פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום עיצוב פנים

בניהול קרן רוזנר

פורום עיצוב פנים

בפורום עיצוב פנים תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה בתחום היצירתי. יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים? מתלבטים בנוגע למיקום הרהיטים? זקוקים לעצה בענייני סטיילינג או עיצוב הבית? זה המקום להיכנס ולשאול.

 

הפורום מנוהל על ידי מעצבת הפנים קרן רוזנר

יש לכם שאלה? אל תהססו לפנות אלינו


הוספת הודעה

עזרתך בבקשה
1. שיפצנו בית מהמסד ועד הטפחות ו"אכלנו" אותה עם הקבלן והאדריכלית שניהם לא מקצועיים בעליל. איפה נהוג לפרסם דבר שכזה ולהזהיר לקוחות אחרים. האם זה המקום והאם אני צפויה לתביעה משפטית?
2. המרפסת הפתוחה בקומה ג שלנו קרובה מאוד למרפסת של השכנה. האם יש לך פתרון לסבכה כלשהיא כדי ליצור פרטיות.
תודות
שאלתי לגבי התלונה כי ראיתי תקדימים בפורום זה.................... חוץ מזה סבכת במבוק היכן קונים תודה על תשובתך יעלהי יעל, נסיון גרוע עם בעלי מקצוע הוא בהחלט ענין לצבור, אבל במקום בו ניתן לצד המושמץ להגיב. כך שהפורום שלנו הוא לא המקום המתאים. בענין הקרבה במרפסות, סבכת במבוק או קני קש יכולים להתאים, אך גם לחסום את הנוף, אם יש מוצלח כזה בנוסף לשכנים.. נורית גפןדירה בת 25 שנה.
מעוניינים להחליף את הצנרת ברזל מתחת למרצפות , אבל רק בטור/שורה אחת-שם עוברת בצנרת..
קשה למצוא מרצפות ממש תאומות.המרצפת המחליפה התיאורטית- הרבה יותר בהירה.
1.האם פוליש יטשטש את ההבדלים?
2האם אפשר להחליף בטור מרצפות מיוחד/דקורטיבי, שיהווה מעין קישוט לרצפה? יש דבר כזה?
כמו פסי קישוט למשל על קירות...

אם כן,אפשר לצרף בבקשה קישורים?
תודה
אלן שלום, גם אם היו לך את אותם המרצפות בדיוק, הרי ש - 25 שנה של שחיקה לא יתאימו לעולם עם מרצפות חדשות. ליצור שורה בודדת של מרצפות שונות ברצפה ללא קשר לעיצוב הכללי, יראה מוזר גם כן. אפשרות קלה לישום וגם לא נורא יקרה הוא חפוי פרקט על גבי הרצוף הקיים. נורית גפןשלום רב,
אשמח לדעת כיצד ניתן לעשות הכנה, בבית שכרגע נבנה, לרמקולים של מערכת הסטריאו, בכדי שהקול יישמע בכל הסלון?
תודה רבה
הי חני, מערכת רמקולים בהחלט זקוקה להכנות של חיוט, בין כל אחד מהרמקולים לרסיבר. הכנות כאלה ניתן לעשות כבר, ללא השחלת חוטים ורכישת רמקולים, את זה ניתן יהיה להשלים בעתיד. כדאי להתיעץ לגבי מיקום הרמקולים וסוג הצינורות אותם יש להתקין עם איש אודיו מקצועי. ניתן גן ליצור הכנות לרמקולים בתקרה או שקועים בקיר, אבל אז תצטרכי לרכוש את הרמקולים או להתחייב למידותיהם. נורית גפןשלום רב. אני מעוניינת בחיפוי זכוכית למטבח. חשבתי לעלות 4 סמ עם השיש ואחכ זכוכית. הבעיה היא שיש חלון בצד שהמרחק בינו לבין השיש הוא 16 סמ. ולכן אני מתלבטת האם לעלות 4 סמ בכל המטבח ואז מתחת לחלון ישארו לי 12 סמ של זכוכית או לעלות 16 סמ בכל המטבח -נראה לי גבוה מידי או אולי 16 סמ מתחת לחלון ובכל המטבח 4 בלבד. אני מאוד מתלבטת. אשמח לדעתך המקצועית. תודה.
הי, קשה לי לחוות דעתי בלי לראות את התמונה הכוללת, אבל אם המשטח אינו כהה מאוד, חפוי של 16 ס"מ בכל המטבח לא נשמע לי נורא בכלל. ההגעה לקו החלון חשובה לקבלת קווים נקיים. נורית גפןבוקר טוב נורית אבקש את עזרתך
קנינו בית מקבלן המטבח פינת אוכל וסלון אחד אחרי השני המקום לא גדול.
המטבח בפנינה עם ידיות כסופים תנור נירוסטה השאלה היתה באיזה צבע כיריים.
ראינו שולחן לפינת אוכל שצמודה למטבח שולחן זכוכית בצבע שחור נצנצים עם רגלים מניקל מה דעתך על כך ועל הכיריים.
האם עדיף שולחן מעץ על פני זכוכית שדרך אגב מאוד יפה ועדין ולא יתפוס הרבה מקום.
אודה על תשובתך.
הי נילי, הכיריים אופקיים ופחות נראים מיתר מכשירי החשממל להם יש חזית דומננטית. כל גוון בין שחור לכסוף יתאים ללא בעיה. נורית גפןשלום, רכשנו דירה בבנין די גבוה. יש לנו מרפסת שמש עם נוף יפיפה לטעמינו שהיא המשכית לסלון בגודל 14 מ"ר, די גדולה. אנחנו מתעבים את הריצוף שבה (30X30, ריצוף מט ודי מיושן). הבית כולו בסגנון מודרני. אנחנו מתלבטים בין החלופות של דשא סינטטי או דק. מדגישה שמס' שעות ביום יש שמש ישירה, אם זה גם שיקול בבחירה. האם דשא סינטטי עדין "טרנדי"? האם ישנה חלופה נוספת? נשמח לעצותייך המעשירות, תודה


