פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

החברה שנותנת פתרונות טכניים לכל רעיון עיצובי

הם מבצעים עבודות נירוסטה מיוחדות, קירות נושמים, אי חשמלי, ספריות אלומניום וקירות שזזים ומשנים את החלוקה לחללים. נפגשנו לשיחה עם הבעלים של חברת "גליל שלג'" אצלם חדשנות היא דרך חיים

מאת: תוכן שיווקי

18/02/2018
צילום: באדיבות חברת גליל שלג
קרה שחיפשתם פתרון טכני לעיצוב מסוים ולא מצאתם פתרון? סער חסר וגידי לביא, הבעלים של חברת גליל שלג ידאגו להפוך חלום למציאות בעזרת ידע טכני נרחב ותשוקה לחדשנות מוצרית. 
 
 
 
האם אתם יכולים לייצר פתרון מכני לכל רעיון עיצובי?

השאיפה לחדשנות מאופיינת אצלנו בחשיבה עמוקה. כשניסינו להגדיר את עצמנו, את ייעודנו וחזוננו נולד בתוכנו סלוגן אישי שאומר: "אנחנו המהנדסים הכי טובים בין המסגרים, והמסגרים הכי טובים בין המהנדסים". תפיסה זו מאפשרת לנו לחשוב באופן רחב ויצירתי מאוד. החל ממתן פתרונות לתליית טלוויזיות. מעליות לטלוויזיה, עמודי נירוסטה לתלייתן, וכן התאמת מיגונים וחיפוי חוץ למסכי טלוויזיה כך שיהפכו עמידים לשהייה בחוץ, ועד מכרז עליו התמודדנו בפרויקט על שם אילן רמון במרכז המבקרים של מצפה רמון. חלק ממימון הפרויקט הגיע מנא"סא ועל כן המתמודדים הגיעו מכל העולם. זכינו במכרז לאחר שתכננו וביצענו מודל אלקטרו-מכני בגודל של 9x4.5 מטר, המדמה בתלת ממד את היווצרות מכתש רמון. אין דבר שהוא בלתי אפשרי.
 
 

האם יש אחריות למוצרים שלכם? 

כן. אם מדובר במתקנים סטנדרטיים אלקטרו-מכניים מדובר באחריות לחמש שנים. גם כשמדובר בפרויקטים custom-made ניתנת אחריות. אנחנו מקפידים מאוד על טיב ואיכות המוצרים. הכל מתוכנן ומיוצר בארץ. נבנה על ידי עובדים מקצועיים ,ישראלים. אצלנו מוצאים פתרונות לתעשיות ביטחוניות, תאטראות ומרכזי מבקרים ועד מתן מענה לצרכים עיצוביים בבתים פרטיים.
 

האם אתם פונים רק לקהל בחתך סוציו אקונומי גבוה?

מדובר בפרויקטים שדורשים תכנון וביצוע ברמות גבוהות מאוד שלצערי, לא נגישים לכל אחד.
 
 

איך  מתבצעת העבודה של גליל שלג בע"מ מול האדריכלים והמעצבים?

האדריכלים באים ומציגים רעיונות שבמבט ראשון נראים הזויים. כל מחשבה ורצון נפתחים לדיון. תהליך החשיבה היצירתי, הבנת ההיתכנות של הדברים הם כבר פיצוח שלנו. את התוצאה אנחנו מביאים לאישור ומכאן נותר רק להבין כמה זמן נדרש ולצאת לדרך.  
 
 
 
 
 סער חסר - הבעלים של חברת גליל שלג 

 
מחפשים רעיון עיצובי למוצר ולא מצאתם פיתרון? לחצו כאן >>
 
 
 

גליל שלג, www.galil-slg.co.il | טלפון: 03-5707756 | רחוב חרמון 2 פינת הירקון 61, בני ברק.