פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום פירזול בהנהלת בלורן
פורום תאורה בהנהלת "שקע ותקע"
פורום פנג שואי בהנהלת קרן הורוביץ

פורום עיצוב פנים

בניהול קרן רוזנר

פורום עיצוב פנים

בפורום עיצוב פנים תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה בתחום היצירתי. יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? מתלבטים בנוגע למיקום הרהיטים? זקוקים לעצה בענייני סטיילינג או עיצוב הבית? זה המקום להיכנס ולשאול.

 

הפורום מנוהל על ידי מעצבת הפנים קרן רוזנר

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

היי, יש לי בבית מקלחון משופץ מהמם אבל אני צריכה עכשיו שתיהיה לי שם אמבטיה וגם אם אפשר להכניס שם אסלה, השאלה לי האם יש אפשרות לעשות את זה במינימום עלויות. ז"א בלי לשבור יותר מידי קרמיקה וכו'? מצורפת תמונה של שרטוט חדר המקלחת כיום, אשמח לקבל הצעות. תודה !!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הוספתי לך על הקובץ שלך. תיעצי עם איש מקצוע לגבי הצינור ביוב. בהצלחה!» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

ברצוני להחליף מטבח מפורמיקה לצבע..איזה דרישות עלי לבקש מהנגר/צבע ? בעבר עשיתי מזנון בצבע {לבן }בתנור והוא הצהיב לאחר מס שנים.מה לדרוש.?
צבע איכותי כמו אפוקסי אמיתי זא על בסיס פוליאוריטן ולא אקרילי משווק עם מרכיב שנקרא מעכב הצהבה כזה לעולם לא יצהיב ויישאר לבן כשלג דרוש מהנגר לוודא שהוא משתמש בצבע לבן בעל 4 רכיבים של אילווה או סיירלאק על בסיס פוליאורטן ולא אקרילי לעזרה נוספת חייג 0549114332 בכיףצבע איכותי כמו אפוקסי אמיתי זא על בסיס פוליאוריטן ולא אקרילי משווק עם מרכיב שנקרא מעכב הצהבה כזה לעולם לא יצהיב ויישאר לבן כשלג דרוש מהנגר לוודא שהוא משתמש בצבע לבן בעל 4 רכיבים של אילווה או סיירלאק על בסיס פוליאורטן ולא אקרילי לעזרה נוספת חייג 0549114332 בכיףצבע איכותי כמו אפוקסי אמיתי זא על בסיס פוליאוריטן ולא אקרילי משווק עם מרכיב שנקרא מעכב הצהבה כזה לעולם לא יצהיב ויישאר לבן כשלג דרוש מהגר לוודא שהוא משתמש בצבע לבן בעל 4 רכיבים של אילווה או סיירלאק על בסיס פוליאורטן ולא אקרילי לעזרה נוספת חייג 0549114332 בכיףצבע איכותי כמו אפוקסי אמיתי זא על בסיס פוליאוריטן ולא אקרילי משווק עם מרכיב שנקרא מעכב הצהבה כזה לעולם לא יצהיב ויישאר לבן כשלג דרוש מהגר לוודא שהוא משתמש בצבע לבן בעל 4 רכיבים של אילווה או סיירלאק על בסיס פוליאורטן ולא אקרילי לעזרה נוספת חייג 0549114332 בכיףהמזנון שלך הצהיב כניראה בגלל שהצבע לא איכותי, הצבעים האיכותיים מגיעים עם מעכב הצהבה. כדאי לבדוק עם איזה צבע צובעים-של איזו חברה ולהריץ חיפוש מהיר בגוגל. לא לקפוץ על המחירים הזולים התוצאה בהתאםידוע שצבע לא נשאר אותו דבר לאורך זמן הגוונים הלבנים מצהיבים קלות בגונים הכהיים פחות מרגישים את השתנות הצבע, ככל הידוע לי אין מה לעשות בעניין, כמעצבת פנים שעובדת בנגריה תמיד אנחנו מזהירים את הלקוחות מהנקודה הספציפית הזו.זה לא רק השתנות הגוון כמו הידיעה שגם אם נפגמה לך חזית/ את רוצה להוסיף יח' ארון למטבח אף פעם לא תגיעי לאותו גוון, הדיוק יכול להיות רק 95% במקרה הטוב. בהצלחה!הי, הדרישה היחידה זה לצבוע את הדלתות בצביעה בתנור , שלייף לייק. אין לי מושג למה הצהיבו לך הדלתות , אף פעם לא שמעתי על כך. בהצלחה!היי קרן שלייף לק זו מילה נרדפת לפוליש ואין סיבה שלא יצהיב לך הלבן כל צבא בהיר יצהיב אם אין בו מעכב הצהבה ההצהב נחתמת כבר ברגע הייבוש אך לא נראית לעיין מעכב ההצהבה כשמו כן הוא לא נותן למקשה שמכיל כ80% מהחומר להיות העליון ויוצר כיסוי לבסיס בצבע והמקשה שצבעו הבסיסי הוא כשמן בהיר פרטים נוספים אשמח לתת לשתף 0549114332 לצערי רובם עובדים עם צבעים אקרילים של גוונים הנקרא פאנטק וקוראים לו אפוקסיברצוני להחליף דלתות פנים שאלתי האם זה פוגע בריצוף הקים?
אין לי רזרבות
