פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום וילונות וטקסטיל בניהול אורית טראוב
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום עיצוב פנים

בניהול קרן רוזנר

פורום עיצוב פנים

בפורום עיצוב פנים תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה בתחום היצירתי. יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? מתלבטים בנוגע למיקום הרהיטים? זקוקים לעצה בענייני סטיילינג או עיצוב הבית? זה המקום להיכנס ולשאול.

 

הפורום מנוהל על ידי מעצבת הפנים קרן רוזנר

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

מצ"ב מטבח שאנו מתכננים. אורכו- 4.55 ורוחבו- 2.80.
בקיר הימני הנישה תהיה הפוכה ממה שמתואר בתרשים. כלומר, נישה שבתוכה יהיה המקרר.
השארנו קיר ריק בין המקרר והקיר הרוחבי כי אנו מעוניינים להעמיד שם שולחן לאוכל ליומיום. מה בכל זאת ניתן להוסיף לאורך קיר זה כדי שלא "יתבזבז" לגמרי?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

אני מאוד אוהבת את המראה של רצפת שיש אך אני מבינה שהיא מאוד לא פרקטית, בייחוד בבית עם ילדים קטנים. איזה ריצוף אני יכולה לבחור שיהיה דומה במראהו לשיש?
הי, ילדים לא צריכים להיות שקול נגד רצפת שיש/אבן טבעי שכן יש סוגים עם שחיקה גבוהה מאוד ודוקא עיקר הבעיה נעוצה בתחזוקה ונקיון בשל יכולת הספיגה שלהם. בכל מקרה יש סוגי גרניט פורצלן המדמים שיש בצורה מצוינת והם פרקטיים בהרבה. נורית גפןשלום נורית
יש לנו בבית תנור עצים והקיר סביבו מתחמם מאד, איני אוהבת את האבנים שנמצאות בשוק, מה את ממליצה לשים מאחורי התנור שלא יתחמם הקיר וגם יהיה יפה?
הי, ישנם סוגי חיפויים רבים, בגוונים וטקסטורות שונים והם המתאימים ביותר להשגת מראה מעוצב ולבידוד מספיק. בכל מקרה בנושא הבדוד ניתן לטפל בנפרד, על ידי שמוש בחומרים מתאימים, ללא תוספת אלמנטים עיצוביים. נורית גפןהיי נורית, כשאת אומרת חומרי חיפוי לקיר מסביב לתנור, לאיזה חומרים את מתכוונת? תודהשלום,
אנחנו מתכננים לשפץ אמבטיית ילדים ואשמח לקבל עזרה עיצובית. אני מעוניינת בריצוף אפרפר וחיפוי לבן מבריק. בגלל שזאת אמבטיה ילדים אני מעוניינת להוסיף צבע - אבל לא בפורמט קו הפסיפס שהפך לכל כך שכיח....
חשבתי על אופציה של פסיפס ירוק כחיפוי למשטח הארון (מתחת לכיור), או לחלופין על דופן האמבטיה. השאלה אם זה פרקטי, נראה יפה ובכלל אשמח לרעיונות נוספים (לא בהכרח פסיפס).

