כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מוצרים מעוצבים  //  המסגרת שיצאה מהמסגרת: חפצים עם מסגרות מעוצבות במיוחד

המסגרת שיצאה מהמסגרת: חפצים עם מסגרות מעוצבות במיוחד

לפעמים מה שעושה את הדלת, החלון, התמונה או המראה זה דווקא המסגרת שמקיפה אותם. הצצה למסגרות מעוצבות שלא חוששות לגנוב את ההצגה

מאת: מורן לוי מוזס צילום:


 

יש סביבנו חפצים ממוסגרים רבים, ובכל זאת אנחנו לא תמיד נותנים את הדעת למסגרת שמקיפה אותם. בין אם מדובר בחלון או דלת, ובין אם במיטה או בחפצים משלימים כמו מראות – המסגרת מהווה חלק בלתי נפרד מהפריט, ולפעמים היא הגורם המשפיעה ביותר על הנראות שלו. מדלתות ועד לתמונות – מסגרות מעוצבות מלאות אמירה.


דלתות וחלונות

דלתות וחלונות הם אלמנטים שכמעט דורשים מסגרות מעוצבות, ובכל זאת אנשים רבים בוחרים להישאר עם מסגרות סטנדרטיות שלא תמיד תואמות את קו העיצוב של הבית. דרך שימוש בחומרים מיוחדים או בצבעים בולטים, ניתן להפוך את המסגרות של הדלתות והחלונות לפריט שלא מפריע לחלל – אלא דווקא מקשט אותו.
בהסתכלות אדריכלית רחבה יותר, גם ניתן לנצל את המסגרות האלה כדי להעניק לבית שפה עיצובית אחידה שעוברת מהחלונות, דרך הדלתות ועד לגרם המדרגות והקורות שעל התקרה אפילו.

מוותרים על הסטנדרט | אדריכלות: Sans-Arc Studio, צילום: Tash McCammon, מהאתר: Contemporist

דלת פנים עם מסגרת מעוצבת | Nonagon Style

מסגרת אדומה שלוקחת את הפוקוס | מהאתר: Sohu

המסגרות יוצרות שפה עיצובית | מהאתר: Livingasean

רהיטים
גם חלק מהרהיטים שלנו כמו מיטות, שולחנות וארונות, מגיעים עם מסגרות. מיטה יכולה להפוך לרהיט ייחודי שמושך תשומת לב רבה, אם רק מקיפים אותה במסגרת הנכונה. באופן דומה, הנראות של ארון יכולה להיות מסיבית או קלילה, רק הודות למסגרת שנבחרה עבורו. מלבד רהיטים, יש אלמנטים נוספים בבית, כמו קמין למשל, שגם יודעים לקבל באהבה מסגרות מעוצבות ונועזות.

המסגרת שעושה את המיטה | מהאתר: Decorill

מסגרת מיטה יוקרתית | מהאתר: Neotecture

ארון עם מסגרת מעודנת | מהאתר: Heylim

קמין עם מסגרת צהובה | מהאתר: The Mint Juice

חדר הרחצה
חדר הרחצה הוא חלל שמזמן מסגרות רבות – מדלת המקלחון ועד למראה. אמנם לדלת המקלחון יש בראש ובראשונה תפקידה פרקטי, אבל היא גם יכולה להיות מוקד העיצוב של החלל אם משקיעים בנראות שלה. כיוון שהדלת הזאת שקופה על פי רוב, הדגש בעיצוב שלה הוא על המסגרת.
עוד אלמנט בחדר הרחצה שמושך אליו מסגרות מעוצבות, הוא הכיור. בעוד שרבים מהכיורים הם שקועים ומנסים להיבלע עד כמה שניתן– יש כאלה שדווקא מעזים לבלוט עם המסגרת שלהם מחוץ לגבולות הארון.

מסגרת מעוצבת לדלת מקלחון | לקוח מ- Pinterest

מסגרת מוזהבת למקלחון | מהאתר: Ouseandgarden

כיור עם מסגרת מעוצבת | מהאתר: Nativetrailshome

כיור שיצא מהמסגרת | מהאתר: Laufen

הפריטים המשלימים
אנחנו רואים מסגרות גם בחפצים קטנים כמו מראות ותמונות. כיוון שמדובר בפריטים דקורטיביים, לעיצוב המסגרות כאן יש חשיבות גבוהה. סטודיו גליפס, למשל, מציע תמונות שהמסגרת שלהן מהווה חלק בלתי נפרד מהן.
לצד התמונות, יש מראות רבות שכל כוחן הוא במסגרות המעוצבות שמקיפות אותן. אלה יכולות להיות מסגרות זהב מפוארות או מסגרות שעשויות מעץ טבעי – כך או כך הן אלו שמגדירות את אופייה של המראה.

המסגרת היא חלק מהתמונה | דגם Black Forest, סטודיו גליפס, צילום: יח"צ

דגם Skyline, סטודיו גליפס, צילום: יח"צ

מראה עם מסגרת של עץ טבעי | מהאתר: Trendir

מראה עם מסגרת מעוצבת בזהב | מהאתר: Curatedinterior

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

תלוי בכם: כך תשדרגו את הבית עם מדפים מעוצבים


מדף הוא כבר מזמן לא רק מקום להנחת ספרים. עם שילוב מעניין של חומרים, צורות מיוחדות וצבעים בולטים - קבלו את המדפים המעוצבים שיכולים לשדרג כל חדר

מוצרים מעוצבים

השקט שנשמר: הערך האמיתי של אמצעי מיגון לבית


גדרות, מעקות, שערים וסורגים מסייעים בשמירה על ביטחון ושקט נפשי, מותאמים יותר מתמיד לסגנון הבית אך גם תורמים מאוד לשמירה על ערכו הגבוה

מוצרים מעוצבים

זורמים עם הזמן: חוויית רחצה מרעננת מתחילה לפני שפותחים את המים


עם פטנטים יצירתיים וטכנולוגיות חדשניות לתפעול חדר הרחצה, מעולם לא היה מפנק יותר לעמוד מתחת למים ולהתמסר למקלחת חלומית

מוצרים מעוצבים

מזמינים אתכם לזוז: רהיטים על גלגלים בעיצובים נהדרים


מלבד טאץ' תעשייתי ואמירה עיצובית מעניינת, רהיטים על גלגלים גם משתלבים מצוין באופי הדינמי של החיים המודרניים ובצרכים המשתנים שלנו

תגובות

כתיבת תגובה