פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

נבחרי השנה 2017: מרימים כוסית עם הזוכים ואומרים תודה!

בצהרי חמישי נפגשנו להרים כוסית ולברך את האדריכלים והמעצבים שמאחורי הפרוייקטים שאתם וצוות שופטי בניין ודיור הכי אהבתם! זמן להוקיר, להודות ולסכם שנה - עם הזוכים וכמובן איתכם, הגולשים שלנו.

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

25/02/2018

בסיכומה של תחרות נפלאה ולאחר שספרנו את אלפי הקולות והכתרנו את הפרוייקטים שהכי אהבתם והשופטים בחרו את המועמדים שלהם כמובילי הדרך בעולם העיצוב נפגשנו להרמת כוסית חברית כדי להיפגש עם האנשים שמאחורי הסירטוטים, התמונות והבתים - האדריכלים שתיכננו את הפרויקטים הנבחרים של נבחרי השנה 2017! השנה הלכנו על מפגש אינטימי עם הזוכים כדי שנוכל לשמוע מהם ולהכיר אותם קצת יותר לעומק ופייר? נהנינו מאוד!

 

לרשימת הזוכים המלאה של תחרות בניין ודיור 2017-18 - לחצו כאן

 

באירוע נשאו דברים: חדווה אלמוז, העורכת הראשית של המגזין, אסנת שתווי אונגר - מנכ"לית קבוצת בניין ודיור, תמיר מירן - מנכ"ל האתר בניין ודיור ודנית אמינוף - העורכת הראשית של האתר. במרכז הדברים עלתה החשיבות לקדם פרוייקטים פורצי דרך, מובילים, כאלו שהאמירה העיצובית שלהם אחרת וחזקה, חדשנית וכמובן משתלבת עם הצרכים הפונקצינאליים של הדיירים. כל אלו עומדים בבסיס המשותף של הפרוייקטים הנבחרים, כולן יצירות אדריכליות שחצו את הקו הסטנדרטי אל עבר אמירה אחרת בעיצוב ובקיצור גרמו לנו לומר: "וואו!"

 

לאחר מכן הוענקו לזוכים תעודות הוקרה מאיתנו וכן ספרה החדש של חדווה אלמוז "הרוח הישראלית" ומה אז? קצת מינגלינג, אוכל טוב, יין ושמש, כי מי צריך יותר מזה? אז ברכות לזוכים ותודות לכם הגולשים הנאמנים שלנו, על עוד תחרות נפלאה. בברכת חג שמח, צוות בניין ודיור.

 

מוזמנים להציץ בתמונות:

 


מימין: דנית אמינוף, גיא דניאל לוי וחדווה אלמוז

 

מימין: דנית אמינוף, אפרת סיני, מיכל רז וחדווה אלמוז

 

מימין: דנית אמינוף, דנה ויאנו, חדווה אלמוז וזהר בן לביא

 

מימין: אלי, חדווה אלמוז, הילית קרש ודנית אמינוף