פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

יש לכם דירה להשכיר? כך תוכלו להפוך אותה לדירת Airbnb מבוקשת

מה אנחנו מחפשים כשאנחנו יוצאים לחופשה? למה שנעדיף דירה על פני בית מלון? ומה יגרום לנו להעדיף דירה אחת על פני השנייה?

09/05/2018
מאת: שירלי כץ, צילומים מתוך Airbnb

 

 

"חבילות הנופש" המציעות טיסה ומלון כבר מזמן איבדו מיוקרתן. ובשנים האחרונות, כאשר הזמנת טיסות ומלונות הפכה להיות זמינה וקלה, אנחנו מעדיפים יותר ויותר "להרכיב" בעצמנו את החופשה שלנו. לסיפור הזה, מצטרפת מגמת ה- Airbnb, שכבשה את עולם התיירות והרחיבה את סל האפשרויות שלנו. וכשההיצע כל כך גדול, גדלה גם התחרות – אנחנו נכנסים לאתר ונחשפים למגוון רחב של דירות ברמות מחיר ובסטנדרטים שונים. אז אם אתם כבר שם או שוקלים להיכנס למאגר, הנה כמה טיפים עיצוביים שבעזרתם תוכלו להפוך את הדירה שלכם למבוקשת יותר.

 

 

עוד עיצובים מבית Airbnb:

מלון או דירה: הדירות הלוהטות במיקונוס הישר מאתר Airbnb

דירה להשכיר: הדירות הכי מיוחדות שתמצאו ברשת Airbnb

כל העולם במקום אחד: ביקור במשרדי חברת Airbnb

 

 

אותנטיות


אחד מהרעיונות המרכזיים בחופשה זה לחוות את המקום שאליו אנחנו מגיעים. להרגיש לרגע, כאילו אנחנו חיים במקום, לספוג את האווירה הטבעית, להימנע מ"מלכודות תיירים" ולהגיע למקומות שבהם מבלים המקומיים – זאת גם אחת מהסיבות המרכזיות, שיגרמו לנו להעדיף דירה בעיר או אפילו בפרברים שלה על פני בית מלון מרכזי. 

 

הוסיפו לדירה שלכם סימנים אותנטיים המאפיינים את המקום, את העיר ואת האזור שבו היא ממוקמת – דירה באילת למשל יכולה להיות עם מוטיבים של ים / דולפינים / מדבר וכד' ויתרונה הגדול של דירה ביפו יהיה בשמירה על סגנון הבנייה הייחודי לאזור.

 

אותנטיות בדירת Airbnb ביפו

 

דירת Airbnb במקסיקו שקיבלה מאפיינים מקומיים – הקקטוסים שמאפיינים את האזור מופיעים גם כמוטיב עיצובי בתוך הבית והערסלים התלויים בחצר נכנסים גם הביתה ומקנים אווירה של רוגע ושלווה מבפנים ומבחוץ

 

קיר דומיננטי


תוסיפו צבע, טאפט, יצירת אומנות או ספריה גדולה. תייצרו קיר אחד בולט ודומיננטי. זה יכול להיות בחדר השינה, בפינת האוכל, או בסלון אבל תדאגו שהקיר הזה יקבל "את הכבוד הראוי" – תדגישו אותו בעזרת תאורה ייעודית או שתהפכו אותו למרכז החלל.

 

דירת  Airbnb בתל אביב - קיר דומיננטי בחדר השינה הופך את חדר השינה מסתמי למסתורי

 

חללים פתוחים ומאווררים


תשברו קירות ותמזגו חללים. תמיד כיף יותר להגיע לחלל פתוח ומאוורר, זה מרגיש הרבה יותר חופש. תמזגו כמה שיותר חללים זה בזה – סלון, פינת אוכל מטבח ואפילו את חדר השינה. גם תקרות גבוהות מעניקות את תחושת האוורור הזו,  אבל סביר להניח, שעל גובה התקרה תהיה להם פחות יכולת להשפיע. מצד שני אם כבר יש לכם בדירה תקרה גבוהה אז בהחלט כדאי להדגיש אותה.

 

דירת Airbnb בפריז - חלל פתוח מואר ומאוורר ותיקרה גבוהה שמודגשת באמצעות מערכת של ספרייה ענקית וגופי תאורה תלויים

 

דבר נוסף, שמאוד תורם לאוורר החלל וגורם לו להיות הרבה יותר נעים, מזמין ומואר, זה שימוש בחלונות גדולים – גם אם נשקף מהדירה שלכם מראה של נוף אורבני וגם אם קצת יותר פסטורלי. בחופש שלנו אנחנו אוהבים להרגיש פתוח ומואר. דירות חשוכות פחות עושות את העבודה.

 

דירת Airbnb בתל אביב חלונות בלגים גדולים במקום קירות – מתקבל חלל מואר ומזמין במיוחד

 

גם חדר השינה מצטרף לחגיגת השקיפות ותורם לאווירת החופש

 

חזית מוארת – הרחבת החלונות. מכניסים הרבה אור לבית

 

כל מה שלא הייתם עושים בבית שלכם


זה הזמן לעשות כל מה שלא הייתם עושים בבית האישי שלכם. דירות airbnb אלו דירות, שנועדו לפנק ולייצר אימפקט בזמן קצר שבו הדירים שוהים בהן. האימפקט הזה יכול להיווצר באמצעות תעוזה עיצובית שלוקחת את הבחירות שלכם "לקצה" – מטבח כחול, דלתות ירוקות, רהיטים צבעוניים ואקלקטיות מפתיעה ומקורית בהחלט יוסיפו לדירה שלכם יתרון על פני דירות אחרות באותה קטגוריה. תממשו את כל מה שחלמתם לעשות בבית שלכם  אבל פחדתם שימאס. כאן אין סיכוי שימאס והדיירים ייהנו מדירה מעוצבת ומפתיעה. הרי בסופו של דבר גם הם מבקשים לצאת "מאזור הנוחות" שלהם וישמחו לגלות טעמים וסגנונות חדשים.

 

אומנות וריהוט אקלקטי בדירת airbnb 

 

דלתות ירוקות וקירות כחולים בדירת airbnb בצרפת