פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

שקט פנימי: הדלתות של חמדיה לא "מפחדות" מרעש

משחקים ועושים רעש? לומדים ורוצים שקט? שומעים מוסיקה? יש פיתרון! קבלו את סדרת הדלתות +Aquadoor , הדלתות האקוסטיות של חמדיה שיעשו לכם שקט בבית!

מאת: תוכן שיווקי

24/01/2019
צילום באדיבות: דלתות חמדיה
 
 
תחום דלתות הפנים מתפתח מאוד בשנים האחרונות. חלק משמעותי מעיצוב הפנים של הבית הוא בחירת הדלתות. מעבר ליתרון העיצובי ולמגוון הרחב, חשוב לבחור דלתות איכותיות אשר יעמדו בנזקי מים ומזג האוויר ובנוסף יבודדו רעשים. 
 
דלתות חמדיה, יצרנית דלתות הפנים הגדולה והותיקה בישראל, נחשבת כבר שנים לחלוצה ומתקדמת בתחום דלתות הפנים המעוצבות לבית.  החברה מציגה מדי שנה קולקציה חדשה של דלתות איכות המשלבות בין עיצוב נועז, חומרי גלם מובחרים  – ופתרונות טכנולוגיים פורצי דרך. 
 
כעת דלתות חמדיה גאה להציג את - הדלתות השקטות שלא מפחדות מרעש 
 
אין משפחה שלא מכירה את הסיטואציה בה כל אחד מבני המשפחה נמצא בעיסוקיו, מושפע ומוטרד מרעשי האחר. בהעדר דלתות מבודדות רעשים, סיטואציה כזו יכולה להיות מפגע של ממש באיכות החיים. 
דלת בעלת אקוסטיקה טובה תעניק שקט לכל אחד מבני הבית והנאה מלאה.
 
סדרת Aquadoor+ מבית דלתות חמדיה 
 
היא למעשה סדרת דלתות  פנים עם אחריות לנזקי מים המיוצרת בייצור סטנדרטי של חברת דלתות חמדיה, אלא שהסטנדרט הגבוה הופך אותה גם לדלת מבודדת רעשים. 
מה שהפך את דלת הפנים של דלתות חמדיה למוצר אקוסטי מוביל הוא שיטת הייצור המתקדמת של החברה. "עובי הפורמייקה ב +Aquadoor הוא 2 מ"מ לעומת 1.5 מ"מ אצל המתחרים, האטם ההיקפי של דלתות חמדיה, המשקוף עשוי מעץ מלא ורב שכבתי, זאת לעומת משקוף פלסטיק חלול אצל המתחרה",  
 
כאשר אתם באמת רוצים לייצר הפרדה בין החלל האישי של החדר לשאר חללי הבית, יש להתייחס לדלת כמו לכל פתח אחר, המפריד בין חלל הפנים לחלל החוץ. דלתות מבודדות רעשים, נותנות מענה להפרדה בין המתרחש בתוך החדר ומחוצה לו ופותרות אי נוחות ואי נעימות העלולות להיגרם במהלך חיי היום יום. ניתן לשלב מגוון אופציות מבחינת צבעים וחיפויים. צביעה בתנור במניפת צבעי טמבור. נראות של דלת פנים סטנדרטית בשילוב כחלק מקו העיצוב של שאר הדלתות בבית.
 
לאחרונה בוצעו בדיקות מעבדה לסדרת הדלתות +Aquadoor, הבדיקות העלו שדלתות חמדיה +Aquadoor מבודדות רעשים פי 2 מדלת הפנים של המתחרה העיקרי שנבדק וכל זאת באותו המחיר של המתחרה העיקרי.
 
כעת אתם יכולים להיות בטוחים שדלתות הפנים של חמדיה - מבודדות רעשים פי 2 מהמתחרה!
 
רכישת דלתות חמדיה היא החלטה נבונה ומשתלמת.
עיצוב וגימור משולב, באותו המחיר וזאת עם בידוד רעשים פי 2 – לא תקנה? 
 
  
   
 
  
 דלתות אקסוטיות – 
 
היום כבר כולם מבינים, שהדלתות האקוסטיות של חברת חמדיה, יעניקו שקט ואיכות בכל מקום. בבית, בקליניקה ובמשרדים!
במבט ראשון, הדלת נראית כמו עוד דלת פנים מתוצרת דלתות חמדיה:  מעוצבת עד הפרט האחרון ומשדרת יוקרה.  אך הודות ל-7 שכבות החומר שממנה היא מורכבת, אטם גומי כפול וסף אקוסטי שמתכוונן לפי צורך, "חמדיה אקוסטיק" מבודדת כל רעש בעוצמה של עד 34 דציבלים! 
עם מחיר שווה לכל נפש, עיצוב שמחמיא לכל בית, עמידות לנזקי מים ומגוון פתרונות חכמים נוספים לבתי מגורים. אין ספק שחמדיה מציגה את המהפכה השקטה של הדלתות.
 
 
  
  
אם גם אתם רוצים להנות מסדרת הדלתות האקוסטיות המדהימות של חמדיה- כנסו לאתר