פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

הכל במקום אחד: הדרך המתקדמת לעיצוב הבית

כשזה מגיע לתכנון ולעיצוב הבית שלכם, זה שילווה אתכם לאורך שנים, כדאי לעשות את זה כמו שצריך. עם מרכזי המידע והפתרונות הטכנולוגיים והמעוצבים של חברת בלורן - עכשיו זה אפשרי

16/12/2015
תוכן שיווקי | צילום: יח"צ

הבית בו תגורו הוא כנראה הבית שילווה אתכם לאורך שנים. כשזה המצב, כדאי לתת לו את החותם האישי שלכם, כזה שאין לאף אחד אחר בעולם. עם הפיתוחים והטכנולוגיות של חברת בלורן, ובאמצעות מרכזי המידע ההוליסטיים והמתקדמים שלה, זה אפשרי ונגיש מתמיד- והכל במקום אחד. 

 

במרכזי המידע החדישים והמשוכללים של חברת בלורן, הממוקמים ברחבי הארץ, תוכלו להנות ממגוון רעיונות, אפשרויות וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לעיצוב החללים ברחבי הבית. בנוסף לטכנולוגיה החדישה של Blum, ה-1-3-4 אינפיניטי וסדרת הדלתות לרהיטים PORTA-LINE  מבית בלורן, המאפשרות קבלת מראה ייחודי ואישי בעזרת שילוב של חומרים וקווים עיצוביים שונים, תוכלו למצוא מגוון אפשרויות עיצוביות ופונקציונאליות ומוצרים משלימים לבית. הכל במקום אחד, בלי התרוצצויות בין ספקים שונים. 

 

 

 הרעיון הוא לעצב את החללים בבית במקום אחד, הוליסטי, שיש בו את כל מה שאתם צריכים. כך למשל תוכלו למצוא במרכזי המידע גם מוצרי חשמל טכנולוגיים ומתקדמים במיוחד, שניתן להתאימם לחלל באמצעות חזיתות המעוצבות באותה שפה עיצובית של החדר; חיפוי קיר מזכוכית, המאפשר מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוביות ופונקציונאליות, כמו התקנת מערכות תלייה (פארטי) לניצול מקסימלי של שטח הקיר, התקנת גופי תאורה למשטח העבודה במטבח ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא במרכזי המידע גם מבחר פינות אוכל פונקציונאליות ומעוצבות, המגיעות במגוון מידות, גימורים ועיצובים, ומאפשרות התאמה מושלמת לכל חלל. השולחנות עשויים מפרופילי אלומיניום וניתנים לשילוב עם מגוון משטחים לבחירה, כמו זכוכית חלקה או מעוצבת, עץ ועוד.

 

משרדי החברה, מפעל הזכוכית והלוגיסטיקה ומרכז מידע חדיש ומשוכלל בא.ת מעוין שורק בראשל"צ

 

במרכזי המידע של בלורן, מוצרי החברה מוצגים באופן מוחשי לקהל הפרטי, למעצבים וליצרנים וחושפים אותם לתהליך למידה אישי ופשוט של יתרונות המוצרים והפתרונות השונים העומדים לרשותם. במרכזי המידע תוכלו לבדוק ולהתעדכן בחידושים האחרונים ובמגוון פתרונות מתקדמים לארגון ולניצול טוב יותר של שטחי האחסון בחללי הבית, פתרונות תאורה לרהיטים ולמשטחי עבודה, ידיות, חיפויים ועולם שלם של עיצוב בזכוכית. בין שאר המוצרים שתוכלו לרכוש במרכזים, תוכלו למצוא מוצרים נלווים, כמו מערכות לארגון מגירות, מתקני תלייה לארונות בגדים, גופי תאורה לרהיטים ולמשטחי עבודה, חיפוי קירות מזכוכית מעוצבת בשילוב מערכות אחסון בתלייה, מערכת תמיכה חשמלית לפתיחת מגירות וקלפות, מוצרי חשמל למטבח ועוד. 

 

בנוסף, במרכזי המידע של חברת בלורן תוכלו להנות ממערך הדרכות ללא תשלום, המיועד ללקוחות פרטיים ולאנשי המקצוע. ההדרכות מועברות על-ידי מומחים, בראשם ארז קורצמן, ומתאימות לכל לקוח המעוניין ללמוד ולקבל מידע, ובעיקר ללקוחות הנמצאים בשלב תכנון או שיפוץ הבית.

 
הדרכה בנושא תכנון פנים המטבח המועבר על ידי מומחה מטעם Blum. תחנה חובה לכל מי שמתכנן מטבח חדש
 

מרכז המידע והתצוגה בדיזיין סנטר. מוצרי החברה מוצגים לקהל בצורה אינטרקטיבית ומהנה

 

רוצים לדעת יותר על האפשרויות העיצוביות והמתקדמות שבלורן יכולים להציע לכם? היכנסו לכתבה הראשונההשנייה  והשלישית בסדרה.

 

בלורן: למידע נוסף לחצו כאן>>