אינסטגרם

משפץ? בונה? מתכנן?

קבל הצעת מחיר מהירה

לחץ כאן

השאר פרטיך כאן ונציג יחזור אליך בהקדם

שם


טלפון


דוא"ל


קטגוריה


הערות
פורום עיצוב
פורום אדריכלות בניהול אדריכלית אסנת ברש
פורום עיצוב פנים בהנהלת דנה שקד
פורום יבוא אישי מסין בהנהלת באסיני השקעות בע"מ
פורום ריצוף וחיפוי בהנהלת "סטון אנד דיזיין"
פורום מטבחים בניהול מטבחי מיכאלו

פורום עיצוב פנים

בהנהלת דנה שקד

פורום עיצוב פנים

בפורום עיצוב פנים תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה בתחום היצירתי. יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? מתלבטים בנוגע למיקום הרהיטים? זקוקים לעצה בענייני סטיילינג או עיצוב הבית? זה המקום להיכנס ולשאול.

 

הפורום מנוהל על ידי מעצבת הפנים דנה שקד 

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

נורית שלום

אני לומדת הום סטיילינג ואחת העבודות שאני צריכה להגיש הינה בנושא עיצוב סלון. לצורך העניין הבנתי שעלי למצוא איזשהו קונספט, כמו כן הבנתי את משמעות המילה אולם קשה לי לחבר זאת ל"סלון". האם תוכלי לתת לי איזשהו רעיון או הסבר מדוייק יותק איך למצוא קונספט לסלון.
שתי אופציות שעלו הן: 1. סלון רטרו עם מוטיב אחד מודרני 2. סלון מעוצב לזוג גברים.
אפשרות נוספת שחשבתי עליה תוך כדי כתיבה היא סלון בצבעים של כחול, טורקיז שיתן אולי תחושה של אויר וים.
אודה להתייחסותך
שרה
הי שרה, אני חושבת שהבנת טוב מאוד את מונח הקונספט, והדוגמאות שהבאת טובות, וכמובן ניתן לחשוב על קונספטים נוספים כמו סלון בדירת נופש, סלון במקום כל שהוא בעולם או בתקופה כל שהיא בהיסטוריה או בעתיד, או סלון לפלח אוכלוסיה מסוים, וכן הלאה. נורית גפןנורית בוקר טוב
מתנצלת מראש על מספר השאלות שבוערות לי
יש לי מטבח גדול בצורת ח מעץ מלא בצע אורן, הבית שלי הוא לבן אפור ושחור, לכן החלטתי להחליף את הדלתות, השאלות שלי הם:,
1. האם כדאי לי לעשות את האורנות להתחתונות בפורמייקה אלומנים מוברש וקלפות למעלה בשחור עם עיטורים לבנים
2. האם כדאי לי לעשות ארונות לבנים עם קלפה שחורה או אדומה
3. הדלתות הם כמובן ברובם מרובעים , יש טכניקה להפוך אותם (לפחות את הפרונט למלבנים?) על מנת שזה ישתלב יפה עם הקלפות המלבניות?
4. קלפה מרובעת זה לא יפה לא???.
תודה מראש
ויום טוב
רלי
טרם קיבלתי תגובה אשמח לשמוע עת עצתכם במהרה תודה ויום טובהי רלי, יש אפשרויות רבות בבחירת צבעים וחומרים במטבח, ואלה שהצעת טובות והבחירה בינהן הן ענין של טעם וסגנון שצריך להיות טוב בעיניך. לגבי שנוי גדלי החזיתות, אלה מחייבות שנוי ארונות המטבח, ואת הרי רוצה להחליף חזיתות בלבד. נורית גפןאני מתכננת כעת חדר ילדים, בתוך החדר ישנה דלת נוספת שנפתחת לתוך החדר והיא מובילה למחסן הבית, יש גישה נוספת למחסן לא דרך הבית, אלא ביציאה ממנו. בעלת הבית מעונינת שדלת זו תישאר זמינה, אולם לא נראית. השאלה מה לעשות איתה, הדלת ממוקמת על פינת חדר ותופסת כ90 ס"מ. אני חשבתי לשים שם ארגז מצעים נייד, כך שאפשר להזיזו בעת הצורך, ואת הקיר של הדלת לחפות בטפט. מה דעתך?
תודה בלהה
