פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

העתיד כבר כאן: מכשירי החשמל שהופכים את הבישול לפשוט

מכיריים שעושים את הכל לבד ועד מקרר שמאריך את חיי המדף של המזונות שבו - כל החידושים במטבח שכדאי שתכירו

מאת: תוכן שיווקי

22/07/2014
צילום: יח"צ

חברת גורניה, Gorenje, מציעה 3 מוצרים שהטכנולוגיה החדשנית שלהם הולכת לשנות את הרגלי הבישול שלכם:  

כיריים אינדוקציה - בטכנולוגיית I QCOOK – טכנולוגיה זו מבטלת כמעט לחלוטין את הצורך לעמוד ולפקח ליד הסירים שעות ארוכות תוך בדיקת החום של התבשיל ושמירה על כך שלא יגלוש או חלילה יישרף.

טכנולוגיית ה- IQCOOK הינה פורצת דרך בבישול הביתי ומבוססת על 2 חיישנים: האחד נשלף וממוקם על הסיר, והשני ממוקם בכיריים עצמם. החיישנים ניתנים לתכנות מראש וכך לדוגמא ניתן לתכנת את הכיריים לאידוי או  בישול מרק והם מווסתים את  החום בצורה עצמאית, כאשר התבשיל מגיע לנקודת הרתיחה. הטכנולוגיה אף יודעת לזהות מתי תבשיל עלול לגלוש או להישרף ולעצור זאת בזמן. 

  


כיריים תוצרת גורניה
 

תנור - בטכנולוגיית I CHEF המתקדמת בעולם לבישול ביתי. באמצעות הזנת נתונים פשוטה על גבי התנור בתחילת הפעולה, כגון: זמן, מעלות, כמות וסוג התבשיל , התנור מביא את התבשיל למצב מוגמר ללא התערבות נוספת במהלך הבישול. החל מחימום לפני השימוש, אפייה, השוואת טמפרטורות בסיום האפייה ועד לתוכניות של הפשרה, חימום, ניקוי עצמי ועוד. תנור ידידותי במיוחד, שמגיע עם מסך מגע צבעוני המראה על הצג תמונות של מזונות שונים שניתן לבשל או לצלות בתנור כדוגמת צלי, דגים, פיצה או עוגה ומתאים לחובבי אפייה ולמקצוענים כאחד.


תנור תוצרת גורניה

 

מקרר – בטכנולוגית  ION GENERATION – המתקדמת, טכנולוגיית קירור חדשנית וירוקה, עם אקלים אידיאלי למזון אשר מאריך את חיי המדף של המזון ב- 20%. 

הדור החדש של מקררי gorenje נשלט על ידי מדחס אשר מתאים את פעילות המקרר לטמפרטורה בחדר ויכול לחסוך למעלה מ-50% בצריכת האנרגיה. בנוסף, המקררים גם מצוידים בטכנולוגיית חיישן מתקדמת עם תפקוד זיכרון, אשר תורם ליצירת הסביבה האידיאלית בתוך המקרר, דבר המאפשר את שמירת המזון לטווח ארוך יותר וחסכון באנרגיה על ידי התאמה אישית למשק הבית בו המקרר נמצא.

מקרר תוצרת גורניה

 

לקבלת 5% הנחה על כל מוצרי גורניה לחצו כאן

 

עוד על המוצרים של Gorenje - גורניה>>