פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

תוך כדי תנועה: חמדיה "פרימיום" הדור החדש של דלתות הזזה על הקיר – הדלת שחיכינו לה

סוף סוף הן כאן! חברת דלתות חמדיה גאה להציג את הדור חדש של דלתות הזזה על הקיר – חמדיה "פרימיום" מעוצבות, אלגנטיות ופרקטיות, בעלות יתרונות רבים. דלתות הזזה מתפתחות ללא הפסקה. כיום, תוכלו למצוא אותן משולבות במקומות וחדרים שונים.

מאת: תוכן שיווקי

29/11/2018
צילום באדיבות: דלתות חמדיה
 
דלת הזזה הייתה פעם כמעט בכל בית, אלא שהיא הייתה גדולה, כבדה ולא אסתטית. הן לא הצליחו לבודד רעשים, לאטום פתחי אור ולא היו עמידות לנזקי מים. לרוב כאשר השתמשו בהן זה היה מתוך אילוץ או פשרה מפאת חוסר מקום. 
 
הימים האלה תמו. כיום דלתות ההזזה הן פתרון עיצובי מרשים ומיוחד לעיצוב חלל הפנים של הבית המעניק מראה אלגנטי ומתוחכם וניתן למצוא אותן בשימוש בכל חדר בבית.
 
כיום, כבר אין צורך להתפשר!
דלתות חמדיה מציגה את הדור הבא של דלתות ההזזה-
דלתות הזזה על הקיר חמדיה "פרימיום" הדלתות  שנותנות מענה מושלם. 
 
  

דלתות הזזה - חמדיה "פרימיום" -  אלגנטיות, פרקטיות ובעלות יתרונות רבים אשר יענו על כל צורך :

דלתות חמדיה מביאה אליכם את הפתרון החדש לדלתות הזזה על הקיר .

 

* טריקה שקטה בזכות מנגנון ומסילות חדישות - מנגנון ההסטה של הדלתות הוא חרישי וכך אין סכנה לטריקת דלתות.

 

* איטום משופר מבחינה אקוסטית ומבחינה ויזואלית –  יש בכך יתרון גדול למשרדים ובתוך בתים שרוצים להנות משקט מאחר ודלת הזזה זו מבודדת רעשים הרבה יותר מדלתות ההזזה הרגילות.

 

* בידוד מפני נזקי מים - דלתות הזזה הן פתרון פונקציונלי לחללים קטנים ולכן נפוצות בחדרים "רטובים" (חדרי רחצה ושירותים ) או חדרי ארונות. דלתות הזזה - חמדיה  "פרימיום"  עמידות משופרת לנזקי מים. 

 

 * עלויות  – הפתרון הקיים היום הינו דלתות הזזה לתוך גומחה בקיר.  פתרון טוב אך לא תמיד ניתן לביצוע מבחינה טכנית ותמיד מצריך שבירת קירות על מנת ליצור את ה "כיס" בתוך הקיר מצב הגורם לעליות נוספות. חמדיה "פרמיום" הינו פתרון קל יותר ליישום ואינו מצריך שבירת קירות. ניתן להתקין את דלת ההזזה על הקיר ולשמר את כל היתרונות הקיימים בדלת הזזה "כיס"  בדלת ההזזה על הקיר – בעלויות קטנות יותר ובלי הרבה בלאגן – לכן המחיר שווה לכל כיס.

 

* חיסכון במקום וניצול טוב יותר בחללים קטנים – דלת שנפתחת אל תוך חלל החדר או המסדרון גוזלת מקום. משום כך מתאימות דלתות הזזה שלנו לחדרי בתים או למשרדים בהם מעוניינים לסגור פינה בחדר גדול.

  

* מידות – משום שלא מדובר בדלת רגילה, אפשר להזמין את דלתות ההזזה בגדלים שונים ולהתאים עבורה משקוף תואם.

 

* עיצוב – דלתות ההזזה מגיעות במגוון עיצובים יפיפיים להתאמה מירבית לחלל החדר ולדלתות הפנים של חמדיה. הדלתות מגיעות במגוון רחב של צבעים ביניהם הלבן והשמנת הקלאסיים וכל גווני מניפת טמבור. ניתן להוסיף לדלת חריטות שונות לקבלת מראה ייחודי ומושך ולהתאים לקו העיצובי הקיים בבית. 

  

 
 
 

היתרונות הרבים של דלתות ההזזה, הובילו לכך שהן זוכות להצלחה גדולה בקרב האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל.

בדלתות חמדיה יתאימו את הפתרון המדויק עבורכם.

הניסיון הרב, ההבנה של צרכי השוק וההתאמה האישית חוברים יחד עם איכות בלתי מתפשרת, עיצובים מרהיבים ותודעת שירות ברמה הגבוהה. כל אלו מציבים את דלתות חמדיה כחברה המובילה בתחום דלתות הפנים בישראל.

 

 
 
אם גם אתם רוצים להנות מהמגוון המדהים של דלתות חמדיה - כנסו לאתר