כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מוצרים מעוצבים  //  אומרים "סליחה" עם סטייל

אומרים "סליחה" עם סטייל

רוצים להגיד למישהו סליחה, אבל לא יודעים איך? הנה דרך יפה ומקורית לעשות את זה. בחירת המערכת בספיישל מוצרים מעוצבים ברוח חודש הסליחות

מאת: ג'ו מ. גרינבאום צילום:


 

לאורך כל השנה כולנו נאלצים לבקש סליחה, לפעמים כי עשינו משהו לא נחמד במיוחד, לפעמים כי לא שלטנו על עצמנו ולפעמים סתם כי אנחנו מנסים לעבור ומישהו חוסם לנו את הדרך. אספנו כמה מוצרים שיכולים להקל עלינו לבקש סליחה, אולי ככה נוכל לרכז את הסליחות החשובות שלנו ליום הכיפורים.

 
סליחה שהייתי ביץ'

בואו נודה באמת, אף אחד מאיתנו לא קם בבוקר עם חיוך לבבי ומצב רוח קליל ובטח שלא עם הפרצוף של בר רפאלי, אז לעיתים עשויה לצאת מאיתנו מילה או משפט קצת זדוניים, לכן לא מזיק להיעזר בכוס הקפה הראשונה כדי שתתנצל בשמנו עם הכיתוב "סליחה על מה שאמרתי לפני ששתיתי את כוס הקפה הראשונה".

59.78 ש"ח, להשיג כאן
 
 

 
 
סליחה שטעיתי

בכל בית יש סט חוקים, מעבר למי שוטף כלים או מקפל כביסה, רצוי למצוא הנחיות לחיים שמתאימות לכל בני המשפחה וכדי שכולם יזכרו אותן אפשר פשוט להדביק אותן על הקיר. משפטים בסגנון "בבית זה אנחנו אמיתיים, אנחנו עושים טעויות, אנחנו יודעים לומר סליחה, נותנים הזדמנות שניה…" ועוד, יראו לכל אורח איזו משפחה בריאה ומגובשת גרה כאן.

32.99 אירו, להשיג כאן
 
 

 
סליחה שלכלכתי

ביקורת היא משהו שאנחנו מתמודדים איתו בכל יום, מצד ההורים, האחים, החברים ואפילו אורחים מזדמנים שמגיעים אלינו הביתה, לפעמים פשוט בא לך לסתום להם את הפה. שלט לשירותים בו כתוב "השירותים היו נקיים אתמול, אני מצטער שפספסת" יגרמו לכל אורח חצוף להעלות חיוך אבל על הדרך גם לזכור את מקומו ולהימנע מהערות ביקורתיות.

10.90 דולר + עלויות משלוח משתנות, להשיג כאן
 
 
 

 
סליחה שהייתי ביץ' 2

תליית פריטי אמנות במטבח היא לרוב סיפור מסובך, הרי שאף אחד לא רוצה ציור מעורר תאבון שיגרום לכם לפתוח את המקרר פעם אחת יותר מידי, אבל פוסטר גרפי יכול להשתלב מצויין במטבח הביתי, הקונטרסט בשחור ולבן והטקסט המשעשע: "סליחה על מה שאמרתי כשהייתי רעב" יעבדו כאלמנט עיצובי שמשלב אירוניה ויקל על כל תחושת רעב.

52.34 ש"ח, להשיג כאן
 
 

 
סליחה, החיים שלך לא משהו

בעולם בו אנו חיים, כשהכל דיגיטלי וכל מוצר שרק נרצה נוכל להזמין עם שליח עד הבית, קשה שלא לפנטז בגדול, על הספה היוקרתית, הטלוויזיה החדשה או ווילונות המשי שראינו במבצע, אבל מה לעשות, לעיתים פריטים אוזלים מהמלאי ומדבקת הקיר הזו ממליצה לנו להתעורר מהפנטזיה שלנו בעזרת הכיתוב: "סליחה, אורח החיים שהזמנת אזל מהמלאי". באנגלית זה נשמע טוב יותר.

40.26 ש"ח, להשיג כאן
 
 
 
 

 
 

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

רוכבים על המכביה מהבית


את האימונים לקראת מרוץ האופניים שיתקיים במסגרת המכביה 2022 ויערך בכבישי הדרום, אפשר להתחיל בבית ממוזג ומעוצב

מוצרים מעוצבים

עיצוב מרחבים אורבניים


האומנית היפנית הידועה יאיוי קוסאמה שיצירותיה עשויות נקודות היוותה גורם השראה והביאה את חברת איטונג לייצור סדרת מרצפות חדשה וייחודית. הקולקציה החדשה, שנמצאת בהליך רישום לפטנט, מהווה בשורה רעננה לחזות האורבנית ולמראה חצרות מרוצפות

מוצרים מעוצבים

לא רק עיצוב פנים: טל מאיו הלוי מפתיעה עם רעיונות יצירתיים מחוץ לקופסה


בכל פרויקט עיצוב נדרשת חשיבה מקיפה וכוללת על הבית- כיצד הוא ייתפס כמכלול וכיצד ניצור פונקציות וחללים המשתלבים בהרמוניה האחד עם השני. מעצבת הפנים טל מאיו הלוי איגדה עבורנו מגוון רעיונות מקוריים ויצירתיים במיוחד שיסייעו להפוך כל חלל למרחב מחיה חוויתי ובלתי נשכח.

מוצרים מעוצבים

עכשיו גם האוויר נראה טוב. מערכות מיזוג האוויר מעוצבות יותר מאי-פעם


מערכות מיזוג האוויר Hisense VRF ו-Hisense Mini VRF נותנות מענה שהוא לא רק טכנולוגי. הטרנד הבוער בענף המיזוג הוא לאפשר למעצבים מענה גמיש מבחינה תכנונית ועיצובית

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...