אני ממליצה על אריחי דק-קל למטרה זו. הגבהה מינימלית של 3 ס"מ ומראה מדהים. חפשי דק-קל בגוגל בהצלחה צירפתי תמונה להמחשה. התמונה צולמה מיד לאחר שימון ולכן המשטח מבריק יחסית. לאחר היבוש יראה כמו כל דק איפאה רגילהי ורד, אני באופן אישי ובלתי מחייב לא אוהבת דשא סינטטי, וגם לא מוצאת שזה מקומו בגבהים. דק היא אפשרות שספק אם ניתנת לישום, ובוודאי מחייבת את פרוק הרצוף הקיים. יש דק סינטטי, מאוד פרקטי, יקר מהעץ הטבעי אבל יעיל לשנים רבות. אם כבר מפרקים את הרצוף, כדאי להמשיך ברצוף הפנים למתן תחושת המשכיות . נורית גפןנורית שלום
אנחנו מתכננים לעשות מדף מגבס ירוק מחופה בפסיפס לחדר האמבטיה ועליו להניח כיור. אנחנו רוצים שהברז יהיה אינטרפוץ מהקיר מעל הכיור. אנחנו לא יודעים מה להגיד לקבלן להכין ובאיזה גובה צריכה להיות ההכנה (אנחנו מתכננים להתקין את המדף והכיור רק אחרי טופס 4) האם תוכלי לכוון אותנו למידות הרצויות? יש לציין שבעיקר ילדים ישתמשו בכיור הנ"ל.
לתשובתך המהירה נודה.
מאיה
הי מאיה, ראשית אני לא יכולה להמנע מלהזהיר אותך מחוסר הפרקטיות שבמדף מחופה פסיפס ואורך חייה הקצרים של הרובה בסיטואציה כזאת. לענין הגבהים, אלא תלויים במידות הברז והכיור. כדאי לרכוש את שניהם באותו מקום ולקבל הנחיות כדי שלא יהיו פספוסים במקום הגעת הזרם על גבי הכיור. כעקרון הקו העליון של הכיור הוא באזור 90 ס"מ, והברז ממוקם כ - 20 ס"מ מעל. נורית גפןמעצבים קומת גג בסגנון מודרני (אבל הריהוט גם מעץ וחם). רצפה אפורה. מטבח פורמייקה לבן מבריק. כמעט ואין קירות, הכל חלונות ענק. 2 התייעצויות:
א. דק או ריצוף. דק מראה יפה כשלעצמו אבל אנחנו נוטים לריצוף אפור כמו הבפנים לתת תחושה של המשכיות (וגם כי אנחנו לא טובים בתחזוקה שוטפת). מה דעתך? עדין יש התלבטות פנימית כי מרפסת דק זה משהו יפה.
ב. פרגולה. לא מצאנו פרגולות לטעמנו. הכל במראה גושני ומאסיבי יחסית. האם יש לך המלצות על סגונן פרגולה שיתאים לעיצוב מודרני ולא כפרי?

(הסתכלתי באתר- המקסים - שלך (אהבתי במיוחד את החלוקה הנושאית) ודירת הפנטהאוז שם מזכירה את רוח המתוכנן).

תודה מראש,
שקד
כרגיל אני ממליצה על הפתרון המדהים הזה לחיפוי מרפסות. יש להם דק מעץ רגיל וגם מסינטטי כפי שנורית המליצה. (אפילו בצבע אפור כפי שאת רוצה) חפשי דק-קל בגוגל. לגבי פרגולה הייתי הולכת על פרגולת אלומיניום. חפשי פנלטק בגוגל. בהצלחההי שקד, את בעית הפרקטיות של הדק ניתן לפתור בדק סינטתי, יקר יותר אך שווה, לא תמיד אפשרי לישום בגלל בעיית גבהים (האמיתי והסנתטי), רצוף המשכי הוא אפשרות מצוינת גם, צר לי בעיצוב אין תשובה אחת נכונה, וטוב שכך :) לגבי הפרגולה, ראי תמונה מצורפת של בית חדש שתמונותיו אינן באתר שלי עדין, אבל נמצא בפייסבוק של בתים סטודיו (בעברית), מוזמנת להתרשם. מפרש בד לבן משולב בקורות נורית גפן» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

האם חיפוי קיר מטבח בזכוכית לבן קליר עדיף מבריק או מט במסגרת תחזוקה וכתמים וגם במסגרת נראות כשהמטבח פורמיקה קרמיקה מבריקה.
הי, מט תמיד עדיף על מבריק בתחזוקה, אבל המראה לפעמים עומד ביחס הפוך. מה לעשות... ובכלל המטבח כולו דורש תחזוקה, כך שאם ממילא עובדים, אז כדאי לבחור את הפתרון היפה יותר נורית גפןשיעורים פרטיים ב3D MAX באיזור פתח תקוה
משהו שיודע ומעוניין המייל שלי הוא MAYAJ811@GMAIL.COM 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd