פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורום פנג שואי

פורום פנג שואי

בפורום פנג שואי תוכלו למצוא תשובה לכל שאלה שקשורה לנושא עיצוב הבית על פי התורה הסינית העתיקה.

לעיצוב החללים בהם אנחנו נמצאים ישנה חשיבות רבה. על פי שיטת הפנג שווי, אם הבית שלנו תומך בנו מבחינה אנרגטית, אנו פועלים מתוך תחושה של "רוח גבית". שיטת הפנג שווי אינה עוסקת רק ביצירת אווירה, היא נותנת מענה אמיתי לתקיעויות ולפחדים שלנו בכל מיני תחומים כגון כסף, בריאות וזוגיות, דרך תכנון, עיצוב ושינוי המרחב בו אנו גרים.

בפורום זה אין מנהל פעיל והתשובות בו מותנות במענה חופשי מהגולשים.

הוספת הודעה

אנחנו רוצים להתקין ארון קיר בממ"ד שיהיה באורך כזה שיחסום את החלון מלהפתח 180 מעלות (מודגם בתמונה). האם יש בעיה עם סידור כזה?

תודה מראש» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

הי עדי, לא מומלץ למנוע פתיחה של חלון/ דלת במיוחד בממ"ד בו נפלטים גזים רעילים, כדאי להשאיר את הפתח של זרימת הצ'י חופשי, וגם באופן כללי זה לא מומלץ. האם אפשרי בצד אחר של החלון? או לשנות מיקומים כך שהארון יישב במקום אחר? יום נפלא, קרן הורוביץ.האם הסתכלת בתמונה? החלון יהיה פתוח לחלוטין, פשוט לא יפתח בזווית של 180 מעלות אלא קצת יותר מ90 וכאילו ישען על הארון.הי ושבת שלום, כן הבנתי את כוונתך, אולם מומלץ כי חלון/ דלת יוכלו להפתח לחלוטין גם אם כביכול הפתיחה ב90 מעלות מגיעה לקו החלון, סופש נעים, קרן הורוביץ.אנו חושבים על הרחבה של המשפחה ורוצים שהבית יתמוך בנושא. הבנתי שיש קשר בין פוריות לכיוון מערב בבית. הקירות המערביים בבית שלנו מועטים, ולפי המצפן הם:
1. קיר באחד החדרים, שבקיר זה יש כעת ארון קיר
2. הקיר שמאחורי דלת הכניסה לדירה , שעל קיר זה יש ארון חשמל ותקשורת, כנהוג בדירות.
3. קיר בחדר שירותי האורחים
השאלה היא כיצד ניתן לסייע להגביר את הפריון להריון? יש לי שני רימונים מחרס או ט לבנה, היכן להניח אותם?
איך אפשר להצליח בזה?
תודה
הי , המערב בבית מדבר יותר על הנושא של ההנאה והאיחוד של המשפחה בזמן איכות וכיף. הפריון קשור יותר לצ'י של הצפון, אולם זה כך בכל הבתים שישנם בייקום,כלומר זה נכון למקום אך לא בהכרח לזמן הנוכחי. שיש מטרה מדוייקת, צריך לקשור את הזמן והמקום יחד, כדי להצליח רצוי לעשות משהו ממוקד יותר בבית הספציפי שלך, מוזמנת לפנות לפרטים לגבי ייעוץ, יום נפלא, קרן הורוביץ, 0507580811.היי
אני רציתי לדעת...
קניתי תמונה אחרי שחיפשתי תמונה לחדר
אני כרגע גר עם ההורים ויש לי חדר משלי בבית..
לאחרונה עשיתי כמה שיפוצים צבע/תיקונים וצבעתי את החדר כולו בלבן
נותן לו אור.
קניתי תמונה גדולה שמאוד אהבתי וחיפשתי משהו זוג ולא שיש מים/נהר
כי אמרו לי שלא טוב בחדר תמונה עם מים זה יותר לסלון/עסק וכו'...
התמונה שקניתי היא זוג סוסים צבעוני שאחד מהן הראש שלה מוסט כאילו מבוכה..
אני מצרפת את התמונה ,אם תוכלי להגיד לי אם התמונה מתאימה לחדר..
אני אהבתי את התמונה אבל לא שלימה
כרגע לא בזוגיות וזה הדגש בחדר וגם שיהיה לי טוב להיכנס לחדר.
האם התמונה מתאימה לחדר שלי?
אודה לך על תשובתך
הוספתי תמונה,אני לא רואה אותההי וערב טוב, הקובץ לא הצליח לעלות לאתר, מוזמנת לשלוח אלי למייל keren@erenengsui.com קרן הרוביץהיי, שלחתי לך למייל אץ הקובץ תמונה.תודה(-:הי הילה, ראיתי עכשיו שהייתה לי טעות וחסרה אות בכתובת המייל שלי, בכל מקרה הכתובת הנכונה היא keren@kerenfengshui.comאני מצרפת את סקיצת קומת חדרי השינה של ביתנו שבתהליך תכנון.
אשמח לקבל הערות רגע לפני שנאשר ונמשיך לתחילת תהליכי הבניה.
הסקיצה מוצפנת (למעלה=צפון).
תודה וברכה, אפרת.
הי וערב טוב, הקובץ לא הצליח לעלות לאתר, מוזמנת לשלוח אלי למייל keren@erenengsui.com קרן הרוביץתודה על הנכונות לעזור!! כתובת המייל הזו לא עובדת לי.הי אפרת צודקת היה צריך להיות keren@kerenfengsuhi.com קרןרציתי לדעת אם יש מניעה כלשהי לתלות קישוט המכיל שעונים ישנים ולא פועלים.
אני מודעת לעובדה שזה תלוי במה שהקישוט מסמל עבורי, ובכן אני רוצה לתלות אותו ליופי בלבד, הוא לא משהו שקשור לעצירת הזמן או מה. כמובן שיש לו גם ערך מיחזורי.
מצורפת תמונה:
הי וערב טוב!, התמונה לא הצליחה לעלות, בכל זאת יש לי תשובה בשבילך. אם החפץ מסמל עבורך משהו שאת שואפת להתקדם אליו כמו למשל להיות יותר עומדת בזמנים אם את טיפוס מאחר או טיפוס רחפן ואת שואפת למיקוד אז המשמעות היא למעשה כי השקעת המון אנרגיה חשיבה ואהבה לפריט הזה שיצרת ש״קרא״ את האנרגיה שהעברת לו ולכן אני מאוד בעד, השקע אנרגיה בפריטים עיציים נותנת א אשרות להחידר בהם עוד מהאנרגיה אותה אנו מעונינים לייצר. כמובן עם סייגים לגבי אסטתיקה וכו,שיהיה ערב מקסים קרן הורוביץ17/08/2016 23:22