הי, אין סיבה שהחלפת הדלתות תפגע בריצוף הקיים. כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע בכל מקרה. בהצלחה!שלום למומחים...
בשעה טובה אנו עוברים דירה בקרוב.
אני רוצה להתעייץ עמכם בנוגע לצבעים ולעיצוב.
במטבח שלי לא יהיה חלון ולכן ארונות המטבח יהיו לבנות (פורמייקה מבריקה) הרצפה תהיה אפורה בהירה.
אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לצבע השייש והחיפוי.
חשוב לי לציין שרואים את המטבח מהסלון והשולחן של הסלון בצבע חום בהיר (אבל אולי פחות חשוב להתייחס לזה).
תודה מראש
הי, נשמע ששיש אפור יעבוד טוב עם המטבח והרצפה שלך. יש כל מיני גוונים, כדאי לקפוץ לאולם תצוגה ולבחור. לגבי החיפוי הייתי עושה אותו בגוון דומה או אחיד עם צבע השיש שייבחר. בהצלחה!איך כדאי לתלות טלביזיה מעל קיר זכוכית במטבח? על זרוע? או באופן אחר?
תודה
הי נשמע לי שזרוע זה הפיתרון בשבילכם בעיקר אם הטלוויזיה צריכה להסתובב לכיוון מסויים. אם לא, אפר פשוט לתלות אותה על מתקן. בהצלחה!שלום!
איפה ניתן להשיג חיפוי זכוכית למטבח במחיר שפוי? האם ישנם סוגים שונים של חיפויי זכוכית? או שכולם מאותו חומר?
תודה
יש חברה שנקראת פורטס, חפשי את האתר שלהם מקום קטן יחסית אבל עבודה מקצועית ואמינה, מנסיוןהי, זכוכית זו זכוכית והשוני מתבטא בעובי שלה , בחיסום שלה ובגוון. המחירים נעים בין 1000-1600 שקל למטר. צריך פשוט לקבל כמה הצעות מחיר ולהחליט. בהצלחה!אני מעוניינת לייצור ברקים על קיר בסלון עליו נשענת הספה האם זה עדיין אופנתי תודה
הי, לטעמי בריקים עדיין אופנתי, אני משתמשת בזה בהרבה מהדירות שאני מעצבת:-)תודה על תשובתך והאם זה לא מוגזם שהבריקים יהיו על קיר ארוך שעליו נשענת הספא הגדולה או עדיף על קיר קטן יותר שעליו תלוי מסך הטלוזיה תודה מראשהי, זה קצת בעייתי בלי לראות את הדירה, אבל אני הייתי ממליצה על הקיר הקטן ואת הקיר הגדול אולי לצבוע בגוון אחר. בהצלחה!מחפש עסקים בתחום עיצוב הבית והום סטיילינג המעוניינים למכור לעובדים וועדי עובדים בחברות וארגוניים מובילים בישראל במגוון תחומים: מעצבי פנים ואדריכלים, ארונות, מטבחים, טפטים, , אביזרי אמבטיה וכלים סניטרים, גינון, ריהוט, תאורה, חלונות, שיפוץ ועוד..
המכירה מתבצעת תוך מתן הטבות ייחודיות וישירות ללקוח
הגענו לשלב של קניית רהיטים לבית החדש.. אומנם המעבר עוד רחוק (רק בקיץ)
אבל אנחנו מעדיפים לעשות את כל ההזמנות עכשיו כדי לקבל הכל בזמן.
החלטנו ללכת על חדרי ילדים בעיצוב אישי מעץ מלא בהאוס אין.
השאלה שלי היא לגבי החדר של הבת שלי. היא בת 6 אומנם, אבל אנחנו ממש מתלבטים אם לקנות לה מיטה בגודל רגיל או מיטה וחצי.
מבחינת נוחות ברור שעדיף מיטה וחצי אבל נראה לי שמבחינת מצעים ההיצע הרבה יותר קטן לגיל הזה. וזה עדיין גיל שהן אוהבות מותגי דיסני וכאלה.
ועוד דבר - החדר שלה לא ענק, די סטנדרטי, השאלה היא אם זה לא יחסום את החדר מבחינת הגודל.
הי לאור העובדה שהיא בת 6 ושהחדר קטן, נשמע שעדיף לקנות מטה רגילה וכשתגיע לגיל יותר מבוגר, 14 לדוגמא, להתחיל לחשוב איך והאם להכניס לשם מיטה וחצי. בהצלחה!שלום לכולם בפורום,
אני כעת בשלב של בחירת הריצוף לבית שאנו בונים. אני מאוד מעוניינת בריצוף טרצו וראיתי מישהי שהניחה אותו עם דבק שייש ואחר כך עשתה ליטוש ופוליש וזה נראה נהדר.
אבל.... כל הזמן אומרים לי מה לא טוב בטרצו ומצד שני אנשים ממשיכים לרצף איתו.
אז שתי שאלות לי..
האחת היא האם באמת עלי להיות היסטרית ובכוננות על הזמן סביב הטרצו? או שעשו מעכבר פיל?!
ושנית, במידה ואחליט בכל זאת טרצו.. מה העלות של הדבקה עם דבק שייש וכל הפרוצדורה של הליטוש והסילר שאחרי?
הי, לא שמעתי עם בעיות מסוימות עם הטרצו ולכן לא יכולה להמליץ לך שלא. לגבי העלות... אני אישית לא יודעת. תצטרכי להתייעץ עם קבלן. בהצלחה!19/04/2015 08:47

הבעיות שידועות לי על טרצו זו בעצם העובדה שהוא סופג ולכן נוצרים הרבה כתמים


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd