כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

בתים מעוצבים

מה במדור בתים מעוצבים?
בעיצוב בתים אין 'יפה' ו'לא יפה' כי בסוף הכל עניין של טעם - מה שכן, יש 'נכון' ו'לא נכון'. ומה שנכון הוא לעצב בית באופן שישקף את האופי של הנפשות הפועלות בו, ויקלע לטעמם ולצורכיהם בצורה המיטבית. הדרך לבתים מעוצבים רצופה במגוון עשיר של סגנונות שרק מוסיף לגדול. המדורים הבאים יובילו אתכם בתוך כל השפע הזה, ויסייעו לכם לבחור את העיצוב הייחודי שמתאים לכם ולבית שלכם.

בעלי מקצוע

מיכל יפתח רותם - אדריכלית

מיכל יפתח רותם, אדריכלית בוגרת בצלאל והטכניון, מתמחה בתכנון אדריכלי וכן ובעיצוב פנים לבתים פרטיים, משרדים, דירות מעוצבות ובנייה רוויה מיוחדת.

קרא עוד
רקפת קידר - אדריכלית

רקפת קידר - אדריכלית, בוגרת הטכניון בהצטיינות, בעלת ניסיון בבניה פרטית, ציבורית, מסחרית ועיצוב פנים

קרא עוד
סטודיו ערן יעקובי עיצוב פנים

סטודיו ערן יעקובי עיצוב פנים - אדריכלות ועיצוב פנים

קרא עוד
ענת רגב

משרד המציע תכנון ועיצוב אדריכלי שיעניק קו וסגנון אסטטי ואחיד, מהחוץ לפנים, ועד לפרטים הקטנים, כשהקו המנחה הוא שילוב בין פונקציונאליות לאסטטיות מוקפדת

קרא עוד
olshas עיצוב ואדריכלות פנים

לי אולשה מעצבת פנים המתמחה בעיצוב ואדריכלות פנים לדירות חדשות, דירות יד-שניה, משרדים וחנויות. מלווה את הלקוחות, תוך דיאלוג ושיתוף, לכל אורך התהליך

קרא עוד
עדי ארונוב- אדריכלות ועיצוב פנים

עדי ארונוב- אדריכלות ועיצוב פנים- לאנשים שאוהבים עיצובים - משרד מוביל לאדריכלות ועיצוב טוטאלי בניהולה של עדי ארונוב

קרא עוד
ירון אלדד - ארכיטקטורה ועיצוב פנים

ירון אלדד - משרד לארכיטקטורה ועיצוב פנים,מתמחה בתכנון ועיצוב עסקים, דירות, בתים פרטיים, חללי מסחר ובניינים

קרא עוד
Karin Feder - Interior Art Design

סטודיו קארין פדר הוא סטודיו לעיצוב פנים המונע בראש ובראשונה על ידי הרצונות והצרכים של הלקוח ומאמין ב-TOTAL DESIGN- יצירת מכלול עד לפרטים הקטנים תוך דגש על קונספט עיצובי מובהק.

קרא עוד
אורון מילשטיין עיצוב פנים

אורון מילשטיין הוא מעצב פנים, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.design) במסלול האקדמי של המכללה למנהל. מאז משנת 2009 מילשטיין הוא בעליו של משרד עצמאי לתכנון ועיצוב פנים, המתמקד בתכנון חנויות אופנה, אולמות תצוגה ומגורי יוקרה דירות ובתים.

קרא עוד
טען עוד