פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

חיפוי, זה כל הסיפור: הצצה לדירה של משפחה צעירה

לוחות בטון בסלון, ארונות אמבטיה מיוחדים ואריחים מעוטרים צבעוניים - ביקור בדירה שעברה שיפוץ ושדרוג רציני

מאת: תוכן שיווקי

02/07/2014

עיצוב פנים: שרון גולן
צילום: גדעון לוין
 

הצצה לדירה של זוג צעיר שגר שם בשכירות. עם הזמן נוספו ילדה וילד לתמונה, וכשהשלישי היה בדרך, בני הזו רכשו את הדירה ושיפצו אותה, בדיוק לפי הצרכים שלהם, כי הם כבר גרו בה קודם והכירו את כל הבעיות שהיו זקוקות לטיפול.

 חדר הרחצה הכללי - אריחים מעוטרים בשילוב אריחי בטון גדולים כחיפוי (האריחים שמשמשים כריצוף בסלון) בשילוב ארון כיור מדורג, ארון שירות וארון למכונת הכביסה והמייבש - אריחים ,ארון, סניטרים - א.א.קרמיקה

 

 

מבט מהסלון לכוון פינת האוכל. הקיר האחורי פינת האוכל צופה בטפט ספריה של Andrew Martin (קליאן) ולימינו נישת שירות עם דלת מראה המשקפת את המשך הספרייה והמרפסת ממול, ומכילה את כל המכשור של הטלויזיה ,קלסרים של ניהול הבית ומקום מחבוא לתיקים ,שקיות וכדומה.

 

מבט מהכניסה ופינת האוכל - אל הסלון והמטבח. החלל רוצף באריחים דמויי בטון גדולים (א.א.קרמיקה) ונחצה על ידי קיר דק למסך הפונה לסלון ובגבו נוסף לכוון המטבח אי אחסון וישיבה. יתר המטבח היה קיים בדירה ורק החזיתות הוחלפו

 

 

קיר בסלון שחופה בלוחות בטון (צמנט בורד) שהוצמדו עם ברגי ג'מבו. תוספות צבעוניות על ידי מיקס כריות (וילה מרוק, איקאה) ורהיט צד משוק הפשפשים שנצבע. גם המסגרות נצבעו בצבע תואם, להשלמת המראה. וילונות לבנים רכים עוטפים את כל החלונות (וילונות דליה)

 

 

חדר הרחצה של ההורים - שילוב בין אריחים מעוטרים וחלקים - א.א. קרמיקה

 

 

 

עוד על א.א קרמיקה>>


 • 3.
  ניתן היה לשלב מרתפות בצבע מסויים שתואמות לחיפויים בקיר
 • 2.
  מהיכן השולחן/שידה צהובה בפינה ליד 2 הכורסאות?(ללא טקסט)
  אהבתי - שאלה למעצבת | (08/06/2014)    
 • 1.
  מקסים! מעצבת מוכשרת(ללא טקסט)
  שירי | (08/05/2014)