כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור
array(17) { [0]=> array(4) { ["text"]=> string(0) "" ["image"]=> string(73) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/1Anat-Berger-Hadas-1.jpg" ["image_title"]=> string(60) "עיצוב: ענת הדס. צילום: אורית ארנון" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [1]=> array(4) { ["text"]=> string(2205) "

 

מדי שנה שוקדות חברות הצבעים ברחבי העולם על מציאת הצבע המוביל לשנה הקרובה, המסמל מבחינתם את מה שהעולם זקוק לו באותו פרק זמן. צבע משדר תחושות ורגשות ומשפיע על מצב הרוח, והבחירה השנתית בו מתבססת על טרנדים, מגמות חמות, אופנה ועיצוב, מצב פוליטי וכלכלי ועוד. חברת פנטון, שלהכרזה שלה ממתינים כולם בכיליון עיניים מדי חודש דצמבר, בחרה בכחול קלאסי כצבע השנה שיככב בשנת 2020, מתוך מחשבה שכחול זה הוא בעל נוכחות מרגיעה ומשדר ביטחון ואוניברסליות במיוחד בתקופה הפכפכה הדורשת אמון, אמונה ומישהו לסמוך עליו.

בניגוד לשנה הקודמת, בה נבחר "אלמוג חי" האפרסקי-משהו כצבע השנה שמעניק תחושות של שלווה, הצבע הכחול הוא פרקטי ליישום, ונראה כאן אצלנו בשנים האחרונות בלא מעט שימושים. מפוחדי הצבע, שימו לב, ניתן לאמץ את הכחול הקלאסי בכל אזור בבית ולכל מטרה, כי עם כחול אין נכון או לא נכון ויחד איתו תתמלאו ברוחניות, אינטואיציה, השראה ושלווה פנימית.

 

מטבח ופינת אוכל

גודלו ומורכבותו של המטבח והחללים הנלווים אליו נותנים אופציות רבות לשילוב הצבע הכחול בתחומיו, אם בקירות, בחזיתות הארונות, בריהוט ובאריחים ביניהם. תכנון של מטבח בחלל פתוח כלל צלע אחת ארוכה מאוד ודומיננטית. המעצבת ראתה חשיבות לחבר אותו לריהוט קיים ולהדגישו עם צבעוניות מתונה ובחרה בכחול שמשתלב היטב עם עץ, אפור ותכלת, ומעניק מראה מיוחד אך לא זועק.

" ["image"]=> string(72) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/2Talia-Kessous-Sidi.jpg" ["image_title"]=> string(73) "עיצוב: טליה קיסוס סידי. צילום: שי אפשטיין" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [2]=> array(4) { ["text"]=> string(464) "

עומק וחום: בניסיון להדגיש את תכנון המטבח ולחבר בין העץ הכהה לצבע הלבן, נבחר כחול קלאסי ונוכח לאריחים, כדי להעניק תחושת עומק וחמימות המדגישה את העץ ומשלימה את המראה הכללי. אותו גוון נבחר גם לכיסאות הבר באי ולקירות נוספים בחלל כדי ליצור הרמוניה.

" ["image"]=> string(71) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/3לילך-למפל.jpg" ["image_title"]=> string(73) "עיצוב: לילך למפל. צילום: דנה סטמפלר עשהאל" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [3]=> array(4) { ["text"]=> string(341) "

חיבור בין חללים: לאי שנוסף למטבח כמקום ישיבה, אחסון ומשטח עבודה נבחרה פורמייקה בגוון כחול כדי להתאים לתמונה בסלון, שמשלבת את אותם גוונים, ולחבר בין האזורים שנמצאים באותו חלל .

" ["image"]=> string(71) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/4חגית-בכר-1.jpg" ["image_title"]=> string(56) "עיצוב: חגית בכר. צילום: אבי קבלו" ["show_popup"]=> string(3) "yes" } [4]=> array(4) { ["text"]=> string(669) "

קיר כוח: פינת האוכל, שנמצאת בדרך כלל בקרבת המטבח, נראית כבר מהכניסה, וכדי להדגיש אותה ואת מרכזיותה נצבע הקיר האחורי שלה בכחול. לדברי המעצבת, הצבע ממשיך את הקו האלגנטי והבוגר ועם זאת מלא ההומור שמאפיין את הדירה כולה. "הוא מחבר בין בוגר וצעיר, חדש וישן ומהווה רקע עמוק לפרטי האמנות שעוברים במשפחה שנים רבות מחד וגופי תאורה ואגרטלים בעלי אופי עכשווי יותר".

