עיצוב פנים

כשעיצוב והרמוניה נפגשים: עיצוב דירה בהשראת הים

קיר טלוויזיה בזכוכית שחורה המשקף את הים, מראה מודולרית בחדר השינה, פלטת צבעים כחולה-סגולה וחדר ילדים בהשראת קפטן הוק הופכים את הדירה שלפניכם לבית שכולו הרפתקה ימית מרתקתתכנון ועיצוב פנים:
איתי גידו

צילום: אופיר הראל

שטח דירה: 140 מ"ר

מיקום: עיר ימים נתניה


כשפנו זוג רוכשי דירת קבלן למעצב , הם ידעו כי הפקידו בידיו את המפתחות לדירת היוקרה שאותה הם מדמיינים.  מדובר בדירה המשלבת בתוכה פרקטיות, מודרניות, שילוב של חומרים הטובים בעולם בסינרגיה מושלמת ליצירת הרמוניה חוויתית ויצירתית באותה נשימה.


עוד דירות מעוצבות:

האור שבפנים: עיצוב דירה ששמה דגש על מרחב

גם מודרני וגם וינטאג': הלבשת פנטהאוז בסגנונות מנוגדים

כאן נרגעים בכיף: שיפוץ דירה תל אביבית לזוג מתבגר וכלביהם


למעצב היה חשוב לשמר את האזור של הפרוייקט ולהכניסו באלמנטים עיצוביים ובחומרים מוקפדים לחלל הדירה. בחירת הקונספט העיצובי נוצר משימוש בצבעי הים המשקיף מווטרינות הסלון וחלונות הדירה, ובשל מיקום הדירה בקומות הגבוהות של הבניין אפשר היה להכניס את הנוף לדירה. כמו כן, פלטת צבעים המשלבת צבעים נייטרלים לצד צבעים כחולים-סגולים ובנגיעות של גווני חול הים המדמים את מעמקי הים.
 
 
הסלון תוכנן ועוצב כדי ליהנות מהנוף המשקיף מהספה לכיוון הים, ועל מנת לשמור על זווית רחבה יותר תוכנן קיר הטלוויזיה בזכוכית שחורה המשקפת את הים. חוטי הטלוויזיה הוסתרו גם כן ובקרת אודיו תוכננה עבור הטלוויזיה הנסתרת. הריהוט תוכנן ועוצב בהקפדה עד הפרטים הקטנים, נבחרו עורות ובדים שיובאו מאיטליה, ואבזור עלית השלים את המראה הכה מוקפד לפרטים המדויקים, עוצמתיים, המביעים עוצמה ורגש. 
 
 
סביב תקרת הסלון תאורת אווירה שתוכננה ועוצבה פרטנית לצורכי הדיירים. תאורת לד שוטפת באמצעות פס לד סביב התקרה, מעניקה אור נעים לחלל הדירה. רמקולים שקועים בתקרה משלימים את המראה המודרני והמינימליסטי המאפיין את החלל. ריצוף הדירה נבחר כמצע דמוי שיש באריחים איטלקיים בצבע אפור, ומשמש כצבע ובסיס נייטרלי לכל המתרחש מעליו. 
 
 
המטבח הלבן מסמן את המודרניות והפרקטיות באותה מעטפת שהותאם לצרכיהם של בעלי הבית. באזור ההכנה לוחות אבן קיסר בצבע לבן בשילוב כיור בנוי, ובמרכז הבית משטח פרשסטון שמואר בחלקו הפנימי כיצירת אומנות בפני עצמה, עם שילוב של אבני חן, קריסטלים וקוורץ. גוף התאורה מעל פינת האוכל עוצב בצורתם של אלמוגים היוצאים מתקרה המונמכת.
 
 
 
חדר ההורים עוצב באלגנטיות בעזרת עיצוב מוקפד ונקי עם מיטה נמוכה בסגנון יפני מודרני ושידות שתוכננו ועוצבו במיוחד עבור הדיירים. התקרה הונמכה עם תאורה שקועה ותאורת אווירה, וממנה נשפכים בדים בשתי שכבות האפלה והצללה עם מנועים חשמליים לשליטה מלאה על כמות האור הנכנסת לחדר ומבודד מפני חום וקור. בשל הרצון לשמור על חדר נקי מחוטי חשמל, טלוויזיה, ממירים ועוד, הותאמה עבור הדיירים מראה רפלקטיבית שמוקמה מול המיטה ומשמשת כמראה, כאשר בזמן הדלקת הטלוויזיה היא הופכת לטלוויזיה, ובכיבויה נהפכת למראה בחזרה. חוטי החשמל הוסתרו על ידי בקרת חשמל חכם ובכך נשמר קיר חלק ונקי ללא חוטים.
 
 
חדר הילדים עוצב בהשראת הים עם ספינה פיראטית שהפכה למיטה, ארון בגדים כתיבת אוצר ופריטים המכניסים את השראת "קפטן הוק" לתוך חדר השינה, והופכים אותו לחדר עם סיפור שלא נגמר.
 
 
חדרי הרחצה מאופיינים בעיצוב מאופק, צבעוניות שחור לבן ואבזור המכניס צבע לחלל.
 
 

עיצוב תאורה: לכל העסקים ובעלי המקצוע
ריהוט מעוצב: לכל העסקים ובעלי המקצוע