פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

הכול בשליטה: פתרונות הבית החכם של סמארט טאץ'

דמיינו לכם שבלחיצת כפתור בלבד אתם יכולים להדליק אורות, לכבות מזגן, לתזמן את הדוד ולנעול את הדלת. בעצם, למה לדמיין?

מאת: תוכן שיווקי

27/05/2019
צילום: עודד סמדר | עיצוב פנים: נועה קופרמן ויהושע שעשוע

נפלאות הבית החכם: מהיום הכול בלחיצת כפתור

 
חברת סמארט טאץ' מעניקה פתרונות של מערכות בית חכם עם שליטה ובקרה מרחוק. "המערכות שלנו מותקנות בצורה פשוטה ללא צורך בשבירת קירות", מדגישים בחברה. "גם הממשק שלהן ידידותי למשתמש, וכל אחד יכול לשלוט בו בקלות". 
 
תכנית חיסכון

תופעת הבית החכם נכנסה לחיינו כבר לפני כמה שנים, ועדיין רבים לא יודעים מהן היתרונות שבית שכזה מביא עמו. "מערכת הבית החכם מבצעת אוטומטיזציה המותאמת באופן אישי להרגלי הצריכה של הדיירים", מסבירים בסמארט טאץ'. "בין היתר היא מזהה מתי יש לכבות מכשירים חשמליים שונים ובכך חוסכת הוצאות רבות". 
 
מערכת פשוטה וממשק ידידותי
 
המערכת מזהה את הרגלי הצריכה של הדיירים ופועלת בהתאם 
 
לילה טוב מאד

הנה סיטואציה שמוכרת לרבים מאיתנו –  אנחנו כבר במיטה אבל הילדים עדיין ערים, ואנחנו כבר יודעים שהם לא יזכרו לכבות את כל האורות בבית. עם תרחיש 'לילה טוב' של המערכת החכמה של סמארט טאץ' אין צורך אפילו לחשוב על זה: הבית יזהה לבד כשתגיע השעה לכיבוי אורות, ובאופן דומה גם 'ידאג' להעיר את כולם ליום החדש.
 
שעת כיבוי אורות? המערכת כבר יודעת
 
הבית החכם מוריד מכם דאגות
 
תנו לבית לעבוד

נשמע מורכב? בסמארט טאץ' מבטיחים שההפך הוא הנכון. "מערכות הבית החכם שלנו הן ללא תשתיות ולכן משתלבות בקלות בבתים חדשים וגם בבתים שעברו שחזור או שיפוץ", מסבירים שם. "בכך נחסכת עבודת בנייה והתקנה יקרה, מיותרת וארוכה". גם מבחינת השימוש צפויים חיים קלים. "המטרה של המערכת היא להקל על שגרת היומיום ולמעשה לתת לבית לעבוד בשבילכם", מוסיפים בחברה. "הבית החכם שלנו משדרג את חווית המגורים במינימום מאמץ ועם מקסימום תמורה".
 
באה להקל על חיי היומיום - מערכת הבית החכם של סמארט טאץ'
 
המערכת מותקנת בקלות וכמעט שלא בולטת לעין
 
יש עם מי לדבר

חברת סמארט טאץ' מלווה את לקוחותיה משלב התוכניות, דרך ההתקנה ועד ההדרכה הנדרשת עם הכניסה לבית. "חשוב לי באופן אישי ללוות כל לקוח בתהליך גם אחרי שלב ההתקנה, על מנת לוודא שהמערכת ידידותית, קלה וברורה לשימוש – ולא פחות חשוב כדי לראות שנהנים ממנה", אומר ג'קי קריספי, המנכ"ל והבעלים של סמארט טאץ'. "הטיפ שלי לכל אדריכל, מעצב או מפקח הוא שחווית הלקוח מתחילה ביחס אישי, הקשבה והבנה מרבית של צרכיו, תוך מתן פתרונות יצירתיים לכל שינוי בשטח", מוסיף מנכ"ל החברה. "מהבחינה הזאת, אפשר בהחלט לסמוך עלינו שנספק את הסחורה". 
 
 
מינימום מאמץ ומקסימום תמורה
 
לאתר של חברת סמארט טאץ' >>

  • 1.
    בזבוז
    שי | (06/03/2019)    
    במילה אחת אלקסה בשתי מילים גוגל הום היום יש המון מערכות שמתממשקות איתם ונותנים חוויה של בית הרבה יותר חכם (מבלי הצורך להתקשר לטכנאי בכל פעם שרוצים להוסיף או לשנות את התצורה). התשמשו בטכנולוגיה.