פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

התמונה המלאה: סיורים וירטואליים תלת-ממדיים

הייתם רוצים לסייר בבית או בעסק שבניתם מבלי להיות שם באמת? חברת הולומקס מאפשרת לקיים סיורים וירטואליים תלת-ממדיים בכל סוג חלל.

מאת: תוכן שיווקי

15/04/2019
הולומקס היא החברה המובילה בארץ לצילום והפקת סיורים וירטואליים תלת ממדיים, וכיום היא מבצעת פרויקטים עם מיטב האדריכלים, המעצבים והספקים בתעשייה. מדובר למעשה בסיור אינטראקטיבי המצולם בשלושה ממדי עומק, ומאפשר ללקוח "ללכת" בחלל, להסתכל לכל כיוון ואף לעבור בין קומות. "הסיור הזה נותן ללקוח הרגשה מוחשית ואמיתית שהוא מסייר בנכס", מבטיחים בחברה.
 
סיור וירטואלי בפרויקט בראשון לציון
 
סיור וירטואלי בפרויקט בהרצליה
 
סיור וירטואלי בבית
  
בלי לצאת מהמשרד

על מנת להפיק סיור תלת ממדי, ממפה הולומקס את החלל הבנוי באופן תלת ממדי באמצעות טכנולוגיית סריקה וצילום המתקדמת בעולם. לאחר מכן, כל שדרוש זה מכשיר סמארטפון, טאבלט, מחשב או משקפי מציאות – ואפשר להתחיל לסייר בפרויקט. "אם בעבר אדריכלים ומעצבים היו צריכים לקחת את הלקוח לפרויקט הקיים - דבר שמצריך זמן, נסיעות ותיאום עם בעלי הנכס - היום הם יכולים לתת להם להסתובב בחלל המוכן מבלי לצאת מהמשרד", אומרים בחברה. "הסיור מאפשר לבעלי המקצוע להציג ללקוחות את כל פתרונות בעיצוב והמאפיינים היחודיים של הפרויקט, בצורה שלא נעשתה קודם". 
 
סיור וירטואלי במשרד בתל אביב
 
שופינג בתלת ממד

לצד הסיורים הווירטואליים, הולומקס מתמחה בהפקת אולמות תצוגה תלת ממדיים לספקים. בדומה לנכס, גם כאן הלקוח מוזמן להסתובב בחלל ואף יכול לרכוש מוצרים שונים במהלך הסיור. "הסיור הווירטואלי אינו הדמיה אלא צילום של אולם קיים עם פריטים אמתיים, לכן אנחנו דואגים לעדכן את הסיור בהתאם לקולקציות המתחלפות, וגם מוסיפים תיוגים חכמים למוצרים", מסבירים בהולומקס. "סיורים אלה הם הבשורה הבאה של הקניות באינטרנט, שכן ניתן לסייר באולמות ולרכוש מוצרים מבלי לצאת מהבית".
 
סיור וירטואלי בחנות למוצרי חשמל
 
תיוג חכם שמאפשר רכישה אונליין
 
סיור וירטואלי באולם תצוגה
 
הדור הבא

חברת הולומקס מתגאה במוצרים שלה, וסבורה שהם מעניקים יתרון אדיר למגוון לקוחות ואנשי מקצוע. "כיום עם קצב התקדמות הטכנולוגיה בעולם שבו חדשנות היא שם המשחק", אומרים בחברה. "הסיורים הווירטואליים של הולומקס הם הדור הבא להצגה, המחשה ופרסום של פרוייקטים בתחומים שונים".
 
כך זה נראה: המודל התלת-ממדי
 
 

מוזמנים לבקר באתר של חברת הולומקס >>