כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מוצרים מעוצבים  //  תערוכת כולנו מסובין

תערוכת כולנו מסובין

תערוכת כיסאות של סטודנטים לעיצוב תעשייתי ממכללת אורט סינגאלובסקי

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום: יח"צ


החל מיום ד' ה-26.3.08 תערך תערוכת "כולנו מסובין". התערוכה תציג אמצעי ישיבה שעיצבו סטודנטים לעיצוב תעשייתי מבית הספר לעיצוב של מכללת אורט סינגאלובסקי. 

פתיחת התערוכה תערך ביום ד' בשעה 18:00 במכללת אורט סינגאלובסקי, דרך הטייסים 28 תל אביב, היא תוצג למשך חודש עד לערב פסח 19.4.08.  הכניסה חופשית והציבור מוזמן.

במסגרת הפרוייקט נדרשו הסטודנטים לחקור התנהגויות של אדם מסוים או ישיבות מוצא שונות עליהם יתבסס עיצוב הכיסא. הסטודנטים בחנו את גבולות המוצר ותפקידו, במרבית העבודות ניתן ביטוי לאופני ישיבה שונים לצד שימוש בחומרים טכנולוגיות ייצור.

דורון גומפרט, מנהל בית הספר לעיצוב של מכללת אורט סינגאלובסקי מסביר כי "הכיסאות מבוססים על טכנולוגיות וחומרים מעולמות תוכן מגוונים ושונים המוצעים בהקשרים חדשים ורעננים. פרויקט עיצוב אמצעי הישיבה, הינו תרגיל-סטודיו שבא לבחון את צורות הישיבה השונות ואת מטרות הישיבה, אל מול גבולות ההגדרה הרעיונית. כסטודנטים לעיצוב וכמעצבים לעתיד, הסטודנטים בחנו את מרכיבי התפיסה הרעיונית-עיצובית ופיתחו אותה, טרם יפעלו לעיצוב מוצר הניתן לייצור באופן תעשייתי ובכמויות לשוק המסחרי". 
 
במסגרת הפרויקטים שיוצגו בתערוכה בולטות במיוחד עבודותיהם של אבי בנאי שיצר פינת ישיבה רעננה וצבעונית, זאב שטיינברג אשר שינה במקצת את צורת הישיבה הקונבנציונאלית בעזרת שינוי מרכז הכובד ובשילוב חומרים – למינציה ובטון ועבודתו של דותן שילון שמנסה לכופף את העץ מעבר לגבולות ויצר כורסא נינוחה ומהנה. 
 
 מכללת אורט סינגאלובסקי בת"א עוסקת בהכשרה של הנדסאים בתחומים טכנולוגיים שונים ובהכשרה במסגרת קורסים ייחודיים. כמו כן, המכללה מציעה ימי עיון לקהלי יעד שונים ולארגונים עסקיים ביחידה ללימודי תעודה. במסגרת המכללה שלושה מסלולי לימודים: עתודה טכנולוגית (י"ג-י"ד) הנדסאי של המכון להכשרה טכנולוגית (מה"ט) ולימודי תעודה בנושאים שונים .מגמות הלימוד: חשמל ואלקטרוניקה, מכונות ומכטרוניקה,קירור ומיזוג אוויר תוכנה, תעשייה וניהול ובי"ס לעיצוב במגמות: עיצוב ואדריכלות פנים, עיצוב תעשייתי, עיצוב תקשורת חזותית, צורפות ותכשיטנות ועיצוב חלונות ראווה.

לפרטים נוספים:  סיגל ירון/ מור גפני 052-5051000; 08-9278533

 

עוד בנושא

מוצרים מעוצבים

השעה להתחדש: קולקציית השעונים שתשדרג לכם את הקיר


מבט אחד על קולקציית השעונים של טל מאיו הלוי מגלה ששעון קיר הוא לא רק פריט פרקטי, אלא אלמנט דקורטיבי שיכול להקפיץ כל חלל

מוצרים מעוצבים

מהסורבון לעלית הייצור: מפעל הספות שאתם חייבים להכיר


עם הידע, המקצועיות והפטנטים הסודיים שלמד עוד בצרפת, הקים ג'ורג' זרביב את מפעל הספות וחנות הריהוט "טופ האוס", כדי להתאים לכל אחד את מערכת הישיבה החלומית שלו

מוצרים מעוצבים

TUVAL-MINIMAL חדשנות בעולם קלאסי - הדור הבא של חלונות בלגיים מבודדים


כשברזל וטכנולוגיה נפגשים - נוצר חלון בלגי שהוא תכשיט על-זמני. בחלונות בלגיים מברזל, אסור להתפשר! חברת תובל מינימל פיתחה את הדור הבא של חלונות הברזל התרמיים. שילוב מוקפד של פיתוחים טכנולוגיים ואין סוף אפשרויות עיצוביות.

מוצרים מעוצבים

קיצור תולדות הרהיטים


פעם הם נחשבו חדשניים, היום הם נחשבים נצחיים. מבט על הרהיטים האייקוניים שמלווים אותנו כבר עשורים

תגובות

כתיבת תגובה