כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מוצרים מעוצבים  //  עיצוב ללא זמן

עיצוב ללא זמן

Angela Adams אנג'לה אדמס מעצבת טקסטיל בהשראת החיים באי קטן ומבודד

מאת: צילום:


הסגנון ההרמוני הייחודי של אנג’לה אדמס מקורו במקום בו גדלה – אי קטן ומבודד סמוך למדינת מיין, ארצות הברית. הנוף המחוספס של חוף מיין וחיי הקהילה הייחודיים למקום סייעו בטיפוח התפיסה האסתטית של אדמס. גם אם זה נראה כך, הצורות והשילובים בעיצוביה הם לא רטרו אלא עיצוב קלאסי, אל-זמני האופייני למקום ממנו באה.

לאחרונה הציגה אדמס קו עיצובי נשי הכולל רהיטים העשויים עבודת יד מעץ ואלומניום. לקולקציה זו התווספו כריות וכוסות עם הדפסים ססגוניים המאפיינים את עבודתה

בראשית דרכה, עבדה אדמס כציירת דקורטיבית שציירה על רהיטים, קירות ותקרות. לקוחותיה העדיפו בדרך כלל את המוטיבים הפרחוניים שלה והיא סיירה לאורכה ולרוחבה של המדינה וציירה "סביבה מוזמנת". כשהעסק החל להתפתח החלה אדמס לחפש אפיקי יצירה אחרים לפיתוח הסגנון האישי שלה. שטיחים היו בחירה טבעית, לשם כך פיתחה אדמס תהליך ייצור ידני ייחודי. ב-1988 היא הקימה מפעל לייצור השטיחים. שמות השטיחים קרואים על שם בעלי החיים שלה. לאחרונה הציגה אדמס קו עיצובי נשי הכולל רהיטים העשויים עבודת יד מעץ ואלומניום. לקולקציה זו התווספו כריות וכוסות עם הדפסים ססגוניים המאפיינים את עבודתה.

 

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

השעה להתחדש: קולקציית השעונים שתשדרג לכם את הקיר


מבט אחד על קולקציית השעונים של טל מאיו הלוי מגלה ששעון קיר הוא לא רק פריט פרקטי, אלא אלמנט דקורטיבי שיכול להקפיץ כל חלל

מוצרים מעוצבים

מהסורבון לעלית הייצור: מפעל הספות שאתם חייבים להכיר


עם הידע, המקצועיות והפטנטים הסודיים שלמד עוד בצרפת, הקים ג'ורג' זרביב את מפעל הספות וחנות הריהוט "טופ האוס", כדי להתאים לכל אחד את מערכת הישיבה החלומית שלו

מוצרים מעוצבים

TUVAL-MINIMAL חדשנות בעולם קלאסי - הדור הבא של חלונות בלגיים מבודדים


כשברזל וטכנולוגיה נפגשים - נוצר חלון בלגי שהוא תכשיט על-זמני. בחלונות בלגיים מברזל, אסור להתפשר! חברת תובל מינימל פיתחה את הדור הבא של חלונות הברזל התרמיים. שילוב מוקפד של פיתוחים טכנולוגיים ואין סוף אפשרויות עיצוביות.

מוצרים מעוצבים

קיצור תולדות הרהיטים


פעם הם נחשבו חדשניים, היום הם נחשבים נצחיים. מבט על הרהיטים האייקוניים שמלווים אותנו כבר עשורים

תגובות

כתיבת תגובה