פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

ללא פשרות: הדור החדש של ארונות האמבט

חדרי האמבטיה סובלים לרוב מלחות ורטיבות ולכן בחירת ריהוט נכון לחדרים אלה מאד חשובה. לראשונה בישראל פותחו בחברת אמבין ארונות אמבט מחומר ה HPL החומר היחיד העמיד בפני פגעי לחות וחום. סדרת ארונות מעוצבים ואיכותיים כאחד עם אחריות לכל החיים וכעת גם במבצע מיוחד לרוכשים בתקופת הקיץ.

מאת: תוכן שיווקי

21/06/2018
צילום באדיבות: חברת אמבין
  ארונות אמבין 
  
בעיצוב חדרי אמבטיה המאופיינים בתנאים של לחות ורטיבות, אחד מהדברים החשובים ביותר טמון בבחירת החומרים הנכונים ובדרך יישומם. אדים, חום ומים עלולים להשפיע על חומרים שונים שבמשך הזמן מאבדים מצורתם ונהרסים. הקפדה על חומרים עמידים בתנאים אלה, תקנה לפרטי העיצוב בחדר האמבטיה מראה מושלם לאורך שנים. 
מגבלת הרטיבות נשכחת לעתים ורבים האנשים המתקינים בחדרי האמבטיה ארונות העשויים חומרים שמהם מייצרים ריהוט רגיל המתאים ליתר חדרי הבית. התוצאה היא שחומרים אלה, על אף היותם צבועים או מחופים בלוחות פורמייקה, אינם חסינים מספיחת הלחות, מה שגורם לנזק רב.
מחלקת המחקר והפיתוח של חברת 'אמבין' מהוותיקות בישראל בתחום ארונות האמבט פיתחה את הארון המושלם.
 
ארונות אמבין- סט ורסאי
 

ארונות אמבין

 

 ארונות אמבין
 
צבעוניות
מגוון של  26 צבעים, נותנים לכל אחד את האופציה לעצב את חדר האמבט ככל העולה על רוחו. על ידי בחירת צבע נכונה, תוכלו לבחור את האווירה שתיווצר בחדר אמבטיה שלכם. הצבע ייצור מראה נועז, צעיר, רך ורגוע או מקפיץ. אנשי המכירות שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור את הצבע המתאים לכם.
 
תוצרת הארץ
כן, כן ! מעט מאוד מארונות האמבטיה המשווקים בישראל אינם מוצרים בסין, לאמבין מפעל מקומי המייצא גם לחו"ל.
 
ארונות אמבין - סט אפולו
 
ארונות אמבין - סט מילאנו
 
 
  
הסבונייה תינתן בעת רכישה ארון מהמגוון
 
 
 
____________________________________________________________________________________________
ארונות אמבין 
 
אחריות לכל החיים
קשה להאמין אך בחברת אמבין, נותנים לרוכשים אחריות לכל החיים על נזקי מים! כנסו לאתר שלנו וראו את הסרטון בו הטבענו את לוח ה HPL במים ודבר לא קרה.
 
מגוון דגמים מרשים
בחברת אמבין, יש כיום מגוון גדול של דגמים בגדלים משתנים, המתאימים לחדרי אמבט בגדלים שונים. דגמים המתאימים לזוג צעיר או משפחה, לכיור בודד או כפול, תוכלו למצוא את הדגם שמתאים בדיוק עבורכם.
  
ארונות אמבין - סט לביא 
 
ארונות אמבין 
 
בחברה פותחו ארונות אמבטיה ייחודיים בקנה מידה עולמי, עשויים חומר הנקרא H.P.L – החומר נכבש בלחץ ובטמפרטורות גבוהות ביותר של 160 אטמוספרות ב 160- מעלות, הדלתות אטומות לחלוטין, בעלות ציפוי שאינו ניתן להפרדה בשום צורה ואופן. השכבה החיצונית ספוגה בשרף מלמין הידוע בתכונות העמידות שלו לשריטות ולשחיקה, ומראהו המגיע בטקסטורה מבריקה או מט ובמגוון עצום של צבעים אשר תמיד נראה אחיד ויפה.
  
ארונות אמבין - סט לשם