פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

בונים בית? אל תוותרו על אדריכל בתהליך הבנייה

תתחדשו! בנייה של בית זהו תהליך ארוך, מורכב ומאתגר אבל מה שבטוח אתם בדרך לבית חלומותיכם. אחד השלבים החשובים בתהליך הוא בחירת אדריכל מקצועי שיענה על כל צורכיכם. ריכזנו עבורכם מספר סיבות שבגינם האדריכל הוא הכרחי למשימת התכנון בדרככם לבית המושלם

מאת: תוכן שיווקי

20/06/2017
צילום: יח"צ

לא כל אחד בנוי לבניית בית מהיסוד, אבל מה שבטוח כל אחד חולם על הבית המושלם. אז אם כבר גייסתם הון ואתם בדרך לבנות את בית חלומותיכם, ישנם שלבים שחשוב שלא תפסחו לעליהם. בחירה של אדריכל מקצועי שיהיה קשוב אליכם הוא אחד מהם. קבלו מספר סיבות אשר בגינן שירותי האדריכל הכרחיים לביצוע הפרויקט, וגם טיפ היכן נכון למצוא אדריכלים.

 

בחינת תוכניות על ידי אדריכלים בשטח

 

שומר הסף - בראש ובראשונה האדריכל הוא הגוף המקצועי שיודע להעלות על הכתב תכנית בנייה חוקית ופרקטית, שכן הוא פועל על פי עקרונות תכנוניים נכונים וחוקיים של ביצוע. האדריכל יודע מה מותר ומה אסור מה אפשרי ומה לא. כמו כן, בשלבי הבנייה הוא מפקח על תהליכי העבודה ומוודא כי הם תואמים לתוכנית המקורית. 

 

ניצול מקסימלי תוך שילוב עיצוב ופרקטיקה - האדריכל נותן מענה כולל לרצונות הדיירים תוך ניצול מקסימלי של שטח המבנה. הוא יודע כיצד להתמודד עם חלל מוגבל ולשלב באופן נכון את הפן העיצובי והפרקטי לשביעות רצונכם. האדריכל מעודכן בטכנולוגיות חדשות, שירותי בידוד, אטימה ובאופנות עיצוביות חדשות – כך שהוא ייתן לכם מענה כולל.  

 

בירוקטייה עירונית - לכל עיר או יישוב בארץ קיים תיק מידע עירוני בו מצוינים כל ההיתרים והמגבלות החלות באותו אזור. האדריכל הוא בעל גישה לנתונים אלו, והוא מביא אותם לידי ביטוי בתוכנית לטובת תכנון יעיל וחוקי לאותו אזור.

 

מכלול משתנים- זרימה של אוויר, ניצול נכון של אור יום הינם משתנים חשובים, שחשוב לתת עליהם את הדעת כבר בשלב התכנון ולמקם את הפונקציות בבית בהתאמה.

 

תקציב - בנייה של בית זוהי הוצאה מאוד גדולה. ההוצאה הכספית עבור האדריכל היא הוצאה משנית  לעומת החיסכון הכספי הגדול שהאדריכל יכול לבצע עבורכם תוך עבודה נכונה ומקצועית.

 

בלתמ"ים - האדריכל נותן מענה מידי לבלת"מים עיצוביים וקונסטרוקטיביים, כאשר הוא הגורם המקצועי המקשר בין אנשי המקצוע השונים לטובת קידום את הבנייה ומניעת עיכובה.

 

 

בניין בעיצוב אדריכלי עגול ומיוחד 

 

 אז איך מוצאים אדריכל מקצועי? 


1. המלצות - קבלת המלצות זה תמיד טוב ובעיקר ממקור ראשון, אבל רובנו לא בונים בתים חדשים ולכן קשה לנו לקבל המלצה על אדריכל מחברים וממכרים. 

 

2. בזק 144 - אתר b144 מרכז עבורנו רשימה גדולה של אדריכלים המדורגים על פי גולשים ומיקום העסקים בארץ. האתר ידידותי והופך את החיים לקלים יותר. כמו כן האתר מאפשר לגולשים אפשרות לבדוק מספר אדריכלים במקביל ולהשוות ביניהם. 

 

 אז רגע לפני שאתם בחורים את האדריכל אל תשכחו לבקש תיק עבודות וטלפונים של לקוחות קודמים, כדי לברר לעומק האם זהו האדריכל שיצא אתכם למסע של הגדול של חייכם. אז שיהיה בהצלחה.

 
 
מחפשים אדריכל ורוצים לבחור אדריכל מקצועי עם דירוג גבוה של הגולשים? לחצו כאן >>