הי בלהה, את הדלת ניתן לחפות בטפט כמו גם את כל הקיר, ולהטמיע אותה בקיר. מבחינה פונקציונאלית ניתן להציב לצד הדלת כל פריט רהוט הניתן להזזה בשעת הצורך, כגון כוננית/ספריה ואפילו מיטה, ולהתיחס אל הדלת כלא קיימת. ניתן גם להסיר את הידית מצד החדר, ובכך לטשטש עוד יותר את קיומה של הדלת. ארגז מצעים, בהיותו נמוך יעלים הכי מעט את הדלת, בעוד רהיטים גבוהים ועמוקים יסתירו אותה יותר. הדבר ההאידאלי היה להמשיך את הארון עד לדלת. אם הארון אינו שייך לבעלת הבית ולכם אין ענין בדלת הזאת, הרי כל עוד אתם גרים בבית לא תהיה בעיה. כשתעזבו, ילך הארון איתכם ולבעלת הבית תשאר הדלת. נורית גפןבעלת הבית שמעונינת שדלת זו תישאר זמינה, היא היא אותה אחת לה אני מתכננת את חדר הילדים. לכן לא חשבתי על ריהוט כמו ארון או ספריה שגם אם תהיה ניידת, היא כבידה במידה ורוצים להשתמש בדלת. תודה על ההענות בלההשלום נורית ....מנסה שוב להעלות את התמונה,
אני נורא מתלבטת בצורת העמדת ריהוט בחדר ההורים, בחדר זה יש 2 חלונות
במקור המיטה אמורה להיות כתמונה השמאלית ואני שוקלת לסובב את המיטה כדוגמת ההעמדה מימין השיקול שלי הינו שהנוף הנשקף מהחלון שממול הדלת הינו ים ומהחלון השני נוף עירוני שכוונתי שיהיה סגור רוב הזמן. מה שגם אוכל לתלות טלוויזיה LCD על הקיר שממול.
ושאלתי היא האם בהתחשב בפרופורציית החדר ובנתונים החשיבה שלי נכונה? איך את ממליצה להעמיד את ריהוט החדר? הייתי שמחה אם תוכלי גם להמליץ לי היכן למקם פינת איפור (מראה + מדף / שידת מגרות) נ.ב: הארון יהיה בעל דלתות הזזה וטרם רכשתי חדר שינה.
במידה ועדיין אינך מצליחה לפתוח את התמונה יש לך אימייל שבו אוכל לשלוח לך שוב?
תודה רבה רבה :)» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי, העמדת הרהוט החדשה שלך נכונה מאוד ומתיחסת טוב לחלון עם נוף הים, לדלת הכניסה ולארון הבגדים. את המיטה יש להציב כ - 70 ס"מ מקיר החלון על מנת לאפשר מעבר סביר לצד הימני של המיטה. אם דלת ח. השרותים תפתח לתוך ח. השרותים, כפי שנעשה בדרך כלל, או שהדלת תהיה דלת הזזה (מאיכות מעולה), הרי שניתן יהיה להציב שידת אפור ברוחב 50 ס"מ ובאורך של כ - 110מול דלת הכניסה לחדר, על קיר החלון עם נוף הים. נורית גפןהרעיון של דל הזזה ממש טוב! השאלה מהן העלויות של שינוי כזה? האם זה מצריך עלות גבוהה ובלאגן? ולמה הכוונה "איכות מעולה"? למה אני צריכה לשים לב? תודה רבה שוב קרןהי קרן, דלתות הזזה מטיבן חשופות לבעיית אטימות אקוסטית ותרמית, החשבות מאוד בחדר שרותים בתוך חדר שינה. קיימות דלתות מיובאות או מיוצרות בישראל עם מנגנונים מיובאים המתגברות על בעיות אלה. עלות דלת הזזה כזאת כ - 3500 ש"ח. נורית גפןהארון עם שתי דלתות הזזה מזכוכית.
שאלתי אותך לפני כמה ימים לגבי חלוקה של זכוכיות בארון הזזה. כתבת לי שאת מעדיפה ארון לבן ללא חלוקה של זכוכיות . זה גם טעמי, אבל במקרה של הארון הספציפי הזה אני חייבת חלוקה של הזכוכיות ולקחת את האמצע במראה אפורה כהה כי באמצע הארון ישן טלויזיה שצרובה בתוך המראה האפורה.
אז שאלתי היא כיצד היית מחלקת את הארון. מה יראה יותר יפה לעין ומיוחד.
אופציה א' זכוכית לבן קליר למטה 92 ס"מ, אמצע מראה אפורה 85 ס"מ ולמעלה שוב זכוכית לבן קליר 92 ס"סמ
אופציה ב' זכוכית לבן קליר למטה 93.5 ס"מ, אמצע מראה אפורה 82 ס,מ ולמעלה שוב זכוכית לבן קליר 93.5 ס"מ.
ואופציה ג' לחלק את שלושה הזכוכיות לשלושה חלקים שווים. 89 ס,מ כל חלק.