" ["image"]=> string(69) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/5נטע-גבאי.jpg" ["image_title"]=> string(58) "עיצוב: נטע גבאי. צילום: שירן כרמל" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [5]=> array(4) { ["text"]=> string(696) "

 

חדרי מגורים

תחושה של בית: כדי להכניס חום ונעימות והרגשה של בית לבית בסגנון אורבני, עדכני ומינימליסטי ועדיין לשמור על המראה והסנכרון, הוכנסה זריקת צבע לצד השטיח השחור-לבן, הריהוט השחור והפרקט המעושן – ספה כחולה שהיא הפריט האחרון שנבחר לעיצוב הסלון. המעצבת: "הצבע שומר על הסגנון האלגנטי של הבית, אך יחד עם זאת יוצר מראה אוורירי, נעים וקליל יותר".

" ["image"]=> string(77) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/6מיכל-וולפסון.jpg" ["image_title"]=> string(66) "עיצוב: מיכל וולפסון. צילום: איתי בנית" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [6]=> array(4) { ["text"]=> string(408) "

דרמה בסלון: צבע דרמטי אך רגוע נבחר לקיר כוח מאוד גדול בסלון שכולל גם את קיר הטלוויזיה והנישה לספרים. "חיפשנו צבע עמוק, כהה ורגוע יחסית והוספנו אקססוריז בנגיעות של ורוד-פודרה, שמשתלבים נהדר יחד", אומרת המעצבת.

" ["image"]=> string(69) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/7Michal-Maislish.jpg" ["image_title"]=> string(66) "עיצוב: מיכל מייזליש. צלמת: יאנה דודלר" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [7]=> array(4) { ["text"]=> string(589) "

ממסגר ומטשטש: פינת המשפחה היא גם מבואה המקשרת בין שלושת חדרי הילדים וחלקה האחורי סגור במעקה הפונה לחלל הכפול של הסלון. הקיר הכחול מעניק עומק ו-focal point לחלל, ממסגר את שתי הדלתות לחדרי הבנות ומטשטש מעט את מסך הטלוויזיה שממוקם ביניהן. המעצבת: "הגוון הזה אלגנטי, מתאים לכל גיל ומשתלב מצוין עם הפרקט בגוון אגוז חם".

" ["image"]=> string(77) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/8מיה-גרוסברגר.jpg" ["image_title"]=> string(110) "עיצוב: מיה גרוסברגר. סטיילינג: ורד בן סימון. צילום: יוהנס פלטן" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [8]=> array(4) { ["text"]=> string(486) "

 

חדרי שינה

רכות ועניין: בחדר שינה שהוגדר כמקום של שלווה, מנוחה ושקט, חולק החלל לאזור עם ארון גדול לבגדים ואזור נוסף לתרגול יוגה. כדי להעניק תחושה של הרמוניה, רכות וחום נבחר טפט עם גוון בעל שני טונים וטקסטורה מיוחדת, המחזק את העניין בקיר.

" ["image"]=> string(90) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/9Irit-Mainer-Perry.-שירן-כרמל.jpg" ["image_title"]=> string(71) "עיצוב: עירית מיינר פרי. צילום: שירן כרמל" ["show_popup"]=> string(3) "yes" } [9]=> array(4) { ["text"]=> string(588) "

אפקט מעצים: בית שלם נבנה על פלטה של כחולים מבהיר ועד כהה, גוון שהדיירים התחברו אליו מאוד. ברחבי הסלון כחול בהיר עד תכלכל נעים ורגוע, שהולך ומתעצם בחדר השינה לכחול מעמיק ומשמעותי, המעניק ביטוי אישי לקשר זוגי המתבסס על אינטימיות, עומק ביחסים וודאות. המשחק עם ווליום הגוונים ברחבי הבית יצר הרמוניה שנעים לחוות אותה.

