פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

הוא כבר כאן: המיטב של הסתיו

אם נמשיל את העונות לתחושות הרי שהסתיו היא העונה הנינוחה והרגועה. אתנחתא מלטפת בה כבר מורידים את הרגל מהגז אך עדיין לא מעבירים אותה לברקס של החורף. אורית טראוב מציגה קולקציית סתיו מדהימה

מאת: תוכן שיווקי

04/11/2018
צילום באדיבות: אורית טראוב
הסתיו מאפשר הרפיה והעברת תשומת הלב מהחוץ אל הפנים, התכווננות וקינון לקראת עונת החורף הבאים לידי ביטוי בהכנת המזווה, המלתחה וחללי הבית. בישראל עונת הסתיו ארוכה יחסית לאירופה וארצות הברית ונמשכת מאוקטובר ועד דצמבר. זה הזמן להתעדכן במגמות הנוכחיות לסתיו 2018.
 
חומריות ומרקמים
הקש, הוא חומר אשר נוכחותו המתחזקת תעמיק גם בחורף 2019 ותבוא  לידי ביטוי בסתיו בפירטי ריהוט ואקססוריז ככסאות, מחצלות, גופי תאורה, סלים ופירטי נוי שונים. השפעותיו של הקש מהדהדות גם לתחום הטפטים עם טקסטורות קלועות וצמחיית במבוק.
 
 
טפט ראטן ארוג. אורית טראוב 
 
השפעותיו של הקש מהדהדות גם לתחום הטפטים עם טקסטורות קלועות וצמחיית במבוק. אורית טראוב
 
טפט צמחי במבוק מבית cole&son. אורית טראוב
 
הבדים בסתיו הנוכחי, כבכל שנה, מבטאים את הרצון שלנו במגע חמים ונוכח יותר. שמיכות מבדים חמימים ונעימים למגע כפליז, צמר וקשמיר יתקבלו באהדה ויחמיאו לחלל הסלון כמו גם לחלל השינה. בדים ארוגים ובדי קטיפה בעלי גוף יוסיפו עושר לחלל באמצעות תוספות בגווני העונה של כריות למערכת הישיבה וריפוד רהיטים מספות, לנועזים, דרך הדומים וכסאות לסולידיים יותר.
 
כריות מבד קטיפה ובדים עם מגע נוכח יותר מבית Élitis. אורית טראוב
 
 כרית  קטיפה  בגוון בורגנדי עם קדר אדום מבית Élitis. אורית טראוב
 
כורסה מרופדת בבד קטיפה חתוכה וכרית קטיפה מבית StyleLibrary. אורית טראוב 
 
צבעוניות
די להביט מסביב כדי לראות שהסתיו הוא עונתם היפה של גווני השלכת והאדמה. חומים, זהובים, כתומים ואדמדמים ולצדם הגוון הירוק, המחמיא להם ומעמיק את נוכחותו העונה, בגוונים הנושקים לכחולים ובעיקר לכחול פטרול. הירוק  מחדד את הטרנד הבוטני המשלב צמחייה בחלל הבית ומעניק מידה של רעננות לחלל תוך שהוא משתלב בטבעיות עם גווני האדמה. 
 
כריות מבד ארוג בגווני שלכת מבית Élitis. אורית טראוב
 
הסתיו מאפשר הרפיה והעברת תשומת הלב מהחוץ אל הפנים, מבית
 
דוגמאות
דוגמאות פפיטה לצד משבצות רחבות יתפסו מקום נכבד העונה ויסמנו את המשבצות כלהיט הבא. משבצות בגוונים סתווים מביאות איתן עניין ומעניקות עושר חמים ואלגנטי. המשבצות משתלבות היטב עם דוגמאות מובלטות של שתי וערב בבדי אריג מובלטי תיפורים כמו גם באריגת קש, חבל וראטן. הדפסי איצטרובלים, בלוטים ועלי שלכת גם הם מסממני העונה ויחד עם שרשרת אורות דקורטיבית יעניקו ניחוח אירופאי חמים וסתווי לחלל.
 
כורסה מרופדת בבד עם משבצות רחבות בגווני העונה. מבית StyleLibrary. אורית טראוב
 
כרית משובצת מבד חמים ובגווני שלכת לצד כריות עם הדפסי עלי שלכת ואיצטרובלים מבית StyleLibrary. אורית טראוב
 

וילונות עם הדפס איצטרובלים  סתווי משתלבים בטבעיות עם שטיח חבל. מבית StyleLibrary. אורית טראוב

 

אם גם אתם רוצים להמשיך והתרשם מהקולקציה המדהימה של אורית טראוב - כנסו לאתר