פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

המשפיעים הגדולים: מכניסים אור לבית

חברת Elita Gallery מבינה שגוף תאורה צריך להיות לא רק יפה – אלא גם איכותי. עם מעבדות חדישות, אולם תצוגה מרהיב ומחלקה לייצור אישי, היא משוכנעת שתוכל לספק לכל לקוח את גוף התאורה המתאים לו ביותר.

מאת: תוכן שיווקי

11/04/2019
עם מגוון גופי התאורה הקיים היום בשוק, אנשים נוטים לשכוח שגם האיכות היא פקטור חשוב. חברת Elita Gallery לא מוכנה להתפשר לא על העיצוב ולא האיכות, ואף מחזיקה בפרסים שמוכיחים זאת. בין היתר, מייבאת החברה את מותג התאורה Inarchi, שזכה בפרס המקביל לאוסקר בעולם העיצוב. כל פרויקט של חברת Elita Gallery נעשה תוך חישוב נתוני התאורה בחלל הנדרש, ומלווה בהדמיות מקצועיות - הכול על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר.
 
איכות ועיצוב, Elita Gallery |  אדריכלות: שלומית דאובה; צילום: נדב פקט
 
מה הביא את Elita Gallery להיות חברה המשפיעה על תחום העיצוב בישראל?    
"חברת Elita Gallery היא היבואנית הבלעדית של המותגים האירופאיים היוקרתיים ביותר: INARCHI, PIETER ADAM, VERONESE. החברה מקפידה לייבא מגוון רחב של גופי תאורה שמתאימים לכל סגנון: קלאסי, מודרני, אורבאני, כפרי או אקלקטי. בנוסף היא מחזיקה במחלקה לייצור בעיצוב אישי, המאפשרת ללקוחות לקבל את גוף התאורה עליו חלמו".
 
מספקים ללקוח את התאורה עליה חלם | אדרכלות: מיטל אשכנזי פומרנץ; צילום: סיון מויאל 
 
במה מאופיין תהליך העבודה שלכם?
"בחברה שלנו יש הקפדה גבוהה מאד על איכות גופי התאורה. כל גוף עובר כבר בשלב הייצור בדיקות רבות, כולל בדיקות התיישנות. אחת לכמה חודשים אנחנו אף שולחים נציג מטעמנו למפעלי Elita בחו"ל על מנת לבצע בדיקות התאמה למפרטים הטכניים של החברה. גם בעת ההגעה של המוצרים לארץ, אנחנו מבצעים בקרת איכות מקיפה הכוללת בדיקות פוטומטריות, חשמליות ובטיחותיות, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בשוק האירופאי. בסופו של דבר,  מגיע נציג ממכון התקנים הישראלי ומבצע בדיקות נוספות לפי התקנים הרלוונטיים בארץ. רק בסופו של כל תהליך כזה אני משחררים את גופי התאורה לאולם התצוגה".
 
כל גוף תאורה עובר בדיקות רבות |  עיצוב פנים: tehilarotbaum; צילום: adi_eckstein
 
מהם השינויים שחברת Elita Gallery שואפת להוביל?
"כבר היום מחזיקה החברה באולם תצוגה שעוד לא נראה כמותו בארץ, במעבדת תאורה מהמתקדמות בעולם וכן במחלקה לעיצוב תאורה אישי ובלעדי. כמו כן, החברה שלנו בעלת ידע רב, אותו היא שואפת להעביר קדימה דרך כנסים וימי העשרה שמתקיימים תחת חסותה. החזון שלנו הוא להיות למרכז התאורה החדשני והמתקדם ביותר בישראל, ואנחנו בדרך למימושו". 
 
מפיצים את הידע | אדרכלות: מיטל אשכנזי פומרנץ; צילום: סיון מויאל 
 
כמשפיעים, איך אתם רואים את העיצוב בישראל בעתיד? 
"היום קיימות תוכנות רבות המאפשרות להפיק הדמיה מציאותית שממחישה את האופן בו תתקבל התאורה בבית. החברה שלנו באופן ספציפי גם מחזיקה במעבדות פוטומטריות המאפשרות לתכנן ולחשב את התאורה באופן מדויק, בהתאם לגודל החלל לצרכי הלקוח".
 
 מדמים תאורה באופן מדויק | עיצוב פנים והום סטיילינג: עליזה כהן סטודיו לעיצוב פנים
 
מה הטיפ שלכם לרכישת גופי תאורה?
"היום אין בעיה למצוא גוף תאורה מעוצב, אולם חשוב לדעת שלכל גוף יש 'תעודת זהות' – כלומר נתונים פוטומטריים וחשמליים, ומערכת אבטחת איכות שעומדים מאחוריו. נתונים אלה הם שמעידים על איכות הגוף, ומבטיחים שיעבוד באופן תקין במשך שנים. כמובן שגם חשוב לשים את הדעת על תפוקת האור, מקדם מסירת הצבע ותקנים בינלאומיים – ידע שהוא בגדר חובה עבור כל אדריכל ומעצב". 
 
לכל גוף תאורה יש 'תעודת זהות' | עיצוב פנים והום סטיילינג: עליזה כהן סטודיו לעיצוב פנים; צילום: איה אפרים
 

 לדף הפייסבוק של אליטה גלרי >>


 • 2.
  כתבה טובה
  חיה | (05/14/2019)    
  העיצוב של שלומית דאובה בתחילת הכתבה מושלם!
 • 1.
  כתבה בינונית למדי
  רות | (05/12/2019)    
  לא ראיתי שום דבר מיוחד בתאורה שמופיעה בכתבה. יש גופי תאורה מדהימים ועבודות שבהחלט יכלו לעשות כתבה למעניינת יותר... לדעתי כתבה רדודה שלא נותנת באמת טיפים בנושא התאורה ומשמשת רק פרסומת... אם באמת היו חברה איכותית עם מעבדות חדישות ואולם תצוגה מרהיב... זה ממש לא בא לידי ביטוי כאן... וחבל!!!