" ["image"]=> string(65) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/10רויטל.jpg" ["image_title"]=> string(69) "עיצוב: רויטל רודצקי. צילום: ערן תורג'מן" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [10]=> array(4) { ["text"]=> string(551) "

הדגש מקומי: גם בפרויקט התנדבותי לחייל בודד נבחר כחול עמוק כדי להדגיש את אזור השינה ולשלב אותו עם צבעוניות הרהיטים שמסביב. החדר הינו חלק מבית של חיילים בודדים, פרויקט של בית הספר סקולה של מירי בלבול, שאומרת: "אני מרבה לשלב את הצבע הכחול בפרויקטים שלי, משום שהוא נותן הרבה עוצמה וכוח לחלל".

" ["image"]=> string(102) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/11ילד-חדר-חייל.-פרויקט-סקולה.jpg" ["image_title"]=> string(88) "עיצוב: סקולה. צילום: יניב שמידט ונויה שילוני חביב" ["show_popup"]=> string(3) "yes" } [11]=> array(4) { ["text"]=> string(499) "

בוגר במידה: ילד בן 7 שאוהב את הצבע הכחול, קיבל מינון מכובד ממנו בחדר החדש, תוך שילוב עם שחור, לבן ועץ. הקיר מול הדלת, ממש בכניסה לחדר, נצבע לגוון כחול ועליו נתלו תמונות ומדבקת קיר לקישוט. המעצבת מעידה כי הכחול שנבחר אינו ילדותי מדי, כדי להשאיר את החדר עדכני גם בעתיד.

" ["image"]=> string(76) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/12אורית-וילקר.jpg" ["image_title"]=> string(66) "עיצוב: אורית וילקר. צילום: יאנה דודלר" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [12]=> array(4) { ["text"]=> string(502) "

 

חדרי רחצה

נועם ומרגוע: מראה דרמטי, אפל  ויוקרתי בשירותי אורחים הוא מחזה שגורם לנכנסים לתדהמה. הוא הושג לאחר בחינה של צבעים רבים כדי לשדר גם נועם ומרגוע ונבחר לקירות ולתקרה, בתוספת תאורה מדויקת של שתי נורות עם זהב מ"תומאס תאורה", שתתאים לו.

" ["image"]=> string(61) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/13לור.jpg" ["image_title"]=> string(107) "אדריכלות: שטיינמץ לור אדריכלות ועיצוב פנים. צילום: עידן גור" ["show_popup"]=> string(3) "yes" } [13]=> array(4) { ["text"]=> string(212) "

ספא מרוקאי: חוויה שונה הושגה גם בחדר רחצה במקווה, שנצבע בגוון כחול כדי לייצר תחושה של ספא בסגנון מרוקאי.

" ["image"]=> string(70) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/14ענבל-צור.jpg" ["image_title"]=> string(56) "עיצוב: ענבר צור. צילום: עדן שלוס" ["show_popup"]=> string(3) "yes" } [14]=> array(4) { ["text"]=> string(636) "

 

אלמנטים בחלל ציבורי

נגיעה משמעותיות: לא רק בחדרים ספציפיים אפשר לשלב את הגוון הכחול העמוק, אלא גם במעברים ואפילו במדרגות. בדירה שבה קונספט עיצובי מאוד ברור של שחור, לבן ונגיעות צבע, נבחרו המדרגות לספק את הנגיעה המשמעותית ביותר. מאחר שהן גדולות בממדיהן, בחרה המעצבת צבע רגוע ונעים עם המון נוכחות, שלא ישתלט על שאר החלל.

" ["image"]=> string(63) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/15מאיה.jpg" ["image_title"]=> string(66) "עיצוב: מאיה שינברגר. צילום: איתי בנית" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [15]=> array(4) { ["text"]=> string(492) "

משתלב ומשמח: בבית שמשדר שמחה ויוקרה נבחר צבע כחול עמוק כגוון משלים לגוונים האפורים והעץ בבית, למשל בארון שירות מרכזי שמצוי בחלל הציבורי. הצבע חוזר על עצמו באלמנטים נוספים בבית, כמו ארונות וחדרי רחצה ואף משתלב עם גוון ורוד שנמצא בחדר השינה, בכריות ובאקססוריז.