לא חשבתי על המשמעות שהעלית כי אני טיפוס דוקא ממוקד, דייקן ומסודר. ובכל מקרה אני אתלה אותו בקיר צפוני של אחד החדרים , כחיזוק לאנרגיה של מתכת. מנסה לשלוח שוב:שלום, אנחנו גרים בבית פרטי ולצערי האמבטיה שלנו ממוקמת בצד דרום. איך אפשר בכל זאת לחזק את יסוד האש?
תודה!
הי נירית ערב טוב, אפשר לעשות המון לחיזוק האש בבית. למשל את יכולה בכל איזור בבית בפלח הדרומי שלו להכניס אש,לעבוד על 9 בהר,וכו ׳ רצוי לבדוק מה המשמעות מבחינת כוכבים מעופפים כמו כן לקשר את כל המידע לחייכם. למשל קריירה בתור עצמאית עם אמבטיה דרומית יכולה מאוד להרוס. בקיצור על מנת לאבחן שהבעיה שלך היא חוסר באש אצטרך להגיע אליך, קרן הורוביץ 0507580811שאלה-
בחדר מרפסת השירות שבבית שלנו יש מכונת כביסה מן הסתם.את החדר ניתן לסגור עם דלת(זה חדר קטן שיש בו מכונת כביסה ומייבש). מיד אחרי החדר של מרפסת השירות הזה, קיים חדר השינה שלנו(שגם לו יש דלת), כאשר בעצם יוצא שהקיר הדרום המערבי של חדר השינה שלנו הוא הקיר הסמוך ביותר למרפסת השירות. לחדר השינה שלנו יש גם יחידת הורים שבה שירותים ואמבטיה עם דלת שגם אותה ניתן לסגור. עד כמה שידוע לי לא טוב שיש מים בחדר השינה כי זה פוגע בבריאות ובפרנסה. האם זה שחדר השירות סמוך לחדר השינה שלנו (הקיר הדרום המערבי של חדר השינה שלנו הוא כאילו קיר משותף כי בצידו האחד יש מכונת כביסה ובצידו השני חדר שינה, על אף שחדר השירות וחדר השינה הם שני חדרים נפרדים), האם זה עלול לפגוע בבריאות ובפרנסה - המים של מכונת הכביסה שכנראה עוברים בקיר המשותף הזה? או שאין לזה משמעות ??? אני דואגת.
הי יערה, את מודאגת מסימפטומים שונים שמעידים על בעיה אחרת ממה שנדמה לך לדעתי. המרפסת שירות והמקלחת צמודים לחדר שינה זה דבר מאוד מקובל ופופולרי בכל הבתים בישראל 2016. אבל השאלה הגדולה היא כיצד באה לידי ביטוי העובדה הזו בבית שלך. אם יש לך הרגשה שהבית מייצר לכם חוסר תמיכה בנושאים בריאותיים וכלכליים זה מחייב בדיקה קצת יותר עמוקה, אשמח להגיע אליך לאבחון וייעוץ, קרן הורוביץ.שלום,
אנחנו מעצבים ומרהטים מחדש בי"ס תיכון, אילו צבעים, דגשים כדאי לים?
צבעי וילונות,ריהוט?
תודה!
הי אפרת, ממליצה לשים דגש בעיצוב על האיזורים בבית הספר הדרומיים המדברים על המיינד, ועל חוכמה ועל הצפון מזרח שמדבר על התפתחות אישית , עצירה ולמידה. הייתי חושבת שם להשקיע מעבר ולעשות משהו מיוחד ולהדגיש את האיכויות הללו. מעבר לזה התייחסות לכל כיתה בנפרד לגבי צבעים חומרים ריהוט וכו' צריך לרדת יותר לעומק ולהבין את הצרכים של בית הספר, אוכל לתת מענה מקיף להכל בייעוץ, מוזמנת להתקשר לקבוע 0507580811 , קרן הורוביץ.שלום רב. פנג שואי בדירות אני מבינה, אך האם קיימת בדיקה לגבי הבניין עצמו? האם יש דרך לדעת האם הבניין יושב על "גנבי אנרגיה" למינהם?...
תודה!
הי אתי ושבוע טוב, בהחלט ניתן לדעת המון על בניין ועל האם הבניין מוצלח או לא גם מבלי להיות בדירה, לא תמיד חייבים לראות דירה ספציפית על מנת להסיק את המסקנה, מאוד תלוי סיטואציה וצורך שלך בתור לקוחה. המדידה נעשית מלמטה, וניתן להבין מהמפה האנרגטית הכללית האם הבניין טוב,או האם יש בעיות עם האדמה של הבניין וכו'.. מוזמנת לפנות לייעוץ יותר ממוקד בעניין ,שבוע נפלא!, קרן הורוביץ 0507580811.היי קרן,
אשמח לעזרתך.
לחדר השינה שלנו יש קיר צפוני וקיר מערבי. (מצ"ב "שרטוט")
עד כה ישנו כשראש המיטה בצד הצפוני ולא מתחת לחלון והיה בסדר.
תינוקת שישנה בחדר אתנו ולכן סובבנו את המיטה כך שראש המיטה צמוד לקיר המערבי, מתחת לחלון ועם הרגליים לכיוון דלת השרותים..
מאז השינה שלי לא טובה בכלל (בלי קשר לתינוקת המתעוררת..:-)
מיטת התינוק צמודה ברוחב לקיר הצפוני וראש המיטה צמוד לקיר המערבי.
הבעיה היא שחלק ממיטת התינוק גם מול דלת השרותים..
האם יש דרך "לנטרל" את עניין הפתחים (החלון מעל הראש ודלת השרותים מול הרגליים?).
אם אשנה מיקום, אז שני ראשי המיטות יהיו צמודות לקיר הצפוני והרגליים לכיון ארון הקיר.
אבל כך אין גישה למיטת התינוק כי צמודה למיטה שלנו וגם המעבר לשרותים צר מאוד.
אם אשאיר כך האם יש בעיה עם ראש מיטות בצד צפון?
תודה מראש.
מאיה» לחץ כאן לפתיחת קובץ מצורף

