כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מוצרים מעוצבים  //  עשר שנים של עיצוב מוצר

עשר שנים של עיצוב מוצר

תערוכת !NOW מוקדשת תמיד לעיצוב צעיר וחדשני. לכבוד חגיגות העשור לקיומה בחרו אוצרי התערוכה עשרה מעצבים שמסמלים כל אחד שנה אחרת של התערוכה

מאת: טלי מור צילום: יח"צ


מארגני תערוכות עיצוב ורהיטים בינלאומיות נוכחו בחשיבותם של מעצבים צעירים כבר לפני שנים. תערוכות בינלאומיות באיטליה, בגרמניה, ביפן או בצרפת מהוות אבן שואבת לקהל לקוחות פוטנציאלים, סוחרים, יצרנים, אדריכלים ומעצבי פנים המחפשים תמיד בשורת עיצוב חדשה. אלה ממלאים את המעברים בין הביתנים ומרכזי תצוגה נוספים הפזורים בעיר, זאת בכדי למצוא את הדבר הייחודי שיתאים לסגנונם. מנגד ניצבים המעצבים המחפשים את אלה שיהפכו את  הרעיון שלהם למוצר תעשייתי. השנה, בתערוכת now! (שהיא חלק masion&objet), חגגו  עשור לקיומה. לציון האירוע, שניים מבכירי המעצבים העולמיים, פיליפ סטארק הצרפתי  וג'יימי חיון, הספרדי, בחרו את עשרת המעצבים הצעירים שיצירותיהם מילאו את אולם תערוכת now! אוצר התערוכה הוא פיליפ סטארק, שגם הציג בה מעבודותיו.
 

 Designers 5.5 – האזרחים
הם צעירים, מצחיקים ובעלי כשרון לחלוק.  מעצבי 5.5 שהם ארבעה במספר, פילסו את דרכם בעולם העיצוב מאז שעצבו את האובייקט הרפואי "Reanim", שפתח להם את הדרך וחשף אותם לעולם העיצוב העולמי.

Joachim Jirou-Najou – הפיוטי
יואכין מתאמן בעיצוב מתוך תשוקה לפתח שפה שבה הצורך לחדש צורות משולבת בממד הפיוטי.
הרהיט שלו "Portee", הוא דוגמה טובה לרגישות שלו לעיצוב וצבע.

Marie-Aurore Sticker – המעודנת
נשלפה ב-2007 מהדוכן של VIA  על ידי מיכאל רוזט. בינואר שנה שעברה בתערוכת now! היא הציגה את הכסא שלה, "La Pliee", שעשוי יריעת מתכת.

Mathieu Lehanneur – המדען
בהצטלבות דרכים  בין עיצוב תעשייתי ומחקר היצירתיות שלו פורצת גבולות. מתרופות המופקות מבצל ועד למסנן אוויר צמחי, מתיו לנר ניצב איתן מול הגילויים האלגנטיים והלא שיגרתים שלו.

Constance Guisset – החולמת
מקורות השראתה של קונסטנסה חגים סביב השתקפיות של אשליות והפתעות חזותיות. היא מחויבת לעצמה ליצור אובייקטים שיש בהם אלמנט מובהק של תנועה. העיצובים שלה גובים מהצופים תגובות של קסם ותדהמה.

Normal Studio – החיוניים
עם הבטחה של עתיד מזהיר, שני המעצבים בסטודיו "נורמל" מצרפת, מגוננים בצורה מושלמת ובצלילות דעת מקצועית על הפשוט, היעיל והמינימליסטי. אם ימשיכו כך, עתידם לא רק מובטח הוא גם יקוים.

Michel Charlot- הטכנאי
כוכב עולה בשמי עולם העיצוב. זכה בשנת 2008 בפרס הגדול בפסטיבל עיצוב בינלאומי, שהתקיים באחת מהעיירות שדרומיות שפרובנס שבצרפת. הפרס פתח פניו דלתות רבות, ביניהן אפשרות להתמחות יוקרתית בעבודות פורצלן.

Philippe Nigro – המעשי
מעצב, אדריכל פנים, מעצב אירועים ומה לא… פיליפ ניגרו, ידו בכול ולכול יד בו, עובד בשביל השמות הגדולים ביותר. בינואר 2010 הוא הציג את "Universal Base".גרסה פשוטה ומאוד חכמה של רגליים לשולחן אוכל מתכונן.

Sam Baron – המבצע
סם ברון מערבב קודים ומחבר זהויות דרך הקצבה עכשווית המושרשת בDNA – של לקוחותיו הבינלאומיים, כמו: קאסמניה, לואי ויטון, בוסה, קריסטופל, כמו כן הוא ראש מחלקת העיצוב ב'פבריקה'– מרכז קבוצת בנטון למחקרי תקשורת.

Gilles Belly – המנימליסטי
במרכז ההסחות העכשוויות גילס בלי, מעצב תעשייתי, מציע פתרונות פשוטים ופיוטיים הנובעים
מהשתקפות של בני האדם וסביבה שלהם.

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

מטבחי חוץ מבטון אדריכלי יצוק מציבים סטנדרט חדש של עיצוב מתקדם


עבודת יד, 100 אחוז בטון יצוק אדריכלי והתאמה אישית יוצרים חמישה דגמים מנצחים ומהמרשימים ביותר למטבחי חוץ בווילות ודירות פאר

מוצרים מעוצבים

החידוש הלוהט למטבח: מהיום גם המגירות שלכם מוארות


טכנולוגיה חדשה מאירה את מגירות המטבח מבפנים ומעניקה לעיצוב המטבח חתימת תאורה אישית ייחודית ומראה עתידני שטרם הכרנו. בלעדי למטבחי סמל

מוצרים מעוצבים

מלבישים את הדלת: הכירו את חיפויי העץ של דלת הכניסה


דלתות כניסה מעץ משדרות בו זמנית אותנטיות, כפריות ומודרניות. הגוף מפלדה, אבל גימורי העץ של הדלתות נותנים את הטון העיצובי בהתאם לסגנון

מוצרים מעוצבים

כשהעץ הוא חלק מעיצוב הבית – שיחה עם המעצב ליעד יוסף באולם התצוגה של זדקה


המעצב ליעד יוסף מאמין שהספרייה של היום היא לא הספרייה של פעם. בשיחה שהתקיימה עם חדווה אלמוז באולם התצוגה של זדקה, הוא מסביר כמה רחוק אפשר לקחת את הפריט הזה

תגובות

כתיבת תגובה