פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום ניהול ופיקוח בנייה

פורום ניהול ופיקוח בנייה

מתכננים לבנות בית חדש? יש לכם שאלות בנושא?

בפורום ניהול ופיקוח בנייה תוכלו לשאול ולקבל תשובה על מגוון שאלות בנוגע לבנייה נכונה של בית בישראל.

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

שלום

אנחנו גרים בבית פרטי בן 6 שנים. לאורך היום אנחנו שומעים מעין נקישה חזקה מהדהדת מכיוון התקרה או הקיר. נקישה שדומה בצליל שלה למכת פטיש או אבן שהושלכה על קיר. לא ברור לנו מה זה. כל מי ששאלנו אותו הרים גבה שמעולם לא נתקל בזה. האם יש למישהו הסבר לדבר?
תודה
רוית
אדריכלים ואדריכליות,
רוצים להשפיע על שוק השכירות בישראל? קוד השכירות מסדיר את היחסים בין 2 מליון דיירים ובעלי דירות, וביחד איתם מגדיר סטנדרטים חדשים.
המטרה היא להפוך את השוק ליעיל והוגן.
הצטרפו וקחו חלק בתהליך כאנשי מקצוע! להגדרת התנאים ברמת התכנון לדירה ראויה ושתשמור על תנאי שכירות הוגנים
לפרטים ולתיאום פגישה, כתבו לי למייל rentcode.in@gmail.com או צרו קשר דרך האתר/ פייסבוק www.rentcode.org
שלום רב,
היזם וועד הדיירים החליטו על תוספת שטח אחידה לדירות שהן בגודל שונה (שיטת המטרים). בשיטה זאת החלק היחסי בנכס של בעלי הדירות הגדולות יקטן. האם לבעל הדירה הגדולה שחלקו היחסי בדירות החדשות ירד יש זכות ערעור משפטית, או , עליו לקבל את דעת הרוב שהם בעלי הדירות הקטנות.
דרוש הנדסאי/מהנדס בניין לפיקוח צמוד
בעל 2 שנות ניסיון, בעל דיפלומה עדיפות לבעל רכב
אפשרי כשכיר, עצמאי
העבודה באזור קריית גת - דימונה - ירוחם
לפרטים נא להשאיר שם וקורות חיים למייל yaniv@laskergroup.co.il
תודה
בניתי בית לפי כל החוקים והתוכניות, כולל פיקוח,כל הבדיקות של הבטון והברזל ועם כל האישורים. אני גר בבית 4 שנים. מדוע אני צריך טופס 4, והאם אני יכול למכור את הבית גם ללא טופס 4?
מחכה לתשובה, ותודה מראש.
שמעתי שהולכים לתת הטבות מפליגות למבצעי פינוי בינוי- חשוב מאוד לטעמי, הייתי גר בנורדאו בנתניה וההליך הזה שם הרים במאות אלפי שקלים את מחירי הדירות בבניינים
קראתי גם באתר פינוי בינוי
pinuibinui.org.il» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

בפרויקט שעליו מדובר היזם והנציגות בעחי הדירות החליטו על תוספת אחידה של 25 מ"ר ללא תלות בשטח הדירות הקיימות, זוהי כמובן פגיעה בבעלי הדירות הגדולות. אבל בנוסף בגלל מגבלות בניה כמו שציינת הדירות הקטנות ביותר יזכו לתוספת שטחים נוספת בנוסף ל 25 מ"ר, שטחים אלה שיתווספו לדירות הקטנות האם אינם מחייבים פיצוי לבעלי הדירות הגדולות עקב כך שכל שטח שמתווסף הוא רכוש של כלל בעלי הדירות. בתודה מראש אסתרשלום רב, היזם וועד הדיירים החליטו על תוספת שטח אחידה לדירות שהן בגודל שונה (שיטת המטרים). בשיטה זאת החלק היחסי בנכס של בעלי הדירות הגדולות יקטן. האם לבעל הדירה הגדולה שחלקו היחסי בדירות החדשות ירד יש זכות ערעור משפטית, או , עליו לקבל את דעת הרוב שהם בעלי הדירות הקטנות.שלום רב, היזם וועד הדיירים החליטו על תוספת שטח אחידה לדירות בגודל שונה (שיטת המטרים). בשיטה זאת החלק היחסי בנכס של בעלי הדירות הגדולות יקטן. האם לבעל הדירה הגדולה שחלקו היחסי בדירות החדשות ירד יש זכות ערעור משפטית, או , עליו לקבל את דעת הרוב שהם בעלי הדירות הקטנות.שלום
מצ"ב סקיצה של הבית, אני יודע שחסרים נתונים אבל אשמח לקבל הערכה גסה מה עלות לבית כזה בצפון?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום,
מחפש המלצות לאדריכל שמתמחה במבני תעשיה. הבנתי שבניגוד למבנים רגילים, במבנה תעשיה עדיף לשבת במקביל עם אדריכל ומהנדס?
תודה
העצה שקיבלת כאן בהחלט נכונה. מבני תעשיה שונים לחלוטין מבניה למגורים ובהתאם ההתיחסות אליהם מצד בעלי המקצוע. יש את חברת ב.צ.ת לתעשיה שמתמחים בדיוק במה שאתה צריך תציץ באתר שלהם, אפשר ללמוד שם הרבה רק מקריאה inconeng.co.ilמבני תעשיה הם תחום התמחות בפני עצמו. כדאי מאוד לשבת עם אדריכל מנוסה במבני תעשיה, בפרט כשמדובר במבנה על שטח גדול. לגבי קונסטרוקטור - הוא נכנס בשלבים יותר מאוחרים לתמונה. לא חייבים ישר מההתחלה - זה עשוי להתגלות כמיותר.שלום
רכשתי דירה בבית משותף לאחר כ-10 שנים נוכחתי לראות שאריח שנמצא בתחום דירתי (להזכירכם מדובר בבית משותף 16 דיירים) עומד ליפול וממש נראה שכל משב רוח קל יכול להפילו ולסכן את דיירי הדירה התחתונה. פניתי לקבלן יש לציין שיחסית הוא טיפל מהר והפיל באמצעות מוטות את האריח הסורר. אבל לשאלתי מתי הוא יניח אריח אחר במקום האריח שהופל הוא אמר ש"כרגע הסרנו את המפגע ושיהיה לי זמן אני יניח אריח אחר במקום". עברו שלושה חודשים ועדיין לא הושם אריח אחר.
שאלתי היא: האם יש עדיין אחריות קבלן בכל מה שנוגע לאריחים נופלים שזה ממש סכנת חיים?
ואם עצם זה שהוא טיפל באופן חלקי בבעיה משמע שהוא לוקח אחריות על המפגע והוא חייב לפתור את הבעיה קרי להניח אריח אחר ולחזק את שאר האריחים שמקרה זה לא יחזור?
ושאלה אחרונה עכשיו שחסר אריח חיצוני אין סכנה שעוד אריחים יפלו כי אחד מחזיק את השני ואין סכנה לרטיבות שיכולה לחדור לדירה עקב האריח החסר?
בתודה מראש.
שלום,

מבקש לקבל חוות דעת של לקוחות i-vac או מנהלי פרוייקטים שיש להם ניסיון עם המוצר והחברה.
האם המוצר טוב ואיך השירות?

תודה,
שמי הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd