פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

My Private Room: דירה להשכרה שלא תרצו לזוז ממנה

לכל אחד חשוב שיהיה את ה-Private Room שלו. בפרויקט הנוכחי נבחרו 6 מעצבים מובילים לעצב עם חברת Private Room מקבוצת המזרונאים. המעצבות Lanciano design מציגות בית בעיצובן - זוג מחו"ל, רכש דירה להשכרה והשקיע בעיצוב. התוצאה הסופית, יצאה מדהימה בזכות עיצוב כולל לבית מבית Private Room.

מאת: תוכן שיווקי

30/07/2018
צילום באדיבות: אלעד שריג

 

 

הדיירים: זוג 

המיקום: תל אביב

השטח: 80 מ"ר 

עיצוב פנים: Lanciano design

  

זוג אשר גר בחו"ל, קנה דירה להשקעה במרכז תל אביב. אל המעצבות  Lanciano design, הגיעו לאחר שראו מספר פרויקטים אצל חברים ולא היה להם ספק כי גם הפעם תצא תוצאה מושלמת ולשביעות רצונם.

בקשת הלקוחות הייתה שתצא דירה מודרנית ונעימה ואת כל שאר ההחלטות השאירו למעשה למעצבות. 

כך החל פרויקט שדרוג דירת קבלן סטנדרטית לדירה יפיפייה, המטרה הייתה להפוך דירה קונבנציונלית וריקה לדירה נעימה ועוטפת.

 

 

חדר השינה,סלון, ומטבח מבית private room מקבוצת המזרונאים:

צמד המעצבות של Lanciano design, עובדות ורוכשות בפרויקטים רבים את חדרי השינה והמיטות מprivate room. אך הפעם שהן הגיעו אל החנות, חיכתה להן הפתעה נהדרת והן גילו שנפתח עולם חדש של ריהוט מושלם ובמחירים טובים שיכולים להתאים לכל דירה ותקציב. לאחר סיבוב בחנות יחד עם הבעלים, הן החליטו לחסוך את הטרחה ושאין צורך להסתובב בעוד חנויות. הייתה הרגשה שיש מענה הן בפאן העיצובי והן בפאן התקציבי לכל מה שהיה צריך לדירה. התוצאה הייתה שכל הרהיטים ללא יוצא מהכלל נבחרו בפרויקט הזה מprivate room, כולל הסדינים האיכותיים, הכריות והמזרונים.

 

שולחן כתיבה ומראה private room 

 

 

סקלת הגוונים והחומרים של הריהוט בדירה, יוצרת הרמוניה ומחברת בין כל הפריטים. הרהיטים יוצרים תחושה רגועה, אלגנטית ומזמינה. כבר בכניסה לדירה היה חשוב למעצבות לתת תחושה נעימה ולטובת הנוחות והאסתטיקה הוסיפו שולחן כתיבה ומראה שתמיד רצוי שיהיה בכל בית. 

התאורה בדירה הייתה רנדומלית וללא תכנון, נעשה שימוש בנקודות הקיימות והועברו כבלים לאן שהיה צורך, בחשיבה עיצובית מעניינת שיצרה למעשה חלק חשוב מאד בשדרוג החלל והקפיצה את הדירה למקום אחר.

את המטבח שהיה קיים בדירה פירקו וכל יחידות המטבח סודרו מחדש לפי הצורך ולמראה כולל מעוצב ונעים. בסידור החדש נוצר אי, מידוף ועוד יחידה. הכל בגוון אפור בהיר שמחמיא ומשתלב במראה הכולל וכמובן משטחי העבודה משיש קיסר דמוי בטון שהקפיצו את הטוטל הלוק של המטבח.

 

 מטבח private room

 

 

 סלון private room

 

סלון הדירה רוהט גם הוא מבית private room, נבחרו ספריות פתוחות מברזל אשר נותנות עוד פאן עיצובי מעניין, להשלמת המראה הכולל נבחרו פריטי אקססוריז בגוונים של לילך ותכלת לרכך את האווירה. 

חדר השינה עוצב בקו מינימליסטי, עדין ונעים. הגוונים שנבחרו לחדר השינה הם שחור ולבן. את השידות הקונבנציונליות החליפו שולחנות צד, מנורת קריאה עומדת נצבת לצד המיטה. ותלו וילונות אשר הוזמנו במיוחד לפי מידה שנוסכים עוד רכות ואינטימיות לאווירה. 

 

 חדר שינה private room

  

 


רשימת ספקים:

 

חדר שינה, סלון ומטבח - מקבוצת המזרונאים private room. 

וילונות – לנצ'יאנו עיצוב וילונות

שיש למטבח – אבן צופית

תאורה – לייט אין

 

אקססוריז – ביתילי ואי די דיזיין

 

Private Room מקבוצת המזרונאים

רחוב הלח"י 13, בני ברק - מול Design Centerׂ

03-6165957/8 

 אם  גם אתם רוצים לעצב בית חלומות בעזרת Private Room - לחצו כאן