הי שרית, אם הכונה למקם מסך טלויזיה בחלק האפור, הרי שגובהו תלוי במידת המסך ובפרופורציה נכונה לו. לטעמי ככל שהחלק האמצעי יהיה צר יותר, כך תתקבל תוצאה יותר מענינת. נורית גפןאת צודקת שהגובה של המראה האפורה תלויה בגודל המסך. המסך שבחרתי זה מסך 42 אינצ'. גובה המסך 53 ס"מ. זאת אומרת שהמראה האפורה יכולה להיות בגובה 82 ס"מ ומעלה. ולא פחות מ 82 ס"מ. אז ללכת על ה 82 ס"מ מראה אפורה , למטה לבן 93.5 ולעלה לבן 93.5 ? ולא 85 ס"מ מראה אפורה . למטה לבן 92 ולמעלה לבן 92 ? ודרך אגב אני מאוד אוהבת את הפורום הזה ואת הסגנון שלך.הי, תני למראה האפורה להיות יותר מהגודל המינימאלי, דהינו 85. נורית גפןאני חושבת שקצת התבלבלתי. חשבתי שמקודם כתבת שככל שהאמצע יהיה יותר צר כך הארון יהיה מעניין יותר. אז אם אני הולכת על 82 (אי אפשר פחות ) אז זה הכי צר שאפשר לעשות לפי הגודל של הטלויזיה . גובה הטלויזיה 53 . ואז זה יוצא 93.5,82,93.5 אז מדוע ללכת על 85 ?(92,85,92) לא הבנתי ?האם יש צורך להחליק קירות ותקרה בדירה בת 10 שנים לפני צביעתה?
בתודה מראש,
נאוה
הי נאוה, צביעת שפכטל מחליקה את הקרות והתוצאה תמיד תראה טוב יותר. ככלל יש צורך בשפכטל כאשר יש ערוב בין קרות ישנים וחדשים בשפוץ. רצוי בכל מקרה לעשות שפכטל באיזורים הציבוריים בית. נורית גפןשלום,
אנחנו רוצים להחליף את הכיור (הפשוט והישן) שבשירותי האורחים לכיור חדש ומעוצב.
הכיור (נמצא מחוץ לחדר השירותים) ממוקם במעין חדרון/מסדרון צר, ולפיכך קיים עומק של 15 ס"מ בלבד לכיור שכזה - וזה האתגר.
אנחנו מאוד רוצים כיור על משטח (מעין מדף עץ או משטח קרמיקה...) שעליו מונח או שקוע הכיור.
אודה לך מאוד עבור הצעה/כיוון/המלצה.
הי רונה, אני לא מכירה את הנתונים בשטח, אבל יתכן שדי בכיור שהבסיס שלו 15 ס"מ והוא יכול לבלוט בעומק גדול יותר. עומק 15 לבדו הוא מעט מידי, הן מבחינה פונקציונאלית לשמוש והן מבחינת המצאי בשוק שהוא לפחות 20 ס"מ. אפשר כמובן להזמין כיור מאבן קיסר/קרמיקה/שיש/אבן לפי המידה הרצויה לך.נורית שלום רב,
מצרפת לך תכנית של קומת חדרים.רציתי לשמוע את דעתך בנושא הצבת הכלים הסניטריים בשני חדרי הרחצה. בהתחשב בעובדה שבאמבטיית ההורים ביטלתי כמעט את כל הקיר והפכתי את הכל למחיצת זכוכית ולכן שקלתי להעביר את האסלה לקיר ממול ע"מ לייצר שם הצנעה ע"י קיר קטן ואת המקלחון בהמשך לאסלה. כמו כן האם נראה לך ריאלי לשים בחלל הזה אמבטיה פרי סטנדינג? אודה לך על התייחסותך
מקווה שהפעם אצליח :)מצטערת, לא ניתן להעביר מייל שכן הרעיון של הפורום הוא חשיפת השאלות והתשובות לקהל הגולשים. נסי להעביר את התוכנית לפי ההנחיות בשולי הדףבעקבות תיקון בחדר אמבטיה נשברו שני אריחי קיר(קרמיקות). הותקנו שני אריחים לאינם מאותו סוג. על מנת להמנע משיפוץ כללי באמבטיה חשבתי לשלב מדבקות/טפטים על הקרמיקות השונות וכן בכל חלל חדר האמבטיה.
היכן ניתן להשיג מוצרים אלה אשר עמידים חדר האמבטיה? האם יש גדלים שונים או שיש צורך להדביק רצועות שלמות על הקרמיקה ואז יראו את החיבורים בין האריחים.
תודה רבה
אילה
הי, גשי לחנויות טפטים ותראי את המבחר. אפשר גם לשלב אריח במידה הרצויה אשר בברור נראה שונה, למשל עם כיתוב כל שהוא.


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd