פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

יחיד במינו: רהיטי עץ עבודת יד

הנגר והאומן הירושלמי אביעד אובל, אוהב לעבוד עם עץ. הוא מקפיד שהרהיטים שלו יהיו גם יפים וגם שימושיים. צפו בקולקצייה החדשה שלו

23/01/2013
תוכן שיווקי | צילום: יעל נאמן

אביעד אובל, חי עם משפחתו באזור ירושלים, בונה רהיטים משנת 1998 ומאוד אוהב את זה. "אני נהנה לעבוד בעץ מלא" הוא מספר, "מדובר באוצר טבע שהרהיטים שעשויים ממנו מיועדים לשנים רבות של שימוש בחייהם של בני אדם, רהיטים שסימני הזמן והשימוש מוסיפים להם אופי".

 

מה אתה הכי אוהב בתהליך?
"אני מעריך את האפשרות המיוחדת לבצע בעצמי את כל התהליך, מהרעיון הראשוני דרך כל שלבי העבודה ועד המוצר השלם." את הרעיונות הוא שואב ממקום פשוט מאוד: "אני מתבונן בקורת העץ ומנסה למצוא לה שימוש שיציג אותה בצורה יפה ומעניינת. אני מנסה לכבד את החומר, שהיה קודם לכן עץ חי וצומח, על ידי הצגת יופיו הטבעי עם חוסר השלמות שבו".
 
מה הכי חשוב לך ברהיטים שלך?
"תמיד חשוב לי לשמור על פונקציונליות של המוצרים ובעצם ליצור אמנות שימושית, כגון שולחנות סלון, שידות ושולחנות כתיבה. אני חושב שגם בעולם שמלא ברהיטים זולים ממפעלים ענקיים, יש מקום לרהיטים שנוצרים בתשומת לב ובאהבת היצירה, בהמשך למסורת של אמנים כמו ESHERICK ו- NAKASHIMA ותנועת הסטודיו, שרואים ביצירת רהיטים ביטוי אומנותי". 
 

הקולקציות של אביעד משתנות כל הזמן לפי המכירות, האוצרות במחסני העצים והרוח שנחה עליו כיוצר, ותמיד תוכלו למצוא אצלו בנגרייה בעמינדב גם רהיטים מיוחדים ויחידים במינם.
 
דפדפו בגלריה של אביעד:
 
 
מבצע לקראת החג!  10% הנחה, הובלה חינם ואספקה לפני החג על כל הרהיטים במלאי.

 

אביעד אובל - רהיטים מקוריים מעץ: לכרטיס עסק באתר בניין ודיור

 


 • 3.
  איזה איש
  מיקי | (04/07/2013)    
  כמה נשמה יכולה להיות באדם אחד ובדברים שיוצאים תחת ידיו! יישר כוח.
 • 2.
  מאוד מוכשר , רהיטים מעניינים(ללא טקסט)
  א.ד | (02/03/2013)    
 • 1.
  רעיונות מאד מעניינים.(ללא טקסט)
  מרטינה בובר | (02/03/2013)