למאיה בוקר טוב, ראשיית תודה שצירפת שרטוט שמסביר בדיוק את המצב, אך התעלמת מהגורם החשוב ביותר וזה כיוון השינה המומלץ שלך ושל בעלך. תוסיפי תאריכי לידה שלכם ושל התינוקת ואבדוק מה עדיף. האם יש חדר נוסף שהתינוקת יכולה להיות בו? האם המיטה שלה לא יכולה להכנס בשום אופן לחדר בצורה של הסידור הקודם? האם ניתן להזיז את הארון? מחכה לתשובתך, קרן.היי קרן, תודה על התגובה המהירה. תאריך הלידה שלי 8/11/75 של בעלי 25/1/76 ושל התינוקת 31/3/16. עד גיל שנתיים בערך מעדיפה שהתינוקת תישן בחדר איתנו. אם אחזיר המיטה שלנו למצב קודם שהראש בצפון אז מיטת התינוק תהיה גם עם הראש בצפון וצמודה למיטתנו. אז הגישה למיטת התינוק חסומה משלושה כיוונים והמיטה שלנו צמודה לדלת חדר האמבטיה והשרותים.. ונותר רק מעבר צר להיכנס לשם. אגב פעם קראתי משהו שראש מיטה בצפון לא מומלץ בכלל. האם נכון? תודה מראש.הי מאיה, בוקר טוב!, בגדול, לפי תאריכי הלידה שהוספת כיוון שינה מערבי הוא טוב לכם ההורים ( מערב, צפון מערב, דרום מערב וצפון מזרח)יותר מאשר הכיוון הצפוני, אולם לבת שלכם טוב כיוון שינה מזרחי ( צפון דרום מזרח דרום מזרח), ככה שהיא כרגע ישנה על -80 , וגם מול השירותים. כמובן שיש כאן בסיפור נעלמים רבים שאני לא יכולה לדעת בלי לבדוק את כלל הבית כדי להבין למה בצפון היה לכם יותר טוב. מבחינת מיטת התינוק אני כן הייתי שוקלת לנסות לשני לילות מעבר לחדר אחר עם כיוון שינה מזרחי לבת שלך, ובדיקה האם יש הקלה, והאם השינה של כולם משתפרת. בכל מקרה שינה היא נושא בריאותי מאוד חשוב וכדאי לקחת את זה ברצינות מאחר וזה משפיע מאוד על הבריאות שלך. כדי שאוכל לתת לך את כל התמונה את יותר ממוזמנת להזמין ייעוץ, 0507580811, קרן הורוביץ.


 

יש לכם עוד שאלות? פורומים בנושא עיצוב

 

 

הפרסום בפורומים אסור. הודעות בעלות תוכן פרסומי גלוי או סמוי תימחקנה. למידע על פרסום באתר bvd