פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

לקראת פסח: בית טמבור מתחדש ומציג השראה חדשה

נגישות, המחשה והרבה יותר צבע: כל אלה ועוד עומדים מאחורי התכנון המחודש של מרכז המבקרים של טמבור. קבלו הצצה ראשונית

צילום: יח"צ

26/02/2013
תוכן שיווקי
בשורה משמחת לחובבי העיצוב: בית טמבור, מרכז העיצוב בצבע הגדול בישראל, נפתח בימים אלה אחרי מקצה שיפורים מקיף והתחדש עם לא מעט בשורות בתחום. מרכז המבקרים של טמבור מנסה להמחיש בצורה הטובה ביותר את חווית הצבע של החברה ולהציג את הטקסטורות, הרעיונות והגוונים של מניפת הצבעים יחד עם רעיונות לעיצוב חדרים – והכל במקום אחד. 
 
כחלק ממהלך כולל, גם בית טמבור התחדש לקראת הפסח, בתכנונו של מעצב הפנים ניצן הורוביץ, במטרה להפוך את קירות התצוגה ואולם הכניסה במקום לנגישים יותר ולהציג טוב יותר את כלל הרעיונות כאשר הקונספט של עיצוב חלל הכניסה ואולם התצוגה והייעוץ הינו ליצור מרחב, לפתוח את המקום כך שניתן לראות הרבה יותר מוצרים וגוונים ולאפשר גם לקהל רב יותר לראות בו זמנית את הדוגמאות השונות.
 
 
הבחירה במוטיב של תנועה בתכנון המקום מנסה ליצור זרימה וחיבור בין החלל הקדמי לפנימי על ידי שימוש בקו אחד של ריהוט, קצב וצבע וכדי לעמוד באתגר הוחלט לשתף פעולה עם לא מעט חברות מחו"ל ולהכניס לשימוש כאן גם חומרים חדשים לחלוטין, כמו טיח רצפתי ייחודי. העיצוב הנקי, הבסיסי והנוח מציג את הפונקציות החדשות של המקום וכמו כן נוספו כאן שתי במות לאירוח של חללי תצוגה משתנים, עוד עמדות ייעוץ הפתוחות לקהל הרחב, אזור לסדנאות שונות לקהל הפרטי והמקצועי ואפילו קירות מסתובבים שמאפשרים ללקוח להרכיב לעצמו פינות שונות בבית. 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית טמבור: לבירור פרטים, תיאום פגישה ומידע על סדנאות לחצו כאן