עיצוב פנים

מיאמי מול הים התיכון: עיצוב דירת נופש בנתניה

איך גורמים לדיירים מפלורידה להרגיש בבית דווקא בנתניה? באמצעות גוונים נייטרליים, נגיעות צבע, חומרים שיוצרים משחקי השתקפות ותחושה רגועה של בית מלון


הדיירים: תושבי חוץ שגרים בפלורידה
המקום: נתניה
השטח: 150 מ"ר 
עיצוב פנים: נעמה זהר תכנון ועיצוב פנים

 

הדירה שלפניכם היא למעשה דירת נופש, שעוצבה עבור תושבי חוץ המתגוררים בפלורידה ומגיעים לביקור בארץ מדי מספר חודשים. היא עוצבה בסגנון מודרני משולב השפעות קלאסיות, בגוונים ניטרליים ונקיים עם נגיעות צבע. המטרה הייתה ליצור תחושת חופש ושלווה שבה לדיירים יהיה כיף לחזור אל הדירה כל מספר חודשים כשהם מבקרים בארץ, ממש כאילו הם מגיעים לבית מלון.


צבעים וטפטים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
עבודות זכוכית: לכל העסקים ובעלי המקצוע


הדירה אוורירית, בהירה ושטופת אור, בעלת נוף מרשים לים, שנשקף מרוב חלונות הבית המרשימים בפני עצמם. העיצוב תוכנן כך שיעצים את היופי הקיים בדירה על ידי שימוש בריהוט וחומרים שונים אשר יוצרים משחקי השתקפות ושקיפות.


חלל המגורים עוצב בגוונים ניטרליים - לבן, מוקה, עץ אלון ונירוסטה עם נגיעות טורקיז. נעשה שימוש רב בחומרים שקופים ובעלי יכולת השתקפות כמו זכוכית, נירוסטה מבריקה ושימוש במראות - דבר שתורם לתחושת האווריריות ומשקף את האור הרב ונוף הים. 


  


 

הארונות התחתונים במטבח, האי והריצוף בחדרי הרחצה הושארו כפי שהיו כדי להתמקד בעיצוב ובריהוט של הבית. במטבח הותקנו ארונות עליונים מחופים זכוכית אשר בתוכם קולט אדים, ובגוונים המשלימים את עיצוב הסלון. 


 


 


למרות הגוונים הניטרליים של החלל, נוצרו גם מוקדי צבע שייתנו אופי לחלל, ולכן נבחרו שתי יצירות אמנות צבעוניות. יצירת האמנות בסלון פוגשת את מי שנכנס לדירה ויוצרת דרמטיות בניגוד בינה לבין ה"שקט" של יתר החלל. 

חדר השינה הראשי עוצב כך שירגיש כמו חדר בית מלון: הותקנה רצפת פרקט שתתרום לחמימות, וטפט גאומטרי נותן אפקט עיצובי מרשים. גם בחדר זה נמשך השימוש בחומרים שמשקפים את האור והנוף בארון הזכוכית, שידות הצד, ודלת הכניסה לחדר הרחצה. 

  


 

שירותי האורחים היו לבנים לחלוטין, וכדי לשבור את הלובן תוכננו ארון כיור ומדף מעל הניאגרה הסמויה, שנוצרו בנגרות אישית, בגוונים שמתכתבים עם יתר חלל המגורים.


 
תוכניות הדירה:


רשימת ספקים חלקית:

ריהוט ואביזרים משלימים:

IDDesign, Golg&co 

גנים ושושנים, ארופלקס, ארונות ריביירה, שטיחי איתמר, מטבחי רגבה, קמחי אאוטלט

וילונות: אורגד

תאורה: תומס

טפטים: מאיירס

 


עוד דירות מעוצבות:
מנפצת את הבועה: דירה מינמליסטית במרכז תל אביב
מה שדירות רוצות: מעצבת הפנים שעיצבה לעצמה דירה שכורה
כאן גר גבר-גבר: לופט לרווק האולטימטיבי
זמן שווה כסף: שיפוץ דירה ב-100 אלף שקלים
שקט תמורת שקט: שיפוץ מיני פנטהאוז בגבעתיים