פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

המלון הפרטי שלי : סטייל וחמימות נפגשו בדירה ויצרו דירת חלומות יוקרתית ומשפחתית

לבקשת בעלי הדירה, המעצבת הייתה ממוקדת מטרה - להפוך דירת קבלן סטנדרטית לבית מלון 5 כוכבים יוקרתי ומשפחתי כאחד

מאת: תוכן שיווקי

26/03/2018
צילום באדיבות: נדב פקט

 

הדיירים: זוג + 2 פעוטות.
המיקום: קריית אונו
השטח: 120 מ"ר 
התקציב: 50,000
עיצוב פנים, והום סטיילינג: ענבר קרפר-סרנוביץ
 
  
 
כבר בפגישה הראשונה בין המעצבת לבעלי הדירה, בעלת הדירה אמרה והדגישה שהיא רוצה שהבית יראה כמו מלון יוקרתי 5 כוכבים. היא רק שכחה לציין שיש לה 2 פעוטות בבית, דבר שהוא כמעט דבר והיפוכו לעיצוב של מלון 5 כוכבים. הדבר הוביל לדרך מאתגרת ומעניינת לאורך כל הפרויקט, ודרש בחירות אשר יענו על כל הדרישות הן מבחינה עיצובית שבה היה חשוב לשמור על קו עיצובי יוקרתי והן מבחינה פרקטית שתתאים למשפחה עם ילדים קטנים דבר שמחייב בחירות עם מוצרים סופר עמידים ונוחים. 
  
  
בקבלת דירת הקבלן היא הייתה סטנדרטית וללא שום ייחוד או אופי, לא בוצע בה שום שדרוג אשר היה נראה לעין. ולמעצבת היו מספר אתגרים אשר היה חשוב לשמור עליהם לאורך כל הדרך .אתגר אחד היה להגשים את חלומה של בעלת הדירה ולעצב את הדירה בסטייל יוקרתי אך חם ומשפחתי, צירוף מילים אשר לפעמים נשמע קצת מוזר. אתגר נוסף היה לשמור על התקציב של המשפחה הצעירה ולכן התקבלה החלטה להשתמש בחלק מהריהוט הישן שלהם  ואת חלקו לשנות/לשפץ, לדוגמא קונסולת הטלוויזיה נצבעה בשחור.
  
  
 
לאחר קבלת ההחלטות המרכזיות עיקר העבודה התמקדה בסטיילינג רציני. נבחרו טפטים, וילונות, שטיחים ומוצרי טקסטיל רכים. גופי התאורה נקנו בתחילת הדרך ונעשה שימוש בסגירות של הגבס להכנסת עוד גופי תאורה מונמכים מהתקרה. למטבח הוסף אי אשר במחשבה מכוונת קיבל נוכחות בעיצוב המטבח על ידי צביעתו בצבע אחר משאר המטבח. 
התוצאה שהתקבלה ענתה על כל הציפיות והבקשות של בעלי הדירה וכיום כאשר נכנסים לבית יש תחושת סטייל ויוקרה לצד חמימות משפחתית. 
 
 
 
 
  
  
  
  
  
 
 

דלתות פנדור 

רהיטי אסף

מאיירס טפטים

חזי בנק

אי די דיזיין

שטיחי איתמר 

דורי קמחי תאורה 

H&M HOME

IKEA

 
 

 • 4.
  חמוד
  חלי | (04/20/2018)    
  קצת חסר לי צבע אבל ממש חמוד לתקציב כזה
 • 3.
  עיצוב ג'נרי.
  אדריטל | (04/19/2018)    
  טפט דמוי בטון שנראה לגמרי דמוי, ובנוסף מרחו אותו על הנמכת גבס רק בחזית - מן מראה מודבק שכזה. האלמנט הנאה היחיד פה זה ארון העץ בחדר הרחצה והמראה שמעליו. כל היתר - סתמי.
 • 2.
  לא הבנתי מה המלון פה.
  קורא | (03/29/2018)    
  דירה יפהפיה מעוצבת בטעם נפלא.
 • 1.
  דוגמא נפלאה איך סטיילינג מדוייק משדרג גם דירה סטנדרטית. אהבתי את הטפט בקיר הטלוויזיה ,רקע כהה אך רגוע לטלוויזיה, גם נעים לצפיה וגם מוסיף יוקרתיות. נגיעות הזהב בתאורה ובאביזרים מוסיפות גם חמימות וגם גלאם. כל הכבוד ענבר