פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי

אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

מאת: תוכן שיווקי

21/09/2016
אדריכל: מנו שלם

לא שאנחנו מחדשים משהו למישהו, אבל לבנות בית בישראל הוא תהליך מורכב, סבוך וארוך, שכל התקדמות בו תלויה בעשרות בעלי מקצוע, זמני הגעה של חומרים, קבלת אישורים, תיקון תקלות ועוד. מה שאומר שאם קבעו לכם תאריך יעד שבו אתם נכנסים לבית החדש שלכם, ברוב הפעמים אפשר לקחת אותו כהמלצה בלבד. ובכן, לא עוד! על מנת להפוך את תהליך הפיקוח, השליטה והבקרה על תהליך הבנייה המורכב לקל יותר, קמה חברת Building Time שמספקת ללקוחותיה לוח זמנים שנתפר אישית לכל פרויקט, הכולל בתוכו את כל מרכיבי הבנייה כולם, משלב התכנון ועד לשלב המסירה.


החברה מתמחה במתן שירותי בנייה ומעקב אחרי לוחות הזמנים ברזולוציית המיקרו של הבית, כהקבלה לתוכנית עסקית. הרי כל עסק שמחשיב את עצמו בונה תכנית עסקית מפורטת לעסק שלו, על מנת להכין את עצמו תקציבית וליצור סדר בהווה ובעתיד - אז למה שלא תהיה תכנית מסודרת כזו גם לבית שלכם?


  

 מה שקורה ברוב המקרים הוא שבראש הפירמידה של בניית הבית עומד הלקוח פרטי, שמשקיע את כספו למספר לא מועט של אנשי מקצוע על מנת לבנות את הבית ולסיים את הפרויקט בזמן המוקצב לו ללא עיכובים מעיכובים משמעותם הוצאות נוספות וברוב המקרים גם לא נמוכות. כאן נכנסת Building Time לתמונה.

 
השירות שלה למעשה מאפשר למנוע את העיכובים המיותרים ולקבל את המפתח בזמן שהוקצב לו מראש, על ידי בניית לוח זמנים הכוללים 100% משלבי הבנייה בפרויקט: רשימת בעלי מקצוע, חומרים, התקנים ואישורים. וכמובן, החשוב ביותר - מעקב אחר אתר הבנייה והוצאת דוח ייחודי המאגד את כל הנעשה החודש ומה מתוכנן לחודש הבא, ביחד עם אחוזי ביצוע למעקב התקציבי. על מנת לספק תמונת מצב עדכנית בכל רגע נתון, צוות Building Time מלווה את הפרויקט על ידי ביקורים דו שבועיים שעוקבים אחר קצב ההתקדמות ביחס ללוח הזמנים באתר, ומספקים דו"ח מפורט שכולל תמונות וגרפים של ביצועים מול תכנון, אחת לחודש. בנוסף, כחלק מהשירות ותפיסת הבקרה והזמינות, כל לקוח מקבל גישה לאזור האישי באתר בו יוכל לצפות ולעקוב אונליין אחר לוח הזמנים המלא וקצב התקדמות הפרויקט.
 
הדמיית בית בשרון שמנוהלים בו לוחות הזמנים ע"י חברת בילדינג טיים 
 
חברת Building Time  הוקמה על ידי איתי גסר, הנדסאי אזרחי שהוכשר כמנהל ומבקר לוחות זמנים ביותר מ-100 פרויקטים של חברת רום גבס חיפוי וקירוי בע"מ. המטרה הראשונית שלו הייתה לתת למפקח \ קבלן \ יזם יותר שליטה, בקרה, סדר ושקט בפרויקט שאותו הוא מנהל. בצורה כזו הוא יכול להוות את חוד החנית בשוק בו הוא פועל, ולנהל את הפרויקט תחת בקרה ושליטה מלאה שמעניקה גם לו וגם ללקוחותיו שקט נפשי. ל-Building Time מספר לא מועט של קבלות מהשטח, ובבחינה של עלות מול תועלת מסתמן כי התועלת שמציעה החברה היא הגדולה ביותר בפרויקט. "זמן שווה כסף", אומר גסר, ואין ספק שבמקרה הזו לא מדובר בקלישאה.
  
הדמיית בית בשרון שמנוהלים בו לוחות הזמנים ע"י חברת בילדינג טיים 

הדמיית בית בשרון שמפוקח ומנוהל ע"י חברת בילדינג טיים
  

הדמיית בית בשרון שמנוהלים בו לוחות הזמנים ע"י חברת בילדינג טיים 

בלדינג טיים 03-5508858, איתי גסר 054-5822250,   time@buildingtime.co.il