תודה,
עדי
שלום רב,
מדובר בחדר אמבטיה המחובר עם חדר שירות בגודל 400X250. בהנמחת תקרה יש שתי נקודות חשמל ונקודה מעל המראה. המראה תהיה בגודל 160X60. אבל נקודת החשמל ממוקמת 55 סמ´ מתחילת המראה כלומר בצד. נראה שהגוף המתאים למראה בגודל כזה הוא פלורסנט ארוך, אבל האם הגוף המצ"ב יתאים במידה והוא כאמור יהיה לא באמצע המראה אלא 55 סמ´ מתחילתה, קצת בצד? יצויין שאת הגוף הזה ניתן להתקין בצורה כזאת שהוא יאיר כלפי מטה. ואיזה גופים יתאימו להנמחץ תקרה?» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום נורית
אני מתלבטת בהתאמת גדלי הידיות בארון המטבח - המטבח מודרני ידיות נקל ארוכות.
השאלה היא לפי איזה כלל נהוג ללכת כשיש מספר גדלים של ארונות ומגרות . האם לנסות שהמרחקים מקצה המגרה יהיו זהים ( לדוגמא במגרה של 80 ס"מ ידית 50 ס"מ - 15 ס"מ מכל קצה ולפי כלל זה לדלת 60 ס"מ ידית 30 ס"מ ) או לפי פרופוציה קבועה ( למגירה 80 ס"מ ידית 40 ס"מ ולדלת 60 ס"מ ידית 30 ס"מ - הידיות הן חצי מגודל המגירה/דלת ) מה נראה לך ?
תודה רבה
שירי
מעונינת לצבוע קיר בטון נמוך (גובה 25 סמ') בצד הפנימי של הגינה, כדי להסוות עד לגדילת הצמחים. באיזה סוג צבע מומלץ ובאיזה גוון?
פני לחנות עשה זאת בעצמך ותקבלי יעוץ מתאיםשלום !
אנו 3 מעצבות ( איור, עיצוב, תלבושות)מחפשות שותפ\ה נוספים.
מדובר בחלל גדול, 65 מ"ר, המחולק לפינות עבודה.
חלל נעים ומצויד.
בקריית המלאכה בדרום תל אביב.יש מעלית ובד"כ גם חניה.
שכ"ד 830 ש"ח כולל הכול!
לפרטים
מיטל
052.8408989» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

שלום רב,
אני סטודנטית לעיצוב פנים ואני מעצבת לופט בדרום תל אביב.
ברמת העיקרון הדירה היא בקומה האחרונה והיא שייכת לבעלי הבנין והחלונות עדיין לא נבחרו על ידי אדריכל הבניין , רוב הסיכויים שהם יהיו פרופילים בלגיים.
מבנה הדירה /לופט בנוי כמעיין מלבן אשר בשיני צדדיו המזרחי והמערבי יש קירות זכוכית לכל האורך מהרצפה ועד התקרה ( כאשר בצד המערבי יהיו החלק העליון של הזכוכית תהיה הפרדה וזה יהיה חלון הזזה.
אני משום מה לא מצליחה בשום אופן להעלות את השירטוט של הדירה לצערי שתוכלו להבין יותר טוב .
בצד הדרומי יש ויטרינות יציאה למרפסת.
אני רוצה להתייעץ לגבי עניין ההצללה , עניין של וילונות לא כל כך מדבר אליו , והוא מדבר איתי על להכהות את הזכוכיות מה שפחות נראה לי. הוא גם לא כל כך רוצה לעשות תריס חשמלי בגלל עניין הקופסאות המסיבי שיש מעל לחלון זכוכית . בגלל שהוא בונה את הבניין עבור אביו כל רעיון שאביא לו מקובל עליו. האם תוכלו לכוון אותי אלו פיתרונות אני יכולה לתת לו , אולי תריס עם חלון מובנה פנימי ? אבל האם יש משהו במראה פחות מגושם מאשר הקופסאות פח שיש היום מעל התריסים ? האם יש פיתרון אחר שאני לא מכירה ? עם איזה חברה אני יכולה להתייעץ... עוד לא יצא לי להתעסק עם סוגיות כאלו כיוון שתמיד היו בדירות ששעיצבתי את החלונות והתריסים החשמלים הקיימים ועבדתי עם מה שהיה.

תודה מראש על כל עזרה שתוכלו לתת לי .
שלום רב,
אנחנו חיברנו את חדר האמבטיה שכולל גם שירותים יחד עם מרפסת שירות ע"מ להגדיל את החלל. על קיר אחד יש כיור, אסלה ומכונת כביסה ועל הקיר ממול רק האמבטיה. ברצוני להכניס את מכונת הכביסה והמוצרים הנלווים שלה לארון. אשמח לקבל רעיונות לסוג הארון חומרים מומלצים, גובה (האם עד התקרה או נמוך), רוחב? סגנון הבית והאמבטיה מודרני. ראיתי בפורום שמישהו עשה נישה לאותה מטרה. האם כדאי ואיך עושים? 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd