פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

אפשר קצת שקט? הדלתות של חמדיה עושות מהפך באיכות החיים

עם בידוד מרעש, עמידות למים ורטיבות, ואפשרות למגוון עיצובים בהתאמה אישית – הדלתות של חמדיה הן פתרון מושלם בכל בנייה או שיפוץ

מאת: תוכן שיווקי

27/06/2019
"קצת שקט בבית", זה מה שרובנו מייחלים לו כשאנחנו נכנסים הביתה אחרי יום העבודה, או סוגרים את הדלת של חדר השינה בדרך ללילה  של צבירת אנרגיה. אווירת השקט הזו מושפעת באופן ישיר מהבחירות העיצוביות ובין היתר מבחירת הדלתות שנתקין בתוך הבית. 
 
הדלתות שלנו משפיעות על איכות חיינו
 
מהפכה שקטה

דרך קלה אחת ליצור את השקט הזה, שמעניק תחושת ביטחון ואיכות חיים אמיתית, היא להחליף את דלתות הפנים הישנות, הכבדות והנטרקות בדלתות פנים מבודדות רעשים.  קולקציית דלתות הפנים 'חמדיה אקוסטיק' מחזיקה בפטנט רשום שעושה מהפכה בעולם הדלתות, ומציעה הזדמנות אמיתית לשקט ושלווה. 
 
הדלתות השקטות של חמדיה מחזיקות בפטנט רשום. התמונה מהקונסרבטוריון העירוני בחדרה
 
לא עוד דלת

במבט ראשון, דלת מסדרת 'חמדיה אקוסטיק', נראית כמו עוד דלת פנים מתוצרת דלתות חמדיה:  מעוצבת עד הפרט האחרון ומשדרת יוקרה. אך הודות לשבע שכבות החומר שממנה היא מורכבת, אטם גומי כפול וסף אקוסטי שמתכוונן לפי צורך, הדלת הזאת מבודדת כל רעש בעוצמה של עד 34 דציבלים. 
 
מנגנון הדלת האקוסטית
 
הזדמנות לשלווה

הפחתת הרעש יוצרת הזדמנות לרגעים אמיתיים של שלווה ואינטימיות בבית. הודות לדלת השקטה, חדר השינה של ההורים הופך למקום שבאמת אפשר לברוח אליו, בזמן שהילדים מנגנים, צופים בטלוויזיה או מארחים חברים. דלתות 'חמדיה אקוסטיק' מתאימות גם לחדרי עבודה, ואף לאולפני מוזיקה ולקליניקות בהן יש צורך בשמירה על פרטיות ושקט.
 
עכשיו באמת יש שקט בחדר ההורים
  
דלת לכל סגנון

הקו שהוביל את אנשי חמדיה בעיצוב הדלתות היה ההתאמה הטובה ביותר לסגנון הקיים בבית. את הדלתות אפשר לבחור מתוך מבחר עיצובים שונים, ולהתאים להן צבעים לפי מניפת הגוונים של טמבור. בנוסף, אפשר לשלב בדלת אלמנטים מיוחדים כמו חריטות ופסי ניקל מתכתיים, בהתאם לסגנון הכללי בבית או לתוכנית העיצוב העתידית. 
 
ניתן להשיג את הדלתות במגוון עיצובים
 
דלתות שהותקנו בקונסרבטוריון בחדרה
 
יתרון כפול

חברת דלתות חמדיה מחזיקה גם בקולקציית Aquadoor+, שמציעה שתי פונקציות חשובות בדלת אחת – גם חוויית שקט אולטימטיבית וגם עמידות מוגברת לנזקי מים. לאחרונה נבדקו במעבדה דגמים נבחרים מסדרה זו, ונמצא שהן מבודדות רעשים פי שתיים מהדלתות של המתחרה הנבדק בתחום. למרות היתרון הבולט, המחיר של הדלתות של חמדיה זהה לדלתות מקבילות של המתחרים.
 
הבידוד כפול - המחיר זהה. דלתות חמדיה