פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

הכול נשאר במשפחה: חברת BARAMI שומרת על חדשנות לצד יחס חם

החברה המשפחתית BARAMI, המתמחה ביבוא ושיווק מוצרים לעיצוב הבית, שמחה למתג עצמה כסמל ירושלמי לחדשנות. "אצלנו", מבטיחים בעסק, "תקבלו עיצוב אקסקלוסיבי עם שירות בגובה העיניים".

מאת: תוכן שיווקי

03/04/2019
צילום: באדיבות חברת BARAMI
הדרישה לחדשנות בתחום עיצוב הבית הולכת וצוברת תאוצה, וחברת BARAMI נרתמת לתת מענה הולם. "אנחנו מלאי כבוד לתחום העיצוב ולרצונות של הלקוחות שלנו, המוצרים שאנחנו בוחרים לייבא עוברים דרך הפילטר שלנו לאיכות ומחוברים לטרנדיים בינלאומיים", מספר אלעד בר-עמי, מבעלי החברה. “אין יום דומה לקודמו. אנחנו לא פוסקים לרענן ולמצוא דרכים חדשות לעיצוב הבית, על מנת לאפשר ללקוחות להיכנס למסע של גילוי מפתיע ומרגש". 
 
מחוברים לטרנדיים בינלאומיים, מוצרי BARAMI
 
לא על האיכות לבדה

בחנות של בר-עמי ניתן למצוא מבחר גדול של מוצרים בקטגוריות שונות – חיפויים וריצופים, כלים סניטריים, תאורה, דלתות ועוד – והכל בסטנדרט בינלאומי, ותוך הקפדה על תווי תקן. עם זאת, מדגיש אלעד בר-עמי, מגיעים אלינו לא רק בזכות האריחים והברזים. "לצד הטעם העיצובי ואיכות המוצרים, אנחנו מעניקים ללקוחות יחס חם ותחושה משפחתית“.
 
 ברזים, ועוד הרבה מעבר
 
הסיפור שלנו

תחושת המשפחתיות מגיעה בטבעיות, שכן מדובר בחברה משפחתית בעלת ותק של כ-40 שנה. "הסיפור של BARAMI הוא סיפור של משפחה, אבל גם סיפור מקומי, ירושלמי. וכפי שירושלים ייחודית ויקרה לרבים, כך אנו שואפים שלקוחותינו ירגישו כלפינו”, מספר בר-עמי. לדבריו מיקומה של החנות, משפיע גם על אופייה. "אנחנו נמצאים בצומת שבין העיר הירושלמית האסלית לבין מוצרים בינלאומיים יוקרתיים, וזה מדהים!", הוא אומר. "הדבר יוצר שילוב של חום ואיכות". 
 
 שילוב של חום ואיכות
 
הרבה דברים קורים פה

בחברת BARAMI עובדים כל יום על מנת לשפר את מבחר ואיכות ההיצע. "אנחנו עוזרים למשפחות לעצב את חיי היומיום החדשים שלהן, ולהכניס חיים והתחדשות לבתיהן", אומר אלעד בר-עמי, "ואנחנו עושים זאת בצורה הכי אנושית, מכבדת ומרגשת שרק אפשר". ואכן, כל מי שמבקר בחנות מיד מרגיש את המגוון, הסגנונות, והעושר. "BARAMI זה לא עוד מותג עיצוב ישנוני אלא מותג עם חיים והתרחשויות רבות", קובע נציג המשפחה, "הרבה דברים קורים פה". 
 
עיצוב מלא חיים, מוצרי BARAMI
  

BARAMI

לאתר BARAMI

רחוב האומן 25, תלפיות, ירושלים

טלפון: 02-5313444

info@barami.com


  • 1.
    גם ממליץ!(ללא טקסט)
    ניר - לקוח מרוצה | (04/09/2019)