישיבה שישמש גם כפינת אוכל.
מה ההמלצות? להיכן כדאי לפנות? אני מאזור השפלה.
ליאור שלום, מאחר ואין לנו נתונים על גודל המטבח שלך וצורתו, יהיה קשה לתת תשובה ב"שלט רחוק". השאלה היא מה מאפשר החלל במטבח. לעיתים, אנו נדרשים לבצע שינויים מבניים (בקירות), שנותנים לנו מענה בתיכנון המטבח. אנו ממליצים לך לגשת לנגר/חברת מטבחים באזור מגוריך ולקבל ייעוץ בתכנון המטבח, כך שיתאים לצרכיך ולשביעות רצונך. בהצלחה !בקיץ האחרון החלפנו את המטבח בביתנו.
אחרי התלבטויות החלטנו לעבוד עם חברת "מטבחי סמל", בעיקר משום שהתרשמנו מהמעצבת עימה נפגשנו.
לפני תחילת העבודה הבהרנו שאנו נתגורר בבית במהלך החלפת המטבח ולכן כל יום חשוב לנו.
אחרי שנקבעו לוחות הזמנים פירקנו את המטבח הישן והתחלנו את התהליך.
בהרכבת המטבח הייתה טעות (לא ברור אם בעיית תכנון, ייצור או הרכבה). אנחנו מבינים שטעויות קורות השאלה היא כיצד מטפלים בהן?!?החל משלב זה הבנו שבעצם לאחר שהמטבח הוזמן ושולם לאף אחד מהחברה כבר לא אכפת מאתנו. הבעיה התגלגלה לפתחנו, אנו נהלנו את התהליך מול כל איש מקצוע בנפרד כשמחברת "סמל" אין לקיחת אחריות ודאגה שהדברים יתבצעו כמו שצריך. לבסוף, לאחר שצעקנו, לחצנו, רדפנו המטבח הושלם באיחור של 10 ימים. וחברת סמל? מאז לא שמענו מהם מילה (כמובן שלא לקיחת אחריות, התנצלות ושלא לדבר על פיצוי). המשוואה – סמל טועים והלקוח משלם את המחיר!
דבר נוסף, בסמל הציעו והמליצו לקנות את המוצרים הנלווים דרכם (ברז, כיור, גז) וכך עשינו, אולם התברר שבחירה זאת הייתה טעות. קיבלנו ברז לא כפי שהוסבר לנו שנקבל, ומרוב מותשות השלמנו עם זה. אבל גרוע מכך, בברז יש תקלה והאמירה של סמל בשלב המכירה "תקנו דרכינו כי אז יש לכם בעל בית" התבררה כשגויה מן היסוד, כפי שסיפרנו קודם, גם כאן הסתבר שאחרי שהם מקבלים את התשלום לאף אחד בחברה לא אכפת מהלקוח!
מאכזב, מצער ובעיקר מביא אותנו למסקנה ולהמלצה שמי ששוקל לעבוד עם חברת מטבחי "סמל" מוטב שישקול את החלטתו שנית. בדיעבד, אנחנו לא היינו עושים זאת בשל תהליך ניהול כושל של הפרויקט, שרות הלקוחות בטיפול בבעיות ואי לקיחת אחריות על מוצרים שהם מכרו לנו.
המליצו לי בסמל לעשות דלתות מטבח מפראפן . למי יש ויכול להמליץ ? מה החסרונות שלו ?
חלי שלום, חומר הפראפן הוא יחסית חומר חדש שנכנס בשנים האחרונות לתחום המטבחים. משתמשים בו כאשר מעוניינים להשיג מראה נקי, מבריק ומודרני. כיום ניתן להשיגו בחברות רבות ,(אולי קצת פחות בקרב נגרים), אנו במטבחי מיכאלו נוהגים גם לבצע מטבחים מפראפן. עם זאת יש לבדוק סוגי פראפנים שונים, שכן כל חברה מייבאת/רוכשת ממקום שונה וכמו בכל חומר, יש רמות של איכות. הפראפן הוא חומר עמיד וחזק, עם זאת קצת כבד, ולכן יש לבדוק היטב את נושא הצירים בהתאמה לגודל הדלתות. בהצלחה !20/10/2014 14:45

תודה . מה לגבי עמידות החומר ? האם נשרט בקלות ?עברתי דירה ושיפצתי את הבית. מטבח פורמקס 2114 ..שיש 4600 חיפוי מלא. יצא מקסים. הבעיה שלי בצבע הקלפה זה שמנת רנסאנס 1013 של פורמקס.
מתלבטת אם להחליף לגוון מוקה/חום.
מתבאסת שהקלפה נראית ירוקה קצת ולא קשורה.
יש עצות לאיזה זכוכית להחליף? מה הכי יתאים? תודה» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

יפעת שלום, דעי כי שילובים בעיצוב יכולים להיות מאוד מעניינים, עכשיו השאלה איזה שילובים היא כבר עניין של טעם.. הקלאפה יכולה לקבל את הגוון של המטבח ואם תרצי דווקא שילוב מעניין, יש זכוכיות בהדפסים וטקסטורות מאוד מעניינות. אפשר להחליט גם על צבע אחר לגמרי (תכלת, צהוב וכדומה) ולשלב פריטים באותו הצבע במטבח, זה יעיניד למטבח שלך אופי אישי ומעניין. אנו ממליצים לך לגשת לנגר/לחברה אצלה עשית את המטבח ולהתעניין שוב בחומרים העומדים לרשותך כדי ליצור את המראה אותו את מבקשת. בהצלחה !


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

  הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd