כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

בתים מעוצבים

מה במדור בתים מעוצבים?
בעיצוב בתים אין 'יפה' ו'לא יפה' כי בסוף הכל עניין של טעם - מה שכן, יש 'נכון' ו'לא נכון'. ומה שנכון הוא לעצב בית באופן שישקף את האופי של הנפשות הפועלות בו, ויקלע לטעמם ולצורכיהם בצורה המיטבית. הדרך לבתים מעוצבים רצופה במגוון עשיר של סגנונות שרק מוסיף לגדול. המדורים הבאים יובילו אתכם בתוך כל השפע הזה, ויסייעו לכם לבחור את העיצוב הייחודי שמתאים לכם ולבית שלכם.

בעלי מקצוע

איריס אבנרי דביר - אדריכלות ועיצוב פנים

הסטודיו של איריס עובד בשיטת ה- Total design המסתכלת על תכנון המבנה – אדריכלות ועל התכנון הפנימי – עיצוב פנים כמקשה אחת שלמה. איריס תופרת איכות חיים עם דגש מוקפד מושם על רצונותיהם וחלומותיהם של הלקוחות עד הפרטים הקטנים שיוצרים את האווירה והתוצאה הרצויה.

קרא עוד
"המכבסה" – עידוא כספי סטודיו לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים

עידוא כספי עוסק בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים מעל 15 שנה ומרצה במגוון מכללות במסלולים ללימודי עיצוב פנים ואדריכלות. בסטודיו "המכבסה" מגוון רחב של פרויקטים, גם מהמגזר הפרטי וגם מהמגזר העסקי.

קרא עוד
אלה סהר - אדריכלות ועיצוב פנים

אלה סהר היא הנדסאית אדריכלות, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בעיצוב פנים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל. בשנת 2005 הקימה את סטודיו “אלה סהר אדריכלות ועיצוב פנים”, אשר מתמחה בבנייה פרטית, בניה ציבורית, משרדים ומוסדות חינוך.

קרא עוד
יעל שביט -Yinteriors

יעל שביט, בעלת משרד העיצוב "יעל שביט מעצבים", הינה מעצבת פנים והום סטיילינג, בוגרת המכללה לעיצוב בינין ודיור, נבחרה לאחת מ - 30 המעצבים המבטיחים של בנין ודיור בשיתוף "החממה" לשנת 2016.

קרא עוד
מיכל יפתח רותם - אדריכלית

מיכל יפתח רותם, אדריכלית בוגרת בצלאל והטכניון, מתמחה בתכנון אדריכלי וכן ובעיצוב פנים לבתים פרטיים, משרדים, דירות מעוצבות ובנייה רוויה מיוחדת.

קרא עוד
ירון אלדד - ארכיטקטורה ועיצוב פנים

ירון אלדד - משרד לארכיטקטורה ועיצוב פנים,מתמחה בתכנון ועיצוב עסקים, דירות, בתים פרטיים, חללי מסחר ובניינים

קרא עוד
אורון מילשטיין עיצוב פנים

אורון מילשטיין הוא מעצב פנים, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.design) במסלול האקדמי של המכללה למנהל. מאז משנת 2009 מילשטיין הוא בעליו של משרד עצמאי לתכנון ועיצוב פנים, המתמקד בתכנון חנויות אופנה, אולמות תצוגה ומגורי יוקרה דירות ובתים.

קרא עוד
Karin Feder - Interior Art Design

סטודיו קארין פדר הוא סטודיו לעיצוב פנים המונע בראש ובראשונה על ידי הרצונות והצרכים של הלקוח ומאמין ב-TOTAL DESIGN- יצירת מכלול עד לפרטים הקטנים תוך דגש על קונספט עיצובי מובהק.

קרא עוד
עדי ארונוב- אדריכלות ועיצוב פנים

עדי ארונוב- אדריכלות ועיצוב פנים- לאנשים שאוהבים עיצובים - משרד מוביל לאדריכלות ועיצוב טוטאלי בניהולה של עדי ארונוב

קרא עוד
טען עוד