כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי ריצוף וחיפוי  //  אריח לרגע: כל מה שאפשר לעשות עם אריחים בבית

אריח לרגע: כל מה שאפשר לעשות עם אריחים בבית

אנחנו רגילים לפגוש אריחים רק על הקירות בחדרים הרטובים ובמטבח, אבל למעשה ניתן לחפות באריחים אלמנטים שונים בכל החללים בבית. שימושים לא שגרתיים לאריחים מיוחדים לא פחות

מאת: מורן לוי מוזס צילום:


עיצוב: H. Ponce Arquitectos, מהאתר: decoist

השימוש באריחים נולד מתוך הצורך לחפות קירות שעלולים להירטב, כמו הקיר שמעל משטח העבודה במטבח או הקירות בחדרי הרחצה והשירותים. אולם, עם מגוון העיצובים הקיים, האריחים כבר הפכו מזמן לאלמנט עיצובי שיכול לשדרג כל חלל. בסלון, בחדר השינה, בגינה, ועל גבי מדרגות – כך אפשר לנתב את האריחים לטובת עיצוב הבית.

מהאתר: arternityleave

מהאתר: ragnoworld

בסלון

ניתן ליצור קיר כוח מעניין בעזרת חיפוי אריחים. זה יכול להיות קיר הטלוויזיה, הקיר שמאחורי הספה, או כל קיר משמעותי אחר. אופציה נוספת היא לרצף את אזור הישיבה באריחים, ובכך לקבל מעין שטיח קבוע, שמגדיר את החלל מבלי לדרוש ניקוי ותחזוקה.

מהאתר: baomoi

מהאתר: elledecor

בחדר השינה

ניתן להשתמש באריחים כדי לחפות את גב המיטה, או קיר דומיננטי בחדר. שימוש באריחים זאת דרך טובה להכניס צבע ועניין לחדר השינה. כיוון שמדובר באלמנט כמעט קבוע, רצוי לבחור באריחים בצבעים ובדוגמאות הרמוניים שלא יימאסו במהרה.

עיצוב: Contour Interior Design, מהאתר: thespruce

עיצוב: HABIT, מהאתר: lookboxliving

בגינה ובמרפסת

אריחים, בהיותם עמידים לרטיבות, מתאימים בהחלט לשימוש מחוץ לבית. ניתן להשתמש בהם כדי לחפות את דלפק מטבח החוץ, כדי להוסיף צבע לאזור ישיבה, ואפילו כדי לעצב מתקן מיוחד לתליית עציצים.

מהאתר: wallsandfloors

מהאתר: Homedit

מהאתר: bloglovin

כחיפוי מדרגות

מדרגות מחופות אריחים יעניקו לבית מראה כפרי ונגיעה של רטרו. ניתן לחפות עם אותם אריחים, או לשחק עם אריחים שונים שמדברים באותה השפה. חיפוי אריחים מתאים גם למדרגות שנמצאות בתוך הבית, וגם למדרגות חיצוניות.

מהאתר: granadatile

עיצוב: jute interior design, מהאתר: thecouturehaus

במטבח ובחדר הרחצה

אחרי שראינו שאפשר למצוא שימושים נוספים לאריחים, נחזור לאזורים שבהם האריחים מרגישים הכי בבית. השימוש באריחים במטבח ובחדרים הרטובים הוא כמעט חיוני, אבל זה לא אומר שלא ניתן לנקוט פה בגישה מקורית. במקום לחפות רק את הקטע שמעל משטח העבודה במטבח, למשל, ניתן להמשיך עם האריחים ולחפות את כל הקיר. עוד דרך לגוון היא לחפות אזורים נוספים במטבח כמו האי. בחדר הרחצה אפשר ליצור משחק בין האריחים של הרצפה לאריחי הקיר, או להניח את האריחים בצורה מעניינת על גבי הקיר.

מהאתר: Freshome

עיצוב: DelightFULL, מהאתר: theinterioreditor

עיצוב: TheBakedTileCompany, מהאתר: theinterioreditor

עוד בנושא

מדריכי ריצוף וחיפוי

חקוקה באבן: חברת פרביטל מובילה בתחום האבן


מחפשים משטחים למטבח? רוצים להחליף את הריצוף ולשפץ את המדרגות? או שאולי אתם מעוניינים בכיור ואמבטיה חדשים? כך או כך, המקום שאליו אתם רוצים להגיע הוא פרביטל

מדריכי ריצוף וחיפוי

פשוט לעצב: לשפץ את הבית ולהישאר בחיים


רבים מאיתנו משתוקקים לערוך שינוי בעיצוב הבית, אך נרתעים מהקושי. על מנת להקל על תהליך השיפוץ, חברת "נגב" משיקה בימים אלה חבילה ייחודית המשלבת ייעוץ אישי עם מעצב פנים וחבילת מוצרים יוקרתיים מהמותגים המובילים באירופה במחירים אטרקטיבים ונוחים.

מדריכי ריצוף וחיפוי

הריצוף שגנב את ההצגה: חמש דרכים להפוך את הרצפה לדבר הכי מעניין בבית


אנחנו נוטים להאמין שהרצפה צריכה להיות ניטרלית, ולדרוש כמה שפחות תשומת לב – אבל לפעמים קצת העזה יכולה להעניק רצפה מיוחדת שתעצים את כל מראה הבית

מדריכי ריצוף וחיפוי

חקוק באבן: מנהלי חברת פארק האבן בראיון בלעדי


ישראל בר ואייל שליבובסקי, מגדולי המומחים בתחום מוצרי האבן הטבעית ומנהלי חברת פארק האבן, מנדבים מניסיונם העשיר

תגובות

כתיבת תגובה