" ["image"]=> string(72) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/16נועה-ילוז.jpg" ["image_title"]=> string(91) "עיצוב: נועה ילוז ושרית ויזל גלנטי. צילום: אלעד גונן" ["show_popup"]=> string(3) "yes" } [16]=> array(4) { ["text"]=> string(787) "

 

גם במשרד

אמינות ויוקרה: כחלק מעיצוב משרד עורכי דין גובשה פלטת צבעים שנועדה לשדר אמינות, איכות ויוקרתיות מאופקת. הצבעים כללו את הספקטרום לבן-אפור-שחור, ועליו נוספו נגיעות של חום וזהב. הצבע הכחול, המשדר גם גבריות, השתלב היטב בפלטה זו והוסיף לה את העומק והאיזון הדרושים ליצירת אווירה מדויקת ונעימה. השימוש בגוון כחול כהה תרם אף לתחושת עומק, משום שהקירות הצבועים רחוקים יותר וכך המרחב כולו נראה גדול יותר.

" ["image"]=> string(106) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/12/17אורלי-רגב.-סטיילינג-נועה-דבש.jpg" ["image_title"]=> string(127) "אורלי רגב תכנון ועיצוב פנים ונועה דבש ביזנס סטיילינג. צילום: אלעד גונן" ["show_popup"]=> string(2) "no" } }

השראה  //  הכחול הנכון: צבע השנה של 2020 הוא הכי פרקטי שיש

הכחול הנכון: צבע השנה של 2020 הוא הכי פרקטי שיש

חברת הצבע פנטון הכריזה על צבע השנה, כחול קלאסי ומרגיע, שיכול להתאים לכל חלל ולכל שימוש. מינונים שונים ברחבי הבית יוצרים שלל אפקטים

מאת: לימור קלר צילום:


עיצוב: ענת הדס. צילום: אורית ארנון

 

מדי שנה שוקדות חברות הצבעים ברחבי העולם על מציאת הצבע המוביל לשנה הקרובה, המסמל מבחינתם את מה שהעולם זקוק לו באותו פרק זמן. צבע משדר תחושות ורגשות ומשפיע על מצב הרוח, והבחירה השנתית בו מתבססת על טרנדים, מגמות חמות, אופנה ועיצוב, מצב פוליטי וכלכלי ועוד. חברת פנטון, שלהכרזה שלה ממתינים כולם בכיליון עיניים מדי חודש דצמבר, בחרה בכחול קלאסי כצבע השנה שיככב בשנת 2020, מתוך מחשבה שכחול זה הוא בעל נוכחות מרגיעה ומשדר ביטחון ואוניברסליות במיוחד בתקופה הפכפכה הדורשת אמון, אמונה ומישהו לסמוך עליו.

בניגוד לשנה הקודמת, בה נבחר "אלמוג חי" האפרסקי-משהו כצבע השנה שמעניק תחושות של שלווה, הצבע הכחול הוא פרקטי ליישום, ונראה כאן אצלנו בשנים האחרונות בלא מעט שימושים. מפוחדי הצבע, שימו לב, ניתן לאמץ את הכחול הקלאסי בכל אזור בבית ולכל מטרה, כי עם כחול אין נכון או לא נכון ויחד איתו תתמלאו ברוחניות, אינטואיציה, השראה ושלווה פנימית.

 

מטבח ופינת אוכל

גודלו ומורכבותו של המטבח והחללים הנלווים אליו נותנים אופציות רבות לשילוב הצבע הכחול בתחומיו, אם בקירות, בחזיתות הארונות, בריהוט ובאריחים ביניהם. תכנון של מטבח בחלל פתוח כלל צלע אחת ארוכה מאוד ודומיננטית. המעצבת ראתה חשיבות לחבר אותו לריהוט קיים ולהדגישו עם צבעוניות מתונה ובחרה בכחול שמשתלב היטב עם עץ, אפור ותכלת, ומעניק מראה מיוחד אך לא זועק.

עיצוב: טליה קיסוס סידי. צילום: שי אפשטיין

עומק וחום: בניסיון להדגיש את תכנון המטבח ולחבר בין העץ הכהה לצבע הלבן, נבחר כחול קלאסי ונוכח לאריחים, כדי להעניק תחושת עומק וחמימות המדגישה את העץ ומשלימה את המראה הכללי. אותו גוון נבחר גם לכיסאות הבר באי ולקירות נוספים בחלל כדי ליצור הרמוניה.

עיצוב: לילך למפל. צילום: דנה סטמפלר עשהאל

חיבור בין חללים: לאי שנוסף למטבח כמקום ישיבה, אחסון ומשטח עבודה נבחרה פורמייקה בגוון כחול כדי להתאים לתמונה בסלון, שמשלבת את אותם גוונים, ולחבר בין האזורים שנמצאים באותו חלל .

