עיצוב פנים

צבעים לא שגרתיים: יוקרתיות רגועה בבית בלטביה

גווני אדמה טבעיים, המלווים בצבעוניות קלה ומוטיבים פרחוניים, מתחברים לניקיון צורני ולרהיטים "מרחפים". כל זה קורה בבית פרטי שעוצב למשפחה בלטביה


מיקום: יורמלה, לטביה

השטח: 280 מ"ר

עיצוב פנים: Carlson Design home 

 

 

בית למשפחה בעיר הנופש יורמלה בלטביה עוצב בסגנון מודרני תוך הקפדה על דיוק בפרטים, הדגשים צורניים וחומרים איכותיים. הגוונים שנבחרו לבית מתבססים על שילובים של גווני אדמה טבעיים בעץ ואפור, ונגיעות צבעוניות של צהוב וסגול עם מוטיבים פרחוניים. לצידם נוכח הצבע הלבן כחלק מסכמה בהירה, וביחד שומרים כל אלה על אווירה שלווה ורגועה.

 

עיצוב פינות אוכל: לכל העסקים ובעלי המקצוע

עיצוב מטבחים: לכל העסקים ובעלי המקצוע

 

בחדר המגורים המרווח הושם דגש על אחסון אורכי שנטמע בקירות על ידי שילובו בקיר הטלוויזיה, תוך ניצול השטח שמתחתיה ומעליה. אלה ממשיכים ברצף על גבי הקיר שפונה אל המסדרון  ויוצר המשכיות תכנונית וצורנית. כל פתרונות האחסון מלווים בפס תאורה תחתון, המקנה להם מראה מרחף ומוסיף לתחושת המרחב שבחלל הבית.

 

 

 

 

רצפת הפרקט מאחדת בין הפונקציות השונות של הסלון, המטבח הפתוח אליו ופינת האוכל המעוגלת. המטבח במראה נקי, וגם הוא כולל אחסון רב בצבעים התואמים לנגרות הסלון.

 

 

 

 

 

 

סדרת תמונות הפרחים שנתלתה במסדרון ומובילה אל חדר השינה, תואמת בצבעים בהירים של צהוב ולבן את הגוונים שנבחרו לסלון. בקיר שלצד מדרגות העץ פוזרו גופי תאורה מינימליסטיים, שהונחו בכיוונים שונים. הפתחים משני צדדיו של כל אחד מהם יוצרים על הקיר אלומות אור בא-סימטריה, השוברת את הקווים הנקיים והמוקפדים של העיצוב מסביב.

 

  

 

חדר השינה המרווח כולל אזור שינה ואזור ישיבה, המופרדים באמצעות מחיצה דקורטיבית, שחושפת קצת משני האזורים. הספה רופדה בקטיפה סגולה, והשטיח שומר על הגוונים שנבחרו לדירה כולה. אזור האמבטיה טופל באותו קו עיצובי, כשאזור ישיבה מוקם בפינת האמבטיה ומחיצה מפרידה בינה לבין הכיורים הזוגיים.

 

 

 

 

  


עוד ניחוחות מעוצבים מחו"ל:

לגור בעיר, להרגיש בכפר: לופט כפרי במרכז מדריד

להרגיש אירופה בטייוואן: דירה שהביאה את נוף הילדות לשאון הרחוב

רומנית בסטייל סקנדינבי: דירה שופעת צבע בבוקרשט