פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

בחירה חכמה: אל תתפשרו ובחרו נגר מוסמך ומקצועי

בחירת אנשי מקצוע זה לא דבר פשוט ונעדיף בדרך כלל לסמוך על המלצות חמות שקיבלנו. אבל מה קורה אם אין לנו המלצות? ומדוע חשוב שלנגר תהיה תעודת הסמכה מחברת בלורן יבואנית מוצרי BLUM לארץ?

מאת: תוכן שיווקי

03/09/2017
צילום: יח"צ
כשאנו עוברים דירה או משפצים אנו בדרך כלל מעוניינים במטבח חדש, ארונות ונישות לאחסון מאוד ספציפיות שנגר ייתן לנו את המענה המושלם. אך קיימים נגרים בעלי סוגי עבודה ומקצועיות שונה, וכן סוגי צירים שונים המשפיעים על איכות המוצר הסופי. אך איך בכל זאת נבטיח כי הנגר שבחרנו מקצועי? ומדוע חשוב שתהיה לנגר תעודת הסמכה מחברה גדולה ומוכרת בשוק? 
 
 
 
חברת בלורן, היבואנית הרשמית של מוצרי Blum בארץ, מכשירה נגרים רבים ומסמיכה אותם לעבודה מקצועית עם מוצרי BLUM האיכותיים כיום בשוק, לטובת תקנת מוצר סופי באיכות הגבוה ביותר. אז מדוע חשוב לבחור נגר בעל תעודת הסמכה מבלורן? ריכזנו עבורכם את הסיבות לבחירת נגר מוסמך: 
 
אחריות 

אחריות על עבודה הינה פרמטר חשוב, שכן, במידה וקיימת תקלה חשוב שיהיה לנו למי לפנות לקבלת שירות. במידה ובוחרים נגר המוסמך לעבוד עם מוצרי Blum, הלקוח יכול להיות שקט ובטוח שיש מאחוריו חברה שלמה (בלורן) שתיתן לו גב - בלורן נותנת אחריות לכל מוצריה ובמידה וקיימת תקלה, בלורן תיתן שירות ותעזור לאותו לקוח.
 
 
 
מקצועיות מעל הכל

חברת בלורן משקיעה משאבים רבים בהכשרת היצרנים במוצרי החברה בימי עיון, בליווי טכני  ובשרות של הסוכנים. כך שעל כל מוצר שהנגר מתקין הוא עבר הסמכה מתאימה לטובת התקנה מקצועית ונכונה אצל הלקוח. את תעודת ההסמכה הלקוח יכול לבקש מאיש המקצוע ובכך להיות סמוך ובטוח כי יש לנגר את הידע המקצועי.
 
 
נוחות

באתר בלורן קיימת טבלה מפורטת בה ניתן לראות בקלות ובנוחות את כל פרטי הנגר ולמיין את הרשימה על פי אזורי מגורים הקרוב לביתו. 
 
 
יצרנים לא מורשים

ישנם יצרנים המתקינים את מוצרי BLUM  ללא הסמכה ואף משתמשים במוצרים ביבוא מקביל. במקרים אלו הדבר עלול להוביל לבעיות ותקלות בהתקנת המוצר ובמצב הנוכחי בלורן לא נותנת אחריות על המוצרים. היו מקרים בהם הלקוח היה בטוח כי מותקנים אצלו מוצרי BLUM  מקוריים וברגע שנתקבל בבעיה במוצר, הוא עודכן על ידי החברה כי המוצרים שברשותו לא מקוריים היות ונרכשו בייבוא מקביל והנגר שביצע את העבודה לא עבר את הסמכה המתאימה. כמובן שקיימת אכזבה מאד גדולה מצד הלקוח ולכן ישנם דברים שחשוב לברר מראש.
 
 
 
לסיכום, בחרו איש מקצוע עם המלצות וודאו כי הוא משתמש במוצרי BLUM  המקוריים וכי עבר הסמכה בחברת בלורן לטובת התקנה מקצועית שתספק לכם מוצר איכותי לאורך זמן.
 

 לטבלת הנגרים המוסמכים ולרשימת המוצרים בהם הוסמכו לחצו כאן >>