עיצוב: חגית בכר. צילום: אבי קבלו

קיר כוח: פינת האוכל, שנמצאת בדרך כלל בקרבת המטבח, נראית כבר מהכניסה, וכדי להדגיש אותה ואת מרכזיותה נצבע הקיר האחורי שלה בכחול. לדברי המעצבת, הצבע ממשיך את הקו האלגנטי והבוגר ועם זאת מלא ההומור שמאפיין את הדירה כולה. "הוא מחבר בין בוגר וצעיר, חדש וישן ומהווה רקע עמוק לפרטי האמנות שעוברים במשפחה שנים רבות מחד וגופי תאורה ואגרטלים בעלי אופי עכשווי יותר".

עיצוב: נטע גבאי. צילום: שירן כרמל

 

חדרי מגורים

תחושה של בית: כדי להכניס חום ונעימות והרגשה של בית לבית בסגנון אורבני, עדכני ומינימליסטי ועדיין לשמור על המראה והסנכרון, הוכנסה זריקת צבע לצד השטיח השחור-לבן, הריהוט השחור והפרקט המעושן – ספה כחולה שהיא הפריט האחרון שנבחר לעיצוב הסלון. המעצבת: "הצבע שומר על הסגנון האלגנטי של הבית, אך יחד עם זאת יוצר מראה אוורירי, נעים וקליל יותר".

עיצוב: מיכל וולפסון. צילום: איתי בנית

דרמה בסלון: צבע דרמטי אך רגוע נבחר לקיר כוח מאוד גדול בסלון שכולל גם את קיר הטלוויזיה והנישה לספרים. "חיפשנו צבע עמוק, כהה ורגוע יחסית והוספנו אקססוריז בנגיעות של ורוד-פודרה, שמשתלבים נהדר יחד", אומרת המעצבת.

עיצוב: מיכל מייזליש. צלמת: יאנה דודלר

ממסגר ומטשטש: פינת המשפחה היא גם מבואה המקשרת בין שלושת חדרי הילדים וחלקה האחורי סגור במעקה הפונה לחלל הכפול של הסלון. הקיר הכחול מעניק עומק ו-focal point לחלל, ממסגר את שתי הדלתות לחדרי הבנות ומטשטש מעט את מסך הטלוויזיה שממוקם ביניהן. המעצבת: "הגוון הזה אלגנטי, מתאים לכל גיל ומשתלב מצוין עם הפרקט בגוון אגוז חם".

עיצוב: מיה גרוסברגר. סטיילינג: ורד בן סימון. צילום: יוהנס פלטן

 

חדרי שינה

רכות ועניין: בחדר שינה שהוגדר כמקום של שלווה, מנוחה ושקט, חולק החלל לאזור עם ארון גדול לבגדים ואזור נוסף לתרגול יוגה. כדי להעניק תחושה של הרמוניה, רכות וחום נבחר טפט עם גוון בעל שני טונים וטקסטורה מיוחדת, המחזק את העניין בקיר.

עיצוב: עירית מיינר פרי. צילום: שירן כרמל

אפקט מעצים: בית שלם נבנה על פלטה של כחולים מבהיר ועד כהה, גוון שהדיירים התחברו אליו מאוד. ברחבי הסלון כחול בהיר עד תכלכל נעים ורגוע, שהולך ומתעצם בחדר השינה לכחול מעמיק ומשמעותי, המעניק ביטוי אישי לקשר זוגי המתבסס על אינטימיות, עומק ביחסים וודאות. המשחק עם ווליום הגוונים ברחבי הבית יצר הרמוניה שנעים לחוות אותה.

עיצוב: רויטל רודצקי. צילום: ערן תורג'מן

הדגש מקומי: גם בפרויקט התנדבותי לחייל בודד נבחר כחול עמוק כדי להדגיש את אזור השינה ולשלב אותו עם צבעוניות הרהיטים שמסביב. החדר הינו חלק מבית של חיילים בודדים, פרויקט של בית הספר סקולה של מירי בלבול, שאומרת: "אני מרבה לשלב את הצבע הכחול בפרויקטים שלי, משום שהוא נותן הרבה עוצמה וכוח לחלל".

