פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר

חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

מאת: תוכן שיווקי

15/05/2019
חדשנות, דיוק ואסתטיקה - הערכים שמובילים את החברה
 
חברת גוטליב מתכננת ומייצרת מגוון מוצרי אלומיניום ועושה זאת באופן המדויק ביותר. לדברי המנהלים, הניסיון הרב שצברה החברה לאורך השנים הוא שהפך אותה למובילה בתחומה.
 
מה מייחד אתכם כחברה?
"לפני הכול מדובר בחברה משפחתית. אנחנו שלושה אחים אשר מניעים את ציר החברה. כל אחד מאתנו אמון על זרוע אחרת של העסק, וביחד, לתפיסתנו, גדול השלם מסך חלקיו. בנוסף גוטליב פועלת בהתאם לערכים של חדשנות, דיוק ואסתטיקה, ומקפידה על ייצור ישראלי עם מוצרים כחול-לבן".  
 
שער כניסה מאלומיניום
 
מהו הערך המוסף של החברה?
"שנים של ייצור ועבודות מסגרות הפכו אותנו לאומנים בתחום האלומיניום. אין ספק שזה החומר שעומד בליבה של חברתנו, שכן מדובר בחומר יציב, חזק, שכמעט ולא דורש תחזוקה ונראה נהדר בחלוף השנים. יתרון גדול שיש לנו על פני המתחרים הוא שאנחנו מקפידים לרתך את כל נקודות החיבור ולא עושים שום שימוש במחברים אחרים. כמובן שבהתאם לדרישות הלקוח אנחנו גם משלבים את האלומיניום עם עץ, זכוכית נירוסטה וחומרים נוספים – כולם באיכות הגבוהה ביותר". 
 
פרגולה קבועה מאלומיניום
 
כיצד נראה תהליך ההתמקצעות של החברה?
"בגוטליב אנחנו מתכננים, מייצרים ומעצבים מגוון רחב של מוצרי אלומיניום בהם גדרות, מעקות, פרגולות ועוד. השליטה בכל השלבים מאפשרת לנו ירידה לפרטים, דיוק והיעדר פשרות. הניסיון שצברנו לאורך השנים, ריבוי הפרויקטים, והתמודדות עם אתגרים מורכבים הפכו אותנו למי שאנחנו היום – החברה המקצועית ביותר בתחומנו".
 
 
שערים בחזית וחיפוי קיר דקורטיבי
 
מהם השינויים שגוטליב שואפת להוביל?
"לפני כשנה גוטליב זיהתה הזדמנות להתרחבות טבעית ורכשה את חברת סולריס, וכעת היא מכסה באופן מושלם גם את תחום הפרגולות ופתרונות ההצללה. גוטליב וסולריס מבינות שהחוץ הוא חלק בלתי נפרד מפנים הבית, ושואפות להכניס לבתים בישראל עיצוב מתקדם ורמת גימור שאין שניה לה".
 
עכשיו שולטים גם בפרגולות
 
מהי תפיסת השירות של החברה?
"גוטליב חרטה על דגלה את נושא השירות. אנחנו נמצאים עבור הלקוחות שלנו בכל שלב ושלב,  ומלווים אותם מרגע ההתעניינות ועד להתקנת המוצר בפועל. בנוסף, ההתקנות שלנו נעשות על ידי צוותים מיומנים שלנו בלבד, ולא על ידי קבלני משנה. אנחנו מאמינים בעבודה יסודית וממשיכים לתת מענה גם בסיומה".
 
מלווים את הלקוחות בכל שלב