פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

The best of Israel: החברה בעלת המגוון הגדול לעיצוב הבית

רשת ביתילי מגישה את הטרנדים האחרונים והמבוקשים בעולם העיצוב לקהל הישראלי, ודואגת להתחדש במגוון סגנונות כדי לאפשר שפע וסטייל. קבלו את החברה שמלווה את ביתנו מספר עשורים

מאת: תוכן שיווקי

27/04/2017

על החברה: 


רשת ביתילי, היא הבית הגדול והמוביל בתחום עיצוב הבית והריהוט בישראל, שהפכה להיות מעצמה בתחום העיצוב. עם פריסה ארצית ושיתופי פעולה מסחריים המעידים על מעמדה כמובילת הענף, רשת ביתלי מייבאת לישראל את המותגים והמוצרים העדכניים והמבוקשים ביותר, מכל בירות העולם, ומציגה קולקציות המתחלפות תדיר בהתאם לחידושים והאופנות החמות ביותר. במקביל, באמצעות מרכז ייצור והפצה הגדול מסוגו בישראל, מיוצרים פריטים בהתאמה אישית לפי הזמנת הלקוח ותוך הקפדה על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות.

 קולקציית אביב קיץ 2017 החדשה ברשת ביתילי. צילום יורם אשהיים
 
קולקציית שולחנות אוכל ברשת ביתילי. צילום יורם אשהיים 
 
מה הייחוד של החברה שהופך אותה לאחת החברות המצליחות בתחומה?

רשת ביתילי היא למעשה רשת עיצוב הבית, הכוללת ריהוט והלבשת הבית, המובילה בישראל. כמי שליוותה את "הבית" הישראלי בעשורים האחרונים, למדה והשכילה להבין את הצרכים המיוחדים של הישראלים באירוח ובסגנון החיים השונה ממדינות רבות. יכולות הייצור שלה והתאמת הפריטים לגודל הבית וצרכי הלקוח הישראלי, הסגנון החם, המזמין ומגוון התרבויות , ובזה הבידול שלה.
רשת ביתילי. צילום: יח"צ
 
פינת אוכל  ביורק ברשת ביתילי. צילום: דן פרץ
יחידת מידוף ברשת ביתילי. צילום: ישראל כהן
 
 איך החברה משפיעה על שוק העיצוב הישראלי?

הפעילות המתמשכת אפשרה לרשת ביתילי להביא את הטרנדים האחרונים בעולם העיצוב, מאפשרת לקהל הישראלי להיחשף לסגנונות עיצוב שונים. היא בעצם פתחה את עולמו של הצרכן ובו זמנית ענתה על צרכיו הספציפיים בייצור והתאמה אישית. התפתחותה של החברה, עיצוב חנויות הרשת ותמהיל המוצרים, מייצג ללא ספק את התפתחות הסגנון והטעם של הישראלי. 
כורסא ברשת ביתילי.  צילום: ישראל כהן
 כורסא דגם מאקי ברשת ביתילי. צילום: ישראל כהן 
  
במבט קדימה - מה התכניות לעתיד?

רשת ביתלי ממשיכה להתפתח כדי להיות המובילה בתחום העיצוב בישראל. חשוב לרשת להעצים את חווית הקניה מול הלקוחות הפרטיים. בנוסף, רשת ביתלי שמה לה מטרה אסטרטגית להגדיל את פעילותה מול האדריכלים והמעצבים בישראל תוך מתן דגש על הענקת כלים יצירתיים וישומיים לקהל מקצועי זה, על מנת לעמוד בציפיות הלקוח הישראלי.
כורסת קטיפה ברשת ביתילי. צילום: ישראל כהן 
 שידת מראה ברשת ביתילי. צילום: ישראל כהן 
 
 איך " The best of Israel "  מייצג את החברה?

המשפט מייצג מגוון תרבויות וסגנונות ובו זמנית את "השפה העיצובית" שגיבשה המשפחה הישראלית שגם היא כיום מורכבת ממגוון מודלים.
שולחן סלון דגם שברון ברשת ביתילי. צילום: ישראל כהן
 
 
עגלת תה דגם לוקי ברשת ביתילי.  צילום: ישראל כהן
יחידה מטבחית ברשת ביתילי. צילום: ישראל כהן