עיצוב: סקולה. צילום: יניב שמידט ונויה שילוני חביב

בוגר במידה: ילד בן 7 שאוהב את הצבע הכחול, קיבל מינון מכובד ממנו בחדר החדש, תוך שילוב עם שחור, לבן ועץ. הקיר מול הדלת, ממש בכניסה לחדר, נצבע לגוון כחול ועליו נתלו תמונות ומדבקת קיר לקישוט. המעצבת מעידה כי הכחול שנבחר אינו ילדותי מדי, כדי להשאיר את החדר עדכני גם בעתיד.

עיצוב: אורית וילקר. צילום: יאנה דודלר

 

חדרי רחצה

נועם ומרגוע: מראה דרמטי, אפל  ויוקרתי בשירותי אורחים הוא מחזה שגורם לנכנסים לתדהמה. הוא הושג לאחר בחינה של צבעים רבים כדי לשדר גם נועם ומרגוע ונבחר לקירות ולתקרה, בתוספת תאורה מדויקת של שתי נורות עם זהב מ"תומאס תאורה", שתתאים לו.

אדריכלות: שטיינמץ לור אדריכלות ועיצוב פנים. צילום: עידן גור

ספא מרוקאי: חוויה שונה הושגה גם בחדר רחצה במקווה, שנצבע בגוון כחול כדי לייצר תחושה של ספא בסגנון מרוקאי.

עיצוב: ענבר צור. צילום: עדן שלוס

 

אלמנטים בחלל ציבורי

נגיעה משמעותיות: לא רק בחדרים ספציפיים אפשר לשלב את הגוון הכחול העמוק, אלא גם במעברים ואפילו במדרגות. בדירה שבה קונספט עיצובי מאוד ברור של שחור, לבן ונגיעות צבע, נבחרו המדרגות לספק את הנגיעה המשמעותית ביותר. מאחר שהן גדולות בממדיהן, בחרה המעצבת צבע רגוע ונעים עם המון נוכחות, שלא ישתלט על שאר החלל.

עיצוב: מאיה שינברגר. צילום: איתי בנית

משתלב ומשמח: בבית שמשדר שמחה ויוקרה נבחר צבע כחול עמוק כגוון משלים לגוונים האפורים והעץ בבית, למשל בארון שירות מרכזי שמצוי בחלל הציבורי. הצבע חוזר על עצמו באלמנטים נוספים בבית, כמו ארונות וחדרי רחצה ואף משתלב עם גוון ורוד שנמצא בחדר השינה, בכריות ובאקססוריז.

עיצוב: נועה ילוז ושרית ויזל גלנטי. צילום: אלעד גונן

 

גם במשרד

אמינות ויוקרה: כחלק מעיצוב משרד עורכי דין גובשה פלטת צבעים שנועדה לשדר אמינות, איכות ויוקרתיות מאופקת. הצבעים כללו את הספקטרום לבן-אפור-שחור, ועליו נוספו נגיעות של חום וזהב. הצבע הכחול, המשדר גם גבריות, השתלב היטב בפלטה זו והוסיף לה את העומק והאיזון הדרושים ליצירת אווירה מדויקת ונעימה. השימוש בגוון כחול כהה תרם אף לתחושת עומק, משום שהקירות הצבועים רחוקים יותר וכך המרחב כולו נראה גדול יותר.

אורלי רגב תכנון ועיצוב פנים ונועה דבש ביזנס סטיילינג. צילום: אלעד גונן

עוד בנושא

השראה

קיצור תולדות הרהיטים


פעם הם נחשבו חדשניים, היום הם נחשבים נצחיים. מבט על הרהיטים האייקוניים שמלווים אותנו כבר עשורים

השראה

לקנות איקאה ולהרגיש ייחודיים - זה הזמן להכיר את Ma Façon


ירים את היד מי שאין לו לפחות רהיט אחד של איקאה בבית. בעזרת המוצרים של Ma Façon תוכלו לשדרג את הרהיטים של הענקית השוודית, ולהכניס להם טאץ' אישי

השראה

לא רק מודרני: הצבע הלבן בעיצוב כפרי


שבועות כאן, וזה בדיוק הזמן לשבור את הסטיגמה ולראות איך אפשר ליצור עיצוב שהוא לבן וכפרי גם יחד

השראה

העתיד כבר כאן – הדור הבא של מערכות חשמל לבית


טכנולוגיות ה-IoT הופכות את הבית למפלט אידיאלי ומעלות את רמת החיים. הכרות עם כמה מהפתרונות המובילים בשוק

תגובות

כתיבת תגובה